رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت شاتل

reza-hatami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، micpet گفته است :

البته منم ترجیح میدم این مشکل موقتی باشه و رفع بشه. یکی دو روز صبر میکنم اگر مشکل همچنان وجود داشت کاری رو میکنم که شما گفتی. 

یک توضیحی هم در مورد ناپایداری سرعت بگم که مثلا 4 ساعت پیش سرعت حداکثر 30 کیلوبایت بود و هیچی باز نمیشد ولی الان عادیه یا اینکه دیشب کلا اینترنت قطع بود.

سرعت دانلود هم ثابت نیست، مدام بالا پایین میره،  تا حدود 160KB میاد پایین باز میره روی 500 و ...  (سرویس 4 مگ دارم).

با شاتل هیچ کدوم از این مشکل ها نبود، اونجا هم سرویس 4 مگ داشتم.

دیشب واسه بنده هم قطعی بود (فکر کنم مشکل سراسری بود) ، فردا اگه بازم مشکل داشتی زنگ بزن پشتیبانی ، درست نشد آقای قانع کارتو راه میندازه ، خودم زمانی دیده بان گرفتم که افتاد تو جریانات (اعت راضات) 96 که به شدت کندی داشت و قطعی وصلی مداوم که شکایت به 195 کردم همون روز درست کردن و آقای قانع زنگ زد شمارشو داد گفت هر وقت مشکلی داشتی به خودم بگو 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، sajad-tnt گفته است :

بهتون گفتم که این isp از خودش هیچی نداره و پورت و تجهیزات رو اجاره میکنه. 

یعنی مثل تخم مرغ شانسی هست و اصلا برای کیفیت نباید طرفش رفت، فقط به درد دانلود 24/7 میخوره...

ولی متاسفانه مثل اینکه بازاریاب این شرکت توی این تاپیک هست و شمارو گمراه کرده...

🙄🙄🙄🙄

لینک به دیدگاه

کلا انتخاب آی اس پی یه چیز کاملا محلی هست و حتی در دو منطقه متفاوت درون یک شهر نیز ممکن یک آی اس پی دو تجربه کاربری متفاوت را برای کاربرانش رقم بزند.

بهترین راهکار تحقیق از دوستان و همسایگان و هم شهری هاست.

شرکت دیده بان نت یا هر شرکت دیگه ای ممکن است در شهر X بهترین کیفیت را ارائه کند و در شهر Y بدترین کیفیت را.

من و یکی از دوستانم در اردبیل از سرویس مخابرات استفاده میکردیم، بعد از مدتی ایشون از های وب سرویس گرفتند و به شدت راضی بودند و من هم مهاجرت کردم به های وب.ولی  اصلا از کیفیت راضی نبودم.پکت لاست و قطعی بالا.مجددا برگشتم به مخابرات و با سرویس 2 مگابیتی کیفیتی بالاتر از سرویس 16 مگابیتی های وب از مخابرات دریافت میکنم.همین دوستم در اردبیل از مخابرات ناراضی بود!برای من بهترین انتخاب مخابرات بود و برای ایشون های وب.

انتخاب آی اس پی کاملا به شرایط محلی بستگی داره و نمیشه یک نسخه رو برای همه ایران پیچید.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Arthur گفته است :

کلا انتخاب آی اس پی یه چیز کاملا محلی هست و حتی در دو منطقه متفاوت درون یک شهر نیز ممکن یک آی اس پی دو تجربه کاربری متفاوت را برای کاربرانش رقم بزند.

بهترین راهکار تحقیق از دوستان و همسایگان و هم شهری هاست.

شرکت دیده بان نت یا هر شرکت دیگه ای ممکن است در شهر X بهترین کیفیت را ارائه کند و در شهر Y بدترین کیفیت را.

من و یکی از دوستانم در اردبیل از سرویس مخابرات استفاده میکردیم، بعد از مدتی ایشون از های وب سرویس گرفتند و به شدت راضی بودند و من هم مهاجرت کردم به های وب.ولی  اصلا از کیفیت راضی نبودم.پکت لاست و قطعی بالا.مجددا برگشتم به مخابرات و با سرویس 2 مگابیتی کیفیتی بالاتر از سرویس 16 مگابیتی های وب از مخابرات دریافت میکنم.همین دوستم در اردبیل از مخابرات ناراضی بود!برای من بهترین انتخاب مخابرات بود و برای ایشون های وب.

انتخاب آی اس پی کاملا به شرایط محلی بستگی داره و نمیشه یک نسخه رو برای همه ایران پیچید.

شما یه اشتباه محاسباتی انجام دادید ! 

سرعت بیشتر = نویز بیشتر و قطعی و پینگ بالاتر

شما اول باید خطتت مشخص بشه در چه وضعیتی هست بعد سرویس متناسب با اون خریداری بشه من مطمئنم همون های وب با سرویس 2 مگش تفاوتی براتون ایجاد نمیکرد

من ADSLندارم که بخوام طرفداری کنم

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

شما یه اشتباه محاسباتی انجام دادید ! 

سرعت بیشتر = نویز بیشتر و قطعی و پینگ بالاتر

شما اول باید خطتت مشخص بشه در چه وضعیتی هست بعد سرویس متناسب با اون خریداری بشه من مطمئنم همون های وب با سرویس 2 مگش تفاوتی براتون ایجاد نمیکرد

من ADSLندارم که بخوام طرفداری کنم

خیر دوست عزیز به این صورت نیست.

در ابتدا از های وب سرویس 16 مگ داشتم که اصلا کیفیت خوبی نداشتم و مدام قطعی و پرش لینک و ... داشتم. بعد از تماس با پشتیبانی سرعت رو آوردن روی 4 مگ و قطعی ها کمتر شد ولی همچنان پکت لاست ها بود و تو بازی آنلاین خودش رو نشون میداد.ضمن این سرعت تک کانکشن تو های وب برای بنده خیلی خوب نبود و ویدیو به سختی استریم میشد.

بعد از مهاجرت به مخابرات ابتدا سرویس 16 مگ داشتم که نزدیک 2  مگابایت سرعت دانلود داشتم و خبری از قطعی،پرش لینک، ناپایداری و پکت لاست و پینگ پایین نبود! الان در حال حاضر از سرویس 2 مگ استفاده میکنم و این سرویس 2 مگ هم سرعت دانلود نزدیک 200-300 کیلوبایت سرعت دانلود داره.ولی همچنان ویدیو با کیفیت اچ دی به راحتی استریم میشه، سرعت تک کانکشن بالاست و پینگ پایین و بدون پکت لاست و بدون هیچ مشکلی در بازی آنلاین!

هدف بنده اصلا  اصلا این نبود که بگم های وب آی اس پی بدی هست یا مخابرات خوبه! فقط میخواستم به تفاوت بین دو شهر اشاره کنم.دوستم در مشکین شهر اردبیل اصلا از مخابرات راضی نبود و های وب خیلی براش خوب بود؛ من در گرمسار فکر میکردم همون شرایط هم برای بنده باشه که اصلا اینطور نبود و دقیقا برعکس بود!یعنی من از های وب راضی نبودم و مخابرات برام خوب بود!

صرفا میخواستم به اهمیت موقعیت جغرافیایی در انتخاب ISP اشاره کنم.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Arthur گفته است :

خیر دوست عزیز به این صورت نیست.

در ابتدا از های وب سرویس 16 مگ داشتم که اصلا کیفیت خوبی نداشتم و مدام قطعی و پرش لینک و ... داشتم. بعد از تماس با پشتیبانی سرعت رو آوردن روی 4 مگ و قطعی ها کمتر شد ولی همچنان پکت لاست ها بود و تو بازی آنلاین خودش رو نشون میداد.ضمن این سرعت تک کانکشن تو های وب برای بنده خیلی خوب نبود و ویدیو به سختی استریم میشد.

بعد از مهاجرت به مخابرات ابتدا سرویس 16 مگ داشتم که نزدیک 2  مگابایت سرعت دانلود داشتم و خبری از قطعی،پرش لینک، ناپایداری و پکت لاست و پینگ پایین نبود! الان در حال حاضر از سرویس 2 مگ استفاده میکنم و این سرویس 2 مگ هم سرعت دانلود نزدیک 200-300 کیلوبایت سرعت دانلود داره.ولی همچنان ویدیو با کیفیت اچ دی به راحتی استریم میشه، سرعت تک کانکشن بالاست و پینگ پایین و بدون پکت لاست و بدون هیچ مشکلی در بازی آنلاین!

هدف بنده اصلا  اصلا این نبود که بگم های وب آی اس پی بدی هست یا مخابرات خوبه! فقط میخواستم به تفاوت بین دو شهر اشاره کنم.دوستم در مشکین شهر اردبیل اصلا از مخابرات راضی نبود و های وب خیلی براش خوب بود؛ من در گرمسار فکر میکردم همون شرایط هم برای بنده باشه که اصلا اینطور نبود و دقیقا برعکس بود!یعنی من از های وب راضی نبودم و مخابرات برام خوب بود!

صرفا میخواستم به اهمیت موقعیت جغرافیایی در انتخاب ISP اشاره کنم.

من قدیما پارس آنلاین داشتم یه شرکت خصوصی کوچیک هم بود به اسم رویال نت حدود 8سال پیش یا بیشتر که ورشکست شد بعدش رفتم شاتل گرفتم خوب بود تا اینکه دو ساله قاط زده منم کلا ADSLرو برداشتم دیگه هم نمیگیرم،پسره تو استونیا 100مگ سرعت اینترنتشه بعد تو ایران ما سر 4و 16بحث میکنیم😂

لینک به دیدگاه

در در 3 خرداد 1398 در 20:06، micpet گفته است :

سه روزی هست دیدبان نت وصل شده، تا این جای کار باید بگم پینک ناپایدار، تایم اوت زیاد، سرعت ناپایدار. 

کلا غلط کردم، همینطوری پیش بره یک ماه دیگه باید برگردم در آغوش شاتل. 

قبلش از درو همسایه ها بپرس ببین چی استفاده میکنن

برای من های وب و اسیاتک راضی بودن های وب گرفتم و مثل شاتل هست

لینک به دیدگاه

کیفیت اینترنت دیده بان نت ( شبکه شخصی انتقال داده وصل ) / پهنای باند سرویس : 18 مگابیت 

http://aparat.com/v/GQPZv

ویرایش شده توسط VansForeveeeee
لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

دوستان بیزحمت بحث متفرقه ارسال نشه بهتر هست ممنون از همکاری شما عزیزان.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران  اعلام کرد مانده FUP (حجم مصرف منصفانه) مجاز مصرف‌نشده مشتریان در ماه جاری به ماه بعد انتقال می‌یابد و همچنین ۱۰ روز به مدت اعتبار قرارداد مشتریان اینترنت پرسرعت افزوده می‌شود.

گروه فناوري ارتباطات و اطلاعات شاتل  بسته ي ۳ روز اشتراك رايگان نماوا (سرويس آنلاين تماشاي فيلم و سريال) و ۱۰ روز اشتراك رايگان اينترنت را براي جبران مشكلات پيش آمده به كاربران خود اختصاص داد. کاربران شاتل می‌توانند با مراجعه به پیامک‌های دریافتی خود و صفحات اجتماعی این اپراتور از جزییات دریافت هدیه آگاه شوند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ارتباطات مبین‌نت، به‌منظور صیانت از حقوق مشترکین خود ، به تمام مشترکین این شرکت که در زمان بروز اختلال دارای طرح فعال بوده‌اند، 7 روز اعتبار زمانی اضافه می‌کند. این شرکت تصریح کرد مشترکین برای استفاده از این اعتبار می‌توانند تا روز سیزدهم آذر‌ماه با ورود به حساب کاربری خود در سامانه My.mobinnet.ir نسبت به ثبت درخواست (تیکت) اقدام کنند. شایان ذکر است تمام مشترکین برای استفاده از این اعتبار زمانی باید طرح فعال داشته باشند و این اعتبار به طرح‌های منقضی تعلق نخواهد گرفت.

mobinnet

tci

shatel

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

منم از پارس 10 روز گرفتم.

البته فکر کنم خودشون ندادن و بابت شکایتی که در سایت تنظیم مقررات رادیویی گذاشتم بود. فردا داخل پنل یک کد گذاشت که با اعمال در بخش هدیه 10 روز به زمان سرویسم اضافه کرد.

لینک به دیدگاه

دوستان اینترنت موبایل دیگه وصل نمیشه کسی خبر نداره کی وصل میشه تا کی باید صبر کرد چقدر باید انتظار کشید ما اینترنت ثابت نداریم

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، hosein5 گفته است :

دوستان اینترنت موبایل دیگه وصل نمیشه کسی خبر نداره کی وصل میشه تا کی باید صبر کرد چقدر باید انتظار کشید ما اینترنت ثابت نداریم

من هم مثل شما به اینترنت ثابت دسترسی ندارم و گویا حالا حالا باید صبر کنیم. مخصوصا اگه در محدوده مناطق ناآروم بوده باشی.

لینک به دیدگاه

من شاتل دارم / به من کی چیزی ندادن ( همین دیروز هم نت رو تمدید کردم ! )

----------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، invoker گفته است :

درود،فعلا برای شاتل ،نه پیامکی اومده نه در پنل کاربری ...

کاربران شاتل می‌توانند با مراجعه به پیامک‌های دریافتی خود و صفحات اجتماعی این اپراتور از جزییات دریافت هدیه آگاه شوند.

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

اینترنت را وصل کنند بسته نمیخوام اینترنت همراه هم نمی خوام

همون اینترنت ثابت را وصل کنند دیوونه شدم

لینک به دیدگاه

اقا ما اهوازیا گرفتاری شدیم. یه با شرف پیدا بشه یک سرویس ال تو تی پی بده وصل شیم بریم به ایمیل هامون برسیم. لعنت به این زندگی.

لینک به دیدگاه

آسیاتک 10 روز قسمت درخواست SLA میتونید برید اضافه کنید.

خوزستان که الان داره 10 روز رو رد میکنه وارد 11مین روز میشیم. باید باز شکایت کنیم تا بیشتر از 10 روز اضافه کنند.

از جمعه (دو هفته پیش)ما نت نداشتیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مبین نت و دیده بان چیزی ندادن یکی دو روز صبر میکنم ندادن شکایت میزنم

لینک به دیدگاه

خوده نتو وصل کنن ،هدیه و بسته حمایتی و جبرانی پیشکش

فکر کنم وزیر جوان یبار اومده اهواز یه بلایی سرش اوردن نتو وصل نکرده

لینک به دیدگاه

شاتل sms داد که درخواست خسارت بده تا بهت 10 روز بدیم. دیروز دادم ولی خبری نیست هنوز!

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 44 دقیقه قبل، SilverclaW.HHH گفته است :

خوده نتو وصل کنن ،هدیه و بسته حمایتی و جبرانی پیشکش

فکر کنم وزیر جوان یبار اومده اهواز یه بلایی سرش اوردن نتو وصل نکرده

5 تا استان شمال خوزستان فعلا وصل نکردن و احتمالا دیرتر وصل کنن حتی زمزمه هایی هستش که در اینده کلا نت قطع کنن و اینا آزمایش بود برای رفع نواقص البته در حد شایعه

لینک به دیدگاه

هایوب که خبری نیست ! مبین نت داده خوشبختانه و نت گوشی هم که قطعه ...

لینک به دیدگاه

نت ثابت که اصلا ارزش نداره اصل نت همراه هست نت ثابت به چه درد میخوره هیچ ارزش نداره که در اصل یعنی اینا هنوز اینترنت را وصل نکردن بعضی ها هی میگن وصل شد وصل شد هر وقت همراه وصل شد بگین اینترنت وصل شد

لینک به دیدگاه

آقا من هنوز نت ثابتم وصل نشده مخابرات کسی راهی داره وصل شیم🤦‍♂️ از شهرستان های تهران هستیم ولی فکر کنم چون نصف شهر و سوزوندن حالا حالاها وصل نکنن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، invoker گفته است :

من شاتل دارم / به من کی چیزی ندادن ( همین دیروز هم نت رو تمدید کردم ! )

----------------------------------------------------------

سَلام .

تو پیج اینستا شاتل اینجوری گفته .

نقل قول

شیوه بهره‌مندی از ۱۰ روز سرویس رایگان:
به وب‌سایت my.shatel.ir مراجعه کنید و در منوی صدای مشتری، وارد صفحه درخواست جبران خسارت (SLA) شوید و فرم درخواست را تکمیل و ارسال کنید. همکاران ما پس از دریافت این فرم، هماهنگی های لازم برای اختصاص ۱۰ روز سرویس رایگان در دوره بعدی شما را انجام خواهند داد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...