رفتن به مطلب

احترام به شعور طرف مقابل

ARMIN
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با درود به همه عزیزان،

راستش امروز مطلبی برام پیش اومد که میدونم حتماً برای خیلی از ما ها به اشکال مختلف به وجود اومده، و بیشتر یه مشکل اجتماعیه تا یه مورد کامپیوتری. برای خرید کولر CM Hyper 612 به نمایندگی شرکت مربوطه در پاساژ رضا رفتم، پشت شیشه مغازه قیمت کولر 90،000 تومان زده شده بود. در کنار آن قیمت کولر V6GT هم 120،000~ تومان زده شده بود. من هم با همین پیشفرض قیمتها وارد مغازه شدم. سوالی از فروشنده محترم کردم که: من میخواهم یک کولر 612 بگیرم با 2 فن، با توجه به اینکه 612 یک فن دارد و قیمت فن مشابه نصب شده بر روی 612 معادل 20،000 تومان است، که مجموع هزینه 612 با دو فن 110،000 تومان میشود. به نظرتون بهتر نیست خوب از اول کولر V6GT رو بگیرم که2 فن دارد و 120،000 تومان است؟؟؟

- فروشنده محترم با لحن نه چندان جالبی به من گفت: کی به تو قیمت داده؟

گفتم هیچ کس.

- بعد گفت این قیمت ها رو از کجا آوردی؟

این قیمت های خودتان هست که پشت شیشه مغازه زدین.

-اونا مال قبل از عیده، الان قیمت کولرCM Hyper 612؛ 120،000 تومنه و قیمت کولر V6GT هم 158،000 تومن!!!

یه کم به حال خودم دلم سوخت که کجام کجه که این آقا مارو خر فرض کرده. اگه دوست نداری جنس بفروشی خوب بگو نداریم. چرا قیمت پرت میدی؟

منم تو صنف خودم فروشنده هستم، شاید به مشتری گذری تخفیف ندم. ولی قیمت بی منطق هم نمیدم. اگر خدماتی که از من انتظار دارن رو ندارم و یا نمیتونم ارائه بدم یا مثلاَ فلان روز حالم خوب نیست، یا صراحتاَ میگم فلان سرویس رو نداریم و یا اینکه راهنماییشون میکنم به شرکت خدمات دهنده مربوطه.

ممکنه طرف مقابلم چیزی رو ندونه، یا از روی نا آگاهی به نتیجه ای برسه که با عقل من جور در نیاد، ولی در هر حالتی هیچ کس حق نداره به شعور کسی توهین کنه. جذب مشتری، (مشتری مداری)، مشاوره دادن، جواب سوال هاشون رو با دلسوزی دادن، مارکتینگ، قیمتهای رقابتی و یا تخفیف دادن و غیرو همه در جایگاه دوم قرار دارن، اول باید مثل یک انسان برابر به هم نگاه کنیم و همانطور که دوست داریم با ما رفتار بشه ما هم با بقیه رفتار کنیم. اونوقت خیلی از مسائل حل میشه.

با عصبانیت وقتی از مغازه اومدم بیرون بدون فکر از جای دیگری کولر V6GT رو با قیمت 124،000 تومان تهیه کردم، از خریدم رازی نبودم چون بدون فکر پول زیادی رو صرف چیزی کردم که اصلاً اون چیزی نبود که من میخواستم و شاید ارزشش رو نداشت ولی فقط از روی عصبانیت خواستم برگردم فاکتور خریدم رو نشون طرف بدم، منتها بازم فکر کردم این کار هم ارزشش رو نداره، شاید اون هم مثل من، روزش رو کس دیگه ای خراب کرده باشه.

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

حالا همه این موارد به کنار، V6GT کولر جالبی نیست با توجه به قیمتش. مسئله اصلیش صدای فن ها هست که واقعا میره روی اعصاب!

لینک به دیدگاه

تمامی حرف های شما رو قبول دارم من هم یکی دو بار مورد عنایت فروشنده این شرکت محترم توی پاساژ ایران قرار گرفتم . رفتم توی مغازش قیمت گرفتم ، اومدم بیرون یک زنگ زدم به یکی از دوستان وقتی که گفت قطعه رو می خواد برگشتم و این بار قیمت اون قطعه که فروشنده می دونست فقط خودش داره و می دونست من مجبورم که بخرمش از 170 شد 180 !!! 10 تومن که نه من رو گدا می کنه و نه اون رو پولدار ولی دیگه ازش جنس نمی خرم ...

البته اون قیمت ها هم داستان خودش رو داره ، فروشنده با قیمت دلار روز اون قیمت رو به شما داده و اون تگی که رو کالا می چسبونند به خاطر این هستش که اماکن بهشون گیر نده . اگر هم روش بزنه 156 تومن بهش گیر می دن که فاکتورهات رو در بیار ببینیم چند خریدی که داری این قیمت می فروشی.....

دوست عزیز زیاد سعی نکن اروپایی فکر کنی . این خانه از پای بست ویران است. @};-

لینک به دیدگاه

آقا پوريا، مرسى از همدردى؛ كلاٌ اگر ميشد اصلاً فكر نكرد خيلى خوب ميشد، آدم راحتتر زندگى ميكرد. ;)

لینک به دیدگاه

حالا همه این موارد به کنار، V6GT کولر جالبی نیست با توجه به قیمتش. مسئله اصلیش صدای فن ها هست که واقعا میره روی اعصاب!

بدتر از اون نصبشه كه پدر در مياره. به خصوص اگر جا نشه تو كيس يا اسلات ممورى رو مادر برد رو اشغال كنه.

لینک به دیدگاه

با کمال احترام به تمامی دوستانی که تو سخت افزار فعال هستند و دور از جون افراد سالم قشر سخت افزار

اینو واقعا از روی تجربم میگم

تو بخش سخت افزار یکی از عرصه هایی بوده که من به شخصه با قشری از جنس برخورد بد و تند و سو استفاده گر برخورد کردم.

امیدوارم تو برخورداشون تجدید نظر کنند

ویرایش شده توسط AniuS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز .اون بنده خدا یا مشتری مداری نمیدونه چیه و یا اعصابش از جای دیگه خورد بوده .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بخدا خیلی از فروشنده ها از این رفتارهای نابهنجار دارن و من نمیدونم چی فکر میکنن!؟

نمایندگی گیگابایت تو مرکز کامپیوتر(دقیقا زیر فروشگاه کولینگ سیس) اسفند سال 89 :

من و دوستم :

p67ud3 چند؟

فروشی نیست؟چیپش مشکل داره B2 هست. :mad:

بغل دستیش :چند قیمت داری ؟ :confused:

من : میدونم چیپش مشکل داره بعدا گارانتی میکنم بعدا ....

همکف قیمت گرفتم 235.

220 بهت میدم؟ [-(

بغل دستیش(فروشنده سوم):با پردازنده هستا. :Frustrated:

من :یعنی بدون پردازنده نمیدید؟ :whew:

دومی :چرا 225.

باشه قبول.

فاکتور زده .توی پاکت گذاشته .کارتخوان مشکل داره. برو از دم در پول بگیر بیار. :-w

دوستم رفته پول گرفته اومده بالا.

دومی :الان نمیفروشم فقط با پردازنده.

میگم فاکتور کردی.

فروشنده :بحث نکن الان نیستم.!؟ :-@

با دوستم یه نگاه به هم کردیم :-S بعد بهشون گفتم شما انسان نیستید.این رفتار یعنی دبه کردن. :-?

دوستم ولش کن بیا بریم.

مورد بعدی 20 روز بعد و نزدیک به عید :

پایتخت.

خسته نباشید این مدل لپتاپ سونی چنده :

1350 با کیف و موس و کاور(اشانتیون) :-j

آقا از ما بخر قیمتمون کفه :x (خدا وکیلی همین جمله رو گفت)و ما نماینده امرتات هستیم داریم از سودمون میزنیم تخفیف میدیم.

من :

موندم شاید اسوس بخوام بخرم.

ما اسوس کار نمی کنیم.

اومدم بیرون.اسوس مورد نظر نبود تو بازار دوباره برگشتم همون جا.

مسئول فروشگاه به فروشنده ای که داشت التماس میکرد از ما بخر :آقا دیگه به اون قیمت نفروش بگو ندارم جلو چشم من. ^#(^

من :باشه آقا این کارارو نداره<چرا دبه میکنی.

مسئول فروشگاه :هیچکس به این قیمت بهت نمیده [-X !؟برو بخر.

من : :-h

همکف و طبقه اول با همه هماهنگ کرده بود بهم ندن به این قیمت طوری که تا تو مغازه وارد میشدیم و مدل رو میگفتیم فروشند یا قیمت پرت میگفت و یا میگفت نداریم. :-?

طبقه دوم مغازه دوم :

با همون قیمت و تخفیف و اشانتیون خریدم و نماینده امرتات هم اومد ثبت کرد و رفت.اون زمان قرعه کشی هم داشتن تو پایتخت و کارت قرعه هم داد و خریدیم و اومدیم بیرون.

زیاد جدی نگیرید . [-X

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بدتر از اون نصبشه كه پدر در مياره. به خصوص اگر جا نشه تو كيس يا اسلات ممورى رو مادر برد رو اشغال كنه.

اگه میگفتی آدرس میدادم میرفتی ICE Blade Pro میگرفتی که یه فن دوازده هم روش اضاف کنی دیگه آخرت کولر میشه.تست کردم و واقعا کولر خوبی هست و نصب آسان و کاملا هم بیصدا.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

"بخدا خیلی از فروشنده ها از این رفتارهای نابهنجار دارن و من نمیدونم چی فکر میکنن!؟"

"فاکتور زده ."

"دوستم ولش کن بیا بریم."

"همکف و طبقه اول با همه هماهنگ کرده بود بهم ندن به این قیمت طوری که تا تو مغازه وارد میشدیم و مدل رو میگفتیم فروشند یا قیمت پرت میگفت و یا میگفت نداریم. :-?"

"زیاد جدی نگیرید . [-X"

باور کن انگار داشتم یه خاطره ی خودمو می خوندم اما من با داداشم بودم کسی نفروخت لپتاب به ما ... نمی دونم از خریدار ناراحت بودن دته جمعی یا از فیمت دلار... اما من 2روز بعدش رفتم خریدم تخفیف بیشتر هم گرفتم! :D :D :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا این مشکلات تو یک شهر بزرگی مثل تهرانه و فروشنده میدونه اگر نتونه جنسو به شما بفروشه ...خوب شما از کس دیگری می خرید......حالا تصور کنید تو شهرستانها که یک جنس را فقط یک مغازه داره و میدونه شما مجبورید ازش خرید کنید چه رفتاری انجام می دهند.

لینک به دیدگاه

حالا این مشکلات تو یک شهر بزرگی مثل تهرانه و فروشنده میدونه اگر نتونه جنسو به شما بفروشه ...خوب شما از کس دیگری می خرید......حالا تصور کنید تو شهرستانها که یک جنس را فقط یک مغازه داره و میدونه شما مجبورید ازش خرید کنید چه رفتاری انجام می دهند.

تا سایت هایی فروش اینترنتی معتبر هستند که کم هم نیستند تو ایران هیچ مشکلی نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

10 روز به عید داشتم میرفتم پیش آقای حسینی از در تو نرفتم دیدم حسابی عصبانی هست و با یکی بصورت تلفنی دارن بحث میکنن.در همین حین نگاهش افتاد به من که پشت درم و درحالی که اصلا منو نمیشناخت و اولین باری بود که همدیگرو از نزدیک ملاقات میکردیم لبخند زد تا منو دید(شاید بخاطر لبخندی که رو لبم بود) تلفنشون که تموم شد از در رفتم تو و ایشون هم واقعا تحویل گرفتند مارو و در همین حال که باهم صحبت میکردیم یکی از در اومد گفت فلان موس مایکروسافت رو دارید.آقای حسینی فرمودند 68 و طرف بدون اینکه از جایی قیمت گرفته باشه و از اوضاع بازار خبر داشته باشه ... برگشت گفت چقدر گرون!؟در نهایت آقای حسینی با روشی خاص هم جواب بی ادبی مشتری رو داد و هم کالا رو براشون تهیه کرد با 4 هزار تومان تخفیف! تنها 1500 تومان سود دریافت کرد از مشتری.خودم اونجا شاهد بودم که میگم.

ببینید دوستان بعضی از خریدارا هم واقعا بی ملاحضه هستند که باعث میشوند فروشنده ها به همه با یک دید بنگرند در کنار اینها مشکلات فروشگاهها در ایران رو هم در نظر بگیرید.خیلی ها اول روز که کرکره رو میدن بالا 100هزار تومان به دخلشون بدهکار میشن.یعنی چی ؟

1-هزینه های اجاره که گاها ملیونی میشه

2-دستمزد شاگرد و هزینه های مربوطه

3-پول آب و برق و گازو تلفن و شارژ پاساژ و ... که همه میدونید وضعشو

4-هزینه های اینترنتی،مالیاتی،باربری و ...

خداییش باید درد فروشنده ها رو شنید و بدانید بین اونها افراد با شخصیتی همچون آقای حسینی هم وجود دارند(من که واقعا شیفته رفتارشون شدم) و باید همه و همه چه فروشنده و چه خریدار در هر شغل و صنفی محترمانه باهم برخورد کنیم. @};-

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

این فروشگاه دریا کامپیوتر داخل بازار رضا چند باری ازشون قیمت گرفتم که کلا خیلی قیمتهای پرتی داشت و با چشمانی از حدقه در آمده از مغازه خارج شدم!

بهترین راه حل خرید اینترنتی هست، وقتی فروشگاه های معتبری هستند که قیمتهای مناسبی دارند و هم اینکه اگر قطعه شما مشکلی پیدا کرد،‌ خودشون پیگیری می کنند، دیگه نیازی نیست برید بازار و کلی هزینه و وقت هدر بدید.

لینک به دیدگاه

جناب HEX به نکات جالبی اشاره کردند. واقعیت این هست که هم از سوی فروشنده و هم از سوی خریدار یکسری مشکلات وجود داره . این مشکلات بعضعا خیلی قدیمی هست و به نوعی همه ما به اون عادت کردیم. برای همین وقتی در مقام خریدار یا فروشنده قرار میکیریم، طبق این عادت های غلط رفتار می کنیم و چون به اونها عادت کردهایم، فکر میکنیم که داریم درست رفتار میکنیم و طرف مقابل رو مقصر میدانیم. من به شخصه با فروشندگان زیادی برخورد کردم که واقعا به شعور مشتری توهین میکنند. ولی از طرف مقابل مشتریان یا مراجعین زیادی هم دیدم که خودشون همین رفتار رو دارند. پس در حقیقت اشکال از 2 طرف قضیه هست ( توضیح اینکه من مغازه ندارم . بعدا نگیید داره از فروشنده ها حمایت میکنه :D )

مثلا میبینید یک مشتری میاد تو مغازه میگه آقا یک mp3 player می خواهم. آخرین مدلش کدومه. ؟

مغازه دار هم 3 یا 4 مدل جدید رو نشون میده و طرف هم یکی میخره.،

بعد از 2 روز طرف میاد تو مغازه و کالا رو میندازه رو میز میگه: آقا اینکه آشغاله . فامیل ما یک دونه دوسال پیش خریده، فلان کار رو انجام میده ولی این انجام نمیده. ؟؟؟؟؟

حالا مشکل چیه ؟ طرف می خواهد یک چیزی بخره بدون توجه به اینکه چه مواردی براش کارایی داره. فقط دوست داره آخرین مدل باشه.

یا اینکه :

طرف میره دوربین slr میخره 2 میلیون بعدش با هیچ آپشنی نمی تونه کار بکنه. 2 روز بعد میاد میگه : اه این چه دوربینه با یک دوربین 200 هزاری عکس انداختم کیفیت تصویرش عالی بود ولی با این دوربین که عکس میندازم همش تیرس یا دون دون هستش یا اینکه چرا اینقدر همهچی سفیده. بعد که به دوربین نگاه میکنی میبینی، طرف دوربین رو گذاشته رو mode manual و تو آفتاب شاتر را باز گذاشته برای 10 ثانیه، اونقت میگه عکسم چرا خرابه. حالا اگر فروشنده موقعی که طرف داشته خرید میکرده ، به خریدار میگفت : داداش این دوربین برای کار شما زیاده، خریدار محترم هم کلی بد و بیراه تحویل فروشنده میدا د و میگفت : یعنی میگی من عقلم نمیرسه و نمی فهمم.؟؟؟؟؟؟؟؟

یا یک نمونه که برای خودم پیش اومد.

چند وقت پیش یک مشتری پر اداعا زنگ زد می خواهم بلوتوث بخرم و میزان صحبتم زیاده. من هم 3 مدل رو معرفی کردم، برگشت گفت نه آنها رو نمی خواهم و بی کلاسه و قدیمی هست و خودش یک مدل دیگه رو گفت . من هم گفتم آقا اون مدل جدید و شیکه ولی 2 ساعت بیشتر جواب نمیده ، . خلاصه طرف گفت : نه من این مدل رو می خواهم. . من هم گفتم شما که مدل رو انتخاب کردی پس دیگه چرا از من می پرسی .

خلاصه این قضیه گذشت و دیدم طرف زنگ زد و با کلی داد و بیداد که : من دستکاه بلوتوث رو فرستادم برای شما چون 2 ساعت بیشتر شارژ نگه نمیداره و شما برای من بر گردوندید و نوشتید ایرادی نداره و کلی تهدید و فحش نثار ما کرد. بعد من به اون آقا گفتم : مگه من نگفتم که این دستگاه زمان شارژ کمی داره. ؟ میگه آخه من کلی پول دادم آخرین مدلش رو خریدم چرا اینجوریه؟ من هم گفتم خلاصه توضیحات رو به شما قبلا دادم و گفتم برای کاراکرد شما مناسب نیست. خلاصه دیدم طرف یا نمی فهمه یا خودش رو زده به اون راه.

خلاصه الان منتظرم که طرف طبق تهدیدش با کل فامیل و امکاناتی که داره ، بیاد حساب ما رو برسه :D :D :D .

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

. . . . . مثلا میبینید یک مشتری میاد تو مغازه میگه آقا یک mp3 player می خواهم. آخرین مدلش کدومه. ؟

مغازه دار هم 3 یا 4 مدل جدید رو نشون میده و طرف هم یکی میخره.،

بعد از 2 روز طرف میاد تو مغازه و کالا رو میندازه رو میز میگه: آقا اینکه آشغاله . فامیل ما یک دونه دوسال پیش خریده، فلان کار رو انجام میده ولی این انجام نمیده. ؟؟؟؟؟

خلاصه الان منتظرم که طرف طبق تهدیدش با کل فامیل و امکاناتی که داره ، بیاد حساب ما رو برسه :D :D :D .

آقا شما از اين پلاكارد هايى كه نوشته "جنس فروخته شده پس گرفته نميشه" بزنين - خوب اينطورى كه نميشه هر كى هرچى خريد فرداش پس بياره. اون لحظه اى كه خريد انجام شد، قطعاً رضايت طرفين بوده. گاهى اوقات خود اين تابلو جذب هم ميكنه چون من مشترى ميفهمم جنسها همه آك هستش.

البته فروشنده بايد روانشناسى هم بكنه؛ مثلاً مشتريى كه ميدونه و از جنس آگاهى داره خوب يه شكل بايد بهش جنس بديم؛ آدمى كه نميدونه يه شكل ديگه. البته بگذريم بعضى از فروشنده ها آگاهيشون از جنسى كه دارن از خود مشترى كمتر هستش.

در كل اين ها همه مشكل هاى اجتماعى - رفتارى آدمهاست كه هر كسى در هر جايگاهى خلاصه باهاش كم و بيش برخورد داره، چه به عنوان مشترى چه به عنوان فروشنده.

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

...

یا اینکه :

طرف میره دوربین slr میخره 2 میلیون بعدش با هیچ آپشنی نمی تونه کار بکنه. 2 روز بعد میاد میگه : اه این چه دوربینه با یک دوربین 200 هزاری عکس انداختم کیفیت تصویرش عالی بود ولی با این دوربین که عکس میندازم همش تیرس یا دون دون هستش یا اینکه چرا اینقدر همهچی سفیده. بعد که به دوربین نگاه میکنی میبینی، طرف دوربین رو گذاشته رو mode manual و تو آفتاب شاتر را باز گذاشته برای 10 ثانیه، اونقت میگه عکسم چرا خرابه. حالا اگر فروشنده موقعی که طرف داشته خرید میکرده ، به خریدار میگفت : داداش این دوربین برای کار شما زیاده، خریدار محترم هم کلی بد و بیراه تحویل فروشنده میدا د و میگفت : یعنی میگی من عقلم نمیرسه و نمی فهمم.؟؟؟؟؟؟؟؟

ای دادم از این بحث دوربین که به خدا مشتری داشتم sample d3x رو بهش نشون دادم به هر چی که می پرستین بهم گفت :" دوستم با k750 عکس گرفته 10 برابر این کیفیت داره" آخه من چی بگم به این آدم!!.

یا این کی که دیگه تکه اصلا :

مشتری اومده بود مغازه پسر داییم می گفت: چرا پاورتون این همه گرونه چه خبره پاور 90 تومان ! تو بازار قیمت کردم کیس با پاور 40 تومان" بعد توضیح میدم بهم گفت مگه پاور وظیفش این نیست برق شهری رو به برق سیستم تبدیل کنه !!!!

لینک به دیدگاه

ای دادم از این بحث دوربین که به خدا مشتری داشتم sample d3x رو بهش نشون دادم به هر چی که می پرستین بهم گفت :" دوستم با k750 عکس گرفته 10 برابر این کیفیت داره" آخه من چی بگم به این آدم!!.

یا این کی که دیگه تکه اصلا :

مشتری اومده بود مغازه پسر داییم می گفت: چرا پاورتون این همه گرونه چه خبره پاور 90 تومان ! تو بازار قیمت کردم کیس با پاور 40 تومان" بعد توضیح میدم بهم گفت مگه پاور وظیفش این نیست برق شهری رو به برق سیستم تبدیل کنه !!!!

این عزیزان پاور میدن 29 هزار تومن، 1100 وات با استاندارد 80plus platinum

توی همشهری تبلیغات میزنن پنتیوم 8!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این عزیزان پاور میدن 29 هزار تومن، 1100 وات با استاندارد 80plus platinum

توی همشهری تبلیغات میزنن پنتیوم 8!!!!

این دقیقا نمونه بارز سو استفاده از ناآگاهی مردم هست! :confused:

لینک به دیدگاه

:D :D :D

این یکی آخرش بود.

این هم دقیقا همون توهین به شعور آدم هست ولی این بار در جهت برعکس

شما باید یک کاری میکردی، دوربین رو میدادی دستش و به ایشون میگفتی که دوربین رو روشن کنه و عکس بندازه . اون موقع بود که باید از طرف فیلم میگرفتی ( البته نا محسوس) بعدش تو سایت آپلود میکردی و با هم تماشا میکردیم و خنده رو بر چهره ها و صورت ما میاوردی.

:D

لینک به دیدگاه

به هر حال امیدوارم این فقر علمی شدیدی که جامعه را فرا گرفته از بین بره. باور کنید این مسائل همه از ناآگاهی و نداشتن اطلاعات هست، حتی اون فروشنده و اون رسانه ای که تیزر میزنه برای صدا و سیما و میگه پاور با توان بالا یعنی مصرف برق بیشتر!! خب وقتی سیستم طرف 800 وات مصرف داره نمیتونه بره پاور 200 وات بخره. پاور 200 وات در حالت استندبای یا پیک براش فرقی نداره و 200 واتشو نوش جان می کنه ولی این بنده خداها چون دکترای گفتار درمانی گنجشکهای اشی مشی دارن، نمیتونن درک کنند و این تیزر حتی اعتراض شرکتهای بزرگ وارد کننده پاور را در بر داشته و فکر کنم فقط 1 بار پخش شده. من که بعد از پخش این تیزر فریز شده بودم از تعجب!

لینک به دیدگاه

البته در این مورد خاص یعنی نمایندگی دریا کامپیوتر در بازار رضا ، حتی اگر شما بری بهشون الکی فحش هم بدی و بیای بیرون من حق را به شما میدم !

متاسفانه دریا کلا تا جایی که من میدونم 2-3 تا نماینده داره که یکیش این دوستمون تو بازار رضا است ! قیمت های پرت و گرون ، دروغ گفتن و هاشا کردن برای فروش جنس ، تعریف بیجا کردن و بی ادب بودن از ویژگی های اصلی این مغازه است !

چندین بار کارم بهشون گیر کرده ! از خرید کولرمستر v8 گرفته تا قیمت کردن رم های gskill . انقدر بد برخورد میکنند و بد جواب میدند که من از برند gskill زده شدم !

البته معمولا 3 نفر تو این مغازه هستند که فقط یک نفرشون که سن بیشتری داره لایق احترام گذاشتن است و بس !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...