رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت شاتل

reza-hatami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 9 دقیقه قبل، Rorschach گفته است :

والا هم محل های ما توکار گیم نیستن هم سن بالا هستن هم نهایتا از نت فقط برای دانلود و اینستا تلگرام استفاده می کنن

بگید براتون پینک بگیرن

لینک به دیدگاه

با اجازه از صاحب تاپیک

دوستان محله ی ما شماره ها رو تغییر دادن و فکر کنم فیبر نوری کردن، زنگ زدم ۲۰۲۰ گفتن باید حضوری برید مرکز مخابراتی مثل اینکه هیچی بارش نبود

الان من از کجا بفهمم فیبر نوری کردن؟؟ میخوام نت مخابرات بگیرم هرچند دزدن ولی چاره ای نیست از افت سرعت شدید و قطع و وصلی دائم خط های مسی بهتره

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Rorschach گفته است :

الان شاتل چه طوره؟ازنظر قطع  و وصلی و پینگ تایم؟

آشغال تر از دیروز،چون دیگه فرق بینی پروفایل گیمینگو غیر نیست کلا برا همین نویز رو خط بیشتر شده من تابستون سر همین قضیه جمع کردم رفت

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

آشغال تر از دیروز،چون دیگه فرق بینی پروفایل گیمینگو غیر نیست کلا برا همین نویز رو خط بیشتر شده من تابستون سر همین قضیه جمع کردم رفت

الان از چ نتی استفاده می کنین؟

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Rorschach گفته است :

الان از چ نتی استفاده می کنین؟

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/101378-اینترنت-lte-ثابت-ایرانسل-و-همراه-اول-نتیجه-ی-تست/

لینک به دیدگاه

در در 18 اردیبهشت 1398 در 13:14، micpet گفته است :

من سرعت ۴ مگ میگرفتم 40 تومن الان دیدم شده 50 تومن، این دیگه غیر قابل تحمله.

اگر تا آخر ماه که اینترنت تموم میشه قیمت رو آورد پایین که آورد وگرنه isp رو عوض میکنم. 

Hi Web خوبه ؟ 

های وب عالیه.من از اسیاتک کوچ کردم رفتم های وب.ماه اول هم دو برابر ترافیک بهت میده.سعی کن 1 ترا رو بخری که 2 ترا بهت بده.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Yasin.s گفته است :

های وب عالیه.من از اسیاتک کوچ کردم رفتم های وب.ماه اول هم دو برابر ترافیک بهت میده.سعی کن 1 ترا رو بخری که 2 ترا بهت بده.

دوستان به هیچ وجه دیگه سراغ آسیاتک نرین . قبلا خوب بودولی  الان هم قیمت هاشو بالا برده هم حجم دزدی بالایی داره . خدایی 16 گیگ حجم داشتم 2 گیگ از یه سایت خارجی دانلود کردم همون لحظه که دانلود تموم شد رفتم تو پنل چک کردم از 16 گیگ حجمم فقط 1گیگ و خورده ای باقی مونده . اخه خدا لعنت کنه اون کسایی رو که این روش مسخره مصرف داخلی و خارجی رو گذاشتن پارسال . کافیه تو یوتیوب یه کلیپ 10  دقیقه ای با کیفیت 480p  ببینید بعد که پنل رو چک میکنیم 1 گیگ از حجم مون  کم شده .

من که تا چند روز دیگه اسیاتک رو برای همیشه حذف میکنم از زندگیم .

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

سمت ما که شمال هستیم عالیه پینگ 90 بالاتر با 4.2.2.4 ندیدم بدون پروفایل گیمینگ 120

لینک به دیدگاه

دوستان سرعت 4G همراه اول بیشتر از 2مگ بالا نمیره. مشکل از چی میتونه باشه؟

خداییش این چه سرعتیه آخه؟

GJHGJ.jpg

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

سمت ما که شمال هستیم عالیه پینگ 90 بالاتر با 4.2.2.4 ندیدم بدون پروفایل گیمینگ 120

منم شمالم شاتل هزارتا ایراد داشت واسه من چندتا مودم هم خونه داشتم ایسوس و دی لینک،قطعی که داشت چون الان پروفایل گیمینگ با معمولی دیگه فرقی نداره بحث پینگ فقط نیست هر وقت با شاتل میرفتم  رینبو سیکس صدای بقیه برام نمیومد همون لحظه با ایرانسل اینا میرفتم اوکی بود،PUBGهم تایم اوت داره البته ADSLکلا با  PUBGتایم اوت داره ده بار باید تلاش کنی بره تو سرور بعد از بستن تلگراماین بلا سرش اومد، کلا مشکلاتش عجیب غریب بود واسم که یدونه از این همین مشکلات رو الان با مودم LTEو مودم همراه اول ندارم پینگ تو PUBGهم رو 90هست

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

منم شمالم شاتل هزارتا ایراد داشت واسه من چندتا مودم هم خونه داشتم ایسوس و دی لینک،قطعی که داشت چون الان پروفایل گیمینگ با معمولی دیگه فرقی نداره بحث پینگ فقط نیست هر وقت با شاتل میرفتم  رینبو سیکس صدای بقیه برام نمیومد همون لحظه با ایرانسل اینا میرفتم اوکی بود،PUBGهم تایم اوت داره البته ADSLکلا با  PUBGتایم اوت داره ده بار باید تلاش کنی بره تو سرور بعد از بستن تلگراماین بلا سرش اومد، کلا مشکلاتش عجیب غریب بود واسم که یدونه از این همین مشکلات رو الان با مودم LTEو مودم همراه اول ندارم پینگ تو PUBGهم رو 90هست

4تا مشترک شاتل هستیم هر کدوم تعرفه خاص خودش  سیم کشی و نویز خطها رو درست کردیم snr زیر 28 نمیاد..قبلا فن اوا و شاتل و مخابرات داشتم بد و بدتر و دزد! البته همینطوری نبوده که به این کیفیت رسیدیم "پوستها پاره کردیم!"

اما اینم بگم  قبل عید 6 ماهه زمستانه گرفتم با 2 ترا حجم با پول چایی شد 250  وقتی تموم شد اونقدر تعرفه های دزدی! زیاد بود (چه شاتل چه بقیه ispها) مجبور شدم سرویس 1 ساله با ماهی 20 گیگ بین الملل بگیرم 330 تومن همون طرح 6 ماهه رو بخوام بگیرم باید شبها نیام خونه! 

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، RED گفته است :

دوستان سرعت 4G همراه اول بیشتر از 2مگ بالا نمیره. مشکل از چی میتونه باشه؟

GJHGJ.jpg

شلوغی دکل

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

شلوغی دکل

مشکل از همراه اوله. ایرانسل تا 70 مگ تو speedtest دانلود گرفتم.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، RED گفته است :

مشکل از همراه اوله. ایرانسل تا 70 مگ تو speedtest دانلود گرفتم.

بازم میگم شلوغی دکل هست بیشتر همراه اولی ها 24/7 به اینترنت وصل هستن

شما همراه اول مشکل دارید نه ایرانسل😊

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، 𝓶𝓪𝓳𝓲𝓭𝓲 گفته است :

دوستان به هیچ وجه دیگه سراغ آسیاتک نرین . قبلا خوب بودولی  الان هم قیمت هاشو بالا برده هم حجم دزدی بالایی داره . خدایی 16 گیگ حجم داشتم 2 گیگ از یه سایت خارجی دانلود کردم همون لحظه که دانلود تموم شد رفتم تو پنل چک کردم از 16 گیگ حجمم فقط 1گیگ و خورده ای باقی مونده . اخه خدا لعنت کنه اون کسایی رو که این روش مسخره مصرف داخلی و خارجی رو گذاشتن پارسال . کافیه تو یوتیوب یه کلیپ 10  دقیقه ای با کیفیت 480p  ببینید بعد که پنل رو چک میکنیم 1 گیگ از حجم مون  کم شده .

من که تا چند روز دیگه اسیاتک رو برای همیشه حذف میکنم از زندگیم .

ِیه دزدی دیگه که میگنن اینه وقتی ترافیک ماهانه میخری (مثلا 80 گیگ سرعت دو)وقتی این حجم تموم بشه و بعدش حجم اضافی مثلا 2 گیگ بخری  و بیشتر و هر چی اینقد زود تموم میشه که مجبوری بری  سرویس رو تمدید کنید تا درست بشه.واسه همینم انصراف دادم.نزدیک به یک ماه بود هی امروز  و فردا میکردن و برام درخواست جمع اوری نزدن تا یکی از اشناهامون تو مخابرات دستی رفت اسیاتک رو حذف کرد با اون 80 گیگی که دست نخورده توش بود

لینک به دیدگاه

در در 21 آذر 1398 در 14:05، Alirezatha گفته است :

یعنی snr من هم که ایراد داره میتونه مربوط به اپراتورم باشه؟ 

چون گفتن مشکل از خودته و من کابل های خونرو عوض کردم و همچنان مشکل پا برجاست

زنگ بزنم 195 چی بگم؟

برای من با تغییر isp شرایط عالی شد. من حتی بعد تغییر isp هم وضعیت خط به شاتل میدادم میگفتم چرا snr من الان عالیه جوابی نمیدادن  :33_unamused:

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، (Golds) گفته است :

برای من با تغییر isp شرایط عالی شد. من حتی بعد تغییر isp هم وضعیت خط به شاتل میدادم میگفتم چرا snr من الان عالیه جوابی نمیدادن  :33_unamused:

شاتل خیلی وقته که خراب کرده.

من اوایل تابستون شاتل رو جمع آوری کردم بعد حدود دو سال که ازشون سرویس داشتم.

وقتی اومدم تو این خونه جدیدم  جشنواره شاتل گرفتم سرعت 8 مگ ولی روی 4 مگ بسته شده بود بعد از کلی تماس گفتن خط شما کیفیت خوبی نداره و نمیکشه. خلاصه اینکه هیچوقت زیر بار نرفتن و سرعتی بیشتر از 4 مگ ندادن.

ولی از تابستون که isp رو عوض کردم سرویس 8 مگ گرفتم ولی روی 9 مگ بستن و خطم هیچ مشکلی نداره.

==========================================================================

یه نکته ای که الان بهش برخوردم قبلا آسیاتک وقتی میخواستی فاکتور ایجاد کنی یه گزینه داشت به نام " هزینه پیامک " اینو اگه تیکشو برمیداشتی 200 تومن از فاکتور کم میکرد و دیگه پیامکی برات تو طول اون دوره سرویست نمیفرستاد

الان اومدم سرویس آسیاتک رو تمدید کنم ولی نکته ای که هست هر چی تیک این گزینه رو برداری یا بزاری فرقی نمیکنه بازم 200 تومن هزینه پیامک رو به اجبار میگیره !!

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام دوستان الان حدود 1 هفته هست سرعت اینترنت شاتل من حدود 20 کیلو بایت هست و تا 300 کیلو بایت میره زنگ زدم پشتیبانی میگن مشکلاتی هست داره رفع میشه از دوستانی که شاتل دارن میخوام بدونم اون ها هم این مشکل رو دارند یا خیر ؟ من مازندران هستم ممنون

چه مشکلی که 1 هفته به طول انجامیده و هنوز هم درست نشده ؟

ویرایش شده توسط Rusher
لینک به دیدگاه

درود . یه هفته س همین مشکلو دارم ولی نه در این حد اخرین بارم امروز زنگ زدم و گفتن خارج از شبکه س و صبر کنین . پینگم بالاس و پاکت لاست 7 درصد گاهی بیشتر . شاتل داره گندش در میاد با جوابای مسخره شون

لینک به دیدگاه

سلام.

من شاتل دارم.

حدود 2 3 هفتست ک پینگ کاملا بالا رفته و پرش داره جز اون لاست به شدت عجیب بالا و پایین میشه ولی تو همین شرایط هم دوستان دیگم ک از مخابرات وصل میشن بازی کنیم پینگشون بالای 140 هست با لاست بالای 10! ینی بهتر نیستن به هیچ وجه و بدتر هم هستن.

فک نمیکنم به شاتل مربوط باشه احتمالا کل نت ایران داره دسمالی میشه.

لینک به دیدگاه

دوستان مشکل تقریبا سراسریه.

من هم adsl های وب دارم هم td-lte ایرانسل جفتشون یه هفتس پکت لاس به شدت بالایی دارند

لینک به دیدگاه

من نه مشکل پینگ دارم نه کشش خط همهچیم اوکیه ولی سرعت دانلود به شدت پایین حتی پکت لاست هم ندارم و تمام دوستانمم اوکی هستن ولی به شدت دیلای دارم تو بازی ها با اینکه پینگم پایینه

لینک به دیدگاه

منم شاتل دارم نزدیک به 40 روز یا 2 ماهی هست پینگ بالا رفته لاست زیاد شده تایم اوت میده زنگ هم میزنی میگن خارج از شبکه هست مشکل جالبه با کاهش پینگ همه این مشکل ها برطرف میشه 

کل تفریح ما تو این زندگی یه گیم هست که آقایون شت تل از ما گرفتن

لینک به دیدگاه

بنده نیز از این شرکت خدمات گرفته و تایید می کنم در چند وقت اخیر مشکلات زیادی در زمینه سرعت و قطعی داشته ام

کارمان شده صبح تا شب مودم ریست کردن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...