رفتن به مطلب

سوالات شما در مورد کشور کانادا 🇨🇦

Bloody
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 18 دقیقه قبل، HosseinRF گفته است :

سلام دوست عزیز،

آیا امکان دارد که صفر تا صد مراحل مهاجرت رو نام ببرید؟ *ببخشید ، می دونم جواب این سوال اندازه ی یک کتاب است اما توی سایت ها توضیح خاصی ندادن و فقط از انواع ویزا و ... حرف زدن، برای همین خیلی ممنون میشوم اگر یک توضیح کامل بدهید.

سپاس فراوان.

من فقط صفر تا صد ویزا تحصیلی رو می‌دونم چون خودم این مسیر رو طی کردم از بقیه روش‌ها اطلأع کامل ندارم

لینک به دیدگاه

• ارسال 121
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 10 دقیقه قبل، Bloody گفته است :

من فقط صفر تا صد ویزا تحصیلی رو می‌دونم چون خودم این مسیر رو طی کردم از بقیه روش‌ها اطلأع کامل ندارم

من 15 سال پیش کانادا بودم . الان نه ایران کسی منو قبول داره نه.. مثل اون جوک که میگه نه راه پیش دارم نه پس . به نظر شما که الان اونجایی ارزششو داره دوباره سعی کنم برگردم ؟ 

لینک به دیدگاه

سلام عزیز اولش میخوام واقعا از شما تشکر کنم به خاطر این کارتون که وقت میذارین و سوالات مارو جواب میدین 
من الان دارم تو بهشتی ارشد روابط بین الملل میخونم که فک کنم تا تیر ماه سال 1400 هم بتونم از پایان نامه هم دفاع کنم و معدل ارشدمم 16 به بالا بیاد احتمالا به نظرتون با نمره آیلتس 7 شانسی برای گرفتن فاند دارم؟ 
چون بدون فاند اصلا برام امکان پذیر نیست که بتونم برم و کلا مبلغ 10 هزار دلار هم بیشتر فک نکنم بتونم اوکی کنم 
و ی سوال دیگه هم که داشتم اگه من بتونم بیام اونجا بعد چند سال میتونم اقامت کانادا رو بگیرم؟
از چند ماه بعد رسیدنم میتونم دنبال کار باشم و کار پیدا کنم چون فک کنم از این 10 هزار دلار مبلغ 2 هزار دلارش فقط برای هزینه بلیط و ویزا و اینا بره و کلا 8 هزار دلار برام بمونه به خاطر همین مسلما باید دنبال کار باشم برای ادامه زندگی

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، بامداد گفته است :

فیزیک شما حتما فیزیک هالیدی هست .

من خودم کانادا بودم همیلتون که نزدیک تورنتو هست . زمستون میشد منفی 20 با احتساب باد منفی 30 . از در خونه نمیتونی بری بیرون 

مونترال و کبک حداقل 10 درجه سردتره .

ونکوور هم که میگن خوش آب و هواست وقتی موج سرما بیاد میشه منفی 17 . تازه چون جای خوش آب و هواست ماشین نمک پاش و امکانات شهرداری ندارن همه تو خیابون ها سکندری میخورن .

کانادا از اول تا آخرش کلاه برداری ه میرین یه آدم افسرده و عصبی برمیگریدن

هر کی هم بهتون گفت اینجا داره به من خوش میگذره فیک میکنه و سر خودش کلاه میزاره 

وات؟؟

داداش من نمیدونم کی بهت گفته ونکوور منفی هفده درجه میشه

اینایی که میگم بنده میگم که اونجا رفت و آمد دارم

ولی هر کی گفته دروغ گفته

ونکوور به ندرت به زیر صفر برسه

تعداد روزهای برفیش به ده روز هم نمیرسه

برف هم بیاد یک لایه نازک میشینه

ونکوور یکی از شهر هایی هست که کمترین میزان باد رو داره و معروف هست به باران های طولانی مدت

در مورد امکانات شهرداری هم حرفتون جالب بود

فدات شم نمک پاشی برای کشور های جهان سومی هست چون به آسفالت ضرر میزنه

اونجا snowplough دارن که برف ها رو ساید میزنه

در ضمن اونجا شما خودت مسئولی که لاستیک های ماشینت رو به زمستانی تغییر بدی و برف های جلوی منزلت رو تمیز بکنی

تورنتو که خب شما فرمودید همیلتون بودید و هر دو در ایلت اونتاریو هستند بله معروف هست به زمستان های بد و تابستان های بدتر(گرما و رطوبت زیاد)

اینکه شما فرمودید انسان های افسرده ایرانی زیادن اون دلیلش این هست که تورنتو شهر ارزانی هست و همه ایرانی ها رفتن اونجا/کسانی با فرهنگ های مختلف و سطح مالی که اینجام هیچی نبودن که اونجا چیزی بخوان بشن

در ونکوور از این خبر ها نیست اگر با بارونش کنار بیاید( به شخصه قسمت افسرده کنندش برای من بارون بوده نه در اونجا بلکه هر جای کره زمین )

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Bloody گفته است :

سلامی دوباره.

منظور بنده هم مهاجرت تحصیلی بود.البته برای آمریکا. فکر کنم مراحل یکسانی اما سخت تری داشته باشه.

و اینکه برای صفر تا صد همین ویزای تحصیلی و خریدن بلیط و .... ها چقدر پول نیاز هست؟

فکر کنم چون شما کانادا حضور دارید ، از قیمت های آمریکا اطلاع نداشته باشید ، ولی باز ممنون میشم قیمت های مهاجرت به کانادا رو بفرمایید.

خیلی ممنونم.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

وات؟؟

ولی هر کی گفته دروغ گفته

ونکوور به ندرت به زیر صفر برسه

تعداد روزهای برفیش به ده روز هم نمیرسه

برف هم بیاد یک لایه نازک میشینه

ونکوور یکی از شهر هایی هست که کمترین میزان باد رو داره و معروف هست به باران های طولانی مدت

در مورد امکانات شهرداری هم حرفتون جالب بود

فدات شم نمک پاشی برای کشور های جهان سومی هست چون به آسفالت ضرر میزنه

اونجا snowplough دارن که برف ها رو ساید میزنه

در ضمن اونجا شما خودت مسئولی که لاستیک های ماشینت رو به زمستانی تغییر بدی و برف های جلوی منزلت رو تمیز بکنی

تورنتو که خب شما فرمودید همیلتون بودید و هر دو در ایلت اونتاریو هستند بله معروف هست به زمستان های بد و تابستان های بدتر(گرما و رطوبت زیاد)

اینکه شما فرمودید انسان های افسرده ایرانی زیادن اون دلیلش این هست که تورنتو شهر ارزانی هست و همه ایرانی ها رفتن اونجا/کسانی با فرهنگ های مختلف و سطح مالی که اینجام هیچی نبودن که اونجا چیزی بخوان بشن

در ونکوور از این خبر ها نیست اگر با بارونش کنار بیاید( به شخصه قسمت افسرده کنندش برای من بارون بوده نه در اونجا بلکه هر جای کره زمین )

والا من خودم شروع کارم کانادا با ونکوور بود .

همون موقع که من رفتم سال 2004 بود گفتن یه موج سرما اومده واقعا سرد بود . و دوستم که Simon fraser university میرفت گفت کمپوس اونجا دما به منفی 17 هم رسیده . یه لایه نازک نبود یه برف حسابی بود ! جلو چشم خود من یه پیرمرد ه سکندری خورد افتاد زمین دیگه از جاش بلند نشد . من خودم خونم یه جایی رو Fraser street بود . با بوت که میرفتم باید تاتی تاتی میرفتم کله ملق نشم . 

همیلتون و تورنتو اصلا این جور ی نبود و زمستون هر چه قدر هم سرد بود اگه مردش بودی میتونستی تو پیاده رو راحت بری چون ماشین مرتب نمک میپاشید .. 

در 7 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

وات؟؟

من خودم با بارون ش مشکل نداشتم اتفاقا از بارون ش خیلی هم خوشم میومد . ونککور یهودی زیاد داره که اگه بفهمن ایرانی هستی مخصوصا این روزا خیلی خوب ازت پذیرایی میکنن..

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، بامداد گفته است :

والا من خودم شروع کارم کانادا با ونکوور بود .

همون موقع که من رفتم سال 2004 بود گفتن یه موج سرما اومده واقعا سرد بود . و دوستم که Simon fraser university میرفت گفت کمپوس اونجا دما به منفی 17 هم رسیده . یه لایه نازک نبود یه برف حسابی بود ! جلو چشم خود من یه پیرمرد ه سکندری خورد افتاد زمین دیگه از جاش بلند نشد . من خودم خونم یه جایی رو Fraser street بود . با بوت که میرفتم باید تاتی تاتی میرفتم کله ملق نشم . 

همیلتون و تورنتو اصلا این جور ی نبود و زمستون هر چه قدر هم سرد بود اگه مردش بودی میتونستی تو پیاده رو راحت بری چون ماشین مرتب نمک میپاشید .. 

این مورد سال 2004 رو که میفرمایید بنده باید از برادرم بپرسم چون ایشون اونجا بودن

من پام از 2016 به ونکوور باز شد که تاحالا همچین چیزی ندیدم

فقط اکتبر و نوامبر سال گذشته اونجا بودم میگفتن در 30 سال گذشته سرماش بی سابقه بوده حالا مثلا دو درجه سردتر شده بود

لینک به دیدگاه

ویزای کاری میشه گرفت برای کانادا ؟

بهترین کشور برای گرفتن ویزای کاری از هر نظر کدومه ؟

ویرایش شده توسط Game World
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، HosseinRF گفته است :

سلامی دوباره.

منظور بنده هم مهاجرت تحصیلی بود.البته برای آمریکا. فکر کنم مراحل یکسانی اما سخت تری داشته باشه.

و اینکه برای صفر تا صد همین ویزای تحصیلی و خریدن بلیط و .... ها چقدر پول نیاز هست؟

فکر کنم چون شما کانادا حضور دارید ، از قیمت های آمریکا اطلاع نداشته باشید ، ولی باز ممنون میشم قیمت های مهاجرت به کانادا رو بفرمایید.

خیلی ممنونم.

امریکا که فعلا تعطیله 

خواهر خود من الان کاناداس میخواست به عنوان شرکت در کنفرانس علمی بره امریکا به هیچ عنوان راش ندادن تا 2024 ول معطل 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، بامداد گفته است :

من خودم با بارون ش مشکل نداشتم اتفاقا از بارون ش خیلی هم خوشم میومد . ونککور یهودی زیاد داره که اگه بفهمن ایرانی هستی مخصوصا این روزا خیلی خوب ازت پذیرایی میکنن..

اونجا به من نمیگن طرف یهودیه چون میدونن اگر بگن حتما" رفتارم عوض میشه با طرف و اینا مجبور میشن به من تذکر بدن که این جرمه نباید راجب این چیزها اینجوری باشی و من هم زیر بار نمیرم

فقط وقتی میخوان حرص بدن من رو بعد اینکه با هم آشنا شدیم چند روز بعد میگن فلانی یادته

میگم آره / میگن یهودی بود

در 2 دقیقه قبل، Game World گفته است :

ویزای کاری میشه گرفت برای کانادا ؟

بهترین کشور برای گرفتن ویزای کاری از هر نظر کدومه ؟

میشه گرفت ولی برای چه کاری؟

سابقه داری توش؟

کار هم استرالیا خوبه و هم کانادا

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Bloody گفته است :

سلام من کلی مراحل رو خدمت شما عرض می‌کنم. اول باید از یه دانشگاه پذیرش بگیرین بعد با اون پذیرش برای ویزا اقدام می‌کنین.درمورد هزینه‌ها باید بگم که اقدام برای پذیرش بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ دلار هزینه داره، برای ویزا ۳۰۰ تا ۴۰۰ دلار، برای بلیط ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار و برای دانشگاه ترمی ۹۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دلار و برای زندگی مجردی (خوراک و

مسکن) ماهی ۱۰۰۰ دلار نیز هست. تمام این قیمت‌ها بر اساس تجربه من هست شاید برای یک نفر دیگه کاملا متفاوت باشه.

این هزینه هایی که گفتین طبیعتا هزینه های جاری زندگی هست

برای شروع اقامت طبیعتا نیاز به مسکن، وسایل خونه و وسیله نقلیه هست

هزینه اینها برای شروع  حدودا چقدره؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، VIP3R گفته است :

اونجا به من نمیگن طرف یهودیه چون میدونن اگر بگن حتما" رفتارم عوض میشه با طرف و اینا مجبور میشن به من تذکر بدن که این جرمه نباید راجب این چیزها اینجوری باشی و من هم زیر بار نمیرم

فقط وقتی میخوان حرص بدن من رو بعد اینکه با هم آشنا شدیم چند روز بعد میگن فلانی یادته

من خودم 2004 رفتم اصلا نمیدونستم یهودی چیه اول با کلاه skull cap که میزاشتن فهمیدم . ولی تو کمپوس هر کی برا من حرف دراورد اونجا یا ایرانی بود یا یهودی ... 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، بامداد گفته است :

امریکا که فعلا تعطیله 

خواهر خود من الان کاناداس میخواست به عنوان شرکت در کنفرانس علمی بره امریکا به هیچ عنوان راش ندادن تا 2024 ول معطل 

به خاطر قوانین جدید ترامپ؟اگر نه پس دلیلش چیه؟

احتمالا تا مدارک مورد نیاز تحصیلی رو بگیرم بشه 2025 یا 2026 پس تا اون موقع می تونم صبر کنم. به نظر شما اول برم یک کشور دیگر و ساکن بشم و اقدام کنم یا مستقیم برم از ایران برم اقدام کنم؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، HosseinRF گفته است :

به خاطر قوانین جدید ترامپ؟اگر نه پس دلیلش چیه؟

احتمالا تا مدارک مورد نیاز تحصیلی رو بگیرم بشه 2025 یا 2026 پس تا اون موقع می تونم صبر کنم. به نظر شما اول برم یک کشور دیگر و ساکن بشم و اقدام کنم یا مستقیم برم از ایران برم اقدام کنم؟

بله دوست عزیز به خاطر ترامپ

باید صبر کنیم ببینیم این نوامبر که میاد کی برنده میشه اگه دوباره برنده شد که باید منتظر 2024 باشیم 

کشور هم که فرمودید زیاده اروپا خیلی ایرانی ها همین کار رو میکنن گرجستان مجارستان ترکیه ... 

لینک به دیدگاه

عزیزان عشق رفتن چند مورد رو توجه کنن

اول اینکه قوانین و شرایط ایالت های مختلف کانادا با هم فرق داره

به طور مثال استارتر اونتاریو هستند و من میبینم که با بریتیش کلمبیایی که من میشناسم فرق داره

مورد بعدی بحث سن هست که به شدت تاثیر داره 

مورد دیگه اینکه به هر فرد و وکیلی برای انجام کارهاتون اعتماد نکنید

مورد آخر اینکه شما باید گواهی اثبات تمکن مالی ارائه بدید که بسته به سیاست های اون ایالت فرق میکنه

لینک به دیدگاه

کار 

در 18 دقیقه قبل، VIP3R گفته است :

میشه گرفت ولی برای چه کاری؟

سابقه داری توش؟

کار هم استرالیا خوبه و هم کانادا

کار حسابداری 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Game World گفته است :

کار 

کار حسابداری 

حسابداری خیلی عالیه

یا میتونی خودت اسکیل ورکی بری جلو که امتیازی هست

یا یکی اونجا برات کار پیدا کنه و دعوتت کنه و جاب آفر بری

لینک به دیدگاه

اون موقعی که من رفتم این امکانات نبود .. ولی الان ویزا توریستی 5 ساله مولتی میدن 

هر کشوری میخواید برید . هر کشوری ... اول چند ماه توریستی برید ببینید خوشتون میاد یا نه 

الله بختکی نرید بگید من اینجا نمره معدل ام فلان ه میرم اونجا میشم کارمند ناسا زن امریکایی میگیرم برا خونواده ام هم پول میفرستم .. عکس ام هم قاب میکنن جزو مشاهیر جهان 

یه ایرانی ممکنه اینجا خیلی مالی نباشه و اونجا گل کنه و برعکس شم هست . یکی از آشناهای دور ما که اینجا یه مرکز خرید بزرگ داره رفته ونکوور تازه باید بره سر کلاس زبان بتونه دوتا تته پته کنه 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Aydin گفته است :

سلام عزیز اولش میخوام واقعا از شما تشکر کنم به خاطر این کارتون که وقت میذارین و سوالات مارو جواب میدین 
من الان دارم تو بهشتی ارشد روابط بین الملل میخونم که فک کنم تا تیر ماه سال 1400 هم بتونم از پایان نامه هم دفاع کنم و معدل ارشدمم 16 به بالا بیاد احتمالا به نظرتون با نمره آیلتس 7 شانسی برای گرفتن فاند دارم؟ 
چون بدون فاند اصلا برام امکان پذیر نیست که بتونم برم و کلا مبلغ 10 هزار دلار هم بیشتر فک نکنم بتونم اوکی کنم 
و ی سوال دیگه هم که داشتم اگه من بتونم بیام اونجا بعد چند سال میتونم اقامت کانادا رو بگیرم؟
از چند ماه بعد رسیدنم میتونم دنبال کار باشم و کار پیدا کنم چون فک کنم از این 10 هزار دلار مبلغ 2 هزار دلارش فقط برای هزینه بلیط و ویزا و اینا بره و کلا 8 هزار دلار برام بمونه به خاطر همین مسلما باید دنبال کار باشم برای ادامه زندگی

من دقیق از رشتهٔ شما خبر ندارم. اگه بیشتره درس هایی که خوندیدن مربوط به کشور ایران می‌شه (مثل رشتهٔ حقوق) اصلا نمیتونم بگم چقدر طول بکشه تا کار مرتبط با رشتتون پیدا کنین. چون با این پیشفرض مطالبی که یاد گرفتین اینجا به درد نمیخور. ولی دانشگاه و نمرهٔ زبان خیلی خوب هست. اگه معدل بالای ۱۷ بشه یه انترنس اسکلرشیپ هم میگیرین (ترمی بین ۲ تا ۳ هزار دلار). اینجا معمولان بین ۵ تا ۷ سال شهروند می‌شه شد. معمولا پیدا کردن کار جنرال بین ۳ تا ۶ ماه بده رسیدن طول میکشه.

در 1 ساعت قبل، HosseinRF گفته است :

سلامی دوباره.

خیلی ممنونم.

به فروم applyabroad سربزنین خیلی توضیحات کامل اونجا پیدا می‌کنین.

در 1 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

این هزینه هایی که گفتین طبیعتا هزینه های جاری زندگی هست

برای شروع اقامت طبیعتا نیاز به مسکن، وسایل خونه و وسیله نقلیه هست

هزینه اینها برای شروع  حدودا چقدره؟

تو پیام قبلی هم نوشته بودم. ماهی ۱۰۰۰ دلار برای یک فرد مجرد نیاز هست. برای دانشجوها اتوبوس فری هست. وسایل خونه هم برای دانشجوی مجرد مکس ۱۰۰۰ دلار.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Bloody گفته است :

سلام دوست عزیز حداقل هزینه زندگی برای ۲ نفر بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار کانادا می‌خواد.

ممنون از پاسختون

درامد حدودی هم ک گفتین حد اقل ماهی 3000 دلار میشه دراورد یعنی حدود 1000 دلار کانادا میمونه  با این وضع میشه زندگی راحتی داشت؟

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، saman5949 گفته است :

ممنون از پاسختون

درامد حدودی هم ک گفتین حد اقل ماهی 3000 دلار میشه دراورد یعنی حدود 1000 دلار کانادا میمونه  با این وضع میشه زندگی راحتی داشت؟

اگه اونجا متولد میشدیم و اونجا تحصیل میکردیم کم کم درآمدمون ماهی بالای 7000 دلار بودش

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، saman5949 گفته است :

ممنون از پاسختون

برای اولین کار شما ۱۴ دلار رو در نظر بگیرین و اینکه هر هفته بیشتر از ۲۰ ساعت نمیتونین کار کنین چون دانشجو هستین که می‌شه ماهی ۸۰ ساعت. یعنی ماهی کلا ۱۱۲۰ دلار که ۱۲۰ دلارش میره برای مالیات و در آخر دست شما ۱۰۰۰ دلار میمونه.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

برادرم چند ساله تو کار فیلم نامه نویسی هست و قوه تخیل بالایی داره تو چند روز میتونه یه فیلم نامه کامل رو بنویسه و

الانم یه موضوع خیلی متفاوت و تخیلی واقعی نوشته در مورد فیلمی که تنها بکار هالیود میاد و هرکشوری نمیتونه بسازه چون نیاز به جلوه های CGI حرفه ای داره من خودم مقداری رو خوندم باور نکردم برادرم نوشته در حدی حرفه ای و عالی که میتونه فیلمی خیلی بهتر ازInterstellar 2014 باشه چون موضوع هم در مورد  فضا زمان و بیگانه گان هست و هر گارکردان و فیلم نامه نویس معروفی احتمالا اونو اجرایی کنه .

حالا سوال اصلیم اینه که ما هیچ کسی رو بیرون از ایران نداریم و هیچ شناختی در مورد خرید فیلم نامه توسط کارگردان در کشوری دیگه هم نمیدونیمبه چه صورته . آیا شما میتونید اونجا یه سرچ و و پرس و جویی در این مورد انجام بدین واقعا حق زحمتی هم باشه با کمال میل انجام میدیم .

فعلا کل متن رو به فارسی نوشته در 35 صفحه و موضوعی بسیار گیرا که خودش میگه هنوز ادامه داره تا تموم کنم .

ویرایش شده توسط Logan2020
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Logan2020 گفته است :

سلام دوست عزیز

برادرم چند ساله تو کار فیلم نامه نویسی هست و قوه تخیل بالایی داره تو چند روز میتونه یه فیلم نامه کامل رو بنویسه و

الانم یه موضوع خیلی متفاوت و تخیلی واقعی نوشته در مورد فیلمی که تنها بکار هالیود میاد و هرکشوری نمیتونه بسازه چون نیاز به جلوه های CGI حرفه ای داره من خودم مقداری رو خوندم باور نکردم برادرم نوشته در حدی حرفه ای و عالی که میتونه فیلمی خیلی بهتر ازInterstellar 2014 باشه چون موضوع هم در مورد  فضا زمان و بیگانه گان هست و هر گارکردان و فیلم نامه نویس معروفی احتمالا اونو اجرایی کنه .

حالا سوال اصلیم اینه که ما هیچ کسی رو بیرون از ایران نداریم و هیچ شناختی در مورد خرید فیلم نامه توسط کارگردان در کشوری دیگه هم نمیدونیمبه چه صورته . آیا شما میتونید اونجا یه سرچ و و پرس و جویی در این مورد انجام بدین واقعا حق زحمتی هم باشه با کمال میل انجام میدیم .

فعلا کل متن رو به فارسی نوشته در 35 صفحه و موضوعی بسیار گیرا که خودش میگه هنوز ادامه داره تا تموم کنم .

متاسفانه من کسی رو نمیشناسم که در زمینه سینما کار کنه. میتونین به کارگردان ها و یا شرکت های مطرح فیلم سازی دنیا بصورت مستقیم ایمیل بزنین و این موضوع رو باهاشون در میون بگزارین. مطمعا باشین جواب خواهید گرفت. 

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Bloody گفته است :

برای اولین کار شما ۱۴ دلار رو در نظر بگیرین و اینکه هر هفته بیشتر از ۲۰ ساعت نمیتونین کار کنین چون دانشجو هستین که می‌شه ماهی ۸۰ ساعت. یعنی ماهی کلا ۱۱۲۰ دلار که ۱۲۰ دلارش میره برای مالیات و در آخر دست شما ۱۰۰۰ دلار میمونه.

فقط در صورت دانشجو بودن میشه امد؟ شغل یا رشته ی خاصی سررشته داشته باشن نمیشه؟ و اینکه اگه هیچکدوم ازینارو نداشته باشن و برای کارگری اقامت نمیدن؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...