رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت شاتل

reza-hatami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

post-16909-0-91148300-1448373717_thumb.jpg

به دنبال استقبال بی‌نظیر کاربران از خدمات وب سایت «شاتل لند» و وب‌سایت‌های زیر مجموعه آن www.cup.ir و www.techshot.ir بار دیگر امکان استفاده از خدمات این سایت‌ها با شرایط ویژه به مناسبت پاییز 94 در اختیار تمامی مشتریان شاتل(در شهرهای اعلام شده در لیست پایین صفحه) قرار گرفته است.

در جشنواره پاییزی شاتل‌لند برای مشتریان شاتل علاوه بر فضای رایگان اختصاص داده شده در آپلودسنتر، ترافیک مصرف شده سرویس اینترنت پرسرعت در وب سایت شاتل لند و سایر سایت‌های زیرمجموعه آن از یکم تا سی‌ام آذر ماه سال 1394 رایگان محاسبه خواهد شد.

براین اساس، در بازه زمانی یاد شده، در تمامی بخش‌های وب‌سایت شاتل لند شامل دانلودسنتر، گیم‌سنتر، آپلودسنتر، سایت کاپ ، سایت تک شات و ... بدون کاهش ترافیک مصرف شده برای این دسته از کاربران محاسبه خواهد شد.

سایت تک شات از مجموعه وب‌سایت های جدید خانواده شاتل لند است که شامل ویدیوهای تازه‌های فناوری، رادیو تک شات، جدیدترین اخبار تکنولوژی، گیم و سرگرمی، پوشش زنده خبری کنفرانس‌ها و مقایسه گجت‌ها برای دوستداران حوزه فناوری است. 

گفتنی‌ست پایگاه خبری تحلیلی کاپ از بخش‌های ویژه و مستقل پورتال شاتل لند است که شامل ویدیو خلاصه و گل‌های برتر بازی، مسابقه کارشناسی نتایج لیگ برتر فوتبال ایران، پیشخوان مطبوعات و تفسیرهای خبری دنیای ورزش برای علاقه‌مندان به رشته‌های مختلف ورزشی‌ست.

لازم به توضیح است برای استفاه از جشنواره پاییزی شاتل لند نیازی به ثبت نام در این سایت و وب سایت های زیرمجموعه نیست و کاربران اینترنت پرسرعت شاتل می توانند بدون مصرف ترافیک به صورت رایگان از وب سایت های شاتل لند، کاپ و تک شات به مدت یک ماه استفاده نمایند. 

امید است ارایه این خدمات بتواند رضایت مشتریان گران‌قدر را بیش از پیش بیافزاید و پاسخ گوی نیازهای ایشان با سرعت و کیفیتی متفاوت در حوزه وب باشد.

منبع:http://shatelland.com/promotion

ویرایش شده توسط reza _boost
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در واقع یک چیزی مثل اینترانت هستش که مشابه اش رو مخابرات زنجان خیلی وقته به نام طرح 10100 راه انداخته که دانلود ازش با سرعت 10 مگابیت و رایگانه و فقط ماهانه 2 هزار تومن اشتراک میگیره. من مدت زیادیه که همه بازی های جدید رو به این شکل دانلود میکنم و در هر ساعت میشه نزدیک 4 گیگ ازش دانلود کرد. با این اینترنت افتضاح دیگه نمیشه بازی 50 گیگی رو عادی دانلود کرد! به درخواست کاربران برنامه ها و بازی ها و فیلم و مستند و سریال و ... رو اونجا قرار میدن برای دانلود.

لینک به دیدگاه

جدی دانلود کنیم؟

من میترسم یه وقت نره تو پاچه مون؟ :D

لینک به دیدگاه

جدی دانلود کنیم؟

من میترسم یه وقت نره تو پاچه مون؟ :D

اول چند مگ دانلود کن ببین از حجمت کم نشده بعد دیگه بزن هرچی خواستی دانلود کن :cool: :cool: :cool:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ظاهرا که اینجا(اهواز) همچین سرویسی رو ارائه نمیده...

درضمن سرعت دانلود از شاتل لند بیشتر از 100k نمیشه، تازه خیلی خیلی متناوب هستش و میشه گفت طوری که تست زدم، یک فایل 4 مگی رو حدودا 1 دقیقه طول کشید تا دانلود شد...

لینک به دیدگاه

ظاهرا که اینجا(اهواز) همچین سرویسی رو ارائه نمیده...

درضمن سرعت دانلود از شاتل لند بیشتر از 100k نمیشه، تازه خیلی خیلی متناوب هستش و میشه گفت طوری که تست زدم، یک فایل 4 مگی رو حدودا 1 دقیقه طول کشید تا دانلود شد...

شاید چون سرعتشون کمه ارائه نمیدن :D

استان فارس-لارستان ، من با سرعت 700 کیلو دارم دانلود میکنم البته نت 6 مگ دارم!!

لینک به دیدگاه

بین 300 تا 500 کی سرعت دانلودم نوسان داره، بیشتر بین 450 تا 500 هست ، و فعلا که هیچ مصرفی محاسبه نکرده، اگر این طوری باشه که عالیه چون تمام گیم ها توی این ماه میان و کل آذر هم دانلود رایگانه، به روز هم هستند، الان دارم استارکرفت دانلود میکنم!، بقیه گیم های جدید رو هم آپ کردن!!!

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود دوستان لیونی

لازم دونستم این تاپیک و ایجاد کنم برای دوستانی که شاتل دارن از این طرح رایگان استفاده کنند.

1 ماه دانلود با ترافیک رایگان از سایت‌های شاتل‌لند، تک شات و کاپ از 1 تا 30 آذر ماه 94

به دنبال استقبال بی‌نظیر کاربران از خدمات وب سایت «شاتل لند» و وب‌سایت‌های زیر مجموعه آن www.cup.ir و www.techshot.ir بار دیگر امکان استفاده از خدمات این سایت‌ها با شرایط ویژه به مناسبت پاییز 94 در اختیار تمامی مشتریان شاتل

(در شهرهای اعلام شده در لیست پایین صفحه) قرار گرفته است.

در جشنواره پاییزی شاتل‌لند برای مشتریان شاتل علاوه بر فضای رایگان اختصاص داده شده در آپلودسنتر، ترافیک مصرف شده سرویس اینترنت پرسرعت در وب سایت شاتل لند و سایر سایت‌های زیرمجموعه آن از یکم تا سی‌ام آذر ماه سال 1394 رایگان

محاسبه خواهد شد.

توضیحات کامل :    http://www.shatelland.com/promotion

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

درود دوستان

همونطور که کم و بیش در اطلاع هستید شرکت شاتل این چند ماه اخیر طرح های جالبی برای مشتریان خود ارائه داده است که یکی از این طرح ها طرح 50 گیگابایتی با تخفیف 50 درصدی میباشد.

عرضه بسته ترافیک ۵٠ گیگابایتی شاتل با تخفیف ۵٠ درصدی ویژه مشتریان فعلی شاتل آغاز شد.

افزون بر شرایط و تخفیف‌های ویژه‌ای که هم‌اکنون برای خرید سرویس در جشنواره زمستانی شاتل در اختیار مشتریان جدید قرار گرفته است.

با توجه به اقبال جشنواره خرید گیگ از سوی مشتریان فعلی و درخواست‌های چندین‌باره ایشان برای تکرار این جشنواره، مشتریان فعلی شاتل نیز می‌توانند از روز ۱٠ اسفند ماه ۱۳۹۴ تا ۱۴ اسفند ماه ۱۳۹۴، بسته ترافیک ۵۰ گیگابایتی شاتل را با ۵۰ درصد تخفیف تنها به قیمت ۵٦۰۰۰ تومان خریداری کنند.

http://www.shatel.ir/Detail/p94674412.loco

لینک به دیدگاه

سلام بر استاد رضايى ممنون از اطلاع رسانيتون

دوتا سؤال:

1- اين عبارت در ادامه خبر و لينك سايت اصلى كه شما دادين بود

این شرایط در کلیه شهرهای کشور به جز شهرهای بندرعباس و بندرلنگه در اختیار مشتریان خواهد بود. لازم به توضیح است که این تخفیف تنها شامل این بسته ترافیکی خواهد بود و دیگر بسته‌های ترافیک از این تخفیف برخوردار نخواهند بود.کاربران سرویس‌­های خانواده اکو، می­‌توانند برای خرید این بسته به سایت my.shatel.ir مراجعه فرمایند و یا از اپ مای شاتل برای این منظور بهره گیرند.

من درست فهميدم يعنى فقط مشتريكين سرويهاى اكو؟!

2- من هنوز از هيچ شركتى سرويس نگرفتم يعنى ميتونم از اين امكان بهرمند بشم وقتى خط رو بردارم يا بايد از كاربراى قديمى باشيم؟

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

سلام بر استاد رضايى ممنون از اطلاع رسانيتون

دوتا سؤال:

1- اين عبارت در ادامه خبر و لينك سايت اصلى كه شما دادين بود

این شرایط در کلیه شهرهای کشور به جز شهرهای بندرعباس و بندرلنگه در اختیار مشتریان خواهد بود. لازم به توضیح است که این تخفیف تنها شامل این بسته ترافیکی خواهد بود و دیگر بسته‌های ترافیک از این تخفیف برخوردار نخواهند بود.کاربران سرویس‌­های خانواده اکو، می­‌توانند برای خرید این بسته به سایت my.shatel.ir مراجعه فرمایند و یا از اپ مای شاتل برای این منظور بهره گیرند.

من درست فهميدم يعنى فقط مشتريكين سرويهاى اكو؟!

2- من هنوز از هيچ شركتى سرويس نگرفتم يعنى ميتونم از اين امكان بهرمند بشم وقتى خط رو بردارم يا بايد از كاربراى قديمى باشيم؟

درود عدنان جان .

خواهش میکنم.

1 - بله سرویس های اکو.

2 - بله میتونید استفاده کنید منتها تا 14 اسفند بیشتر فرصت ندارید گرچه هر ماه یا هر یکی 2 ماه شاتل از این طرح ها ؛ زیاد برای مشتریان خود قرار میده.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز ممنون از اطلاع رسانی

بنده سوالی داشتم ممنون میشم هر کذام از دوستان میتونند راهنمایی کنند.

من پارس انلاین هستم.احتمالا بخوام بیتم شاتل سرعت دانلود در شاتل چند هست؟مثلا با سرویس 128 در پارس انلاین سرعت ده مگ هست ایا شاتل هم همینجوره؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز ممنون از اطلاع رسانی

بنده سوالی داشتم ممنون میشم هر کذام از دوستان میتونند راهنمایی کنند.

من پارس انلاین هستم.احتمالا بخوام بیتم شاتل سرعت دانلود در شاتل چند هست؟مثلا با سرویس 128 در پارس انلاین سرعت ده مگ هست ایا شاتل هم همینجوره؟

دوست عزيز اين سؤالتون خيلى كلى هست و جوابش واضحه هيچ وقت به اين اعداد و ارقام نميشه تكيه كرد و هميشه سرعت و سرويس دهى در هر شهر هر منطقه و حتى در هر منزل با منزل تفاوت داره اين تجربه اى هست كه طى اين سالها داشتم

من خودم به شخصه قديما از شركت اسياتك سرويس داشتم خط 512 با 10 مگشون يه سرعت بود جالبش اينكه در شبانه رايگان هم مثل هم بود

و سراغ داشتم فردى سرعت 2 مگ گرفته و بعدش هم 10 مگ هيچ تفاوتى براش نداشته فقط در اوقات رايگان

البته براى اين مثالم يه داستان واقعى هم دارم كه الان بخوام تعريف كنم طولانيه خلاصه اينكه جواب در همون فقره اول ذكر كردم

موفق باشيد

لینک به دیدگاه

دوست عزيز اين سؤالتون خيلى كلى هست و جوابش واضحه هيچ وقت به اين اعداد و ارقام نميشه تكيه كرد و هميشه سرعت و سرويس دهى در هر شهر هر منطقه و حتى در هر منزل با منزل تفاوت داره اين تجربه اى هست كه طى اين سالها داشتم

من خودم به شخصه قديما از شركت اسياتك سرويس داشتم خط 512 با 10 مگشون يه سرعت بود جالبش اينكه در شبانه رايگان هم مثل هم بود

و سراغ داشتم فردى سرعت 2 مگ گرفته و بعدش هم 10 مگ هيچ تفاوتى براش نداشته فقط در اوقات رايگان

البته براى اين مثالم يه داستان واقعى هم دارم كه الان بخوام تعريف كنم طولانيه خلاصه اينكه جواب در همون فقره اول ذكر كردم

موفق باشيد

ممنونم دوست عزیز از پاسخ

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

من موقعی که پینگم با گوگل زیر 100باشه سایت های خارجی و برخی سایت ها مثل پرشین تولز برام باز نمیشند ولی با  فندوق شکن میشه رفت

اما وقتی پینگ بالای 100باشه سریع سایت ها بازی میشند!

مشکلی که دارم یک هفته قبل از عید اینطوری شده و پینگم اکثرا بالای 120هست و وقتی با ریست کردن میاد زیر 100نصف سایت ها باز نمیشند حتی خود شبکه ی استیم 5دقیقه طول میکشه صفحه اولش بالا بیاد

به شاتل هم جرات نمیکنم زنگ بزنم چون یه زن خیلی بد اخلاق اونجا کار میکنه همیشه هم دست به گوشیه!انگار منتظر من زنگ بزنم جواب بده!اخلاقش بلا نسبت سگ مثل سگه!

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

من این مشکل رو با صبا نت داشتم که pt باز نمیشد نهایتا مجبور شدم isp رو ترک کنم. سال 91

لینک به دیدگاه

من این مشکل رو با صبا نت داشتم که pt باز نمیشد نهایتا مجبور شدم isp رو ترک کنم. سال 91

وقتی پینگ بالا باشه باز میشه!

خیلی مسخره است اینا هر روز یه جور داستان درست میکنند

پینگ هم روز و شب هی تغییر میکنه الان رو 400هست

لینک به دیدگاه

کسایی که میدونند جواب بدن لطفا

لینک به دیدگاه

کسایی که میدونند جواب بدن لطفا

نوع خدماتشون به شما چیه؟ از سرویس های اقتصادی استفاده میکنید؟

آرت سه به بالا شاتل رو خودم بیشتر مواقع میگیرم راضی هستم و اتفاقاَ از دست اون اپراتورشون هم کلافه هستم بعضی موقعه ها که مشکل ایجاد میشه

ویرایش شده توسط LORD.SAJAD
لینک به دیدگاه

نوع خدماتشون به شما چیه؟ از سرویس های اقتصادی استفاده میکنید؟

آرت سه به بالا شاتل رو خودم بیشتر مواقع میگیرم راضی هستم و اتفاقاَ از دست اون اپراتورشون هم کلافه هستم بعضی موقعه ها که مشکل ایجاد میشه

Eco8192-12

پروفایل گیم هم فعاله

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

وقتی پینگ بالا باشه باز میشه!

خیلی مسخره است اینا هر روز یه جور داستان درست میکنند

پینگ هم روز و شب هی تغییر میکنه الان رو 400هست

پینگ 8.8.8.8 اون موقع150 بود. پینگ گوگل هم 200 بود ! خیلی پیگیر شدم اصلا به جایی نرسیدم خیلی هم حضوری رفتم... دقیقا بعد از شاتل یک سال روی صبا بودم آخراش این طوری شد. سریع تغییر دادم.

لینک به دیدگاه

سایت ها پینگ میشند ولی باز نمیشند!

مگر اینکه پینگ 200به بالا باشه

به شاتل ایمیل فرستادم اصلا جواب نداده

لینک به دیدگاه

Eco8192-12

پروفایل گیم هم فعاله

سرویس های eco شاتل جداَ مضخرف هستند من خودم داشتم که میگم الان شما برای امتحان برو یه art 3 (سرویس ویژه) بگیر سرعتش خیلی خوبه ولی برای دانلودهای حجیم با اینکه نامحدوده توصیه نمیشه چون بیشتر از حد ( اونایی که تو سر اونا ) هست دانلود کنی سرعتی که باید 120 کیلوبایت باشه رو میکنند 10 کیلوبایت بر ثانیه

لینک به دیدگاه

سرویس های eco شاتل جداَ مضخرف هستند من خودم داشتم که میگم الان شما برای امتحان برو یه art 3 (سرویس ویژه) بگیر سرعتش خیلی خوبه ولی برای دانلودهای حجیم با اینکه نامحدوده توصیه نمیشه چون بیشتر از حد ( اونایی که تو سر اونا ) هست دانلود کنی سرعتی که باید 120 کیلوبایت باشه رو میکنند 10 کیلوبایت بر ثانیه

من می خوام آنلاین بازی کنم  سرویس artماهیانه است گرونه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...