رفتن به مطلب

قابلیت Wireless DEX گوشی های سامسونگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سامسونگ از سری نوت 8 قابلیتی به اسم DEX رو معرفی کرد که شما میتونستید توسط گجتی که خود سامسونگ معرفی کرده بود

با استفاده از کابل HDMI رابط کاربری و محیط اندروید رو روی مانیتور یا تلویزیون داشته باشید و تجربه کار با گوشی رو روی صفحات بزرگتر تجربه کنید

ماه گذشته سامسونگ اعلام کرد که این قابلیت رو به صورت وایرلس در قالب آپدیتی جدید برای یک سری از گوشی هاش ارائه خواهد داد

این خبر خب از جهاتی جالب بود چون همین الان در ایران شما باید 1.500  هزینه کنید تا یک عدد Samsung DEX تهیه کنید ولی الان خیلی راحت فقط با 2 تا کلیک همچین اتفاقی میوفته

البته که تلویزیون شما هم باید به Wifi مجهز باشه و سامسونگ ذکر کرده که روی تلویزیون های 2019 به بعد سامسونگ اجرا میشه و تلویزیون هایی که قابلیت Miracast دارن

من روی تلویزیون سامسونگ جدید امتحان کردم و به راحتی و بدون لگ انجام داد و  روی تلویزیون ایرانی هم تست کردم و نمیگم به راحتی سامسونگ ولی اجرا شد

قابلیت ایر موس هم داره و گوشی شما رو تبدیل میکنه به تاچ پد که البته این مورد روی تلویزیون ایرانی کمی کند هست

ولی خب شما میتونید تمام اپ های داخل گوشی رو به راحتی استفاده کنید و فیلم ببینید و موزیک گوش کنید /  من اهل بازی نیستم و بعید هم میدونم بشه به راحتی باهاش بازی کرد در این قابلیت

سامسونگ اعلام کرده روی یک سری دیوایس های محدود(Flagship) این قابلیت رو اضافه کرده و هیچ اطلاعاتی در مورد باقی گوشی ها نداده پس گویا نمیخواد ارائه بده

این قابلیت در گوشی ها و تبلت های سری Note و S و Z ارائه شده

در گوشی های سری Note ار Note 9 به بعد

در گوشی های سری S از S9 به بعد

همه گوشی های سری Z

در تبلت های S از Tab S4 به بعد

من خودم روی S10 plus گرفتم و امروز هم روی تبلت S5e دریافت کردم و روی Note 9

روی تبلت تست کردم که به خوبی جواب داد

این پک آپدیتی جدید خیلی قابلیت های جالب دیگه در زمینه دوربین و کیبورد و Wifi هم داره که به نظرم ارزنده ترینش همین مورد هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...