رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت شاتل

reza-hatami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

کسانیکه نت شاتل دارند حتما میدونند که تا 30ام خرداد شرکت شاتل طرح دانلود رایگان از شاتل لند گذاشته بود که صبح تا شب ازش دانلود میکردید حتی 1مگ ترافیک هم محاسبه نمیشد. البته به شرط اینکه تو سایت شاتل لند ثبت نام میکردید و شماره اشتراک شاتل تون رو وارد میکردید تا سرویس براتون فعال بشه

من بدلایلی نتونستم از طرح خرداد استفاده کنم و امروز رفتم سایت شاتل دیدم دوباره تمدید شده. از تاریخ 1 تیر (امروز) تا 18 تیر دانلود از شاتل لند رایگانه!

پیش پاتون Quantum Break رو گذاشتم برای دانلود داره با نهایت سرعتم دانلود میشه. میخوام تا آخر تیر هرچی بازی شاخ جدید دراومد دانلود کنم و وقتی سیستم جدید گرفتم بشینم همه رو بازی کنم. اگر شاتل هستید و هنوز یکسری بازیها رو دانلود نکردید حتما یک نگاهی به آرشیو گیم سنتر شاتل لند بندازید

یا حق

لینک به دیدگاه

گفته کاربران شاتل نیازی به ثبت نام ندارند

اگر نیازی نباشه که چه بهتر

اما روند ثبت نام کلا 1دقیقه وقت نمیگیره و از طرفی کار از محکم کاری عیب نمیکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نیازی به ثبت نام نیست، ولی بنده چیزی ندارم که بخوام دانلود کنم... :wacko:

کلا سرورهاشون رو شاتل شناسایی میکنه و از ترافیک شما، کم نمیکنه...

لینک به دیدگاه

نیازی به ثبت نام نیست، ولی بنده چیزی ندارم که بخوام دانلود کنم... :wacko:

کلا سرورهاشون رو شاتل شناسایی میکنه و از ترافیک شما، کم نمیکنه...

درسته
لینک به دیدگاه

سلام از دوستانى كه سرويس شاتل استفاده ميكنن سوال داشتم، من تماس گرفتم و اونطور كه منشى صحبت كرد نتيجه گرفتم سرويس اول عكس زير كه سرويس نامحدود ١٢٨ هست نوشته تا ١ مگ آزاد بشرط رعايت سقف ١١ گيگ، معنيش اينه كه سرعت دانلود من ١ مگ هست اما اگر بيش از ١١ گيگ در ماه مصرف كردم سرعتم ١٢٨ ميشه، من با تاكيد هم پرسيدم كه اين سرعت "دانلود فايل" هست؟ و پاسخشون مثبت بود.

آيا همينطوره؟ آيا سرويس مناسبيه؟

تشكر

69b8b21dad5017775612e641cbecf087.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فعلا که سرعتش در حالت عادی تقریبا 1 ماه هستش که نصف شده و به حدودای 500Kb رسیده، پس فکر نمیکنم که سرعتش اونقدر بالا باشه دیگه...

یه نکته دیگه که واسم جالب هستش، چون بنده از سرویس ECO استفاده میکنم، در هنگام ساعات رایگان هستش که سرعت نت دقیقا دقیقا دقیقا سر ساعت 1 به 20-10 Kb میرسه و دقیقا دقیقا تا ساعت 3 صبح به همون مقدار میمونه و بعداز اون به حالت عادی برمیگرده...

خودتون میتونید برداشت کنید که چه دزدی در کار هستش...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

ببین تا سقف یازده گیگ سرعت شما رو تضمین میکنن که توی اون بازه ی مشخص شده باشه و بیشتر از اون اگه مصرف داشته باشی اگه سرعتتم بکنن ۱ کیلوبایت نمیتونی هیچ اعتراضی بکنی! من خودم سرویس art4 رو دارم و تا تجربه ی ۵۰ گیگابایت مصرفم داشتم و سرعتم همیشه روی دو مگابیت بود (۲۵۶ کیلوبایت) و افت سرعتی نداشتم توی این یک سال؛ قبلشم که سه سال شاتل حجمی داشتم هم افت سرعت زیادی نداشتم ( البته اونایی که سراسری بوده رو که همه داشتن به جز اون میگم٫ مثلا شاید سه ماه یکبار) در کل شاتل واسه من که خوب بوده! ولی یه نکته ای که هست اینه که به محل زندگیتون خیلی خیلی بستگی داره٫ یه بار که من با پشتیبانی سر افت سرعت حرف میزدم میگفت که وضعیت شاتل دماوند خرابه و افت و قطعی زیادی دارن!

و اینم بگم که پاسخگویی پشتیبانیش زیاد خوب نیست و خیلی رو مخن! ما که سالی یه بار تماس میگیریم جواب درست حسابی نمیدن!

در کل قبل از خرید ببین کسی تو محلتون شاتل داره یا نه و ازش در مورد کیفیت سرویسش بپرس! اگه خوب باشه که حله دیگه!

لینک به دیدگاه

والا خدمات همه جا با هم فرق میکنه تومنطقه ما های وب عالی نه دزدی حجم داره ونه افت سرعت 

ولی شاتل وپارس انلاین داغون دقیقا دوستم تو اصفهان های وب داغونه مخابرات خوب 

والا ببینین تو منطقتون چی خوبه

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

برعکس حرف دوست قبلی شاتل و پارس آنلاین تو منطقه من عالیه

من نزدیک به یکساله طرح جشنواره شاتل رو دارم استفاده میکنم که از تابستون سال پیش گرفته بودم و یکماه و چند روز دیگه تموم میشه. تو این مدت با اینکه زیاد سراغ کامپیوتر نرفتم نزدیک به 1ترا دانلود شبانه رایگان داشتم. اگر 24/7 میذاشتم سیستم روشن بمونه این مقدار 3 الی 5 برابر میشد هرچند هاردم 1ترا هستش هروقت پر میشه چیزای قدیمی رو حذف میکنم :D

ماهی 53 تومن میخوای بدی که چی بشه؟ برو جشنواره شاتل آفرهای توپی گذاشته که اگه جات بودم آفر سالانه ۳۹,۹۰۰ تومان  از ۱۲۸kbps تا ۱۶Mbps ترافیک شبانه نامحدود از ساعت ۲ تا ۷ بامداد با 20گیگ ترافیک رو میگرفتم. حالا بعدا اگه ترافیک کم آوردی ممکنه شاتل مثله 2-3 دفعه قبل ترافیک 50گیگشو نصفه قیمت گذاشت و میخریش. من یکبار خریدم بهره بردم

دانلود شبانه هم سرعت خودم از 1-3 روی 100کیلوبایته اما از 3 تا 8 میره نهایت سرعت روزانم. شاید بخاطر اینکه مردم فکر کنن از 1به بعد سرعت داغونه این کلک رو زدن تا از دانلود منصرف بشن ولی فایل رو میذاری تو صف خودش میره برای دانلود.

لینک به دیدگاه

اگه اهل دانلود فیلم هستی شاتل بدردتون نمیخوره ، من شبی ۵۰۰مگ بیشتر میگرفتم (چه شبانه چه روزانه) کلّاً محدود میشیدم سرعت از۳۶۰ میاد رو۳۰ ، اما اگه پر مصرف نباشید سرعت عالیه، من که حوصله این مسخره بازیا نداشتم اومدم ازمخابرات گرفتم، سرعت ۲۰۰هست اما فیکسه، حتا اگه شبانه روز دانلود کنم، چه شبانه رایگان چه روزانه.

Sent from my C2105 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

اگه اهل دانلود فیلم هستی شاتل بدردتون نمیخوره

من هر شب تا صبح با ترافیک رایگان شاتل حدود 10تا 14گیگ فیلم دانلود میکنم عزیز .......

لینک به دیدگاه

م. حالا بعدا اگه ترافیک کم آوردی ممکنه شاتل مثله 2-3 دفعه قبل ترافیک 50گیگشو نصفه قیمت گذاشت و میخریش. من یکبار خریدم بهره بردم

.

من یه بار ازهمین ۳گیگ ارزونا خریدم چیز واجبی داشتم برا دانلود، یهو وسط کار سرعت اومد رو ۳۰[emoji1] ، چه برسه ۵۰گیگ.خوشبحال شما. شاید شهرای مختلف فرق داره( من شیرازم)

ویرایش شده توسط Mahdi_11
لینک به دیدگاه

تشكر دوستان بابت پاسخ، پس سرعت سرويس همون سرعت دانلود هم هست؟ اخه من الان مخابرات دارم كه مثلا سرعت ٥١٢ سرعت دانلودش ٦٠ هست!

و البته بماند كه چقد فاجعه است از لحاظ محاسبه و كيفيت

براى همين ميخوام سرويسو عوض كنم، اهل دانلود نيستم و دانلود زياد هم با همراه اول شبانه انجام ميدم، اما گيم آنلاين و وب زياد استفاده ميكنم.

پس براى شرايط من همون ١٢٨ نامحدود شاتل رو توصيه ميفرماييد؟ منطقه ١ تهران هم هستم فكر ميكنم بايد سرويسش مناسب باشه اينجا

ویرایش شده توسط Amooei
لینک به دیدگاه

تشكر دوستان بابت پاسخ، پس سرعت سرويس همون سرعت دانلود هم هست؟ اخه من الان مخابرات دارم كه مثلا سرعت ٥١٢ سرعت دانلودش ٦٠ هست!

و البته بماند كه چقد فاجعه است از لحاظ محاسبه و كيفيت

براى همين ميخوام سرويسو عوض كنم، اهل دانلود نيستم و دانلود زياد هم با همراه اول شبانه انجام ميدم، اما گيم آنلاين و وب زياد استفاده ميكنم.

پس براى شرايط من همون ١٢٨ نامحدود شاتل رو توصيه ميفرماييد؟ منطقه ١ تهران هم هستم فكر ميكنم بايد سرويسش مناسب باشه اينجا

من کل ایران رو دارم میگردم نتی پیدا کنم که سرعت اسمی رو بده مثل نت شما ، مثلا همین 512 کیلوبیت بگیرم تا با سرعت 64 کیلوبایت دانلود کنم ، اونوقت شما ناراحتی از این سرویس ؟!!!

الان آسیاتک نامحدود دارم تا حدود 700 مگ در روز سرعت روی اسمی هست یعنی 64 کیلوبایت ، بعدش سرعت میاد روی 24 ، یعنی اینترنت 512 کیلوبیت نامحدود میخری سرعت حداکثر 24 کیلوبایت در ثانیه !

در ضمن برای این سرویس که میخواین بگیرین ، در ابتدا سرعت روی 128 کیلوبایت هست و میتونین با این سرعت دان کنین ، بعد از مصرف 11 گیگ سرعت شما میاد روی 16 کیلوبایت در ثانیه ، احتمالا این سرعت هم محدودیت حجم داره و شاید بعد از 15 یا 20 گیگ سرعت بیاد روی 8 کیلوبایت در ثانیه

محدوده مصرف هم نمیدونم روز شمار هست یا ماهانه ، ولی مثل اینکه ماهانه هست ، یعنی شما ممکنه در روز اول تمام 11 گیگ رو مصرف کنین و بقیه روزهای با قی مونده رو با سرعت 16 باید دان کنید

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

گيم آنلاين و وب زياد استفاده ميكنم.

اگه مصرف برای گیم پس سرعت اصلا اهمیت نداره، فقط پینگ..... از هرجا خاستید بگیرید در مورد پینگ بپرسید . برای سرور داخلی پینگ باید زیر ۶۰ باشه.ِ

لینک به دیدگاه

سرعت هم مهمه 

خودم الان تجربه اش رو دارم که میگم .

لینک به دیدگاه

اون داستان پروفايل گيم چيه؟ بايد بهشون بگم تا فعال كنن؟ هزينه اضافي داره؟

ویرایش شده توسط Amooei
لینک به دیدگاه

اون داستان پروفايل گيم چيه؟ بايد بهشون بگم تا فعال كنن؟ هزينه اضافي داره؟

داستانش اینه که با فعال کردنش پینگتون با سرورای خارج از کشور میاد پایین، من که امتحان کردم از روی 250 اومد روی 150 و هیچ هزینه ی اضافی هم نمیگرن! ولی یه مشکل بزرگ داره واونم اینه که باید با هیتلر شکن خداحافظی کنی! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فعلا که سرعتش در حالت عادی تقریبا 1 ماه هستش که نصف شده و به حدودای 500Kb رسیده، پس فکر نمیکنم که سرعتش اونقدر بالا باشه دیگه...

یه نکته دیگه که واسم جالب هستش، چون بنده از سرویس ECO استفاده میکنم، در هنگام ساعات رایگان هستش که سرعت نت دقیقا دقیقا دقیقا سر ساعت 1 به 20-10 Kb میرسه و دقیقا دقیقا تا ساعت 3 صبح به همون مقدار میمونه و بعداز اون به حالت عادی برمیگرده...

خودتون میتونید برداشت کنید که چه دزدی در کار هستش...

سلام/ تایید میشه / منم سرویس اکو دارم .

لینک به دیدگاه

داستانش اینه که با فعال کردنش پینگتون با سرورای خارج از کشور میاد پایین، من که امتحان کردم از روی 250 اومد روی 150 و هیچ هزینه ی اضافی هم نمیگرن! ولی یه مشکل بزرگ داره واونم اینه که باید با هیتلر شکن خداحافظی کنی!

اين ديگه چجورشه؟ چرا دقيقا؟ حتى فرى گيت؟
لینک به دیدگاه

این سرویسی که میخواهید بگیرید عالیه اگر فقط کارتون وبگردی و بازیه و هیچ جا به این ارزونی ندیدم 11 گیگ با سرعت بالا

ما تو ایران چیزی به اسم نامحدود نداریم قدیما داشتیم جمع شد چون طرف هفت روز هفته کل روزو میزاشت دانلود

بعدش یه سری طرحا اومد به اسم نامحدود برنزی

نامحدود نقره ای

نامحدود طلایی

نامحدود پلاتینیوم

نامحدود تیتانیوم

نامحدود الماسی

نامحدود اورانیوم غنی شده 99%

که تو هرکدوم از اینا میتونستی تا یه اندازه ای با سرعت بالا در کل طول شبانه روز دانلود کنی اونم با پهنای باند باز حالا سرعتت هرچی میخواست باشه چه 128 کیلو چه 12 مگ

یه عده از اینا میخریدن و بعد دانلود اون حجم معین سرعتشون میومد در حد DialUp های قدیمی یعنی زیر 10 کیلوبایت

بعد میرفتن دادگاه شکایت که تو به من گفتی نامحدود این چه وضعشه

اینام اومدن گفتن بسه دیگه در مشتری مالیدن بزا واقعیت امرو موقع خرید بهشون بگین به همین خاطر اومدن گفتن مثلا نامحدود 128 کیلوبایت با محدودیت 11 گیگ

به این شکل که شما تا 11 گیگ میتونی با سرعت بالا دانلود کنی فارغ از اینکه سرعتتت 128 باشه یا 12 مگ

بعد که 11 گیگت تموم شد چون اومدیم گفتیم نامحدوده و طبق قانون نباید ترافیک طرف تموم بشه اونوقت میایم سرعتو خیلی میاریم پایین

یه چیزی هم بگم بهتون این سرعتایی که میبینید همش فقط برا دانلود شبانه لحاظ میشه و در طول روز برای اینکه هرچه زودتر ترافیکتونو مطرف کنید و دوباره ترافیک بخرید پهنای باندو باز میزارن

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

اگه اهل دانلود فیلم هستی شاتل بدردتون نمیخوره ، من شبی ۵۰۰مگ بیشتر میگرفتم (چه شبانه چه روزانه) کلّاً محدود میشیدم سرعت از۳۶۰ میاد رو۳۰ ، اما اگه پر مصرف نباشید سرعت عالیه، من که حوصله این مسخره بازیا نداشتم اومدم ازمخابرات گرفتم، سرعت ۲۰۰هست اما فیکسه، حتا اگه شبانه روز دانلود کنم، چه شبانه رایگان چه روزانه.

باید از ساعت3تا8صبح دانلود کنی من 4ساله مشترک شاتلم هیچوقت 3تا8صبح محدود نشدم با دانلود ماهی 200گیگ رایگان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...