رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت شاتل

reza-hatami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 30 دقیقه قبل، K1lleR گفته است :

من دیگه حرفی ندارم ...

Capture.PNG

این کارمندی که جواب داده باید تندیسش ساخته شه و همچون بزرگان تاریخ دارای کتیبه ی پینگ و تایم اوت باشه تا آیندگان بدانند همچین احمقی در دنیا زندگی میکرد

ویرایش شده توسط Dark-_-Witcher
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، K1lleR گفته است :

من دیگه حرفی ندارم ...

Capture.PNG

اره جدیدا این جوابو به منم دادن میگم پینگنم خیلی داغونه بالای 250 هست طرف بهم میگه این پینگ خیلی خوبیه پینگ زیر 300 ما داریم به همه میدیم همه راضی هستن

ظاهران شاتل داره دیگه شورشو در میاره من میخوام نتمو عوض کنم برم اسیاتک بگیرم با این که سرعتش زیاد خوب نیست اما پینگ ثابت تری داره ومصرف ترافیکش هم کمتره

قبلا هم شاتل داشتم و بخاطر دزدیهاش نتمو عوض کردم اما دوباره گل پنگ پایینشو خوردم و اسیاتکو عوض کردم و  اومدم شاتل گرفتم بازم مثل همیشه اوایل سرعت و پینگ عالی بهم دادن اما همین که چندماه گذشت هم پینگ و هم سرعتم داغون کردن و اصلا جوابگو نیستن در یک کلام باید گفت دزد ترین شرکت اینترنی همین شاتله

لینک به دیدگاه

منم جدیدا پینگم 230~280 شده قبلا 120~140 بود اما ایرانسل بد نیست 170 میده 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

مدتی هست که شاتل بدجور اذیتم میکنه من بیشتر گیم میزنم و سرو کارمم با پینگ هست قبلا که 100بود ولی الان 150 پایینتر نمیاد و بیشتر مواقع200 هست.

سوالم اینه که اگه من isp رو عوض  پینگ بهتر میشه یا کلا پینگ مربوط به مخابراته و isp نمیتونه کاری کنه؟

لینک به دیدگاه

در کدوم. شهر زندگی میکنید؟

اگه کسی اهوازی هست و. شاتل داره به منم بگه خوبه یا نه؟

چند. ماهه با ایرانسل سر میکنم سرعتش عالی فقط قیمتاش بده

لینک به دیدگاه

والا من اسیاتک دارم یه تعرفه داره البته بپرس که الانم میشه فعالش کرد یا نه فک کنم بشه.

3 ماه 90 گیگ قیمت 73 تومن سرعت 6 مگ.

اگه هنوز هستش چند ماه فعال کن که تا یه مدت خیالت راحت باشه.

اپلود کلا رایگانه.

حجم دزدی من تا حالا ندیدم.

دانلود پلاس داره کلا و اگه تو پنلت فعالش کنی از سایت اسیا دی ال هر چه بازی و برنامه دانلود کنی حجم کم نمیکنه البته تا 30 همین ماه وقت داره ولی شاید بعدا دوباره تمدید یا یه سایت دیگه بزارن.

پینگمم قبلا 40 50 بود چند روزه شده 15 20

تو خارجیا هم 100 تا 105 با خط قدیمی

لینک به دیدگاه

بنده اسیاتک بودم و همونم زیاد فرقی نداره و دوستمم شاتل بود یک خورده شاتل بهتر بود در کل به نظرم تو کشورمون ههیچ کدوم isp ها خوب نیست واسه گیم و تنها راهش هزینه زیاد هست که بهترین سرویسشون رو بگیری.البته مخابرات به نظرم از همه بهتر باشه نمیدونم.

در کل دوستانی که خیلی تجربه دارن واسه بازی انلاین لطفا راهنمایی کنن

لینک به دیدگاه

مخابرات یه زمانی خیلی خوب بود پینگ اروپا رو نود بود نهایتا صده ده اما چند وقتیه که خیلی اشغال شده کمتر از صد پنجاه نمیاد از همه بدتر پکت لاس داره با پینگ میشه کنار اومد ولی با پکت نه

فرستاده شده از HUAWEI MT7-TL10ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام ، من قبلا پارس انلاین داشتم الان شاتل دارم.

بنظرم بهترین نت برای گیم پارس انلاین هستی چون پینگ من اکثر مواقع زیر 100 بود !!!

الانم که شاتل هستم هم مشکلی ندارم چون از 120 بالا تر نمیره و 120 با 95 تفاوت چندانی ندارن .....

ولی باز هم پینگ تایم به چیز های زیادی مثل کیفیت کابل تلفن خونه و فاصله تا مرکز مخابراتی و همچنین اینکه سیم برقی از کنار سیم تلفنتون رد  نشده باشه بستگی داره !

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آسیاتک یه طرح داره تا آخر دی فعاله ،100 گیگ 18 ماهه با سرعت 128-16 مگ + 265 گیگ حجم هدیه تو ساعات 4 الی8 بعد از ظهر ، 99 تومن که با مالیات اینا میشه 107 تومن

به نظرم اینو بگیر من خودم 128 نامحدود نقره ای دارم وقتی تمدید میکردم این طرحو دیدم که اگه تمدید نکرده بدوم همینو میگرفتم

اینم یه تست از پینگ خودم

همونطور که میبینی تایم اوت خیلی کم داره

5.jpg

لینک به دیدگاه

شاتل از ساعت 1 تا 4صبح سرعت من رو تبدیل به Dial Upکرده

من حدود 5ساله که مشترک شاتلم این اولین باریه که اینطوری محدودم میکنند با اینکه بابت دانلود شبانه فکر میکنم 70تومان پول گرفتند!

با این وضعیت بزور سایتی رو باز میکنم آخه این چه وضعشه؟ایشا الله اونکسی که اینکار رو کرد زودتر به درک واصل شه!

vfgbhnj.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

شاتل از ساعت 1 تا 4صبح سرعت من رو تبدیل به Dial Upکرده

من حدود 5ساله که مشترک شاتلم این اولین باریه که اینطوری محدودم میکنند با اینکه بابت دانلود شبانه فکر میکنم 70تومان پول گرفتند!

با این وضعیت بزور سایتی رو باز میکنم آخه این چه وضعشه؟ایشا الله اونکسی که اینکار رو کرد زودتر به درک واصل شه!

vfgbhnj.png

برای من بعد از یک ماه سرعت 1 تا 3 شد 30 بعد از دو ماه از 1 تا 4 شد 30 ماه سوم لغو رانژه دادم.

ولی من شدید دانلود میکردم شبی 28 گیگ.

لینک به دیدگاه

اینم بگم کاریش نمیتونید بکنید. همین طوری پیش برید  فقط میتونید 5 تا 8 دانلود کنید(به خاطر سرعت).

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

صدالبته که شاتل هم آش دهن سوزی نیست ولی این موضوع رو قبلا یکی دوبار اطلاع رسانی کرده شاتل که اگه دانلود شبانه به مقدار بالا و چندین شب متوالی باشه یه مدت سرعت رو میاره خیلی پایین و باید یه چند شب دانلود نکرد تا برگرده به حالت اول. البته اگه تماس بگیرید و یکم شلوغ کنید زودتر برمیگرده به حالت اول. ضمنا تعهد سرعت شبانه شون معادل 1/8 سرعت اسمی سرویسه نه اون چیزی که توی روز تجربه میکنید.ولی در کل توی اغلب مناطق تهران شاتل همچنان به نسبت بقیه بهتره . شهرستان ها رو نمیدونم. در واقع بقیه دیگه خیلی افتضاحن

لینک به دیدگاه

سلام

شاتل بابت دانلود شبانه ماهی 10 تومن می گیره ، شما چرا 70 میدی ؟ حتما اعتراض کن

سرعت شبانه تا وقتی که مصرف متعارف داشته باشی ، مثل سرعت روزانه هست ، ولی اگر دانلود خیلی زیادی داشته باشی سرعت شما رو خیلی خیلی کم می کنند  و به قول خودشون با مشترک های پرمصرف مثل خودتون شیر می کنند. و بازم به قول خودشون همون اول که داشتید شاتل رو می خریدید یه فرم امضاء کردید و این شرایط رو قبول کردید

در کل من تو این 10 سالی که برای خونه شاتل دارم راضی هستم ازش و از بقیه ی شرکت ها (که جاهای دیگه تجربه اش رو دارم) خیلی بهتره

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mostafa-b گفته است :

صدالبته که شاتل هم آش دهن سوزی نیست ولی این موضوع رو قبلا یکی دوبار اطلاع رسانی کرده شاتل که اگه دانلود شبانه به مقدار بالا و چندین شب متوالی باشه یه مدت سرعت رو میاره خیلی پایین و باید یه چند شب دانلود نکرد تا برگرده به حالت اول. البته اگه تماس بگیرید و یکم شلوغ کنید زودتر برمیگرده به حالت اول. ضمنا تعهد سرعت شبانه شون معادل 1/8 سرعت اسمی سرویسه نه اون چیزی که توی روز تجربه میکنید.ولی در کل توی اغلب مناطق تهران شاتل همچنان به نسبت بقیه بهتره . شهرستان ها رو نمیدونم. در واقع بقیه دیگه خیلی افتضاحن

جالبه تماس بگیرید ببینید چی میگن. میگن مثلا من که 8 مگابیت گرفتم یک بار بر 8 تقسیم بشه این قانون کلی اشتراک هست. یک بار هم چون شبانه داری استفاده میکنی تقسیم 8 دیگر میشود. یعتی 1/16 .

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، saeed0c گفته است :

جالبه تماس بگیرید ببینید چی میگن. میگن مثلا من که 8 مگابیت گرفتم یک بار بر 8 تقسیم بشه این قانون کلی اشتراک هست. یک بار هم چون شبانه داری استفاده میکنی تقسیم 8 دیگر میشود. یعتی 1/16 .

اینا مال قدیم بود من که لغـــــــــــو کردم التماس میکرد لغو نکن با لذت میگفتم بیشتر 10 روز طول کشید میام براتون .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mohsen6281 گفته است :

سلام

شاتل بابت دانلود شبانه ماهی 10 تومن می گیره ، شما چرا 70 میدی ؟ حتما اعتراض کن

سرعت شبانه تا وقتی که مصرف متعارف داشته باشی ، مثل سرعت روزانه هست ، ولی اگر دانلود خیلی زیادی داشته باشی سرعت شما رو خیلی خیلی کم می کنند  و به قول خودشون با مشترک های پرمصرف مثل خودتون شیر می کنند. و بازم به قول خودشون همون اول که داشتید شاتل رو می خریدید یه فرم امضاء کردید و این شرایط رو قبول کردید

در کل من تو این 10 سالی که برای خونه شاتل دارم راضی هستم ازش و از بقیه ی شرکت ها (که جاهای دیگه تجربه اش رو دارم) خیلی بهتره

سرعت روز اگر خوب نباشه که باید درشو گل گرفت عزیز دل. پینگ زیر 100 سرعت بالای یک مگابایت بر ثانیه یک حداقل هست.

لینک به دیدگاه

مضخرف ترین اینترنتی که داشتم شاتل هست  پشتیبانی اندازه بچه دوسال نمی دونه هرچی می گی یه مشت جواب از پیش تایین شده  داره بهت می گن شاتل شرور تمام  یعنی فقط یک ماه داشتمش  تو دوهفته دانلود شبانه رو محدود کردن  

پینگ شاتل افتضاح زنگ میزنی به قول خودشون پروفایل گیمینگ می زارن  سرعت نصف می کنن تا زه میرسه به پینگ های وب سرعت با سرورای خارجی فراتر از مضخرف 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تقریبا، 4-3 ماه هستش که سرعتش در ساعات شبانه، بهمین شکل هستش، یعنی تا حدودای ساعت ۵ صبح(سر ساعت ۵)، بالاتر از ۳۰kb نیست...
دنبال عوض کردنش هستم...

Sent from my HTC One_E8 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، tabitha گفته است :

تقریبا، 4-3 ماه هستش که سرعتش در ساعات شبانه، بهمین شکل هستش، یعنی تا حدودای ساعت ۵ صبح(سر ساعت ۵)، بالاتر از ۳۰kb نیست...
دنبال عوض کردنش هستم...

Sent from my HTC One_E8 using Tapatalk

خب من هم گیم میزنم هم دانلود میکنم با این وضعیت شاتل حتی کاهش پینگ هم خریدم که خیلی خوبه ولی فقط داره هزینه هام زیاد میشه!

شاتل پینگ و سرعتش روز خوبه ولی پینگ از ساعت9به بعد افتضاحه بعضی  اوقات هم حول حوش ساعت 6نت یه لحظه قطع میشه و فوری وصل میشه طوری که از بازی پرت نمیشم بیرون اما پینگ یه دفعه از 90میره130

شب که هیچی.....250

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

سرعت روز اگر خوب نباشه که باید درشو گل گرفت عزیز دل. پینگ زیر 100 سرعت بالای یک مگابایت بر ثانیه یک حداقل هست.

حاجی عجب تفکر اروپایی ای داری !!!! سرعت بالای 1 مگابایت حداقله؟ (شاید منظورتون مگابیت بوده)

تو استان خوزستان -استان شما دوست عزیز- ما داریم برای سرعت حدود 400 کیلوبایت یه رقم نجومی پرداخت می کنیم به یه ای اس پی ، اونم با کلی منّت

لینک به دیدگاه

والا من سرویس 4 مگ خریدم که البته پورتم رو روی 12 مگ بستن. در روز سرعت دانلودم حدودا روی 1/5 مگ فیکسه. شبم دانلود میزارم هرازگاهی میرم میخوابم. آخرین بار همین هفته یه شب تا صبح 19 گیگ دانلود کردم که میانگین سرعتش حدود 750 کیلوبایت  میشه و راضی کننده است.  البته یادمه پارسال یه شب حدود 48 گیگ دانلود کرده بودم که یه هفته سرویسم رو محدود کردن.پشتیبانی شهرستانها رو باز نمیدونم ولی تو تهران پشتیانی شاتل واقعا خوبه. تو هرساعتی زنگ بزنید بسیار با حوصله و محترمانه جواب میدن خداییش. ضمنا مزایای دیگه ای هم داره مثل بسته های ترافیک ویژه و سایت شاتل لند و..... ولی با همه اینا واقعا شرم آوره که تو سال 2017 باید به همین کیفیت فعلی شاتل راضی باشیم و گزینه بهتری نداشته باشیم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mohsen6281 گفته است :

حاجی عجب تفکر اروپایی ای داری !!!! سرعت بالای 1 مگابایت حداقله؟ (شاید منظورتون مگابیت بوده)

تو استان خوزستان -استان شما دوست عزیز- ما داریم برای سرعت حدود 400 کیلوبایت یه رقم نجومی پرداخت می کنیم به یه ای اس پی ، اونم با کلی منّت

شما توی خوزستان هستید. توی شهر اهواز کسیو. میشناسید. شاتل گرفته باشه و راضی باشه؟

نظرشون چه طوره ؟

از دست مخابرات کلافه شدم 

ایرانسل هم فقط یه بستشو. میخرم  شبانه ۶۰گیگ

میخوام از یه شرکت دیگه بگیرم

دوستان اهوازی راهنمایی کنید ?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...