رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت شاتل

reza-hatami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، micpet گفته است :

دوستان دیدبان نت اعلام پینگ کنند لطفا 

با سرور های ایران پینگ پایدار زیر 40 (عموما رو 30)

بازی cs go پینگ پایدار زیر 110 (عموما رو 85)

در سایر بازی ها پینگ نگرفتم ولی هیچ مشکل خاصی احساس نکردم

لینک به دیدگاه

سلام

دیدبان پینگ بالایی داره .سرور بتل آلمان با گاد پینگ حدود120.سرور روس هم از 140 تا 180

برا آنلاین زدن زیاد جالب نیس. حداقل برای من که این جوریه .مشکل پینگ داخلیه که خیلی بالاست.

اول یه 2 مگ ازش گرفتم کاملا راضی بودم .بعد جشنواره 6 ماهه 6 ترا 16 مگ گرفتم 242 تومن. 2 ماه اول خیلی خوب بود .ولی الان واقعا ر...ده روزی 3-4 بار قطعی داره.

ولی برا دانلود واقعا عالیه حرف نداره.

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام دیده بان واسه دانلود خیلی خوبه چون بیشترین حجم میده هر از گاهی جشنواره میزاره که بعضی هاشون به صرفه هستش

زیاد واسه بازی آنلاین مناسب نیست البته نه بده نه خوب متوسط میشه در نظر گرفت البته کیفیت خط من خرابه و با وجود اینکه 8 مگ گرفتم بیشتر از 5.5 و حداکثر 6 مگ نمیکشه ولی با وجود این راضیم چون آنلاین بازی نمیکنم بیشترین استفادم از نت هم دانلوده که واسه 8 مگ ماهی 1 ترا حجم میده اونم خارجی ، شبها هم تایم داره که حجم دانلودی نصف میشه یعنی 2 برابر که نیازی هم بهش نیست چون حجم ماهانه نمیشه تموم کرد 

سلام نعیم جان ، خودت که عوض نکردی ؟

سلام حسن جان هنوز نه

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Golds گفته است :

پشتیبانی پولی شاتل 

پشتیبانی پولی یعنی چی؟متوجه نمیشم

منم خودم شاتل دارم

یعنی زنگ بزنی شاتل یه هزینه اضافه میاد رو خط تلفن؟

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

با سرور های ایران پینگ پایدار زیر 40 (عموما رو 30) بازی cs go پینگ پایدار زیر 110 (عموما رو 85)

در 10 ساعت قبل، Post-Human Warrior گفته است :

سلام

دیدبان پینگ بالایی داره .سرور بتل آلمان با گاد پینگ حدود120.سرور روس هم از 140 تا 180

برا آنلاین زدن زیاد جالب نیس. حداقل برای من که این جوریه .مشکل پینگ داخلیه که خیلی بالاست.

اول یه 2 مگ ازش گرفتم کاملا راضی بودم .بعد جشنواره 6 ماهه 6 ترا 16 مگ گرفتم 242 تومن. 2 ماه اول خیلی خوب بود .ولی الان واقعا ر...ده روزی 3-4 بار قطعی داره.

مرسی عزیزان

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

با سلام اپراتور هایی که بنده مشترکشون بودم و تست کردم هم از لحاظ مقدار پینگ ، نداشتن پکت لاس ، قطع و وصلی ، سرعت مناسب و هم از لحاظ مقدار حجم ، مدت زمان و قیمت پیشگامان ، خلیج فارس آنلاین ، های وب ، مخابرات و ....  بین این همه اپراتور بهترینش توی تمام موارد پیشگامان بوده البته مناطق هم باهم فرق میکنن ی سری اپراتور هم هست که توی شهر ما نمایندگی نیست که خدمات ارائه بدن فعلا تعرفه ای که میگیرم این هست مدت 3 ماهه - مقدار حجم 600gb بین المللی و داخلی هم اگر اشتباه نکنم 1400gb و سرعت 8mbps قیمت هم 130 تمن  حالا اگر شما همین اینترنت رو بخوای از شاتل خریداری کنی خیلی خیلی بیشتر میشه هزینش

لینک به دیدگاه

از پشتیبانی شاتل پرسیدم چقدر طول میکشه خط خالی شده و یک شکایتی هم بخاطر گرانی کردم، اینم جواب پشتیبانی در توجیه گرانی: 

"شاتل برای اولین بار در ایران سرویس اینترنت پرسرعت ثابت در سطح نقره ای را ارایه می دهد. که شما در صورت داشتن این سرویس از ۹۹ درصد تضمین کیفیت خدمات برخوردار خواهید بود. یعنی اگر سرویس شما به دلایلی که شاتل در آن‌ها نقش داشته باشد کیفیتی کم‌تر از ۹۹ درصد کیفیت سرویس خریداری شده داشته باشد، می توانید مطابق قوانین، درخواست جبران خسارت کنید و شاتل هم موظف است این درخواست را در زودترین هنگام بررسی کند و ترتیب اثر دهد. o علاوه بر این شما می‌توانید به صورت رایگان نرم‌افزار پشتیبانی هوشمند شاتل (ACS) را نصب کنید و از خدمات پشتیبانی هوشمند برخوردار شوید."

"o دو بار در سال امکان پشتیبانی حضوری رایگان برای‌تان فراهم می‌شود. o خدمات ارسال و پیک برای شما رایگان خواهد بود. o در آپلود سنتر شاتل‌لند.... فضای رایگان برای آپلود فایل به شما اختصاص خواهد یافت. o شما در اولویت پاسخ‌گویی به تماس‌های کال‌سنتر شاتل قرار می‌گیرید. o پنل مانیتورینگ و کنترل کیفیت خط به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. o تامین امنیت و محافظت در مقابل حمله‌های DDOS به صورت کاملا رایگان برای شما انجام خواهد شد. o ضمن این که همه‌ی این امکانات هزینه‌ی بسیار اندکی برای شما خواهد داشت"

آقا اصلا خدمات پیک رایگان و اولویت پاسخ گویی و محافظت ddos منو کشته.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، micpet گفته است :

از پشتیبانی شاتل پرسیدم چقدر طول میکشه خط خالی شده و یک شکایتی هم بخاطر گرانی کردم، اینم جواب پشتیبانی در توجیه گرانی: 

"شاتل برای اولین بار در ایران سرویس اینترنت پرسرعت ثابت در سطح نقره ای را ارایه می دهد. که شما در صورت داشتن این سرویس از ۹۹ درصد تضمین کیفیت خدمات برخوردار خواهید بود. یعنی اگر سرویس شما به دلایلی که شاتل در آن‌ها نقش داشته باشد کیفیتی کم‌تر از ۹۹ درصد کیفیت سرویس خریداری شده داشته باشد، می توانید مطابق قوانین، درخواست جبران خسارت کنید و شاتل هم موظف است این درخواست را در زودترین هنگام بررسی کند و ترتیب اثر دهد. o علاوه بر این شما می‌توانید به صورت رایگان نرم‌افزار پشتیبانی هوشمند شاتل (ACS) را نصب کنید و از خدمات پشتیبانی هوشمند برخوردار شوید."

"o دو بار در سال امکان پشتیبانی حضوری رایگان برای‌تان فراهم می‌شود. o خدمات ارسال و پیک برای شما رایگان خواهد بود. o در آپلود سنتر شاتل‌لند.... فضای رایگان برای آپلود فایل به شما اختصاص خواهد یافت. o شما در اولویت پاسخ‌گویی به تماس‌های کال‌سنتر شاتل قرار می‌گیرید. o پنل مانیتورینگ و کنترل کیفیت خط به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. o تامین امنیت و محافظت در مقابل حمله‌های DDOS به صورت کاملا رایگان برای شما انجام خواهد شد. o ضمن این که همه‌ی این امکانات هزینه‌ی بسیار اندکی برای شما خواهد داشت"

آقا اصلا خدمات پیک رایگان و اولویت پاسخ گویی و محافظت ddos منو کشته.

باورت میشه هنوزم بهم زنگ میزنن میگن چرا تخلیه کردی بیا ما بهت اینقدر اینترنت رایگان میدیم برگرد ؟! اکثر پرسنلشون هم خانم گذاشتن که مختو بزنن :)برای تخلیه اینترنت منم دقیقا همین بلا رو سرم اوردن هی امروز فردا میکردن بلکه منصرف بشم ولی از طریق سامانه 195 شکایتشون کردم توی گوگل سرچ کن سامانه 195 برات ی سایت میاد باز کن شکایت کن2 روزه تخلیه میکنن بهت قول میدم

Capture.JPG

ویرایش شده توسط saitama
پیوست فایل
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ahmad35 گفته است :

پشتیبانی پولی یعنی چی؟متوجه نمیشم

منم خودم شاتل دارم

یعنی زنگ بزنی شاتل یه هزینه اضافه میاد رو خط تلفن؟

من اشتباه کردم از این صفحه عکس نگرفتم

http://www.shatel.ir/services/adsl2/adsl2-price-list/

یه جدول داخل صفحه بود مثلا

هزینه‌ی اشتراک سرویس‌های Fair با خدمات نقره‌ای

شامل پشتیبانی و سرویس گیم و .... بود  10 مورد بود که برای این سرویس تیک داشت

هزینه‌ی اشتراک سرویس‌های Fair با خدمات برنزی

هیچ تیکی نداشت به کنار درصد اپتایمش هم کم بود!

-----اضافه شد-------

الان دیدم جدول از اپتایم به بعدش کنده شده و شده متن 

"افزون بر پشتیبانی ۲۴ ساعته و پشتیبانی هوشمند و خودکار (بدون کمک کاربر) که هم شامل سرویس‌های Fair با خدمات برنزی و هم خدمات نقره‌ای می‌شود، سرویس‌های نقره‌ای شاتل از مزایایی همچون پشتیبانی حضوری رایگان(۲ بار در سال)، ارسال رایگان مدارک و تجهیزات، فضای آپلودسنتر در شاتل‌لند، اولویت پاسخ‌گویی در مرکز تماس، محافظت از حملات DDoS، امکان استفاده از پروفایل Game به صورت رایگان و روزآمدسازی خودکار نرم افزار تجهیزات (Firmware Update) نیز برخوردار خواهند بود.  بی‌تردید سرویس‌های Fair با خدمات برنزی نیز می‌توانند از خدمات یاد شده بر اساس تعرفه بهره‌مند شوند."

هرچند توی اون جدولی که من دیدم پشتیبانی 24 ساعته برای سرویس برنزی تیک قرمز داشت

-----اضافه شد-------

خلاصه کم فروشی شاتل تو خوزستان و الان گرون فروشیش منو ترغیب کرد بعد از 8 سال دیگه 1 ریال هم خرجش نکنم حتی اگر قیمتش به سابق برگردونه یا یکسال رایگان بده

ویرایش شده توسط Golds
لینک به دیدگاه

بنده هم یکساله گرفتم و بعد اتمامش دیگه تمدید نمیکنم

شاتل رو دیگه باید انداخت سطل اشغال

چندتا تندیس گرفتن دیگه خدارو بنده نیستن

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Golds گفته است :

سلام ، عکس  جدول که چند روز پیش گرفته بودم ،فعلا که تعرفه ما  تغییر نکرده  :

2019-05-03_144353.thumb.jpg.c68eb851b1597b7d8341cafa0fb0418f.jpg

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

https://195.cra.ir/

دوستان بهتر هست به سایتی که لینک کردم مراجعه کنید بعد از انتخاب محل زندگیتون سایر مراحل تکمیل کنین، من شکایت ثبت کردم هرچند دیگه شاتل برای من اهمیتی نداره اینترنت های وب من راه اندازی شده ولی پیگیر هزینه اضافه که بدون هیچ اطلاعیه و تایید بنده به صورتحساب من اضافه و از من اخذ شد هستم شما هم باشید.

لینک به دیدگاه

منم دیروز صبح تمدید کردم و دیشب متوجه این تغییرات شدم البته واسه ما که تمدید کردیم فعلا تغییری نکرده حالا تا ببینیم کی تغییر میکنه و میخواد چیکار کنه.

اگه تعرفه رو واسه ما هم اعمال کنه درخواست جمع آوری میدم.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، SHAKIB گفته است :

منم دیروز صبح تمدید کردم و دیشب متوجه این تغییرات شدم البته واسه ما که تمدید کردیم فعلا تغییری نکرده حالا تا ببینیم کی تغییر میکنه و میخواد چیکار کنه.

اگه تعرفه رو واسه ما هم اعمال کنه درخواست جمع آوری میدم.

پیوست ببین.

Capture.PNG

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

سزایای گرون فروش نخریدن هست خیلی راحت همه شاتلیا تو یه هفته میتونن اپراتور رو تغییر بدن 

من خودم دو هفته پیش از دیده بان نت سرویس گرفتم

سرعت 16 مگ

حجم 24 ترابایت

قیمت با مالیات و همه چی شد 500 تومن

من یه ساله دیده بان دارم واقعا خیلی راضی بودم و هستم ولی از اول فروردین مشکلات شروع شد و تو اردیبهشت به اوج رسید ، قطعی چند بار در روز داشتم که البته چند روزه فیکس شده .

تو یه سال یه 6 ماهه 8 مگ داشتم و الانم 18 مگ 6 ترا ، امروزم یکساله مثل شما خریدم 24 ترا 500 تومن ..

خیلی عالیه واسه یوتیوب دیدن تو  تی وی به صورت فورکی .

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، micpet گفته است :

پینگش چطوره ؟ تایم اوتش چی ؟

پینگ داخلیش زیاده که باید کم شه ، مال من تو بازی بتل 5 روی 115 هست که کاملا مناسبه ولی باید بهتر شه .

این ویدیو رو چند وقت پیش درست  کردم ، وضعیت کلی اینترنت دیده بان واسه من ، صفحه و دانلودش عالیه .

http://s9.picofile.com/file/8358701376/%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%88_%D8%A7%D8%B2_%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA_%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA_%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D9%87_%D8%A8%D8%A7%D9%86_%D9%86%D8%AA.mp4.html

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Golds گفته است :

50 درصد کیفیت مرکز مخابراتی 50درصد به سرویس دهنده به نظرم مربوط هست اینکه یک isp یکجا خوب هست دلیل نمیشه جای دیگه خوب باشه بهتر هست برین در و همسایه و دوستان و اشناهات ببینی اینترنتشون چطور هست

من یه تخقیق میدانی کوچیک کردم دیدم مرکز مخابراتیم صبانت و های وب کیفیتشون خوب هست و های وب به نظرم بسته هاش نیازم برطرف میکنه برای همین دارخواست دادم روی خط جدیدم فعال کنن تا یه هفته معطل شاتل برای تخلیه نشم. اگر زودتر میفهمیدم شاتل گرون فروشی شروع کرده تحت هیچ شرایطی تمدید نمیکردم

خیلی شیک پشتیبانی و ... هم پولی کرده. عرضه نداشتن مشکل نویز خط من برطرف کنن اخر سر خودم رفتم مرکز مخابرات تا درستش کردن ( snr 7 بود الان شده 18-22 به لطف پیگیری خودم )

سلام

شما در مرکز مخابراتی چه کار کردید که این مقدار افزایش SNR داشتید؟ ( این مقدار افزایش در حکم معجزه است )

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، mahddi گفته است :

سلام

شما در مرکز مخابراتی چه کار کردید که این مقدار افزایش SNR داشتید؟ ( این مقدار افزایش در حکم معجزه است )

شکایت و پیگیری، دست من که اچار نمیدن. من نتیجه تست سیم کشی خود مخابرات از درب گذاشتم جلوشون حالا مشکل از کجا بود و چیکار کردن در جریان نیستم ولی یک قعطی 30 دقیقه ای داشتم بعدش عالی شد تازه اپلود من روی 2mb رفته قبل خرابی ها 1 بود هرچی میگفتم شاتل اینو ببر بالا نمیبرد برای استریم خوب شد :11_blush:

ویرایش شده توسط Golds
لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، VansForeveeeee گفته است :

پینگ داخلیش زیاده که باید کم شه ، مال من تو بازی بتل 5 روی 115 هست که کاملا مناسبه ولی باید بهتر شه .

این ویدیو رو چند وقت پیش درست  کردم ، وضعیت کلی اینترنت دیده بان واسه من ، صفحه و دانلودش عالیه .

پینگ شاتل هم همین قدره، خوبه. موندم دیدبان این همه حجم رو از کجا میاره میده، چرا بقیه نمیدن ؟

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، micpet گفته است :

پینگ شاتل هم همین قدره، خوبه. موندم دیدبان این همه حجم رو از کجا میاره میده، چرا بقیه نمیدن ؟

تعجب نداره، برو از این متعجب باش که دیده بان شرکت به این کوچیکی میره تماما اجاره میگیره از مخابرات و آسیاتک

چطور این مقدار حجم رو میده تازه جشنواره هم میذاره سودم واسش داره اونوقت امثال آسیاتک و شاتل، مخابرات و ... چقدر دارن سود

می کنن!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

تعجب نداره، برو از این متعجب باش که دیده بان شرکت به این کوچیکی میره تماما اجاره میگیره از مخابرات و آسیاتک

چطور این مقدار حجم رو میده تازه جشنواره هم میذاره سودم واسش داره اونوقت امثال آسیاتک و شاتل، مخابرات و ... چقدر دارن سود

می کنن!

به احتمال زیاد شرکت ها پهنای باند رو چیزی در حد رایگان به دستشون میرسه و فقط یه هزینه پایه ماهیانه به زیرساخت میدن

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، ahmad35 گفته است :

به احتمال زیاد شرکت ها پهنای باند رو چیزی در حد رایگان به دستشون میرسه و فقط یه هزینه پایه ماهیانه به زیرساخت میدن

بله به همین صورته، الان آسیاتک و خیلی شرکت های دیگه اسپانسرینگ سایت های پربازدید دانلود هستن به خاطر همین مصرف پهنای باند!
ترافیک رایگان نباشه خیلی هزینه کمی داره، الان تو کشورهای دیگه فقط بر اساس سرعت میفروشن حجم معنایی نداره.

ویرایش شده توسط Nsm1000
لینک به دیدگاه

می خوام زنگ بزنم شاتل بگم خط رو تخلیه کنن،باید حضوری رفت؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، micpet گفته است :

پینگ شاتل با آپلود0.80بخوره تو سرش به درد هیچ بازی امروزی نمیخوره همون آنچارتد اولش ارور میده سرعت آپلودت پایینه

بهترین سرویس شاتل هم که میگه 1024کیلوبایت سرعت نت میدم حرف مفته آخرش 0.80 بهت سرعت میده !عملا پینگش بیخوده

من ترجیح میدم 7مگ آپلود داشته باشم با پینگ 120بازی کنم تا پینگ 90 شاتل با آپ 0.80

لینک به دیدگاه

موندم واقعا راضی هستید از نرخ و خدمات جدید؟ https://195.cra.ir/pages/controls/PageViewComplaint.aspx

همون 21 گزارش از دیروز تا امروز.....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...