رفتن به مطلب

بهترین مادربورد برای CPU I7 9700K

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز.

در حال حاضر مادربورد ASUS B360 TUF PRO GAMING دارم که راضی نیستم  و اصلا جواب سی پی یو بنده رو نمیده و حتی نمیتونم از نصف توان سی پی یوم استفاده کنم مثلا تو گیم یوز سی پی یو میره بالای 70 یا 80 درصد در حالی که دوستان با سی پی یو مشابه بنده یوز سی پی یوشون زیر 10 درصده .دوستانی که در زمینه مادربورد مهارت دارند لطف کنند یه مادربوردی که به طور کامل بتونه CPU I7 9700K  رو ساپورت کنه بهم معرفی کنند. ترجیحا از برند ایسوس و سری های گیمینگ باشه .

ویرایش شده توسط POYA.20
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، علی خسروی گفته است :

Asus z370 a ll prime ده فاز تغذیه ، دو اسلات استیل اکبند گارانتی تابا ۳ ساله موجود دارم خواستی تماس بگیر واسطه لیونم قبول دارم

۰۹۳۳۷۵۷۱۰۷۴

قیمت

۵۸۰۰

دوست عزیز چیپست Z390 مدنظر بنده هستش .

لینک به دیدگاه

دوست گلم چیپست z370  با z390 هیچ تفاوتی نداره الا یک wifi و بلوتوث که فقط رو مادربوردهای گرون قیمت گذاشتن منم خودم پول اضافی به تبلیغات نمیدم خواستی در خدمتیم

دانگل وای فای ایسوس هم هست ۳۰۰ هزار نصب می کنی عوضش ۴ میلیون کمتر پول میدی

مادربورد مال سری پرایم حرفه ای پل sli داره که سری tuf نداره و کلی به صرفه هست

همین لیون زده ۶۱۰۰

Screenshot_20200828-213314_Chrome.jpg

ویرایش شده توسط علی خسروی
لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...
در در 7 شهریور 1399 در 20:48، POYA.20 گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز.

در حال حاضر مادربورد ASUS B360 TUF PRO GAMING دارم که راضی نیستم  و اصلا جواب سی پی یو بنده رو نمیده و حتی نمیتونم از نصف توان سی پی یوم استفاده کنم مثلا تو گیم یوز سی پی یو میره بالای 70 یا 80 درصد در حالی که دوستان با سی پی یو مشابه بنده یوز سی پی یوشون زیر 10 درصده .دوستانی که در زمینه مادربورد مهارت دارند لطف کنند یه مادربوردی که به طور کامل بتونه CPU I7 9700K  رو ساپورت کنه بهم معرفی کنند. ترجیحا از برند ایسوس و سری های گیمینگ باشه .

با ماکسیموس xi همین cpu رو داشتم که هیچ مشکلی نیست و کاملا همه چی کار می‌کنه

آئروس هم نباید بد باشه، تجربه‌ای ازش ندارم. داخل آمازون ریویوهاش رو باید بخونید

کلا هر برندی می‌گیرید، نوع های اندش رو تهیه کنید. مثل maximus, aorus, meg و ... . زیاد فرقی با هم ندارن

مدل ساده گیگابایت هم با توجه به لطفی که سر کارتای جدیدش کرده و ناپایدارن فقط می‌تونم بگم دربارش خیلی احتیاط کنید. برندی که سر دو تا دونه خازن کارت ناپایدار تولید انبوه می‌کنه جای دقت زیادی داره

ویرایش شده توسط no one looking for nothing
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...