رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت شاتل

reza-hatami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

درمورد شما نمیتونم نظر بدم اما زمانی که شخصا قصد تغییر ISP داشتم مشکل از طرف ISP قبلی بود(صبانت که بخاطر افت کیفیت تغییر دادم .البته قبل از اون هم از مخابرات به صبانت تغییر دادم که 3.4 روز بیشتر زمان نبرد اما زمانی که از صبانت قصد تغییر داشتم به آسیاتک  ظاهرا فقط منتظر بودن داخل دفترشون  بهشون بی احترامی بشه تا فرداش مشکل حل بشه!) و ظاهرا مثال "تا نباشد چوب تر ..." واقعا در اینجور موارد جوابگوست.صرفا برای پشیمون کردن کاربرها از تغییر ISP اینجور مشکلات بوجود میاد متاسفانه گاهی.درصورتی که امکانش هست تشریف ببرین دفترشون ببینین دقیقا مشکل از کدوم ISP هست و در مرحله ی بعد چوب تر رو از غلاف دربیارین :)

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، rubbish_mh3 گفته است :

رانژه قبلی رو جمع کردین که بخوان مال شاتل رو رانژه کنن؟

اره از های وب میخواستم برم شاتل 

در هم اکنون، ?️??? گفته است :

سایت 195 شکایت بزنید مثل بلبل عمل میکنن

امشب همین کارو حتما انجام میدم

در هم اکنون، mohsen.dehvari گفته است :

سلام.

درمورد شما نمیتونم نظر بدم اما زمانی که شخصا قصد تغییر ISP داشتم مشکل از طرف ISP قبلی بود(صبانت که بخاطر افت کیفیت تغییر دادم .البته قبل از اون هم از مخابرات به صبانت تغییر دادم که 3.4 روز بیشتر زمان نبرد اما زمانی که از صبانت قصد تغییر داشتم به آسیاتک  ظاهرا فقط منتظر بودن داخل دفترشون  بهشون بی احترامی بشه تا فرداش مشکل حل بشه!) و ظاهرا مثال "تا نباشد چوب تر ..." واقعا در اینجور موارد جوابگوست.صرفا برای پشیمون کردن کاربرها از تغییر ISP اینجور مشکلات بوجود میاد متاسفانه گاهی.درصورتی که امکانش هست تشریف ببرین دفترشون ببینین دقیقا مشکل از کدوم ISP هست و در مرحله ی بعد چوب تر رو از غلاف دربیارین :)

سلام توی تصویر که مشخصه و قتی میرم توی اکانت شاتل ظاهرا خط قبلی رانژه شده و ظاهرا هم اینا درخواست رو به مخابرات ارسال کردن بیشتر از 9 روزه و ظاهرا مشکل از مخابراته

همه  اینا طبق ظواهر بیان شد ولی معلوم نیست واقعا چیشده و کی مقصره 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

سلام ، زمانی که  قصد تغییراز مخابرات به شاتل  داشتم برا ی من هم پیش امد ،نزدیک به 18 روز طول کشید و مشکل از مخابرات بود.حضوری رفتم و...

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

اره از های وب میخواستم برم شاتل 

امشب همین کارو حتما انجام میدم

سلام توی تصویر که مشخصه و قتی میرم توی اکانت شاتل ظاهرا خط قبلی رانژه شده و ظاهرا هم اینا درخواست رو به مخابرات ارسال کردن بیشتر از 9 روزه و ظاهرا مشکل از مخابراته

همه  اینا طبق ظواهر بیان شد ولی معلوم نیست واقعا چیشده و کی مقصره 

ببینید من 16 روز منتظر بودم

اخرم رفتم مخابرات دیدم رانژه سرویس قبلی روش بوده درخواست دادم جمعش کردن(البته مال خود مخابرات بود)

عملیات رانژه 1 تا 3 روز طول میکشه اگر اختلاف افتاد

مطمعن باشید رانژه سرویس قبلی حالا یا مخابرات یا هر ISP دیگه ای هنوز جمع اوری نشده که شاتل بتونه رانژه کنه

با صاحب خط برید مرکز مخابراتیتون درخواست بدین جمع اوری کنن تا شاتل رانژه کنه

تا رانژه قبلی جمع اوری شد به 1 روز نکشیده همه چی اوکی شد

ویرایش شده توسط rubbish_mh3
لینک به دیدگاه

راستی عزیز من الان شاتل دارم، پینگ dns های گوگل در شاتل بصورت تقلبی و با دستکاری پایین هست، مثلا پینگ از 4.2.2.4 حدود 100 هست اگر داخل بازی برید حتی با سرورهای نزدیک مثل روسیه پینگتون بالای 180 خواهد بود دیگه باقی سرورهای اروپا بماند... 

البته انشاالله خطتتون که وصل شد خودتون متوجه خواهید شد...

لینک به دیدگاه

واسه من سه روز طول کشید چون زنگ زدم مخابرات سریع اوکی کردن

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، rubbish_mh3 گفته است :

ببینید من 16 روز منتظر بودم

اخرم رفتم مخابرات دیدم رانژه سرویس قبلی روش بوده درخواست دادم جمعش کردن(البته مال خود مخابرات بود)

عملیات رانژه 1 تا 3 روز طول میکشه اگر اختلاف افتاد

مطمعن باشید رانژه سرویس قبلی حالا یا مخابرات یا هر ISP دیگه ای هنوز جمع اوری نشده که شاتل بتونه رانژه کنه

با صاحب خط برید مرکز مخابراتیتون درخواست بدین جمع اوری کنن تا شاتل رانژه کنه

تا رانژه قبلی جمع اوری شد به 1 روز نکشیده همه چی اوکی شد

امروز حتما مراجعه میکنم به مخابرات 

در هم اکنون، G@m3R گفته است :

راستی عزیز من الان شاتل دارم، پینگ dns های گوگل در شاتل بصورت تقلبی و با دستکاری پایین هست، مثلا پینگ از 4.2.2.4 حدود 100 هست اگر داخل بازی برید حتی با سرورهای نزدیک مثل روسیه پینگتون بالای 180 خواهد بود دیگه باقی سرورهای اروپا بماند... 

البته انشاالله خطتتون که وصل شد خودتون متوجه خواهید شد...

یعنی از پینگ گوشی کمتره؟من الان با همراه اول 130 الی 145 میگیرم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

امروز حتما مراجعه میکنم به مخابرات 

یعنی از پینگ گوشی کمتره؟من الان با همراه اول 130 الی 145 میگیرم

برادر سرور های ترکیه پینگتون که زیر 60 یا 70 هستش

پینگ های دیگتونم اگر وضیعت ای پی  رنجتون خوب بشه  زیر 100 هست

ما حدود 100 200 نفر سرویس شاتل داریم و همه پینگمون زیر 100 هست

44.PNG

ویرایش شده توسط rubbish_mh3
لینک به دیدگاه

ping.thumb.jpg.4a3efb49c04767f892d308f0955270b1.jpg

تست پینگ سرویس از شرکت شاتل

ساعت هم که مشخص هست

لینک به دیدگاه

احتمال زیاد سرویس دهنده قبلی خط رو خالی نکرده. بنده یکبار این مشکل رو با صبانت داشتم.

طرح یکساله گرفته بودم، میخواستم تغییر بدم پشتیبانی مشهد میگفت نمیشه و حق ندارید.

عملاً میگفت اومدنت دست خودت بوده ولی رفتنت نه، باید تا آخر طرح وایستی انگار که اسیر گرفته بودن.

خیلی هم با لحن بدی صحبت میکرد.

من از طریق تماس با پشتیبانی تهران تونستم از دست صبانت فرار کنم!

لینک به دیدگاه

بلاخره با حضور فیزیکی در mdf مخابرات شهرستانمون تونستم مشکل رو حل کنم در واقع پنج دقیقه بیشتر طول نکشید!  جالب اینجاست mdf میگفت به ما اعلام نکردن! 

خدا کنه این همه معطلی ارزشش رو داشته باشه 

ممنون از همگی نتیجه پینگ رو همینجا اعلام میکنم

لینک به دیدگاه

این داستان هنوز ادامه دارد!!!

بعد از رانژه شدن 4 روزه منتظر تایید مدارک هستم! با اینکه مدارک روز اول ارسال شده بود

جالب اینجاست چند وزه تماس میگیرم میگن مسئول بایگانی مدارک نیستن!

اینم تصویر شکایت از سامانه 195

Untitled.png

Untitled2.png

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

درود داداش.

متاسفانه شاتل خیلی بد شده بود بنده چند وقت پیش که ازشون گرفتم اول گفتن مدارکو به تلگرام برای کارشناس ارسال کنید بعد گفتن به ایمیل ما ارسال کنید بعد گفتن حضوری بیارید بعد گفتن قبض تلفنو ندادی!! بعدش گفتن مخابرات طول میکشه بعدش گفتن اینترنتتون وصله کابل ساختمانتون مشکل داره نمیتونید از اینترنت استفاده کنید! بعد از دوماه وصل کردن !

بسته ها و تعرفه هاشم که... اخرشم که میخواستم تخلیه کنم میگفتن شما داخل جشنواره خریدین باید 200 هزار تومن بدید تا خطو تخلیه کنیم!(یماه مونده بود از نت) صدبارم حجم خریدم نمیدونم موشه هی مصرفشون میکرد تموم میشد!

تنها مزیت شاتل پینگ و سرعتشه والسلام.

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

درود داداش.

متاسفانه شاتل خیلی بد شده بود بنده چند وقت پیش که ازشون گرفتم اول گفتن مدارکو به تلگرام برای کارشناس ارسال کنید بعد گفتن به ایمیل ما ارسال کنید بعد گفتن حضوری بیارید بعد گفتن قبض تلفنو ندادی!! بعدش گفتن مخابرات طول میکشه بعدش گفتن اینترنتتون وصله کابل ساختمانتون مشکل داره نمیتونید از اینترنت استفاده کنید! بعد از دوماه وصل کردن !

بسته ها و تعرفه هاشم که... اخرشم که میخواستم تخلیه کنم میگفتن شما داخل جشنواره خریدین باید 200 هزار تومن بدید تا خطو تخلیه کنیم!(یماه مونده بود از نت) صدبارم حجم خریدم نمیدونم موشه هی مصرفشون میکرد تموم میشد!

تنها مزیت شاتل پینگ و سرعتشه والسلام.

سلام منم قبلا شاتل داشتم تخلیه زدم رفتم شرکت دیگه درسته دو هفته طول کشید اما خیلی راحت این کارو برام انجام دادن

لینک به دیدگاه

بر خلاف گفته دوستان

بنده عید امسال شاتل گرفتم ماهانه 50 تومن میدم سرعت 1 مگ { 1000 کیلوبایت دانلود }  و ماهی 360 گیگ

تمام مراحل ثبت نام هم 2 روز و نیم طول کشید رانژه خط هم همون روز اول رفتم حضوری مخابرات و همون موقع اوکی کردن فقط 1 ساعتی طول کشید چون میخواستن بدونن چرا میخوام از مخابرات مهاجرت کنم منم که دلم پر بود یه عالمه بهشون غر زدم  اخر سر هم با چای و شیرینی ازم پذیرایی کردن :x

پینگ هم حدود 90 تا 100 هست همیشه و اینکه سرویس گیمینگ هم فعال نکردم !!!

اینترنت هم یادمه ساعت 10 شب بود که تماس گرفتن از نمایندگی و گفتن تنظیمات مودم اگه میتونید وارد کنین اگه که نه همکارمونو بفرستیم که من یوزر پسورد خودم گرفتم و وارد کردم و ساعت 10:30 دقیقه 27 اسفند 96 نت شاتل من شروع کرد به متصل شدن :D

تاریخ درخواستم هم 25 بود

لینک به دیدگاه

بلاخره وصل شد 

در مورد پینگ که خوبه راضی ام 90 الی 100 خیلی خوبه البته با پروفایل گیم 

ولی سرویس های کاهش پینگ اصلا تاثیری نداشت روی پینگم !

به هرحال متصل شدم ممنون ا زهمگی

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام منم همین مشکلو چند روزی میشه که دارم هرچی هم میزنگم میگن که مشکل از خطتونه که نویز داره بعدش گفتن 3 ساعت وصلش کن به سر خط مودمو بعد که زنگ زدم گفتن مشکل از سیم کشی های تو خونه اس ، بعد از سر خط سیم کشی کردم تا تو اتاق بازم همین مشکلو دارم چ کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه کسی ts داره ادرس بده بشینیم بحرفیم چون اونطوری سرعت کارم بیشتر میشه 

لینک به دیدگاه

فکر کنم مشکل سراسری  باشه چون اینترنت بنده هم از امروز صبح 11/22/2018 یکی درمیون تایم اوت میده برای دانلود مشکلی ندارم و سرعت مثل همیشه  روی حداکثره اما بازی آنلاین نمیشه کرد .

بنده از پیشگامان (زیر مجموعه ی پارس آنلاین) نت دارم . حدودا 4 ساله از این شرکت نت میگیرم اولین باره همچین مشکلی پیش اومده همیشه یا کلا قطع میشد 4 - 5 ساعت بعد وصل میشد یا کلا همه چیز اوکی بود.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود

میخوام بتل 5 رو دانلود کنم و اگر از شاتل لند دانلود کنم داخلی حساب میشه ؟ 

لینک به دیدگاه

داخلی که حساب میشه ولی نصف قیمت هست نه رایگان! البته من که شاتلی هستم اینطوریه! 

البته یه طرح داره برای سایت های داخلی که ماهی 10 تومن هست و اگر اون رو فعال کنید رایگان میشه براتون...

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، micpet گفته است :

درود

میخوام بتل 5 رو دانلود کنم و اگر از شاتل لند دانلود کنم داخلی حساب میشه ؟ 

اگر شاتل داری باید از پنل اش یه بسته هست بخری که 4000 گیگ شاتل لند رایگان میده

لینک به دیدگاه

منظور من همون نیم بها بود، پرسیدم چون اون ip هایی که توی لیست 500 سایت منتخب هست با ip سایت شاتل لند فرق داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...