رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت شاتل

reza-hatami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بدون داشتن مشکل نویز  اینترنت من هر ده دقیقه یا حداکثر یک  ساعت یکبار قطع میشه بطوری  که چراغ اینترنت و ADSLروشن  ولی ارتباط با سایت های خارج از کشور از دست میره همون زمان سایت شاتل بالا میاد

از زمان انتخابات تا الان این مشکل رو دارم  نمیتونم دو دقیقه گیم بزنم  شاتل هم میگه هیچکس تا حالا گزارش نداده از فندوق شکن استفاده   کن و فلان ! ولی ارتباط با فندوق شکن هم قطع میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من این مشکل رو با آسیاتک از زمانی داشتم که سرویس های اینترانت( اینترنت ملی) رو اضافه کردند. هر چقدر هم میگفتیم درست بشو نبود که نبود. یه مدت بهتر میشد و دوباره افتضاح و هیچ وقت به حالت قبل برنگشت.

من فکر می کنم بهتر هست که از شرکت دیگه ای سرویس بگیرین چون isp ها این مورد رو هیچ جوره زیر بار نمیرن در صورتی که میدونن اختلالی هست که خودشون در قالب اینترنت ملی  برای کاربرا به وجود آوردن.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

بدون داشتن مشکل نویز  اینترنت من هر ده دقیقه یا حداکثر یک  ساعت یکبار قطع میشه بطوری  که چراغ اینترنت و ADSLروشن  ولی ارتباط با سایت های خارج از کشور از دست میره همون زمان سایت شاتل بالا میاد

از زمان انتخابات تا الان این مشکل رو دارم  نمیتونم دو دقیقه گیم بزنم  شاتل هم میگه هیچکس تا حالا گزارش نداده از فندوق شکن استفاده   کن و فلان ! ولی ارتباط با فندوق شکن هم قطع میشه

سلام

من دو ماه  از شاتل استفاده می کنم مشکلی  ندارم

سرویستون چیه و کجا هستین ؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

شاتل کرمانشاه هم تا ۵ شنه هفته پیش این مشکل داشت ولی مشکل از زیر ساخت بود و الان حل شده  

منم وسط گیم چراغ adsl و نت داشتم ولی پینگ به خارج از کشور نداشتم

کدوم استان هستید ؟ 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، HeX گفته است :

درود

من این مشکل رو با آسیاتک از زمانی داشتم که سرویس های اینترانت( اینترنت ملی) رو اضافه کردند. هر چقدر هم میگفتیم درست بشو نبود که نبود. یه مدت بهتر میشد و دوباره افتضاح و هیچ وقت به حالت قبل برنگشت.

من فکر می کنم بهتر هست که از شرکت دیگه ای سرویس بگیرین چون isp ها این مورد رو هیچ جوره زیر بار نمیرن در صورتی که میدونن اختلالی هست که خودشون در قالب اینترنت ملی  برای کاربرا به وجود آوردن.

5 نفر از دوستام هم همین مشکل رو دارن این مورد رو اکثر   کسایی که استفاده ی زیاد یا گیم زیاد بازی میکنند متوجه میشند

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

5 نفر از دوستام هم همین مشکل رو دارن این مورد رو اکثر   کسایی که استفاده ی زیاد یا گیم زیاد بازی میکنند متوجه میشند

بنده هم روزی 2-3 بار گیم انلاین میزنم. اما بنده هم متوجه قطعا هر 10 دقیقه نشدم.

لینک به دیدگاه

درود

توی سامانه رسمی http://www.195.ir شکایت بزنین به هفته نکشیده مشکلتون حل میشه.

فقط مستندات رو فراموش نکنین

لینک به دیدگاه

منم شاتلم و تقریبا ماهی یکی دوبار اینطوری می شه و کاریش هم نمی شه کرد

فقط چندتا سایت مثل ورزش 3 همین لیون و سایت خود شاتل باز می شه

گاهی با روشن خاموش کردن مودم درست می شه گاهی هم تا یک ساعت طول می کشه

هرچی که هست قطعا از سمت خودشونه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

دقیقا زمانی که این اتفاق براتون پیش میاد از گوگل پینگ بگیرید و طبیعتا تعداد زیادی خط تایم اوت باید داشته باشین. شات رو هم اینجا بذارید.

ping 8.8.8.8 -t

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

داداش این یه مشکل مخابراتی هست 

اون اینترنت دهنده هم اینقدر بیشعوره ک قبولش نمیکنه 

راحت ترین کار برای حل شدن این موضوع اینه ک پرت رو تخلیه کنید و دوباره حتی همون شرکت ثبت نام کنید مشکلتون حل خواهد شد 

ولی یه مدت بی نت میمونی ک بی نتی بد دردیه 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، HeX گفته است :

دقیقا زمانی که این اتفاق براتون پیش میاد از گوگل پینگ بگیرید و طبیعتا تعداد زیادی خط تایم اوت باید داشته باشین. شات رو هم اینجا بذارید.

ping 8.8.8.8 -t

درسته ،دقیقا به همین  شکل هست تایم اوت  میگیرم چیزی  حدود 20ثانیه

لینک به دیدگاه

سلام.

با شاتل کال اف 4 انلاین بازی میکنم کاملا بی مشکل.

استفاده از نتم هم بی مشکله ولی استیم شدیدا مشکل داره لگ های زیاد و رو مخ. قطعی هم داره.

نمیدونم مشکل از شاتله یا استیم!

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

کسی میدونه قضیه چیه باید چیکار  کرد؟پینگ روی 900تا1000قفل   کرده !

fedgrhnj.thumb.jpg.b30c01f661b8866062980b37029bf20a.jpg

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

منم شاتلم پینگم رو 180-200 گیر بود تا دیروز امروز اومد دوروبرای 100. کسی میدونه واقعا مشکل این پینگ بالا چیه؟

لینک به دیدگاه

من چند دقیقه قبل آسیاتک  پینگم روی 1100 بود تا یک ساعت

ایران دیگه  همیشه باید انتظار بد ترین چیز ها رو داشته باشی

لینک به دیدگاه

باز خوش به حال شما

برا من که شبانه رایگان سرعت دانلودم رو از 400-500 کرده 30 کیلوبایت بر ثانیه خابو خوراک رو ازم گرفته! 

چیه هی شاتل کنار خیابون بنر میزنه  برترین اراعه دهنده اینترنت به انتخاب ملت؟؟  کدوم ملت دقیقا؟؟ 

لینک به دیدگاه

چند وقته شاتل سرعت و پینگش افتضاح شده

اصلا هم پاسخگو نیستن!!!

فقط الان یه پیام اومده شرمنده!!!شرمندگیشون چه به درد من میخوره؟!اینطوری باشه باید برم سراغ یه شرکت دیگه

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

باز خوش به حال شما

برا من که شبانه رایگان سرعت دانلودم رو از 400-500 کرده 30 کیلوبایت بر ثانیه خابو خوراک رو ازم گرفته! 

چیه هی شاتل کنار خیابون بنر میزنه  برترین اراعه دهنده اینترنت به انتخاب ملت؟؟  کدوم ملت دقیقا؟؟ 

احتمالا منظورش عن ترین اینترنت کشور هست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

هایوب درسته قیمتاش  شخمیه ولی خدایی پینگ من از 39 نمیره اونور
البته شاید اینجا اینطور باشه . واسه پر عموم که یه کوچه کنار ما هستن 41

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، ATER گفته است :

من چند دقیقه قبل آسیاتک  پینگم روی 1100 بود تا یک ساعت

ایران دیگه  همیشه باید انتظار بد ترین چیز ها رو داشته باشی

بستگی به منطقه هم داره. گیمینگو فعال کردم همیشه پینگ سرور ایران 15 هست و خارجی 100 تا 130. با اسیاتک

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امروز هم پینگ 140 مخابرات ما موقع بازی شده 280 .:|:

لینک به دیدگاه

درست شد اومد روی 90

ولی پنج ساعت روی 1000بود ...ای خدااااا

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

میدونی کدوم ملت؟

دقیقا ما ملت بی عرضه ی همیشه حاضر در صحنه رو میگه که خاک تو سرمون شده و هرکی هرجوری میخواد ما رو به بازی میگیره؟!!!

سرویس دهنده این طوری حال میکنه، بانک پول جمع میکنه و میپیچونه ، شاندیز واسه خودش یه پدیده میشه ، مراکز علمی و تحصیلی با توجه به جیبت طبقاتی شدن ،  یه عمر درس میخونی و بعد یه گوسفند پولدار حاصل زحمت چند سالت رو میره با یه واریز به حساب و سه سوته میخره ، همه جا بند پ حرف اوله و.... بازم بگم یا خودتون بقیشون رو میدونید؟!!!

تا پارسال گیر پارس آف لاین بودم و امسال گفتم از چنگ اون بیام بیرون و با شاتل راحت بشم و الآن یه ماهه از ( شاتل که نه موشک کاغذی هم بهش بگی از سرش زیاده )  سرویس گرفتم و با این شرط که سرعت تا 16 مگ بازه و از این شر و ورا و حالا که وصل شدم زرشک 16 کجا ، 6 هم نیست ؟!! زنگ میزنم میگه سرویسی که ما به شما دادیم از 1 تا 16 هست و الآنم که 1 رو به شما میده و منم میگم بخاطر تا 16 بودن سرویس گرفتم و دوباره داستان قبلی که با پاس آنلاین داشتم برای نویز و سیم کشی شروع میشه و با توجه به اینکه خط پارس آنلاین رو من تو منطقه ی دیگه داشتم و این شاتررر رو یه جای دیگه دارم ، هیچ دلیلی نمیبینم که مشکل داشته باشه .( همسایه جفتی پارس آنلاین داره و مشکلی نداره؟؟؟؟!!!! ) دوباره اومدم به صورت رو کار سیم کشیدم و دوباره همون آش و همون کاسه و خلاصه سرتون رو درد نیارم الآن چند وقتیه نصف شبا زنگ میزنم بهشون و یه ساعتی باهاشون گپ میزنم تا وقتی که خسته بشن و از رو برن؟!!! :D

پارس آف لاین رو که از رو بردیم و این رو هم از رو می بریم به یاری پروردگار  ان شاء الله .9_9

لینک به دیدگاه

من شاتل تست کردم الان 120 130 بود .

رفع میشه. شاید این پراکسی هایی که برای کاهش پینگ میزنن مشکل بوجود آورده. زیاد هم بهشون مانیتورینگ ندارن نمیدونن چی به چیه...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...