رفتن به مطلب

ارتقا سیستم قدیمی برای گیم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت سروران گرامی

قصد ارتقا یه سیستم قدیمی با مشخصات زیر رو دارم ، ولی قبلش میخوام ببینم که اصلا ارزش ارتقا داره یا نه و با بودجه در نظر گرفته شده براش میشه کاری کرد یا خیر !

قیمت مدنظر برای ارتقا در حال حاضر حدود 3 میلیون تومن هست .

مشخصات فعلی :

mb : asus p5p43td

cpu : core2quad q8300 با کولر فابریک

ram : 2*2 corsair 1600MHz ddr3

vga : gigabyte gt630 1g ddr3

پاور : متفرقه  ( بدون 6 و 8 پین گرافیک ) ☹️

هدف از ارتقا این سیستم اجرای بازی های PUBG PC , COD WARZONE هست . ( در صورت امکان )

رزولوشن اجرای بازی 1600*900 .

خب دوستان نظرتون چیه ؟

میشه با ارتقا CPU مثلا به 9550 یا 9650 و خرید 8 گیگ رم و یه کارت گرافیک دست دوم در حد مثلا ( 1050 750TI 950 یا RX550 RX560 ) این بازی ها رو اجرا کرد ؟ یا اینکه فقط با خرید گرافیک و احیانا پاور کارم راه میوفته و نیازی به ارتقا CPU وجود نداره ؟

به نظرتون خرید CPU مناسبتر هست از نظر (( نسبت کارایی به هزینه )) یا خرید یه کولر و اورکلاک همین 8300 ؟

تنظیمات گرافیکی بازی اهمیتی نداره و همینقدر که روان اجرا بشن در حد بالای 30 فریم ( 60 بشه که چه بهتر ) کفایت میکنه.

آیا راهی وجود داره مثل بنچمارک ، که ببینم وقتی این CPU Q8300 با توان 100 درصد خودش فعالیت میکنه ( بدون گلوگاه از سمت سایر قطعات ) توانایی پردازش چند فریم بر ثانیه رو داره ؟

نکته ای که باید بگم اینه که در حال حاضر امکان حتی اجرا ی بازی هم روی این سیستم وجود نداره !

فیلم های مختلفی در یوتیوب هست برای اجرای این بازی ها با CPU های CORE2QUAD ولی نمیدونم چقدر قابل استناد هستن .

پیشاپیش از همه ی عزیزانی که در تاپیک شرکت میکنن ، تشکر میکنم .

لینک به دیدگاه

سلام سیستم قدیمی هست

من‌جای شما باشم ۳ تومن خرجش نمیکنم .اینو میفروشم 

مادربرد و سی پی یو و گرافیک رو اندکی ارتقا میدم.

اگه گرافیک بالا بندازی شاید از تمام توانش استفاده نشه 

ولی رزولیشن چون فول اچ دی نیست جای مانو ور داری

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باید بیای به سوکت 1155 یا 1150

اون سوکت پردازنده درست حسابی نداره واسه ارتقا

در کل توصیه میکنم یه نگاه به سری 10 یا 9 اینتل بندازی یه i3 بگیری خیلی بهتره البته باید بیشتر خرج کنی ولی قطعا ارزششو داره

الان i3 10100 هم پای i7 7700 میاد ولی نسل 10 گرون تموم میشه نسل 9 بهتره یه 9100f با یه برد 310 کارتو راه میندازه و یه رم 8 یا 12-16 گیگ

9100 هم بگیری میتونی گرافیکتو بفروشی چون در همون حد و اندازست شایدم قویتر

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

سلام

پردازنده شما الان با حدود 200 تومن خرید و فروش میشه .

مادربرد شما رو هم گمونم 400 تومن قیمت بزارن .

حالا با باندلی که کلا 600 تومن ارزش داره نباید فکر ارتقاء و خرید کارت گرافیک باشید .

Q9550 هم در سایتها 550 - 600 تومن قیمتشه و به هیچ وجه ارزش خرید نداره و از CPU شما 20 - 30 درصد بهتره . اگر با قیمت منصفانه گیر بیاد ( حدود 300 تومن ) میتونید یه بار تستش کنید . بنده با Q9300 بازی Resident Evil2 رو اجرا کردم . فریم تا 30 هم پایین می اومد و بازی لگ می زد . اکثر مواقع هم فریم در حد 40 - 45 بود .

پاورتون حتما حتما حتما باید عوض بشه . به هیچ وجه این پاور رو برای گیمینگ استفاده نکنید .

................................

حالا این جواب سوالهای شما بود سوالات بنده هم اینهاس :

شما چقدر بودجه دارید ؟

میخوای آنلاین بازی کنی ؟

با دسته 2 مشکلی نداری ؟

......................................

یک سر به اینجا بزن :

دوستان لیونی با قطعات مختلف بنچمارک گرفتن و قرار دادن .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

در کل توصیه میکنم یه نگاه به سری 10 یا 9 اینتل بندازی یه i3 بگیری خیلی بهتره البته باید بیشتر خرج کنی ولی قطعا ارزششو داره

الان i3 10100 هم پای i7 7700 میاد ولی نسل 10 گرون تموم میشه نسل 9 بهتره یه 9100f با یه برد 310 کارتو راه میندازه و یه رم 8 یا 12-16 گیگ

بله i3 نسل 9 و 10 ( مخصوصا 9 ) نسبت به قیمتشون واقعا ارزنده و ارزشمند هستن ولی چیزی که هست بودجه کفاف خرید cpu مین رم پاور و گرافیک رو نمیده ( یعنی فقط قوطی کیس همونه توی این حالت ،  سیستم باید کامل از نو خریداری بشه )

سیستم بنده این نیست . ته کمد بود این کیس ، گفتم اگر که توانایی ارتقا برای اجرای بازی رو داشته باشه مقداری خرجش کنم برای برادر کوچیکم .

9100 و برد 310 برای کار روزمره مناسبه ، ولی باز هم با گرافیک UHD630 فکر نمیکنم توانایی اجرای بازی مثل PUBG رو داشته باشه .

ویرایش شده توسط m.reza
لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

بنده با Q9300 بازی Resident Evil2 رو اجرا کردم . فریم تا 30 هم پایین می اومد و بازی لگ می زد . اکثر مواقع هم فریم در حد 40 - 45 بود .

پاورتون حتما حتما حتما باید عوض بشه . به هیچ وجه این پاور رو برای گیمینگ استفاده نکنید .

................................

حالا این جواب سوالهای شما بود سوالات بنده هم اینهاس :

شما چقدر بودجه دارید ؟

میخوای آنلاین بازی کنی ؟

با دسته 2 مشکلی نداری ؟

8300 , 9300 امتیاز خیلی نزدیک به همی دارن . کارت گرافیک شما برای اجرای این بازی چی بود ؟

روی چه تنظیمات و رزولوشنی بازی رو اجرا کردید ؟

بله برای ارتقا مثل اینکه جوابگو نیست این پاور ، احتمالا در صورت استفاده سایر قطعات رو بزنه داغون کنه . باید به فکر عوض کردنش باشم .

1. بودجه در حال حاضر 3 میلیون تومن هست ، ولی فکر میکنم نهایت نهایت بشه روی 4 میلیون حساب کرد .

2. بله ، بازی که برادرم قصد اجرا داره PUBG نسخه PC هست . COD WARZONE هم در اولویت بعدی ( حتی با رزولوشن پایینتر از 1600*900 و تنظیمات گرافیکی VERY LOW )

3. اتفاقا نظر خودم روی قطعات دست دوم هست ( ارزش خرید بالاتری دارند ) . هرچند با این بودجه سمت قطعات نو هم نمیشه رفت .

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، m.reza گفته است :

8300 , 9300 امتیاز خیلی نزدیک به همی دارن . کارت گرافیک شما برای اجرای این بازی چی بود ؟

روی چه تنظیمات و رزولوشنی بازی رو اجرا کردید ؟

بله برای ارتقا مثل اینکه جوابگو نیست این پاور ، احتمالا در صورت استفاده سایر قطعات رو بزنه داغون کنه . باید به فکر عوض کردنش باشم .

1. بودجه در حال حاضر 3 میلیون تومن هست ، ولی فکر میکنم نهایت نهایت بشه روی 4 میلیون حساب کرد .

2. بله ، بازی که برادرم قصد اجرا داره PUBG نسخه PC هست . COD WARZONE هم در اولویت بعدی ( حتی با رزولوشن پایینتر از 1600*900 و تنظیمات گرافیکی VERY LOW )

3. اتفاقا نظر خودم روی قطعات دست دوم هست ( ارزش خرید بالاتری دارند ) . هرچند با این بودجه سمت قطعات نو هم نمیشه رفت .

در تعداد فریم ، رزولیشن و تنظیمات گرافیک برای CPU بی اهمیته .

یعنی وقتی CPU بتونه در رزولیشن HD بر فرض مثال 100 فریم بده در رزولیشن 4K هم میتونه همون 100 فریم رو بده . این وسط قدرت کارت گرافیک مهمه .

برای توضیحات بیشتر به اینجا : گلوگاه چیست ؟ مراجعه کنید .

بنده با چندتا کارت تست کردم . یکشون RX 580 نسخه 8 گیگ بود . رزولیشن هم HD بود که همون طور که گفتم در این مورد اهمیت خاصی نداره .

بنده PUBG رو تست نکردم . در فرونت لاین پردازنده ای مثل AMD Phenom X4 9550 میتونه حدود 60 فریم بده .

https://www.cpubenchmark.net/compare/Intel-Core2-Quad-Q9300-vs-AMD-Phenom-9650-Quad-Core-vs-AMD-Phenom-II-X6-1090T-vs-AMD-Phenom-II-X6-1100T/1044vs305vs393vs394

این هم مقایسه Q9300 با چندتا از پردازنده های سوکت AM3 .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، m.reza گفته است :

بله i3 نسل 9 و 10 ( مخصوصا 9 ) نسبت به قیمتشون واقعا ارزنده و ارزشمند هستن ولی چیزی که هست بودجه کفاف خرید cpu مین رم پاور و گرافیک رو نمیده ( یعنی فقط قوطی کیس همونه توی این حالت ،  سیستم باید کامل از نو خریداری بشه )

سیستم بنده این نیست . ته کمد بود این کیس ، گفتم اگر که توانایی ارتقا برای اجرای بازی رو داشته باشه مقداری خرجش کنم برای برادر کوچیکم .

9100 و برد 310 برای کار روزمره مناسبه ، ولی باز هم با گرافیک UHD630 فکر نمیکنم توانایی اجرای بازی مثل PUBG رو داشته باشه .

گرافیک مجتمع 630 اینتل توانایی اجرا فورتنایت پابجی و ایپکس در رزلوشن 720 تنظمیات پایین حدود 30 الی 40 فریم داره میتونید به ویدئوهای یوتیوب مراجعه کنید

https://www.youtube.com/watch?v=vRWODaPuB1o

الان توی فروم 9100 هست 2 میلیون یه برد نو هم بگیرید 1700 یه رم 2*4 گیگ هم حدود 900 تومن (برای گرافیک مجتمع حتما دو کاناله تهیه کنید)

پاور هم یه 300 وات سرحال براتون کافیه بعدا خواستید گرافیک اضافه کنید پاور هم عوض میکنید

قوطی کیس هم همین قدیمی استفاده کنید

روی سیستم قدیمی پول خرج کردن به نظرم اشتباهه یکمی بیشتر خرج کنید اما ارزششو داره و براحتی میتونید توی آینده ارتقا بدید

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، m.reza گفته است :

سلام خدمت سروران گرامی

قصد ارتقا یه سیستم قدیمی با مشخصات زیر رو دارم ، ولی قبلش میخوام ببینم که اصلا ارزش ارتقا داره یا نه و با بودجه در نظر گرفته شده براش میشه کاری کرد یا خیر !

قیمت مدنظر برای ارتقا در حال حاضر حدود 3 میلیون تومن هست .

مشخصات فعلی :

mb : asus p5p43td

cpu : core2quad q8300 با کولر فابریک

ram : 2*2 corsair 1600MHz ddr3

vga : gigabyte gt630 1g ddr3

پاور : متفرقه  ( بدون 6 و 8 پین گرافیک ) ☹️

هدف از ارتقا این سیستم اجرای بازی های PUBG PC , COD WARZONE هست . ( در صورت امکان )

رزولوشن اجرای بازی 1600*900 .

خب دوستان نظرتون چیه ؟

میشه با ارتقا CPU مثلا به 9550 یا 9650 و خرید 8 گیگ رم و یه کارت گرافیک دست دوم در حد مثلا ( 1050 750TI 950 یا RX550 RX560 ) این بازی ها رو اجرا کرد ؟ یا اینکه فقط با خرید گرافیک و احیانا پاور کارم راه میوفته و نیازی به ارتقا CPU وجود نداره ؟

به نظرتون خرید CPU مناسبتر هست از نظر (( نسبت کارایی به هزینه )) یا خرید یه کولر و اورکلاک همین 8300 ؟

تنظیمات گرافیکی بازی اهمیتی نداره و همینقدر که روان اجرا بشن در حد بالای 30 فریم ( 60 بشه که چه بهتر ) کفایت میکنه.

آیا راهی وجود داره مثل بنچمارک ، که ببینم وقتی این CPU Q8300 با توان 100 درصد خودش فعالیت میکنه ( بدون گلوگاه از سمت سایر قطعات ) توانایی پردازش چند فریم بر ثانیه رو داره ؟

نکته ای که باید بگم اینه که در حال حاضر امکان حتی اجرا ی بازی هم روی این سیستم وجود نداره !

فیلم های مختلفی در یوتیوب هست برای اجرای این بازی ها با CPU های CORE2QUAD ولی نمیدونم چقدر قابل استناد هستن .

پیشاپیش از همه ی عزیزانی که در تاپیک شرکت میکنن ، تشکر میکنم .

سلام واسه warzone حد اقل سی پی یو i5 2500k هست ک اینم به خوبی جواب نمیده اگه فکر وارزون هستی حتما باید i7 نسل دو یا 3 بخری ک زیادی گرونه  3570 هم بنظر خوب میاد ولی داری هزینه میکنه بنظرم برو یه i3 9100f بگیر با مادربرد های سری 100 و 200 بده مد کنن برات ارزونتر از مادبرد سری 300 در میاد

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

گرافیک مجتمع 630 اینتل توانایی اجرا فورتنایت پابجی و ایپکس در رزلوشن 720 تنظمیات پایین حدود 30 الی 40 فریم داره میتونید به ویدئوهای یوتیوب مراجعه کنید

https://www.youtube.com/watch?v=vRWODaPuB1o

الان توی فروم 9100 هست 2 میلیون یه برد نو هم بگیرید 1700 یه رم 2*4 گیگ هم حدود 900 تومن (برای گرافیک مجتمع حتما دو کاناله تهیه کنید)

پاور هم یه 300 وات سرحال براتون کافیه بعدا خواستید گرافیک اضافه کنید پاور هم عوض میکنید

قوطی کیس هم همین قدیمی استفاده کنید

روی سیستم قدیمی پول خرج کردن به نظرم اشتباهه یکمی بیشتر خرج کنید اما ارزششو داره و براحتی میتونید توی آینده ارتقا بدید

742893474_3DMarkTimeSpyiGPU.thumb.png.33d31bd7a582cee19db5c612a68dda92.png

در گرافیک داخلی اینتل هنوز از ای ام دی عقبه .

10900K هنوز نتونسته با 2200G رقابت .

برای استفاده از قدرت GPU داخلی فعلا ای ام دی عملا تنها انتخابه .

https://www.youtube.com/watch?v=FfIBNYN_NHA

https://gpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-UHD-Graphics-630-Desktop-Coffee-Lake-i5-i7-vs-AMD-RX-Vega-11-Ryzen-iGPU/m356797vsm401440

.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

742893474_3DMarkTimeSpyiGPU.thumb.png.33d31bd7a582cee19db5c612a68dda92.png

در گرافیک داخلی اینتل هنوز از ای ام دی عقبه .

10900K هنوز نتونسته با 2200G رقابت .

برای استفاده از قدرت GPU داخلی فعلا ای ام دی عملا تنها انتخابه .

https://www.youtube.com/watch?v=FfIBNYN_NHA

https://gpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-UHD-Graphics-630-Desktop-Coffee-Lake-i5-i7-vs-AMD-RX-Vega-11-Ryzen-iGPU/m356797vsm401440

.

amd خیلی گرونه یه پردازندش اندازه برد + پردازنده و رم اینتل قیمت داره

در ضمن گرافیک مجتمع i7 با i3 یکیه همشون 630 هستن مثل amd نیست واسه پردازنده های سری g مدلهای مختلف با قیمت مختلف عرضه کنه

این وسط هم نمیدونم چه اصراریه که amd بهتره یا اینتل هر کدوم به صرفه تر بودن اون بهتره ، کارایی در برابر قیمت

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

amd خیلی گرونه یه پردازندش اندازه برد + پردازنده و رم اینتل قیمت داره

در ضمن گرافیک مجتمع i7 با i3 یکیه همشون 630 هستن مثل amd نیست واسه پردازنده های سری g مدلهای مختلف با قیمت مختلف عرضه کنه

این وسط هم نمیدونم چه اصراریه که amd بهتره یا اینتل هر کدوم به صرفه تر بودن اون بهتره ، کارایی در برابر قیمت

الان 3200G رو با قیمت 2.4 میشه آک پیدا کرد :

https://emalls.ir/مشخصات_AMD-RYZEN-3-3200G-3-6GHz-AM4-Desktop-CPU~id~2871038

دسته 2 هم اگر منصفانه باشه میشه زیر 2 تومن . ( 20 تا 30 درصد قیمت باید کم بشه با کسر 20 درصد میشه 1.92 تومن )

حدود 2 تومن هم مادربرد میخواد . البته بعضی از مادربردهای چیپست A320 از نسل 3000 پششتیبانی می کنند . که در این زمینه ایسوز پیشتازه :

https://adak.shop/product/piece-motherboard-asus-prime-a320m-k/

اگر 2200G گیر بیاد که بدون هیچ مشکلی در همه مادربردهای چیپست A320 کار می کنه و طبعتا باید ارزونتر باشه .

https://fafait.net/product/main-board/asus-prime-a320m-e?id=14059&http://price_fafait_net/listpricehtmlw?utm_source=emalls&utm_medium=af-product

https://fafait.net/product/main-board/asus-prime-b450m-k?id=12153

خرید مادربرد b450 که پردازنده های Zen3 رو هم پشتیبانی می کنه یه سرمایه گذاری کامله .

نمره GPU پردازنده 2200G در 3D Mark تقریبا 2 برابر نمره GPU پردازنده 10900K هستش . حتی تحت سوکت قدیمی +FM2 هم قدرت گرافیک داخلی پردازنده هایی مثل A10 7800K هنوزم از گرافیک داخلی پردازنده های اینتل بهتره . ضمن این که همون طور که در بنچمارک پست قبل مشاهده می کنید با قویتر شدن CPU قدرت گرافیک داخلی پردازنده های اینتل کمی رشد داشته ( طبعتا نمره پردازنده داخلی 9100 از 9900 هم ضعیفتره و این یعنی نمره GPU پردازنده 9100 به نسبت 2200G حتی از نصف هم کمتره !!! اگر با 3200G یا 3400G یا حتی پردازنده های قدرتمند 4000G مقایسه کنیم که کلا خنده دار میشه ) هرچند مورچه چیه که کله پاچش باشه .

ضمنن فراموش نکنید پردازنده های اینتل نیاز به یه فن جدا دارن .

.......................................

سری 4000G قرار نبوده فعلا برای خرده فروشی در دسترس باشه اما هزاران عدد از اونها وارد بازار شد . گزارش ها نشون میده ژاپنی ها طی چند ساعت همه پردازنده های سری 4000G رو که وارد بازار کشورشون شده بود رو خریدن . کاش با قیمت مناسب اینجا هم می اومد 😐. میتونن با 1050 رقابت کنن .

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سری 4000G قرار نبوده فعلا برای خرده فروشی در دسترس باشه اما هزاران عدد از اونها وارد بازار شد . گزارش ها نشون میده ژاپنی ها طی چند ساعت همه پردازنده های سری 4000G رو که وارد بازار کشورشون شده بود رو خریدن . کاش با قیمت مناسب اینجا هم می اومد 😐. میتونن با 1050 رقابت کنن .

جالبه که این پردازنده ها بالاتر از قیمت اعلامی ای ام دی به فروش رسیدن . اگر ای ام دی این پردازنده ها رو به صورت انبوه و همون قیمت اعلامی وارد بازار می کرد استقبال حتی بهتر هم می شد .

همزمان تعداد زیادی مادربرد میان رده B550 هم به فروش رفته .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلی تایپ کرده بودم چون فکر میکردم قیمت 3200g حدود 3.5 میلیونه که الان دیدم 2.4 هستش

و قبلنا که کاربران مشکل بودجه داشتن براشون 2200 یا 2400g میبستم و گرافیک مجتمع amd قویتره دو برابر

و بهتره amd بگیرید

راجب فن استوک اینتل هم من 3 ماه باهاش کار کردم خوبه و کار ادمو راه میندازه و تو پردازنده های i3 i5 نیازی به کولر نیست 

متاسفانه قیمت گذاری پردازنده های رایزن تو ایران اصلا خوب نیست رحمت به اینتل

لینک به دیدگاه

سلام.اگر مطابق توضیحاتی که گفتید میخواید بودجه کمی خرج کنید و از این به عنوان سیستم دوم دست برادرتون باشه،به نظرم خرید یه q9400 با یه کولر دست دوم خوب گزینه خوبی هست،چون مینتون قابلیت اور خوبی داره،رم هم تا ۱۶ گیگ‌ ساپورت میکنه.اگر رم باس ۱۶۰۰ بندازید،fsb رو راحت میتونید تا ۴۰۰ ببرید که فرکانس ۳.۲ فرکانس معقولی برای این بازی ها هست.تفاوت پردازندتون تقریبا ۱۰۰ تومن میشه.رم هم ۴ تا ۴ گیگ ۱۶۰۰ فکر کنم با اختلاف این ۹۰۰ بشه.میتونید فعلا ۲ تا ۴ بندازید که تفاوت فکر کنم ۳۰۰ بشه.میمونه پاور که به گرافیک ارتباط داره.میتونید ۷۵۰ti با حافظه ۲ گیگ بندازید با پاور ۴۳۰ به بالا یا ۵۷۰ با حافظه ۴ گیگ و‌پاور ۴۸۰ به بالا.تفاوت پاور هم بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ فکر کنم بشه.فکر کنم زیر ۲ تومن جمع بشه....

لینک به دیدگاه

https://www.youtube.com/watch?v=mFT7w7QnCpQ

یه نظم این گزینه مناسبیه

دوستان قبلا گفتن 9100 که اون خیلی گرون تر درمیاد و پردازنده گرفیکیشم به پای vega3 نمیرسه البته اگه اصلا گیر بیاد تو ایران من هر چی دیدم سری f بود

فقط مشکلی که با amd هست اینه که باید بگردید دنبال مادریرد دست دوم ارزون

لینک به دیدگاه

در در 4 شهریور 1399 در 13:30، saman5949 گفته است :

سلام واسه warzone حد اقل سی پی یو i5 2500k هست ک اینم به خوبی جواب نمیده اگه فکر وارزون هستی حتما باید i7 نسل دو یا 3 بخری ک زیادی گرونه  3570 هم بنظر خوب میاد ولی داری هزینه میکنه بنظرم برو یه i3 9100f بگیر با مادربرد های سری 100 و 200 بده مد کنن برات ارزونتر از مادبرد سری 300 در میاد

سلاام
معذرت میخوام مد کردن مشکلی ایجاد نمیکنه برای سیستم؟یا به زبان ساده تر خطرناک یا دردسرساز نیس؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، eMineLLL گفته است :

سلاام
معذرت میخوام مد کردن مشکلی ایجاد نمیکنه برای سیستم؟یا به زبان ساده تر خطرناک یا دردسرساز نیس؟

نه عزیز هستن کسایی ک کارشون همینه و براتون باندل مد شده اماده میفرستن خیلی ارزون تر در میاد هم مادربرد با امکانات بیشتر

لینک به دیدگاه

در در 4 شهریور 1399 در 10:11، Hassan.SK گفته است :

باید بیای به سوکت 1155 یا 1150

اون سوکت پردازنده درست حسابی نداره واسه ارتقا

مادربرد 1155 داشتم خراب شد زورم اومد بالای 1 تومن بدم دوباره 1155 بگیرم همه رو فروختم z270a مود شده با 9100f گرفتم عالی کلا 5 هزینش شد که 2 تومنش از فروش قطعات قبلی بود

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

مادربرد 1155 داشتم خراب شد زورم اومد بالای 1 تومن بدم دوباره 1155 بگیرم همه رو فروختم z270a مود شده با 9100f گرفتم عالی کلا 5 هزینش شد که 2 تومنش از فروش قطعات قبلی بود

باندل خیلی خوبیه برای گرافیک هم میتونی rx 470 480 570 580 استوک گیر بیاری نهایت هزینه میشه 4 تومن بخوبی اکثر بازی هارو جواب میده من با 580 وارزون رو روی الترا دارم پلی میدم اف پی اس هم روی 70 قفله

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، saman5949 گفته است :

باندل خیلی خوبیه برای گرافیک هم میتونی rx 470 480 570 580 استوک گیر بیاری نهایت هزینه میشه 4 تومن بخوبی اکثر بازی هارو جواب میده من با 580 وارزون رو روی الترا دارم پلی میدم اف پی اس هم روی 70 قفله

1060 دارم😁

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...