رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت شاتل

reza-hatami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ایا اسیاتک و شاتل با مجوز رگولاتوری تعرفه اینترنت را افزایش دادند؟

مدیر کل نظارت بر سرویس‌های ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری می‌گوید با‌توجه‌به قانون بودجه سال ۱۴۰۰، هیچ شرکتی به افزایش تعرفه اینترنت مجاز نیست و هر اپراتوری که تعرفه را افزایش دهد، به اصلاح تعرفه به مبلغ پیشین ملزم است. محمد امامی می‌گوید:پیش از سال ۱۴۰۰، هر شرکت FCP در شرایطی و با ارائه اینترنت باکیفیت‌تر، می‌توانست مجوز کمیسیون تنظیم مقررات رگولاتوری را برای افزایش قیمت سرویس خود بگیرد؛ البته سرویسی که پایه نباشد. بااین‌حال در سال ۱۴۰۰ طبق قانون، اپراتورها به افزایش قیمت مجاز نیستند. پس تمام شرکت‌ها باید از قانون تبعیت کنند و اگر قیمت‌ها را تغییر دادند، به تعرفه سال ۱۳۹۹ برگردانند.

مدیر کل نظارت بر سرویس‌های ارتباطی رگولاتوری می‌گوید با آسیاتک و شاتل مکاتباتی درباره افزایش تعرفه‌هایشان کرده و به آن‌ها تذکرات لازم را داده است.امامی می‌گوید اپراتورها به عودت مبالغ اضافی دریافت‌شده از مشترکان ملزم هستند؛ اما اگر بر تخلفشان اصرار کنند، علاوه‌بر عودت مبالغ، مشمول جریمه تخلفات تعرفه‌ای نیز می‌شوند.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام.من چند روزه اینترنتم قطع میشه و پیغام no internet رو مشاهده میکنم روی آیکون شبکه هم علامت تعجب میفته اما چراغ dsl و internet روشنه و به ظاهر و چراغ های مودم مشکلی نداره اما اینترنت قطع میشه تا مودم هم خاموش روشن نکنم وصل نمیشه.بعضی وقتا هم با کشیدن و وصل کردن سیم تلفن رفع میشه تا یه چند ساعت بعضی وقتا باید مودم کامل روشن خاموش بشه.روی تمام وسیله ها مشکل به وجود میاد.

شرکت شاتل هست و مودم 2640u.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

سلام.من چند روزه اینترنتم قطع میشه و پیغام no internet رو مشاهده میکنم روی آیکون شبکه هم علامت تعجب میفته اما چراغ dsl و internet روشنه و به ظاهر و چراغ های مودم مشکلی نداره اما اینترنت قطع میشه تا مودم هم خاموش روشن نکنم وصل نمیشه.بعضی وقتا هم با کشیدن و وصل کردن سیم تلفن رفع میشه تا یه چند ساعت بعضی وقتا باید مودم کامل روشن خاموش بشه.روی تمام وسیله ها مشکل به وجود میاد.

3تا عیب میتونه باشه

1.نویز خط

2.خرابی مودم

3.خرابی آداپتور مودم

لینک به دیدگاه

در ۵۹ دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

3تا عیب میتونه باشه

1.نویز خط

2.خرابی مودم

3.خرابی آداپتور مودم

هر وقت قطع بشه پینگ به مودم رو میگیرم و نویز خط هم چک میکنم خبر میدم.

لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، amir.t.۱۲۶۱ گفته است :

درود

اون لحظه برید تو تنظیمات مودم از لاگ ای دی اسل یه اسکرین بگیرید و نگه دارید و لحظه که اوکی است ، با اون مقایسه کنید.

فکر میکنم سرعت شما بیشتر از کشش خطتون باشه. من قبلا مشکل اینجوری داشتم با اسیاتک (البته بعدها فهمیدم) سرعتم بیشتر از کششش خطم بود. چراغها همچی اوکی بود. ولی در یک ساعت چندبار هر بار به مدت یک دقیقه تا 30 ثانیه اینترنت قطع بود.

لینک به دیدگاه

در ۷ دقیقه قبل، ali-۰۰۹۸ گفته است :

درود

اون لحظه برید تو تنظیمات مودم از لاگ ای دی اسل یه اسکرین بگیرید و نگه دارید و لحظه که اوکی است ، با اون مقایسه کنید.

فکر میکنم سرعت شما بیشتر از کشش خطتون باشه. من قبلا مشکل اینجوری داشتم با اسیاتک (البته بعدها فهمیدم) سرعتم بیشتر از کششش خطم بود. چراغها همچی اوکی بود. ولی در یک ساعت چندبار هر بار به مدت یک دقیقه تا 30 ثانیه اینترنت قطع بود.

منم قبلا با مخابرات این مشکل رو داشتم اما زیاد یادم نیست ولی تا جایی که یادمه با خاموش روشن کردن باز مشکل بود.کشش دیگه در پایین ترین حالتش ندیدم زیر 5 مگ بیاد که اینترنت من 4 مگه.البته گاها شده مثلا بیاد 3 مگ که با خاموش روشن کردن مودم رفته مثلا همون 5مگ.

لینک به دیدگاه

در ۱۵ ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

3تا عیب میتونه باشه

1.نویز خط

2.خرابی مودم

3.خرابی آداپتور مودم

امروز دو بار قطع شد.پینگ به مودم رو گرفتم درست بود.رفتم داخل تنظیمات دیدم snr در دفعه اول 1 بود دور دوم -0.4 بود.بعد که مودم رو خاموش روشن کردم یا سیمش رو میکشیدم میزدم دوباره مثلا میشد 9 یا 10.دلیل اینکه میاد پایین چیه که با لود مجدد موقتی درست میشه تا چند ساعت؟

در 14 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

درود

تو قسمت status یه جا بود logs اما خالیه و اطلاعاتی نداره.

لینک به دیدگاه

سلام 

از سرویس p2p شاتل استفاده می کنم و چند ماهی هست که میخوام بازی r6 رو اجرا کنم به مستر سرور بازی متصل نمیشه و تو صفحه اصلی ارور افلاین بودن میده و مشکلم رو با ست کردن دی ان اس شکن حل کردم. امروز با پشتیبانی شاتل مشکل رو در میون گذاشتم و گفتن چنین مشکلی گزارش نشده. از دوستانی که از شاتل استفاده می کنن میخوام وجود یا عدم وجود مشکل با بازی r6 رو اعلام کنن با تشکر

لینک به دیدگاه

در ۵ ساعت قبل، amir.t.۱۲۶۱ گفته است :

امروز دو بار قطع شد.پینگ به مودم رو گرفتم درست بود.رفتم داخل تنظیمات دیدم snr در دفعه اول 1 بود دور دوم -0.4 بود.بعد که مودم رو خاموش روشن کردم یا سیمش رو میکشیدم میزدم دوباره مثلا میشد 9 یا 10.دلیل اینکه میاد پایین چیه که با لود مجدد موقتی درست میشه تا چند ساعت؟

تو قسمت status یه جا بود logs اما خالیه و اطلاعاتی نداره.

با مودم دیگه ای تست کنید

لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

با مودم دیگه ای تست کنید

عصر رفتم یدور سیم هارو باز و بسته کردم snr 2-3 واحد رفت بالا تا الان مشکل پیش نیومد حالا باز اگه اینجوری بشه مودم دیگه باید گیر بیارم.

لینک به دیدگاه

سلام

چند ماهی هست که شرکت شاتل دسترسی به بازی rainbow six siege رو محدود کرده و بدون ست کردن DNS شکن یا ابزار گذر از تحریم نمیشه بازی کرد و ارور آفلاین میده. با نت های ایرانسل ، همراه اول و مخابرات تست کردم مشکلی برای ورود به بازی نبود.

دوستانی که اهل بازی rainbow six siege هستند در نظر سنجی شرکت کنن و در تاپیک بگن که از کدوم شرکت سرویس نت می گیرن و آیا با بازی rainbow six siege  مشکل دارند یا خیر؟

دوستانی که نت شاتل دارن و با بازی مشکل ندارن پ خ بدن کارشون دارم. 

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام من تو دیتا سنتر شاتل نشستم دارم بلال میفروشم و این خبر رو تکذیب میکنم ... :|

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، HamidGameCenter گفته است :

دوستانی که نت شاتل دارن و با بازی مشکل ندارن پ خ بدن کارشون دارم. ممنون

اختلالات شاتل از دو سال پیش شروع شد ، همون موقع با بازی رینبو سیکس مشکلات عجیبُ غریبی داشت ، مثلا دائم آیکون نت میومد و بازی با پینگ 90 لگ داشت ، کم کم اینطوری شد که صدای بقیه رو نداشتی و نمیتونستی از Voice chat استفاده کنی،یه مدت بعد حتما باید DNS گوگل 8.8.8.8 رو ست میکردی وگرنه اجازه ورود نمیداد خلاصه همه اینا رو هم انباشته شد و کاشف به عمل اومد که ترتیب یکسری پورت های مربوطه رو دادن اما از آنجایی که کارمندان شاتل اندک تفاوتی با ... ندارن قطعا مشکل رو به گردن شما میندازن و میگن همه چیز آروم تو خودت نویز داری،حتی یک پوز خند هم نصیبتان میکنن تا بقولی حرف خودشونو به کرسی بشونن😶

ابتدا مشکل منطقه ای بود و کم کم مثل کرونا فرا گیر شد و الان دو ساله که شاتل ندارم تا جایی که ذهنم میرسه همون موقع تاپیک ایجاد شد و خیلی کاربرا برای تعویض ISP اقدام کردن

شما بجای آمار گیری دنبال راه حل اساسی باش چون همون موقع با بازی های دیگه هم مشکل پیدا کرده بود ، دوران بزن و در رو شاتل دیگه تمام شد منکه جمش کردم رفت😊

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

اختلالات شاتل از دو سال پیش شروع شد ، همون موقع با بازی رینبو سیکس مشکلات عجیبُ غریبی داشت ، مثلا دائم آیکون نت میومد و بازی با پینگ 90 لگ داشت ، کم کم اینطوری شد که صدای بقیه رو نداشتی و نمیتونستی از Voice chat استفاده کنی،یه مدت بعد حتما باید DNS گوگل 8.8.8.8 رو ست میکردی وگرنه اجازه ورود نمیداد خلاصه همه اینا رو هم انباشته شد و کاشف به عمل اومد که ترتیب یکسری پورت های مربوطه رو دادن اما از آنجایی که کارمندان شاتل اندک تفاوتی با ... ندارن قطعا مشکل رو به گردن شما میندازن و میگن همه چیز آروم تو خودت نویز داری،حتی یک پوز خند هم نصیبتان میکنن تا بقولی حرف خودشونو به کرسی بشونن😶

ابتدا مشکل منطقه ای بود و کم کم مثل کرونا فرا گیر شد و الان دو ساله که شاتل ندارم تا جایی که ذهنم میرسه همون موقع تاپیک ایجاد شد و خیلی کاربرا برای تعویض ISP اقدام کردن

شما بجای آمار گیری دنبال راه حل اساسی باش چون همون موقع با بازی های دیگه هم مشکل پیدا کرده بود ، دوران بزن و در رو شاتل دیگه تمام شد منکه جمش کردم رفت😊

درود بر شما

یه سری گت وی های شاتل با بازی مشکل دارن و برای حل شدن مشکل نیاز به جمع آوری اطلاعات دارم تا به صورت کلی مشکل حل بشه

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۳/۱۲ در 13:53، HamidGameCenter گفته است :

سلام

چند ماهی هست که شرکت شاتل دسترسی به بازی rainbow six siege رو محدود کرده و بدون ست کردن DNS شکن یا ابزار گذر از تحریم نمیشه بازی کرد و ارور آفلاین میده. با نت های ایرانسل ، همراه اول و مخابرات تست کردم مشکلی برای ورود به بازی نبود.

دوستانی که اهل بازی rainbow six siege هستند در نظر سنجی شرکت کنن و در تاپیک بگن که از کدوم شرکت سرویس نت می گیرن و آیا با بازی rainbow six siege  مشکل دارند یا خیر؟

دوستانی که نت شاتل دارن و با بازی مشکل ندارن پ خ بدن کارشون دارم. 

با تشکر

گل بود به سبزه نیز آراسته شد.

از دیشب مشکل حادتر شده و با نت شاتل دیگه نمیشه وارد بازی شد ، با ست کردن DNS شکن هم مشکل پابرجاست .وقتی بازی رو اجرا میکنم تو قسمت Validating گیر میکنه و وارد منو اصلی بازی نمیشه. با نت دیگه ای که از شرکت شانت دارم بدون مشکل وارد بازی میشه . 

لینک به دیدگاه

در ۱۴ ساعت قبل، HamidGameCenter گفته است :

گل بود به سبزه نیز آراسته شد.

از دیشب مشکل حادتر شده و با نت شاتل دیگه نمیشه وارد بازی شد ، با ست کردن DNS شکن هم مشکل پابرجاست .وقتی بازی رو اجرا میکنم تو قسمت Validating گیر میکنه و وارد منو اصلی بازی نمیشه. با نت دیگه ای که از شرکت شانت دارم بدون مشکل وارد بازی میشه . 

سلام.اینترنت شاتل خیلی مشکل پیدا کرده برا منم.مثلا بعضی وقتا یه سایت یا برنامه رو نمیاره برا یکی دو ساعت در صورتی که با اینترنت گوشی میرم میاره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Red dead redemption 2 با نت شاتل حتی لانچ نمیشه دیگه 2 شبه، باید چیزمیزشکن بزنی که لانچ شه، آنلاین هم که هیچی دیگه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

به نظر میاد برخی مشکلات شاتل و بازی ها برطرف شده، رد دد که اوکی شد، یه بازی دیگه هم مشکل داشتم که از دیشب هر دو اوکی شدن

ممنون میشم دوستان دوباره تست کنن

لینک به دیدگاه

در ۴۱ دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

به نظر میاد برخی مشکلات شاتل و بازی ها برطرف شده، رد دد که اوکی شد، یه بازی دیگه هم مشکل داشتم که از دیشب هر دو اوکی شدن

ممنون میشم دوستان دوباره تست کنن

سلام

این چند روز خیلی پیگیر برطرف شدن مشکلات بودم و هنوز به صورت کامل مشکلات برطرف نشدن. با پشتیبانی شاتل درحال مکاتبه هستم تا به صورت کامل مشکل رو برطرف کرد.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستانی که با نت شاتل مشکل دارن

دی ان اس زیر رو ست کنن مشکل برطرف میشه

8.8.8.8

8.8.4.4

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یدونه چیز شکن گرفتم با اعتبار 4 ساله به قیمت 45 تومن خخخخ (هکی😁)

نزدیک 70 تا سرور داره از جمله آذربایجان

نکته جالب این آذربایجان میدونین کجاس؟؟؟ اولا پینگ سرورش زیر 40 هست دومن اینکه همههه سایت ها براش بازه (منظور از همه یعنی همه😉) تازه هیچ جا هم تحریم نیست همه چیز راحت باز میشه.

windscribe

لینک به دیدگاه

در ۱۱ ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

یدونه چیز شکن گرفتم با اعتبار 4 ساله به قیمت 45 تومن خخخخ (هکی😁)

نزدیک 70 تا سرور داره از جمله آذربایجان

نکته جالب این آذربایجان میدونین کجاس؟؟؟ اولا پینگ سرورش زیر 40 هست دومن اینکه همههه سایت ها براش بازه (منظور از همه یعنی همه😉) تازه هیچ جا هم تحریم نیست همه چیز راحت باز میشه.

windscribe

بستگی داره توی گیم چقدر پینگ بده یا حتی ممکنه پکت لاست بندازه...

من سرویس گیمنگ شاتل رو فعال کردمش توی بازی ها پینگم معمولا 95 تا 110 هست

سرویس پینگ هینت رو هم دارم که با اون پینگم میشه 70

در کل راضیم و تا حالا با پینگ هینت به مشکلی نخوردم... برای بازی پینگ هینت 

برای وب گردی هم چیزشکن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۸ ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است :

بستگی داره توی گیم چقدر پینگ بده یا حتی ممکنه پکت لاست بندازه...

من سرویس گیمنگ شاتل رو فعال کردمش توی بازی ها پینگم معمولا 95 تا 110 هست

سرویس پینگ هینت رو هم دارم که با اون پینگم میشه 70

در کل راضیم و تا حالا با پینگ هینت به مشکلی نخوردم... برای بازی پینگ هینت 

برای وب گردی هم چیزشکن

والا من الان گرفتمش، اکانت تستش رو، نه تنها پینگ پایین نیومد بلکه حدود ۱۰ تا هم افزایش داشت، فقط تحریم رو رد کرد که اونم اینقدر برنامش سنگین و عجیب غریب هست که همون موقع پاکش کردم.

لینک به دیدگاه

در ۱ دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

والا من الان گرفتمش، اکانت تستش رو، نه تنها پینگ پایین نیومد بلکه حدود ۱۰ تا هم افزایش داشت، فقط تحریم رو رد کرد که اونم اینقدر برنامش سنگین و عجیب غریب هست که همون موقع پاکش کردم.

اتفاقا الان رفیقم کنارمه. همین رو گفت که پینگش تغییر نکرده و بعضی اوقات هم بدتر شده با پینگ هینت !!

عجیبه!

لینک به دیدگاه

در ۲۷ دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است :

اتفاقا الان رفیقم کنارمه. همین رو گفت که پینگش تغییر نکرده و بعضی اوقات هم بدتر شده با پینگ هینت !!

عجیبه!

من هم کامنت شمارو دیدم رفتم یه اکانت تست گرفتم .

پینگ 8.8.8.8 ، تقریبا 2 میلی ثانیه بیشتر شده و  پینگ بازی هم حدود 10 میلی ثانیه افزایش داشته . با این وضع ارزش نداره تهیه کردنش .

تجربه گاد پینگ رو داشتید شما ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...