رفتن به مطلب

تجربه های شما از مشکلات و خطاهای سیستم و راه حلی که پیدا کردید

Hamed
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام...

اینم یه تجربه  از من :

حدود دو هفته هست که متوجه میشدم وقتی صف دانلود توی نرم افزار internet download manager رو متوقف میکنم بازم پهنای باند اینترنتم مشغوله و وقتی به چراغ روی مودم نگاه میکردم طوری چشمک میزد که نشون میداد در حال دانلود هست .... حتی با بیرون کشیدن نرم افزار دانلو منیجر هم دانلود متوقف نمیشد و تنها راهش ریستارت سیستم بود ....تا اینکه  دیروز فهمیدم مشکل از آنتی ویروسه bitdefender total هستش و با بیرون کشیدن آنتی ویروس مشکلم حل شد .... مثل اینکه یه باگ تو آنتی ویروس هست که با این نرم افزار دانلود منیجر مشکل داره...

لینک به دیدگاه

• ارسال 366
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

درود دوستان چند روز پیش با ارور 3dmark13 موجاه شدم اینم ارورش: 

جای توضیح نداشت که چون اقا عطا گفتن توضیح دادم :دی 

@};- @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام...

اینم یه تجربه  از من :

حدود دو هفته هست که متوجه میشدم وقتی صف دانلود توی نرم افزار internet download manager رو متوقف میکنم بازم پهنای باند اینترنتم مشغوله و وقتی به چراغ روی مودم نگاه میکردم طوری چشمک میزد که نشون میداد در حال دانلود هست .... حتی با بیرون کشیدن نرم افزار دانلو منیجر هم دانلود متوقف نمیشد و تنها راهش ریستارت سیستم بود ....تا اینکه  دیروز فهمیدم مشکل از آنتی ویروسه bitdefender total هستش و با بیرون کشیدن آنتی ویروس مشکلم حل شد .... مثل اینکه یه باگ تو آنتی ویروس هست که با این نرم افزار دانلود منیجر مشکل داره...

سلام

من این مشکل رو دارم و تنها راهی که برام گفتن از پشتیبانی اونور آب

میری به مسیر نصب و فایل bdtl.dll رو پاک میکنی البته از SAFEMODE دوباره بیا دانلود رو انجام بده و هرموقع دیدی بازم اونطوری شده ، بازم این کار و انجام بده

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

سلام...

اینم یه تجربه  از من :

جسارتا شما مطمئن هستی که انتی ویروس تو اون لحظه اپدیت نمیکنه؟چون بعضی از انتی ویروس ها هر 5 دقیقه 1 بار اپ میشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جسارتا شما مطمئن هستی که انتی ویروس تو اون لحظه اپدیت نمیکنه؟چون بعضی از انتی ویروس ها هر 5 دقیقه 1 بار اپ میشن

عذرخواهی میکنم که بجا امید عزیز جواب میدم / نه علی جان آپدیت نیست / خودشون گفتن یه نوع ارسال داده به دیتا سنتر هستش / حتی این مشکل رو میندازه به Tonec Inc و اونم میگه مشکل بیت دیفندر هستش اون باید خودش رو با برنامه های دیگه سازگار کنه / تا الانم دیگه نرفتی دنبالش بینم آخرین خبر چیه

راستی یادم رفت بگم که گفتن به این شکل عمل کنین در آپدیت و موقعی که پیغام آپدیت میده فقط گزینه اول که مربوط به Signatures هست رو میزنیم نه Product Update

نباید این گزینه تیک داشته باشه و نباید آپدیت بشه

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=21802

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

یه CPU اینتل تازه گرفتم فنش با تاخیر راه میفته، یعنی پس از زدن پاور یکم سعی میکنه نمیتونه بعد شروع به چرخش میکنه

ایراد از چیه؟

لینک به دیدگاه

یه CPU اینتل تازه گرفتم فنش با تاخیر راه میفته، یعنی پس از زدن پاور یکم سعی میکنه نمیتونه بعد شروع به چرخش میکنه

ایراد از چیه؟

حل شد!

کنترلر سری 1150،1155 کلا همینطورن

لینک به دیدگاه

سلام

چند روز پیش ویندوز 8.1 رو دانلود کردم ریختم روی دی وی دی نصب کردم بعد از همه کار ها متوجه شدم اینترنت مشکل داره! توی یاهو و استیم میرفت ولی هیچ سایتی رو به جز گوگل باز نمیکرد تایم هم میداد، 3 بار ویندوز 8.1 رو از اول ریختم درست نشد کلی ور رفتم باز هم نه! (البته روز قبلش که 7داشتم اینترنت مشکلی نداشت) آخر گفتم 100% ویندوز خرابه من که همه کاری کردم ویندوز 7 رو نصب کردم دیدم اونجا هم همینطوری هست  :( بعد رفتم مودم رو ریست کردم دوباره مودم رو نصب کردم و درست شده!

دیگه دیگه،،،،، توی 4سال این طوری نشده بود جز حالا که ویندوز نصب کردم.بیخیال قسمت نبود 8.1 داشته باشم  :D

لینک به دیدگاه

اساتید من یه مادربرد ازراک بی75 گرفتم، اول ویندوز تا نیمه بوت میشد بعد سیستم ریست میشد، رفتم تو بایوس قسمت storage configuration

نوع را از ACHI بهIDE تغییر دادم بعد دیگه ویندوز بالا اومد بعد از یه مدت کار کردن الان هارد بصورت رندوم دتکت میشه

نمیدونم فرق اون دو حالت چیه؟هاردم ساتا هست

دوستان خواهش میکنم هرکی بلده بهم بگه حجم نتم تموم شده امکان تحقیق ندارم

لینک به دیدگاه

شما ویندوز رو وقتی روی  ACHI بود نصب و بعد تبدیل به IDE کردید ؟ اگر این طوریه دلیلش همینه . روی همون حالت IDE ویندوز نصب کنید .

لینک به دیدگاه

شما ویندوز رو وقتی روی ACHI بود نصب و بعد تبدیل به IDE کردید ؟ اگر این طوریه دلیلش همینه . روی همون حالت IDE ویندوز نصب کنید .

بله دقیقا
لینک به دیدگاه

الان رو حالت ide ویندوز نصب کردم الحمدلله تا الان صحفه آبی نیومده

فقط تو کار رایتر اختلال ایجاد شده یکدفعه دیسکانکت شد.تو event ها سه چهارتا ارور cdrom هست.

پورتش را جابه جا کردم سیستم را روشن کردم روی لوگوی ازراک مونده چراغ هارد هم قرمزه!

نمیدونم چکار کنم میترسم off کنم هارد آسیب ببینه

لینک به دیدگاه

دوستان رایتر هنگام کار یکدفعه قطع میشه تو Event viewer این ارور ثبت میشه:

http://social.technet.microsoft.com/wiki/contents/articles/3189.event-id-11-atapi.aspx

بنظرتون چه اقدامی انجام بدم؟

این ارور هم زیر همون ارور اومده:

http://www.microsoft.com/technet/support/ee/SearchResults.aspx?Type=1&Fallback=1&Source=cdrom&ID=15&Product=Windows%20Operating%20System&Version=6.1.7600.16385&Language=1033

رایتر ساتا سونی هست

وقتی قطع مشه بازم دربش بازو بسته میشه

کابل ساتا 3 هم روش امتحان کردم بازم بعد چندبار کار کردن میپره

ویرایش شده توسط optima
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://social.technet.microsoft.com/wiki/contents/articles/3189.event-id-11-atapi.aspx

سلام

دوست عزیز شما لطف کنین مشکلات رو در http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showforum=13  مطرح کنین و راه حلی که پیدا کردین رو در این تاپیک قرار بدین

ممنونم @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام خدمت دوستان .

من یک پاور داشتم که اشتباها پتانسیومتر تنظیم ولتاژ رو دستکاری کردم .

با مولتی متر که اندازه گرفتم دیدم 5 ولت حدود 8 ولت

و 12 ولت حدود 18 ولت نمایش میده .

از اینرو رفتم پیش دوستم که تعمیرات موبایل داشت ، با مولتی متر ایشون هم دقیقا همین ولتاژ ها نمایش میداد(هر دو مولتی متر دیجیتالی )

باز دوباره رفتم پیش یکی از دوستان و با مولتی متر ایشون که ولتاژ گیری کردیم دیدیم ؛ از کابل قرمز 5 ولت ، ولتاژ 5.6 و از کابل زرد 12 ولت 12.7 ولت نمایش میداد.

با کمی دستکاری ولتاژ ها رو زیر بار گذاشتن پاور( با 4 عدد cd rom قدیمی )تونستم ولتاژ ها رو فیکس 5.1 و 12.2 زیر بار ثابت کنم

نتیجه : 2 تا مولتی متری که اول باهاش ولتاژ گیری کردیم باطریشون ضعیف بودند.

نتیجه اخلاقی : از سعی و تلاش دست برندارید و تا آخرین نفس جلو برید و از کمک اساتید غافل نشید. :clapping:

با استاد شعبانی عزیزهم که صحبتی داشتیم ووقت گذاشتند، در این مورد خیلی به بنده کمک کردند ، ازشون بی نهایت تشکر میکنم . @};-

لینک به دیدگاه

این ارور هم زیر همون ارور اومده:

http://www.microsoft.com/technet/support/ee/SearchResults.aspx?Type=1&Fallback=1&Source=cdrom&ID=15&Product=Windows%20Operating%20System&Version=6.1.7600.16385&Language=1033

رایتر ساتا سونی هست

وقتی قطع مشه بازم دربش بازو بسته نمیشه

کابل ساتا 3 هم روش امتحان کردم بازم بعد چندبار کار کردن میپره

این مشکل از نکشیدن پاور بود که باخرید یه پاور گرین از جناب شعبانی، الحمدلله حل شد.
لینک به دیدگاه

حالا اینو گوش کنید من پنجشنبه همین هفته داشتم جعبه ی گرافیکمو نگاه میکردم ک چشم به gaming app msi خورد گفتم برم نصبش کنم...چون کارایی خوبی داشت...نصبش کردم ول ارور میداد میگفت ک vga driver اپدیت نیس...رفتم اپدیتشو از سایت amd گرفتم باز درست نشد...رفتم سایت msi توی page کارت گرافیک خودم...gaming app رو دوباره از همونجا دان کردم باز درس نشد...چشمم به نرم افزار live update 5 خورد توی همون سایت msi نصب کردم پنج تا نرم افزار شناسایی کرد ک اپدیت نیس اولیش BIOS بود اونو گذاشتم تا دان کنه

بعدشم نصب و ریستارت ویندوز...اما بعد ریستارت دیگ ویندوز بالا نیومد...خیلی ترسیده بودم...چون تویstart windows گیر میکرد بعد صفحه ی ابی برای یک ثانیه و گوشه پایین سمت راست دو  چیز میومد..c9بعد a2 بچه ها میگفن مادربوردت به فنا رفته...البته میگفتن شاید ویندوز پرونده باشه...سی دی ویندوزمو اون شب پیدا نکردم همه جا تعطیل هم بود...دو شب خواب نداشتم...رفتم فرداش سی دی ویندوز کزفتم ...و البته هم  7 گرفتم و هم 8

7 رو داشت اذیت میکرد و قلبم درد گرفت...با خودم میگفتم بدبخت خب تو چ کوخی داری ک میری اپدیت میکنی بچه؟

8 گذاشتم بعد نصب شد و بعد درایور ها و ففهمیدم همه چی سالمه من چقدر خوشحالم......

بعدشم فهمیدم سی دی ویندوزه دغون بوده!!!

ویرایش شده توسط Zartosht2
لینک به دیدگاه

سلام 

من میخواستم بدونم که چطور میشه از گرافیک سی پی یو به جای کارت گرافیک استفاده کرد

من الان یه cpu 4670k دارم هنوز گرافیک نخریدم گرافیک الانم gt220 directx11 رو ساپورت نمیکنه

لینک به دیدگاه

سلام من یه مشکل دارم 

یه usb دارم مارک d link که بو طور وایرلس تو اینترنت میرفتم تا اینکه امروز بدون اینکه اتفاقی براش بیفته دیگه توی اینترنت نرفت و هر وخ خواستم وصل شم restart کرد کامپیوتر رو

کمکم کنید لطفا تازه یک ماه هس که دارمش

لینک به دیدگاه

سلام 

من میخواستم بدونم که چطور میشه از گرافیک سی پی یو به جای کارت گرافیک استفاده کرد

من الان یه cpu 4670k دارم هنوز گرافیک نخریدم گرافیک الانم gt220 directx11 رو ساپورت نمیکنه

کارت گرافیکتون رو در بیارید و مانیتور رو به خروجی مادر برد وصل کنید درایور intel hd 4600 نصب کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جواب منم بدید لطفا

فوریه

سلام

عزیز اینجا فقط و فقط در مورد مشکلاتی هستش که راه حل پیدا کردین نه اینکه طرح مشکل کنین

در http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showforum=13 هم مطرح کردین و لطف کنین در همون تاپیک http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=29172 پیگیر مشکل باشین

ممنون

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

یه مشکلی بود که خیلی ها باهاش مشکل داشتن
مشکل غیر فعال شدن تسک منیجر و رجیستری ادیتور بود
که با تحقیق از طریق سیایت های پالیسی تونستم مشکل رو رفع کنم
و برنامه ایی هم برای رفع این مشکل درست کردم !

لینک به دیدگاه

من چند سال پیش این مشکل را داشتم و در نهایت فهمیدم که این ویروس هست

لینک به دیدگاه

من  مشکل اساسی واسم پیش اومده بو =)) د این بود که با از برق کشیدن کامپیوتر ساعتم میریخت به هم 
با تعویض باطری مادربورد درست شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...