رفتن به مطلب

کار بسیار زشت لیون

Negrasombra
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

روز سه شنبه ، از سایت لیون دو تا مورد (یه مادربرد و یه اس اس دی) خرید کردم. پول واریز کردم و همه مشخصات که قبلا هم بودن. خرید تکمیل شد. 
از این طرف که خیالم راحت شد به مشتری قول دادم که کیسش پنجشنبه و نهایتا شنبه آماده میشه بیاد و ببره. 
روز چهارشنبه گذشت و ارسال صورت نگرفت.
روز پنجشنبه ساعت سه و پنج دقیقه از لیون بمن زنگ زدن گفتن نمی تونیم مادربرد رو بفرستیم و فروش از طرف شرکت ایسوس کنسل شده!!! یه شماره شبا بدید پول رو به حسابتون بریزیم. گفتم آقا من الان پشت فرمان هستم و نمی تونم. گفتن با شرکت تماس بگیرید و داخلی صد و یک آقای نعمتی هستم خودم ، اوکی می کنم براتون. ده دقیقه بعد از اون نشده بود که رسیدم و به شرکت زنگ زدم. تلفن گویای شرکت اعلام کرد که الان ساعت کاری تموم شده و اگر کاری دارید از طریق پشتیبانی آنلاین در تماس باشید. پشتیبانی آنلاین هم رفتم دیدم نوشته الان آفلاین هستیم !!!
من می خوام اون اس اس دی رو که باهاش خریده بودم رو هم کنسل کنم. الان ساعت سه پنجشنبه وقت زنگ زدنه؟ عین بچه ها زنگ می زنی و شماره شبا می خوای و بعدش هم گوشی قطع و خداحافظ من تا شنبه نیستم؟؟؟ شنبه هم اس اس دی رو ارسال کردی... من کیس رو باید کلا کنسل کنم به خاطر ندانم کاری و تنبلی شما. اگر موردی رو تو شرکت موجود نداری چرا موجودش می کنی ؟ اگر بعدا به هزار و یک دلیل فهمیدی موجود نیست چرا روز پنجشنبه ساعت سه و پنج دقیقه که به گفته خود تلفن گویاتون شرکت تعطیل هست زنگ می زنی؟ آخه کی همیشه شماره شبا رو تو ذهنش داره ؟
این کار باعث شد بعد از این نه تنها از سایت لیون خریداری انجام ندم بلکه هر کسی هم در مورد سایت لیون پرسید سعی می کنم از خرید از سایت لیون منعش کنم...

• لایک 8
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، saeed0c گفته است :

لیون لیون آقای حسینی نمیشه دیگه.

سایتای دیگه نبود؟ شهر فافا؟

فافا یه مقدار موجودیش کمه هر جنسی نداره ولی واقعا مشتری مدار هستن

امروز تو قسمت نظرات لیون یه سوال در مورد قطعه ایی کردم نه سوال جواب دادن نه منتشرش کردن

جالب سوال کلا پاک کردن خواستم بگم تیم جدید لیون کلا حال نداره جواب مشتری بدن 

آقای حسینی یه چیز عجیب بود ادم مثل ایشون در فروشندگی کم دیدم اینقدر با ادب و مشتری مدار بود

الکی نیست هرکس پیشرفت میکنه باید راه زندگی کردن بلد باشی

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

لیون لیون آقای حسینی نمیشه دیگه.

سایتای دیگه نبود؟ شهر فافا؟

شهر فافا رو هم دیدم اتفاقا. هر وقت از اونجا خرید زدم همیشه راضی بودم. فرداش هم همیشه ارسال کردن. حتی یک ساعت بعد سفارشت زنگ می زنن همه چی رو اوکی می کنن. 
منتها این بار گفتم سه شنبه خرید بزنم نهایتا پنجشنبه دستم برسه. چون فافا شیراز هست و کمی طول می کشه تا به دستم برسه. اینم که از کار واقعا زشتی که توی لیون انجام دادن. خیلی راحت می تونستن چهارشنبه به من بگن آقا ایسوس دیگه این مادربرد رو نمیده. یا حتی پنجشنبه هم می تونستن زودتر این کار رو بکنن. اما خدایی ساعت سه و پنج دقیقه زنگ زدن و اطلاع دادن کار خوبی نیست. تازه بعدشم زنگ می زنی تلفن گویای شرکت می گه پنجشنبه تا ساعت سه هستیم و پشتیبانی آنلاین استفاده کنید. پشتیبانی آنلاین هم خواب هست و نمی تونم پنج شش ساعت پشت سیستم بشینم تازه ببینم کسی جواب میده یا نه. 
انصافا بار آخرم بود از لیون خرید می زنم. 

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

روز سه شنبه ، از سایت لیون دو تا مورد (یه مادربرد و یه اس اس دی) خرید کردم. پول واریز کردم و همه مشخصات که قبلا هم بودن. خرید تکمیل شد. 
از این طرف که خیالم راحت شد به مشتری قول دادم که کیسش پنجشنبه و نهایتا شنبه آماده میشه بیاد و ببره. 
روز چهارشنبه گذشت و ارسال صورت نگرفت.
روز پنجشنبه ساعت سه و پنج دقیقه از لیون بمن زنگ زدن گفتن نمی تونیم مادربرد رو بفرستیم و فروش از طرف شرکت ایسوس کنسل شده!!! یه شماره شبا بدید پول رو به حسابتون بریزیم. گفتم آقا من الان پشت فرمان هستم و نمی تونم. گفتن با شرکت تماس بگیرید و داخلی صد و یک آقای نعمتی هستم خودم ، اوکی می کنم براتون. ده دقیقه بعد از اون نشده بود که رسیدم و به شرکت زنگ زدم. تلفن گویای شرکت اعلام کرد که الان ساعت کاری تموم شده و اگر کاری دارید از طریق پشتیبانی آنلاین در تماس باشید. پشتیبانی آنلاین هم رفتم دیدم نوشته الان آفلاین هستیم !!!
من می خوام اون اس اس دی رو که باهاش خریده بودم رو هم کنسل کنم. الان ساعت سه پنجشنبه وقت زنگ زدنه؟ عین بچه ها زنگ می زنی و شماره شبا می خوای و بعدش هم گوشی قطع و خداحافظ من تا شنبه نیستم؟؟؟ شنبه هم اس اس دی رو ارسال کردی... من کیس رو باید کلا کنسل کنم به خاطر ندانم کاری و تنبلی شما. اگر موردی رو تو شرکت موجود نداری چرا موجودش می کنی ؟ اگر بعدا به هزار و یک دلیل فهمیدی موجود نیست چرا روز پنجشنبه ساعت سه و پنج دقیقه که به گفته خود تلفن گویاتون شرکت تعطیل هست زنگ می زنی؟ آخه کی همیشه شماره شبا رو تو ذهنش داره ؟
این کار باعث شد بعد از این نه تنها از سایت لیون خریداری انجام ندم بلکه هر کسی هم در مورد سایت لیون پرسید سعی می کنم از خرید از سایت لیون منعش کنم...

سلام جناب قاسمی عزیز ، من نیکبخت هستم ، مکالمه شما رو با اقای نعمتی من گوش دادم ، به شما اعلام کردن که داخلی 101 رو بگیرین، با توجه به اینکه تلفن مجموعه راس ساعت14 قطع میشه به شما این داخلی رو اعلام کردن ، اگر داخلی رو مستقیم شماره گیری کنید میتونید با ایشون صحبت کنید ، در حال حاضر من خودم پیگیر کار شما هستم ، طبق صحبت تلفنی که باهم کردیم.

در 12 دقیقه قبل، naderblue گفته است :

فافا یه مقدار موجودیش کمه هر جنسی نداره ولی واقعا مشتری مدار هستن

امروز تو قسمت نظرات لیون یه سوال در مورد قطعه ایی کردم نه سوال جواب دادن نه منتشرش کردن

جالب سوال کلا پاک کردن خواستم بگم تیم جدید لیون کلا حال نداره جواب مشتری بدن 

آقای حسینی یه چیز عجیب بود ادم مثل ایشون در فروشندگی کم دیدم اینقدر با ادب و مشتری مدار بود

الکی نیست هرکس پیشرفت میکنه باید راه زندگی کردن بلد باشی

سلام دوست من وقت شما بخیر باشه 

دوست من اگر سوالی دارین باید تو بخش "سوال" سایت مطرح کنید و سوالات شما در روزهای کاری کمتر از 12 ساعت جواب داده میشه ، بخش نظرات عزیز برای نوشتن ریویو هست 

شما هر مسئله ای داشتین دوست من عنوان کنید توی لیون بی جواب نمیمونه عزیز ، تیم لیون همون تیم قدیمی هست :)

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، CRM گفته است :

سلام جناب قاسمی عزیز ، من نیکبخت هستم ، مکالمه شما رو با اقای نعمتی من گوش دادم ، به شما اعلام کردن که داخلی 101 رو بگیرین، با توجه به اینکه تلفن مجموعه راس ساعت14 قطع میشه به شما این داخلی رو اعلام کردن ، اگر داخلی رو مستقیم شماره گیری کنید میتونید با ایشون صحبت کنید ، در حال حاضر من خودم پیگیر کار شما هستم ، طبق صحبت تلفنی که باهم کردیم.

سلام و درود جناب نیکبخت. خیلی ممنونم از شما. و منتظر خبر از شما یا آقای نعمتی هستم. 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Negrasombra گفته است :

سلام و درود جناب نیکبخت. خیلی ممنونم از شما. و منتظر خبر از شما یا آقای نعمتی هستم. 

قربان شما جناب قاسمی عزیز ، من پیگیر کار شما هستم خیالتون راحت باشه 

با توجه به اینکه به مسئله شما داره رسیدگی میشه من تاپیک رو با اجازتون قفل میکنم ، اگر مسئله ای بود بنده در خدمت شما هستم

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...