رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت شاتل

reza-hatami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۲ ساعت قبل، m.reza گفته است :

من هم کامنت شمارو دیدم رفتم یه اکانت تست گرفتم .

پینگ 8.8.8.8 ، تقریبا 2 میلی ثانیه بیشتر شده و  پینگ بازی هم حدود 10 میلی ثانیه افزایش داشته . با این وضع ارزش نداره تهیه کردنش .

تجربه گاد پینگ رو داشتید شما ؟

اصلا و ابدا سمت گاد پینگ نرین 
سروراش 24 ساعته مشکل دارن 

لینک به دیدگاه

چه کنیم پس 😢

همینطور حالت عادی که اصلا نمیشه بازی کرد. بازی روی loading میمونه . یا یهو وسط مچ میپره بیرون .

پینگ هینت که اونطور . گاد پینگ هم شما میگی داغونه . شکن هم که اصلا هیچی ! باشه یا نباشه وضع یکسانه . انتخاب دیگه ای هست ؟

سرویس adsl  از پارس آنلاین / تا یه سال پیش خوب بود . معلوم نیس چیکار کردن اینطور گند زدن به همه چی ...

پینگ داخلی و پینگ گوگل مناسبه . فقط مشکلش توی بازی هاست

لینک به دیدگاه

در ۱۰ ساعت قبل، m.reza گفته است :

چه کنیم پس 😢

همینطور حالت عادی که اصلا نمیشه بازی کرد. بازی روی loading میمونه . یا یهو وسط مچ میپره بیرون .

پینگ هینت که اونطور . گاد پینگ هم شما میگی داغونه . شکن هم که اصلا هیچی ! باشه یا نباشه وضع یکسانه . انتخاب دیگه ای هست ؟

سرویس adsl  از پارس آنلاین / تا یه سال پیش خوب بود . معلوم نیس چیکار کردن اینطور گند زدن به همه چی ...

پینگ داخلی و پینگ گوگل مناسبه . فقط مشکلش توی بازی هاست

چاره ای نیست 
تو این مممکلت داشتن ی اینترنت خوب برا بالادستیا عین چوب کردن تو آستینشون میمونه 

لینک به دیدگاه

رفقا شما معمولا چی پلی میدید

ببینید سرویس گیمینگ شاتل رو فعال کردید ؟

تغییری داشت براتون؟

با فعال شدن سرویس گیمینگ نت شما خیلی حساس میشه.. یعنی اگه تو بازی باشید یکی دیگه بخواد فیلم ببینه خیلی پینگ بالا میره + پکت لاست شدید

در نتیجه باید کسی رو خط نباشه .فقط شما باشید..

پینگ هینت هم برای من فقط روت ترکیه خوب کار میکنه .. برای اون رفیقم روت آلمان خوب کار کرد...

پینگ داخلی شما چنده ؟ برای من 9 هست 

اگه پینگ داخلی بالا باشه  اذیت میشید.. 

اول داخلی رو ببینید

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است :

رفقا شما معمولا چی پلی میدید

ببینید سرویس گیمینگ شاتل رو فعال کردید ؟

تغییری داشت براتون؟

با فعال شدن سرویس گیمینگ نت شما خیلی حساس میشه.. یعنی اگه تو بازی باشید یکی دیگه بخواد فیلم ببینه خیلی پینگ بالا میره + پکت لاست شدید

در نتیجه باید کسی رو خط نباشه .فقط شما باشید..

پینگ هینت هم برای من فقط روت ترکیه خوب کار میکنه .. برای اون رفیقم روت آلمان خوب کار کرد...

پینگ داخلی شما چنده ؟ برای من 9 هست 

اگه پینگ داخلی بالا باشه  اذیت میشید.. 

اول داخلی رو ببینید

پابجی موبایل روی امولاتور

من اینترنت رو از پارس آنلاین میگیرم . ولی تاپیک پارس آنلاین کسی نیس ، داره خاک میخوره .

زنگ زده بودم پشتیبانی میگفت در حال حاضر سرویس گیمینگ ارائه نمیدن . ولی الان خط روی حالت FastPath هست .

پینگ داخلی شما از کدوم سرور 9 هست ؟ پینگ داخلی ای که پینگ هینت مینویسه برای من 24 ه .

پینگ 8.8.8.8 ، 56ms .

پینگ 1.1.1.1 ، 50ms .

پینگ 4.2.2.4 ، 98ms .

یکسال قبل هم مشکلات لاگین به بازی ، نمایش لوگوی loading و مسائل این چنینی وجود داشت که با ست کردن DNS روی گوگل مشکل حل شد .

یه مدت بعد دوباره همون وضعیت تکرار شد که این دفعه DNS رو روی شکن تنظیم کردم . مدتی جواب داد تا دوباره چند وقت پیش این یکی هم کله پا شد و دوباره همون آش و همون کاسه ... . 

الان بیشتر از 8 ساله که پارس آنلاین دارم . قبلش هم آسیاتک داشتم یکی دوسال .نمیدونم الان وضع شرکت های دیگه توی شهر اهواز و برای گیم به چه صورت هست . کسی اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنه .

[ به جز شکن ، DNS دیگه ای برای رفع مشکلات تحریم سراغ دارید ؟ ]

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۳/۲۵ در ۲۳:۲۹، HamidGameCenter گفته است :

دوستانی که با نت شاتل مشکل دارن

دی ان اس زیر رو ست کنن مشکل برطرف میشه

8.8.8.8

8.8.4.4

سلام

من هم دقیقا مشکل شما رو دارم

بازی بدون هیچ اروری بعد از اینکه پیام ( we will be conect you to rainbow six server ) میاد میندازه بیرون

دی ان اس رو هم رو همین گذاشتم بی فایده بود

یه سری مشکلم یه جایی مطرح کردم گفتن چون از گرافیک آنبورد استفاده میکنی اجرا نمیشه در صورتی که قبل این ماجرا 2 سال با همین سیستم بازی کردم

لینک به دیدگاه

سلام.من مشکلات زیادی با اینترنت شاتل دارم اما با dns بعضیاش حل میشه اما چرا باید برا شاتل از dns استفاده کرد؟

مثلا در باز کردن بعضی سایت ها خیلی کنده و مثلا در دیجی کالا خیلی پیش میاد عکس هارو باز نمیکنه.(کشش خط از سرعتم بیشتره)

عصری میخواستم برا آنتی ویروسم لایسنس بزنم با اینترنت شاتل نمیشد اما با اینترنت گوشی رفتم شد.

یا خیلی وقتا پیش میاد مثلا یه سایت رو تا یه ساعت باز نمیکنه و میگه وجود غلط املایی.

ویرایش شده توسط amir.t.1261
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

خیلی خلاصه این چند روزه یه مشکلاتی تو اینترنت شاتل به وجود امده که همگی ازش باخبریم ( کانکت نشدن بازی ها و کندی شدید سایت ها و ... )

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ولی الان یه مشکل عجیب و غریب تر واسه من ظاهر شده که برگ ریزانه :|

مدل مودم ام TP-Link 9970 v4 هستش ... زمانی که وارد تنظیمات میشی یه بخشی داره Advanced تا واردش شدی اون علامت کره زمین ( Internet ) میچرخه و ثابت میشه و تو قسمت پایین Internet Status: رو میزنه کانکت ...

ولی از زمانی که این تداخل ها به وجود امده ... یه وقت های کانکت نمیشه و یه اررور زیرش میاد به این صورت 

Please reconfigure your parameters. If the problem still exists, please contact your ISP.

bug_2_mmvn.jpg

bug_1_9wl.jpg

و اما مشکل دووم ...

من چندین ساله که اینترنت شاتل دارم و از تعرفه ای که استفاده میکنم اغلب line attenuation ام Downstream بین 32 تا 35 بودش ... تا امشب که اتفاقی مودم رو خاموش روشن کردم یهو شد 22.5 :|

مگه میشه ؟! مگه داریم ... :| جالب اینجاست هیچ تغییر تحولی هم تو سیم کشی خونه و یا بستر مخابرات صورت نگرفته تاجایی که میدونم :|  ( فقط ار تهجیزات شاتل تو مخابرات بی خبر ام )

جالب تر از همه اینا ... از روزی که این مودم رو خریدم فریمرش رو چک کردم اخرین ورژن بودش ولی یهو امشب یه آپدیت آمده واسش که اپدیتش هم که کردم چیزی عوض نشد :|

bug_snr_1_bg6r.jpg

bug_snr_2_vk6o.jpg

(پ"ن) مشکل سوم :

نت من جوریه که تو روز SNR دانلود ام رو 20 هستش ولی غروب که میشه دوروبر ساعت های 7 یهو الکی افت میکنه می یاد رو 13 اینا ...

ولی یکی دو شبه که چک میکنم ثابت مونده و تغییر خاصی نکرده :|

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

سالهاست که سر این موضوع با شاتل کلنجار میرم که اقا یه باگی تو تهجیزات دارین و باعث میشه مودم های ما به مشکل بخوره ولی کی به کیه بفهمه ... ( داستانش طولانیه حوصله ام نمیشه بگم )

لینک به دیدگاه

درود

من هم دقیقا دو روز پیش همین مشکل آخر شما رو داشتم. یک دفعه نویز شدید و افت پارامتر دارم. به احتمال خیلی زیاد مشکل سخت‌افزاری از سمت شاتل هست (که معمولا هم گردن نمی‌گیرن یا اصلا اطلاعی ندارن)
بوهای خوبی نمیاد خلاصه ...

لینک به دیدگاه

شب ها نویز زیاد میشه بخاطر مصرف برق هست ، عبور خط تلفن از کنار کابل برق باعث نویز میشه ، مصرف برق منطقه روی نویز ADSL تاثیر گذاره حتی تعداد چراغ های تو ی کوچه در اینباره مقالات خارجی رو بخون خلاصه اگه چیز خوبی بودی دوازده سال پیش جمش نمیکردن ADSL از پایه چیز بیخودیه حالا شاتل مخابرات هر چی...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۸ ساعت قبل، invoker گفته است :

من چندین ساله که اینترنت شاتل دارم و از تعرفه ای که استفاده میکنم اغلب line attenuation ام Downstream بین 32 تا 35 بودش ... تا امشب که اتفاقی مودم رو خاموش روشن کردم یهو شد 22.5 :|

مگه میشه ؟! مگه داریم ... :| جالب اینجاست هیچ تغییر تحولی هم تو سیم کشی خونه و یا بستر مخابرات صورت نگرفته تاجایی که میدونم :|  ( فقط ار تهجیزات شاتل تو مخابرات بی خبر ام )

تا جایی که میدونم، این پارامتر هر چی کمتر باشه بهتره! نرخ میرایی باید کمینه باشه

در رابطه با snr هم بقیه دستگاه های متصل به خط تلفن رو جدا کنید و ببینید بیشتر میشه یا نه؟! اگه بیشتر شد، برای دستگاه های دیگه از نویزگیر های با کیفیت استفاده کنید.

ولی در کل پارمتر هاتون نسبتا خوبه. من مخابرات دارم، snr حدود 10، و میرایی هم 26.5 هست...حداقل توی گیم هم بهترین کیفیت رو دارم میگیرم، رینبو با دوستام بازی میکنم، همه پینگشون روی 60 هست ولی من بین 35-45...

لینک به دیدگاه

باگ در تجهیزات ؟ 
image.png.61907f1489434b5bc99e99820bcbe6fd.png

این برا منه که نویز خطم قبلا رو 15 اینا بود الان شده 3 :|  SNR هم همون بود از اول - هیچ تغییری هم توی خط و سیمکشی و.... اعمال نشده و به صورت خودجوش اینطوری شده 🙂

گوش شیطون کر نت خیلی فیکس و بدون مشکله

لینک به دیدگاه

در ۹ ساعت قبل، invoker گفته است :

نت من جوریه که تو روز SNR دانلود ام رو 20 هستش ولی غروب که میشه دوروبر ساعت های 7 یهو الکی افت میکنه می یاد رو 13 اینا ...

سلام.مال منم خیلی وقته این مشکل رو دارم.کندی سایت ها رو که نگم.نمیدونم چی میکنن.

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Sandor گفته است :

درود

من هم دقیقا دو روز پیش همین مشکل آخر شما رو داشتم. یک دفعه نویز شدید و افت پارامتر دارم. به احتمال خیلی زیاد مشکل سخت‌افزاری از سمت شاتل هست (که معمولا هم گردن نمی‌گیرن یا اصلا اطلاعی ندارن)
بوهای خوبی نمیاد خلاصه ...

سلام این یه باگ از سمت خوده شاتله  ... 

اگه دقت کرده باشی وقتی وارد سایتش میشی و میخوای کیفیت خط رو چگ گنی تا چندبار رفرش نکردن کیفیت خط رو درست نمیزنه !!!

در 14 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

شب ها نویز زیاد میشه بخاطر مصرف برق هست ، عبور خط تلفن از کنار کابل برق باعث نویز میشه ، مصرف برق منطقه روی نویز ADSL تاثیر گذاره حتی تعداد چراغ های تو ی کوچه در اینباره مقالات خارجی رو بخون خلاصه اگه چیز خوبی بودی دوازده سال پیش جمش نمیکردن ADSL از پایه چیز بیخودیه حالا شاتل مخابرات هر چی...

درود

اگه قراره این حرف درست باشه ... منطقه ما گرمسیره و تو طول روز همه جای شهر کولر روشنه و مصرف برق به حدی بالاس که دیگه ترانس ها نمیکشن :|

جدا از اون من مسیر بستر خط رو که چک کردم اصلا" از کنار برق یا هر چیزی عبور نکرده ... در نتیجه احتمال این چیزا خیلی کمه ...

من این مشکل رو از چشم یه باگ تو تحجیزات و فرمور Dslm خوده شانل میبینم ...

در 13 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

تا جایی که میدونم، این پارامتر هر چی کمتر باشه بهتره! نرخ میرایی باید کمینه باشه

در رابطه با snr هم بقیه دستگاه های متصل به خط تلفن رو جدا کنید و ببینید بیشتر میشه یا نه؟! اگه بیشتر شد، برای دستگاه های دیگه از نویزگیر های با کیفیت استفاده کنید.

ولی در کل پارمتر هاتون نسبتا خوبه. من مخابرات دارم، snr حدود 10، و میرایی هم 26.5 هست...حداقل توی گیم هم بهترین کیفیت رو دارم میگیرم، رینبو با دوستام بازی میکنم، همه پینگشون روی 60 هست ولی من بین 35-45...

سلام

میدونم ... خودم یکی از کاربران حرفه ای این بخش ام ...

حرف ام اینه که / برفرض این باگ واقعا" وجود داشته باشه و یه مشکل از سمت خوده شاتل باعث میشده ما دچار این مشکلات بشیم ....

و چقد الکی الکی حقمون ضایع شد ...

در خصوص مشکل اولی کسی نظری نداره ؟!

تو اخرین صحبتی که من با بخش سوپر وایزر داشتم یه حرف قشنگی زد ...

اونم اینکه این مشکلات نمیتونه بی ربط با انتخابات باشه و احتمالا از ماه جدید مشکلات تا حدی خود به خود برطرف شه ...

البته اینم اضافه کنم بعد از تایید از انحصار بیرون امدن خیلی چیزا از دست زیر ساخت ...

گفتش که قراره به زودی شاتل یه افزایش پهنای باند بده و کیفیت نت به کل تغییر کنه ...

( والا شوما همین باگ هارو بگیرین خودش خود به خود مشکل نت برطرف میشه :| یا شاید هم دارن همین کارو میکنن :| )

در 12 ساعت قبل، Slasher گفته است :

باگ در تجهیزات ؟ 
image.png.61907f1489434b5bc99e99820bcbe6fd.png

این برا منه که نویز خطم قبلا رو 15 اینا بود الان شده 3 :|  SNR هم همون بود از اول - هیچ تغییری هم توی خط و سیمکشی و.... اعمال نشده و به صورت خودجوش اینطوری شده 🙂

گوش شیطون کر نت خیلی فیکس و بدون مشکله

اوه اوه اینکه انگار کلا" بستر خط شده فیبر نوری ... داداش ساکن کجایی ؟! 

بستر خط همونه یعنی مطمعنی هیچ تغییری نکرده و الان یهو شده این ؟! اخه مگه میشه ؟! مگه داریم ؟!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در ۴ دقیقه قبل، invoker گفته است :

تو اخرین صحبتی که من با بخش سوپر وایزر داشتم یه حرف قشنگی زد ...

اونم اینکه این مشکلات نمیتونه بی ربط با انتخابات باشه و احتمالا از ماه جدید مشکلات تا حدی خود به خود برطرف شه ...

البته اینم اضافه کنم بعد از تایید از انحصار بیرون امدن خیلی چیزا از دست زیر ساخت ...

گفتش که قراره به زودی شاتل یه افزایش پهنای باند بده و کیفیت نت به کل تغییر کنه ...

( والا شوما همین باگ هارو بگیرین خودش خود به خود مشکل نت برطرف میشه :| یا شاید هم دارن همین کارو میکنن :| )

بستر خط همونه یعنی مطمعنی هیچ تغییری نکرده و الان یهو شده این ؟! اخه مگه میشه ؟! مگه داریم ؟!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اره والا همینارو درست کنن نمیخواد کار دیگه ای کنن من مشکل دیگه ای هم دارم که هر چند ساعت با وجود وصل بودن چراغ ها snr به شدت کم میشه حتی منفی میشه و اینترنت قطع میشه تا مودم رو خاموش روشن کنم.

این وضعیت الانه:

image.png.01ea6480bb871bb6ef529eac7c17ed8d.png

لینک به دیدگاه

در ۱۲ دقیقه قبل، invoker گفته است :

نه والا حتی زنگ زدم مخابرات واسه VDSL گفت همین ADSL به زور میکشه خطتون :| 

در 7 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

اره والا همینارو درست کنن نمیخواد کار دیگه ای کنن من مشکل دیگه ای هم دارم که هر چند ساعت با وجود وصل بودن چراغ ها snr به شدت کم میشه حتی منفی میشه و اینترنت قطع میشه تا مودم رو خاموش روشن کنم.

این وضعیت الانه:

داداش حال خطت خوب نیست اصلا ببرش دکتر....

لینک به دیدگاه

در ۳ دقیقه قبل، amir.t.۱۲۶۱ گفته است :

این وضعیت الانه:

پیرو این قضیه هم تا دلت بخواد تجربه دارم ...

خیلی خصلاه اش میشه اینطور ... من تا الان 3 مودم تعویض کردم 

مودم اولی TP-Link 8968 بودش تا قبل امدن پنل گیمینگ و فعال سازی AnneX M مودم به شدت پایدار و کیفیت عالی داشت.

ولی از وقتی که اینارو فعال کردم مشکلات دست به دست هم اضافه شد. 

تو مودم دوم هم به همین صورت ...

و در آخر تو مودم سوم که همین مودم 9970 هستش خوشبختانه تاحدی اوضاع فیکسی به خودش گرفته !!!

ولی من شک نداشتم که این مشکل از سمت خوده شاتل و تحجیزاتش می امد ...

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Slasher گفته است :

نه والا حتی زنگ زدم مخابرات واسه VDSL گفت همین ADSL به زور میکشه خطتون :| 

داداش حال خطت خوب نیست اصلا ببرش دکتر....

والا به شاتل میگم میگه به مخابرات بگو به بستر خطه به مخابرات میگم میگه به ما ربط نداره به شرکتت بگو.😑هی پاس میدن از این طرف به اون طرف.یه مدت از طرف مخابرات رفت نمیدونم کجا رو دستکاری کرد خوب شد اما باران بارید خراب شد.

در 11 ساعت قبل، invoker گفته است :

پیرو این قضیه هم تا دلت بخواد تجربه دارم ...

خیلی خصلاه اش میشه اینطور ... من تا الان 3 مودم تعویض کردم 

مودم اولی TP-Link 8968 بودش تا قبل امدن پنل گیمینگ و فعال سازی AnneX M مودم به شدت پایدار و کیفیت عالی داشت.

ولی از وقتی که اینارو فعال کردم مشکلات دست به دست هم اضافه شد. 

تو مودم دوم هم به همین صورت ...

و در آخر تو مودم سوم که همین مودم 9970 هستش خوشبختانه تاحدی اوضاع فیکسی به خودش گرفته !!!

ولی من شک نداشتم که این مشکل از سمت خوده شاتل و تحجیزاتش می امد ...

اون روز هی شاتل میگفت مودمته آخرش برداشتم بازش کردم ببینم خازنی چیزی باد نکرده دیدم همه چیز سر جاشه.رفتم گفتم بهانه نیارید دیگه ایراد از شماس.اما باز هیچ کاری نکردن.😑 هی میگه dns بزن گفتم کدام اینترنت رو شنیدید بگن dns بزنید.

لینک به دیدگاه

ADSL همینه عزیز ،  سر هر مسئله ای فیتیلشو میکشن پایین 

باید به فکر راه حل اساسی باشی

11600727754.png

لینک به دیدگاه

در ۲۴ دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

11600727754.png

جسارتا این همون مودم i60 آنلاکس؟

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

11600727754.png

سلام.این مودمه یا گوشی؟اگه مودمه با گوشی چطوره؟مدل مودم چیه؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Devileytion گفته است :

جسارتا این همون مودم i60 آنلاکس؟

https://www.digikala.com/product/dkp-125354/مودم-بی-سیم-4g-هوآوی-مدل-e8372

در 1 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

سلام.این مودمه یا گوشی؟اگه مودمه با گوشی چطوره؟مدل مودم چیه؟

با گوشی وصل نکن قطعی و اختلال داره فقط مودم تهیه کن

https://www.digikala.com/product/dkp-125354/مودم-بی-سیم-4g-هوآوی-مدل-e8372

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

من با گوشی وصل میکنم کمی ناپایداری داره.(البته دائمی وصل نمیکنم چون گوشی داغ میشه).یعنی با مودم نا پایدار نیست.؟

------------------------------------------

مشکلات دیگه ای که با اینترنت شاتل دارم:

میخواستم برا آنتی ویروسم لایسنس بزنم با اینترنت شاتل نمیشد اما با اینترنت گوشی رفتم شد.

یا خیلی وقتا پیش میاد مثلا یه سایت رو تا یه ساعت باز نمیکنه و میگه وجود غلط املایی.

کسی این مشکلات رو داره؟

لینک به دیدگاه

در ۱ دقیقه قبل، amir.t.۱۲۶۱ گفته است :

من با گوشی وصل میکنم کمی ناپایداری داره.(البته دائمی وصل نمیکنم چون گوشی داغ میشه).یعنی با مودم نا پایدار نیست.؟

------------------------------------------

مشکلات دیگه ای که با اینترنت شاتل دارم:

میخواستم برا آنتی ویروسم لایسنس بزنم با اینترنت شاتل نمیشد اما با اینترنت گوشی رفتم شد.

کس دیگه ای این مشکلات رو داره؟

با مودم هیچ مشکلی نداره از بابت قطعی و نوسان کاملا ثابتِ من دو سه ساله این مودمو دارم ADSL هم استفاده نمیکنم............

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

با مودم هیچ مشکلی نداره از بابت قطعی و نوسان کاملا ثابتِ من دو سه ساله این مودمو دارم ADSL هم استفاده نمیکنم............

بنظرم یکی از بدی هایی(البته فک نکنم بدی دیگه ای داشته باشه) که اینترنت سیم کارت داره گرون بودنشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...