رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت شاتل

reza-hatami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

8.8.8.8 

ولی کلا تو بازی هم معلومه

روز پینگ تو بازی (اروپا) 100 تا 120 هست شبا میره بالا 200

سرور آمریکا که میشه بالا 300

ولی پینگ ایران در هر صورت ثابت رو 10 هستش

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، K1lleR گفته است :

8.8.8.8 

ولی کلا تو بازی هم معلومه

روز پینگ تو بازی (اروپا) 100 تا 120 هست شبا میره بالا 200

سرور آمریکا که میشه بالا 300

ولی پینگ ایران در هر صورت ثابت رو 10 هستش

سرویس گیمینگ خارجی نداره ؟

چون پینگ داخلیت که خودت میدونی دیگه فوق العادست

من پارس  انلاین دارم  تو ایران پینگم 20 تا 23 هست 

بجاش تو خارج 109-120 هست

بعد با سیم وصل میشید ؟

چون میگن با سیم خیلی بهتره

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوستان سرعت دانلود شما هم از آپلود سنتر شاتل لند پایینه؟

برا من دور بر 70 کیلوبایت عه

لینک به دیدگاه

نمیدونم دوستان من که همیشه سرعتم خوب بوده و 1/7 مگ هست چه از اپلودسنتر چه از خود سایت و واقعا راضیم

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان من حدود 2 ماهی میشه که سرعت و کیفیت پینگم خیلی پایین اومده , سرویس دهنده ام شاتل هست

واقعا افتضاح شده تازگی ها , در حدی که می خوام برم سمت یه شرکت دیگه

سرعتو با تغییر سرویس افزایش نمیدن

پینگشون الان یه ماهی میشه افتضاح شده , از 85 اومده روی 180 به بالا

با دانلود حدود 2 گیگ بدترین محدودیت ها رو روی شما اعمال می کنند , سرعتو منو گذاشتن روی 8 کیلوبایت در ثانیه , الان نسل دوم ایرانسل سرعتش روی 22 هست , خودتون حساب کنید

اصلا پیشنهاد نمی کنم سمتش برید , یه زمانی من شاتلو زیاد تعریف می کردم ولی الان حدود 2 ماهه مفت نمی ارزه .

ماهی حدود 60 گیگ با ارت 3 دانلود میکردم و پینگم هم همیشه زیر 100 بود برای سرور های خارجی ولی الان تو مهر ماه فقط  23 گیگ دانلود کردم و خیلی سرعتو پایین اوردن

دیروز تغییر سرویس دادم  ولی امروز دوباره سرعتمو گذاشت روی 8 کیلوبایت , با پشتیبای تماس گرفتم میگه زیاد دانلود کردی ( قبلا با تغییر سرویس سرعتو رو ماکزیمم ست میکردند ) ضریب 1 به 8 شامل تون میشه

گفتم دوست عزیز 256 تقسیم بر 8 کنی میشه 32 کیلوبایت بر ثانیه , میگه سرعتو واقعی شما باید 32 کیلوبایت باشه که شاتل لطف میکنه روی 256 میزاره و الان اگه 32 رو تقسیم کنی بر 8 میشه 4 که شاتل لطف کرده گذاشته روی 8

خلاصه 70 هزار تومان پول نت برای سرعت 8 کیلوبایت به صورت نامحدود ( ?)

برای دیگران هم اینطور شده یا نه ؟

ویرایش شده توسط Raizex
لینک به دیدگاه

اسیاتکم بد تر از اون. تو این دوره فقط باید جشنواره بخری. شاتل یه جشنواره داره 144 گیگ تو 18 ماه 90 هزار. اون خوبه. اگه مثلا تو سه ماهم مصرف کنی میشه ماهی 50 گیگ با 30 تومن. یعنی 90 تومن میدی به جا 18 ماه تو 3 ماه مصرف میکنی 50 گیگ در ماه میشه و 90 تومنو واسه سه ماه حساب کن ماهی 30 تومن. سرعتم باید بالا باشه.

اسیاتکم 3 ماه 90 گیگ سرعت 6 مگ قیمت 73.

اونم پینگش رفته بالا. کلا بهترینش شاتله و هایوب. پیشنهاد میکنم یا برو هایوب یا کلا بیخیال.

لینک به دیدگاه

اینترنت نامحدود واقعی (نه مثل آرت شاتل) با سرعت حداقل یک مگ چنده؟

یه دورانی وزیر ارتباطات گفته بود اینترنت 64 کیلوبیت واسه منازل کافیه !

اما تو این سه سال پهنای باند کشور چندین برابر شده و قیمت هم شدیدا کاهش داشته

ولی شرکت هایی مثل شاتل همچنان پا می ذارن رو گلوی مصرف کننده !

لینک به دیدگاه

واسه من هم یکی دو ماهه پینگ میره بالا ولی زیاد طول نمیکشه دوباره اوکی میشه

من از صبانت دارم

فکر میکنم این افزایش پینگ و تایم اوت سراسری باشه

در ۱ ساعت قبل، Milad_Bm گفته است :

اسیاتکم بد تر از اون. تو این دوره فقط باید جشنواره بخری. شاتل یه جشنواره داره 144 گیگ تو 18 ماه 90 هزار. اون خوبه. اگه مثلا تو سه ماهم مصرف کنی میشه ماهی 50 گیگ با 30 تومن. یعنی 90 تومن میدی به جا 18 ماه تو 3 ماه مصرف میکنی 50 گیگ در ماه میشه و 90 تومنو واسه سه ماه حساب کن ماهی 30 تومن. سرعتم باید بالا باشه.

اسیاتکم 3 ماه 90 گیگ سرعت 6 مگ قیمت 73.

اونم پینگش رفته بالا. کلا بهترینش شاتله و هایوب. پیشنهاد میکنم یا برو هایوب یا کلا بیخیال.

هایوب رو کلا بیخیال شید

اگه پینگ واستون مهمه اصلا پیشنهاد نمیشه .حجم دزدیش به کنار

پینگ بالا تایم اوت زیاد یه زمانی من های تایم اوت صداش میزدم

لینک به دیدگاه

چندین و چنادین ساله adsl رو بوسیدم گذاشتم کنار ب نظرم ادم نباید ب یه شرکت پایبند باشه گیر بدی خووبه چون اخرش گندش در میاد البته من این چند سال سرویس176~196 نمیدونم چند (از همین art ها)شاتل رو خونه مادر بزرگم گرفتم خووبه راضیییم ازش البته 4 ماهه اون دوره ور نرفتم خبر ندارم ازش اما واسه ما خووب بودد 11 تا نوه!?? جواب میداد تا 70 گیگ بعده اون محدود میشد خودمم اگه میخواستم دوتا پلی بدم رمزو عوض میکردم پینگش 110~140 بود و پایدار! 

تو خونه واسه پلی دادن ایرانسل عالیععع 

لینک به دیدگاه

همشون مرخرفن و پینگ بالا. تنها راه خرید جشنواره هست که خیلی به صرفه هست. یه سرویس کاهش پینگم بزار تنگش.

من خودم از نت دانشگاه استفاده میکنم نامحدود و مجانی سرعت 20 تا 40 مگ.
مشکل پینگ هم باید به جای هزینه های بیخود پول بدن این خط های اشغال رو فیبر نوری کنن و امتیازشو به شرکت های خصوصی بدن. اون موقع پینگ بهتر میشه. البته ضرفیت پهنای باند کشور و اون شرکت هم مهمه.

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

سلام.
شاتل من هم که قم هستم به همراه دوستم که قم هست در حد افتابه شده! زرت زرت قطعی! سرعت داغووووون شبانه مسخره تر از دایال آپ!
دارم خط سوم رو اضافه میکنم من دو خط شاتل دارم ودر مجموع از دو خط قبلا شبی 6 گیگ میگرفتم و الان به زور 4 گیگ میشه! اصلا نمیصرفه این یکی رو میرم یه چیز دیگه میگیرم نمیدونم چی بگیرم.

لینک به دیدگاه

سلام

منم 5 ساله مشترک شاتل هستم (ارومیه) ، خیلی هم راضی بودم ، ولی توی یک ماه اخیر سرعت خیلی داغونه

دانلود شبانه هم از 25 گیگ به 4 گیگ در هر شب کاهش پیدا کرده ، منم فکر میکردم مشکل از منه ، مودم رو ریست کردم  ویندوز رو هم عوض کردم ولی فرجی حاصل نشد

پس مشکل سراسری هست

لینک به دیدگاه

نقل قول

من دو خط شاتل دارم ودر مجموع از دو خط قبلا شبی 6 گیگ میگرفتم

شاتل از مجموع دو خط 6 گیگ ؟

پس شاتل اینجا برای ما خیلی حال میده ها ، چون 25 گیگ رو تا همین یه ماه پیش راحت دانلود میکرد ، دیگه طوری میشد که چیزی برای دانلود پیدا نمیکردم !!

اینم یه عکس ، مال چند ماهه پیش البته

SINASTAR.png

ویرایش شده توسط sinastar
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، sinastar گفته است :

شاتل از دو مجموع دو خط 6 گیگ ؟

پس شاتل اینجا برای ما خیلی حال میده ها ، چون 25 گیگ رو تا همین یه ماه پیش راحت دانلود میکرد ، دیگه طوری میشد که چیزی برای دانلود پیدا نمیکردم !!

اینم یه عکس ، مال چند ماهه پیش البته

اوووف عجب دانلودی!
سرعت خط من 2 مگ هست هر دوتاش. اگر بزارم دانلود از سرور ایرانی مثل دانلودها روزی هر کدوم بالای 20 گیگ میده ولی بعد سه چار روز پاشونو میزارن رو سیم سرعت میاد رو 20 کیلو و شبی 500 مگ هم نمیده واسه همین شبی 2 گیگ برای هر خط رو برگزیدم که نه سیخ بسوزه نه کباب!

البته من علاقه ای به دانلود بی هدف ندارم تک تک دانلودهام رو مانیتور میکنم و حتی میتونم بهتون بگم ماه پیش چی دانلود کردم و کدومش خوب یا بد بوده یعنی دونه دونه فیلم یا سریال هایی که دانلود میکنم رو فرداش نگاه میکنم و  نمیزارم برای فردایی که هیچ وقت نمیاد!!!

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

اوووف عجب دانلودی!
سرعت خط من 2 مگ هست هر دوتاش. اگر بزارم دانلود از سرور ایرانی مثل دانلودها روزی هر کدوم بالای 20 گیگ میده ولی بعد سه چار روز پاشونو میزارن رو سیم سرعت میاد رو 20 کیلو و شبی 500 مگ هم نمیده واسه همین شبی 2 گیگ برای هر خط رو برگزیدم که نه سیخ بسوزه نه کباب!

البته من علاقه ای به دانلود بی هدف ندارم تک تک دانلودهام رو مانیتور میکنم و حتی میتونم بهتون بگم ماه پیش چی دانلود کردم و کدومش خوب یا بد بوده یعنی دونه دونه فیلم یا سریال هایی که دانلود میکنم رو فرداش نگاه میکنم و  نمیزارم برای فردایی که هیچ وقت نمیاد!!!

جالب اینجاست که سرعتی که من خریدم 512 کیلوبایت هست ، شاتل بعنوان طرح تشویقی سوئیچ میکنه به 10 مگ

سرعت دانلود هم روزها حدودا 1.3MB/S هست

در مورد دوم با شما هم عقیده هستم ، منم تابستون کلی دانلود کردم ( هر چی که اومد !! ) الان هارد هام همشون پر شده بیشتر از نصف دیتا هم اصلا بدردم نمیخوره به همین خاطر از اول پاییز تا حالا فقط 3 یا 4 شب زدم دانلود ، اونم برای دیتاهایی که لازم داشتم

لینک به دیدگاه

سلام.
شاتل من هم که قم هستم به همراه دوستم که قم هست در حد افتابه شده! زرت زرت قطعی! سرعت داغووووون شبانه مسخره تر از دایال آپ!
دارم خط سوم رو اضافه میکنم من دو خط شاتل دارم ودر مجموع از دو خط قبلا شبی 6 گیگ میگرفتم و الان به زور 4 گیگ میشه! اصلا نمیصرفه این یکی رو میرم یه چیز دیگه میگیرم نمیدونم چی بگیرم.

دیگه اینطوری هم نیست در واقع هر چقدر پول بدی آش میخوری

من سرویس 8مگ دارم شبی  حدود 20گیگ دانلود  میکنم و هر  ماه  حدود 400گیگ  دانلود  رایگان دارم میتونم از صفحه ی کاربریم هم عکس بگیرم

مشکل اینه میرید سرویس های ARTمیخرید که رسما بدرد نمیخوره یا سرویس های یک مگ  و دو مگ!

لینک به دیدگاه

اوووف عجب دانلودی!

محدودیت شبانه ی شاتل تنها از ساعت 1تا3بامداد هست هیچوقت از ساعت 3تا8 محدودیت ایجاد نمیشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان حدودا دو ماه هستش که دارم چک میکنم، سرعتش در طول ساعات رایگان، فقط در ۲ ساعت پایانی، عادی میشه و رسما از ساعت ۱ تا ۶ صبح، سرعتش از ۳۰-۲۰ KB بالاتر نمیره...

Sent from my HTC One_E8 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در تایید حرف دوستان، تا سه چهار ماه قبل سرعت دانلودم حدود 500 کی بود که کمش کردن و شده 250 کی، در ساعات شبانه هم که از 1 تا 2 کم سرعت بود و از 2 تا 8 خوب بود، الان از 1 تا 4 سرعت کمه و دانلود شبانه حدود یک سوم شده، جالبه صورت حساب جدید هم دادن، ده درصد زیاد شده! اعتراض به سرعت بکنیم، میگن سرعت اسمیتون! پایین تره، ولی قیمت سرویسو کجای دلم بذارم! تعرفه ها که کمتر شدن!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان . من حدودا از ۲۹ مهر ماه برای شاتل پول پرداخت کردم تا بقیه مراحل ثبت نامم کامل بشه  . 

الان که حدودا ۲ هفته گذشته من ۲ روز ۱ باز زنگ میزنم که ببینم خطم رانژه شده یا نه . 

همش میگن که مرکز مخابراتی توحید مشکل فنی داره و معلوم نیس کی حل بشه . 

دوستان میخاستم ببینم ایا کسی اشنایی چیزی داره توی مخابرات توحید که ببینم این مشکل لعنتی فنی چیه   ؟ 

((الان دارم با وایمکس ایرانسل سر میکنم که مثل پول خوره میمونه !! هر گیگ ۹ هزار تومن ))

ویرایش شده توسط Sajadko
لینک به دیدگاه

اره دوست عزیز منم همین مشکلو داشتم پینگم اول 120 بود. بعد از یه مدت پینگم داغون شد و الان پینگم 250 هست اعصاب برام نمونده برای نمایندگی شاتل زنگ میزنم میگه نمیدونم پینگ چیه منم دیگه حرفی برای گفتن نداشتم o.OO.o

بعد از چند مدت خودشون زنگ زدن گفتن شما چه امتیازی به امکانات ما  میدی منم گفتم فلان مشکل دارم نمایندگیتون مشکلمو حل نکرد راضی نیستم طرف پشت تلفن گفت اقا ما شما رو به پشتیبانی مرکزی وصل میکنیم مطمئن باشید مشکلتونو حل میشه 

منم اونجا دیوانگی کردم گفتم عملکرد شاتل عالیه بعد که منو به پشتیبانی وصل کرد انگار پشتیبانی باهام مشکل داشت میگم پینگم 250 به بالا میره میگه عادیه همینجوری هست میگم برام سخته پینگ خیلی بالاست میگه شما نمیدونید پینگ عادی 300 حالا بخواین یا  نا نخواین هر چی گفتم ایرادو  از سمت من گرفتن مسخرهاشون

ویرایش شده توسط ابوالفضل.گنجی
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

اره دوست عزیز منم همین مشکلو داشتم پینگم اول 120 بود. بعد از یه مدت پینگم داغون شد و الان پینگم 250 هست اعصاب برام نمونده برای نمایندگی شاتل زنگ میزنم میگه نمیدونم پینگ چیه منم دیگه حرفی برای گفتن نداشتم o.OO.o

بعد از چند مدت خودشون زنگ زدن گفتن شما چه امتیازی به امکانات ما  میدی منم گفتم فلان مشکل دارم نمایندگیتون مشکلمو حل نکرد راضی نیستم طرف پشت تلفن گفت اقا ما شما رو به پشتیبانی مرکزی وصل میکنیم مطمئن باشید مشکلتونو حل میشه 

منم اونجا دیوانگی کردم گفتم عملکرد شاتل عالیه بعد که منو به پشتیبانی وصل کرد انگار پشتیبانی باهام مشکل داشت میگم پینگم 250 به بالا میره میگه عادیه همینجوری هست میگم برام سخته پینگ خیلی بالاست میگه شما نمیدونید پینگ عادی 300 حالا بخواین یا  نا نخواین هر چی گفتم ایرادو  از سمت من گرفتن مسخرهاشون

منم تا چند ماه پیش پینگم ۱۲۰_۱۵۰ بود، از وقتی ک اعلام کردن تعرفه ها کاهش پیدا میکنه( فکر میکنم مرداد ماه بود) یهو دیدم سرعت کم شده و پاکت لاست و قطعی بشدت بالا رفته و پینگ در بهترین شرایط ۲۵۰ شده...

وقتی که با پشتیبانی در میون گذاشتم بهم گفت این پینگ ها عادی هستن تو ایران :-\ که خوب تا حدودی هم درست میگفت منظورم اینه که ایرانه دیگه،ولی اخه با پینگ ۲۵۰ چیکار میشه کرد..؟ خو ۲۵۰ با ۵۰۰ چه فرقی داره برای گیمر... در هر دو حالت میبازی که...

بهرحال بعدتر که باز مراجعه کردم برام پینگ رو کاهش دادند ولی باز نوسان داشت و بازم رفت رو همون ۲۵۰ تا اینکه برام پروفایل گیمینگ رو فعال کردند  و الان حدودن ۱۳۰_۱۵۰ شده

جالبه من قبل از همه ی این جریانات یبار باهاشون تماس گرفتم و بهشون گفتم پینگم رو کاهش بدن، بهم گفتن که خط شما نویز داره و... نمیشه، برید کارشناس ببریدو... منم بی خیالش شدم، ولی چند روز پیش بود که نمیدونم چجوری شده بود من تونستم تو بازی پینگ حدود ۹۰ بگیرم البته فقط همون روز و برای یکی دو ساعت اونجوری بود ولی یچیزی رو من فهمیدم، اینکه اینا میتونن پینگ خیلی بهتری بما ارائه کنن ولی نمیخان و میخان اذیت کنن... 

الان با کاهش پینگ ثابت ۱۰۷،۱۰۸ میگیرم و خیلی راحت کارمو میکنم... فقط بازم مشکل قطعی گاه وبیگاه اذیت میکنه ک کاریشم نمیشه کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...