رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت شاتل

reza-hatami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 50 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

فوق العاده ـست وحید جان و فقط میتونم بگم اگر تا به اینجا ندیدیش نصف عمرت بر فناس، البته پیشنهادم سری Brotherhood هست که داستان اصلی با سری اورجینال یکیه اما مقداری تفاوت دارن ولی فرق اصلی گرافیک و طراحی مجدد شخصیت هاست که سری Brotherhood رو در مقابل سری نخست در ارجعیت قرار میده. اینم بگم که انتظاراتت رو شدیدا برآورده میکنه و مطمئن باش داستان و شخصیت هاش میخکوبت میکنن

Arigatou gozaimashita

پخ رو چک کن !!!

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/30, 16:54:52، ehsangomez گفته است :

خب اگه دانلود نامحدود دارین فیلماتون با کیفیت full hd از ریلیز spark دانلود کنید حجمه تقریبی هر فیلم هم حدودا 12 گیگه 

سایت رایگان هم 30nama.click

?

خوب چکاریه میریم 4k دان میکنیم حجمشم بیشترینش 10 گیگه

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Big_Boss گفته است :

خوب چکاریه میریم 4k دان میکنیم حجمشم بیشترینش 10 گیگه

4K کیفیت بالا حجم خیلی بیشتری داره .

اگر هم مانیتور فول اچ دی باشه نیزی بهش نیست .

هرچند بنده همون فول اچ دی 2 گیگی رو ترجیح میدم !!!

به قولی مختصر و مفید !!!

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/30, 18:47:02، big VULTURE گفته است :

4K کیفیت بالا حجم خیلی بیشتری داره .

اگر هم مانیتور فول اچ دی باشه نیزی بهش نیست .

هرچند بنده همون فول اچ دی 2 گیگی رو ترجیح میدم !!!

به قولی مختصر و مفید !!!

کیفیت 4K به نسبت حجم از 5 گیگ شروع میشه یه فیلم سینمایی تا 12 13 گیگ حداکثرش ولی 10 گیگاشم کیفیت عالی دارن و اونقدر فرقی ندارن و فک کنم فرق اصلیشون تو مدت زمان فیلم برداری باشه!!

و اینکه منم FHD رو ترجیح میدم چون کیفیت خوبی داره و حجمشم خیلی مناسب تره ولی اینو برای این گفتم که زیاد معقولانه نیست بخوایم FHD 10 G دان کنیم میتونیم 4کا با همون حجم دان کنیم ولی با کیفیت خیلی بالاتر

در اصل حرف من مقایسه کیفیت نسبت به حجم در مقابل حرف کاربر گرامی بود

لینک به دیدگاه

مي ترسم اين بسته هاي نامحدودش اين طوري باشه كه زياد دانلود كني سرعتتونو بيارن در حد ديال آپ , سرويس نامحدودش و رايگان ١ تا ٨ صبحش كه اينطور بود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Hossein gamer گفته است :

مي ترسم اين بسته هاي نامحدودش اين طوري باشه كه زياد دانلود كني سرعتتونو بيارن در حد ديال آپ , سرويس نامحدودش و رايگان ١ تا ٨ صبحش كه اينطور بود.

من که فعلا حدود 150 گیگ زدم همچین اتفاقی نیفتاده

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، HeX گفته است :

من که فعلا حدود 150 گیگ زدم همچین اتفاقی نیفتاده?

از سايت هاي زير مجموعه ي خود شاتل مثل شاتلند و نماوا و اين جور چيزا دانلود كرديد يا سايت هاي ديگر ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 38 دقیقه قبل، Hossein gamer گفته است :

از سايت هاي زير مجموعه ي خود شاتل مثل شاتلند و نماوا و اين جور چيزا دانلود كرديد يا سايت هاي ديگر ؟

تقریبا هرجایی تو اینترنت که چیزی برای دانلود داشته باشه

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/27, 02:25:37، engmrmz گفته است :

ممنون
اتفاقا دیروز که دیدم، به فکرم رسید که یحتمل یه محدودیتی گذاشتن... :D
اما بازم خوبه حجمش.

یه سوال: کس دیگه ای هم مشکل "عدم یکسان بودن سرعت دانلود از خارج با داخل" رو داره؟ من از سرورای داخلی با 14مگ میگیرم اما از خارج تا 4مگ بیشتر نمیشه...

هیچ محدودیتی نیست من راحت از استیم و سایتای خارجی با نهایت سرعت دانلود  میکنم

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

هیچ محدودیتی نیست من راحت از استیم و سایتای خارجی با نهایت سرعت دانلود  میکنم

متاسفانه سرویس من چند وقتیه (حدود 5-6 هفته) که روی سرورای خارجی افت سرعت زیادی داره (حدود 10مگ)
عکس اسپیدتست رو تو صفحه قبل گذاشتم...
پشتیبان (بخونید تایپیست) هم گفت عادیه!!! :|

لینک به دیدگاه

شاتل رسما حجم مجاز دانلود رایگان شبانه رو تعیین نکرده، پس هر طول دلشون میخواد باش برخورد میکنن و سرعتو کم و زیاد میکنن، ولی این طرح رسما حجمش 5000 گیگ اعلام شده، قاعدتا نباید کیفیت تا تمام شدن این مقدار تغییر کنه.
لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، engmrmz گفته است :

متاسفانه سرویس من چند وقتیه (حدود 5-6 هفته) که روی سرورای خارجی افت سرعت زیادی داره (حدود 10مگ)
عکس اسپیدتست رو تو صفحه قبل گذاشتم...
پشتیبان (بخونید تایپیست) هم گفت عادیه!!! :|

خب این ربطی به این طرح نداره مشکلتون از جای دیگه چون من فقط 100گیگ دیتا از استیم دانلود کردم فیلم و موسیقی از آپلودسنتر های خارجی بماند!هیچی تغییر نکرده

ولی خوب میشد اینترنت  ما ایرانی ها همیشه نامحدود میموند تا بدون ترس و لرز بتونیم بریم یوتیوب  حداقل!

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

خب این ربطی به این طرح نداره مشکلتون از جای دیگه چون من فقط 100گیگ دیتا از استیم دانلود کردم فیلم و موسیقی از آپلودسنتر های خارجی بماند!هیچی تغییر نکرده

ولی خوب میشد اینترنت  ما ایرانی ها همیشه نامحدود میموند تا بدون ترس و لرز بتونیم بریم یوتیوب  حداقل!

بله. درست میفرمایید
بنده هم نگفتم مشکل از طرحه، چون همون طور که قبلا هم گفتم این مشکل زودتر از اینا شروع شده.
میخواستم ببینم این مشکل رو بقیه هم دارن یا فقط من اینجوریم...
البته منم بیکار نمیشینم شاتل هرکاری میخواد بکنه...:D
از سرور خارجی (uplay) با 4 مگ دانلود میکنه، 10 مگ دیگشو دادم به IDM که از سرور داخلی دانلود کنه :DxD

2017-03-21_18-32-08.png

ویرایش شده توسط engmrmz
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا من از بس دانلود کردم و سریال و فیلم و مستند و برنامه های تلویزیونی تماشا کردم (هم زمان با گیم زدن )، دیگه دارم میرم تو کما  بازی ها رو 1920 در 1080 بازی میکنم و در قسمت اضافه اومده(رزولوشن مانیتور 2560 در 1080 هست) هم یه چیزی پلی میکنم که وسط بازی حوصلم سر نره  میخواد فوتبال باشه یا ریسینگ یا اکشن و RPG یا شبیه سازِ شکار باید یه چیزی کنار بازی داشته باشم بدیش هم اینه که مغرم 2 برابر خسته تر میشه و بعید میدونم در اینده نزدیک مغزی برام بمونه 

نداشتن جنبه این عواقبو داره 

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

آقا من از بس دانلود کردم و سریال و فیلم و مستند و برنامه های تلویزیونی تماشا کردم (هم زمان با گیم زدن )، دیگه دارم میرم تو کما  بازی ها رو 1920 در 1080 بازی میکنم و در قسمت اضافه اومده(رزولوشن مانیتور 2560 در 1080 هست) هم یه چیزی پلی میکنم که وسط بازی حوصلم سر نره  میخواد فوتبال باشه یا ریسینگ یا اکشن و RPG یا شبیه سازِ شکار باید یه چیزی کنار بازی داشته باشم بدیش هم اینه که مغرم 2 برابر خسته تر میشه و بعید میدونم در اینده نزدیک مغزی برام بمونه 

نداشتن جنبه این عواقبو داره 

داداش مطئنی الان هنوز داریش؟!O.o

به خودت و نت رحم نمی کنی به اون سیستم بدبخت رحم کن اهش می گیرتت:D:D

(فرجام جان شوخی کردم یه وقت سو برداشتی نشه)

ویرایش شده توسط A.L.I
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، A.L.I گفته است :

داداش مطئنی الان هنوز داریش؟!O.o

به خودت و نت رحم نمی کنی به اون سیستم بدبخت رحم کن اهش می گیرتت:D:D

(فرجام جان شوخی کردم یه وقت سو برداشتی نشه)

نمیدونم باید یه چکاب برم ببینم چطوره اوضاع 

لینک به دیدگاه

الان دو روزه پارس آنلاین  واسه من اینجوریه که هر چی از هر سروری بخوام دانلود کنم اول سرعتش رو ۶۰۰ کیلو بایته اما بعد ۲ دقیقه سرعت میاد رو ۳۰ . نویزی هم نداره خطم .

میخواستم بپرسم دوستانی که پارس انلاین دارن واسه اپنام اینجوریه ؟؟؟ بنده تهران هستم مخابراتمونم شهید بهشتیه

لینک به دیدگاه

اصلا این طرحش عالیه تا حالا 200 گیگ دانلود کردم سرعت هم افت نکرده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان عزیز

نظرتون چیه که تیتر تاپیک رو ویرایش کنم و تبدیلش کنیم به مرکزی برای اینجور خبرهای مربوط به طرح های دانلود، معرفی چیزایی که دانلود میکنیم یا  پیشنهاد و توصیه انواع محتوا برای دانلود به همدیگه؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام دوستان عزیز

نظرتون چیه که تیتر تاپیک رو ویرایش کنم و تبدیلش کنیم به مرکزی برای اینجور خبرهای مربوط به طرح های دانلود، معرفی چیزایی که دانلود میکنیم یا  پیشنهاد و توصیه انواع محتوا برای دانلود به همدیگه؟

از اونجایی که استارترش خودتون هستید خوب میشه .

بنده موافقم !!!

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام دوستان عزیز

خیلی عالی میشه!

اینجور مسائل به درد همه اعضای فروم میخوره!

لینک به دیدگاه

خوش به حالتون 

شما هم نت دارید ما هم نت داریم.ISP شما میاد 15روز ترافیک نامحدود میده حالشو میبرین.ما هم از مخابرات دزد نت داریم  نامحدود که حرفشو نزن نمیده.محدود هم دو مگ گرفتیم سرعتش اندازه 128کیلوبایت شما هم نیست سرعتش به زور به 230کیلوبایت میرسه... بجای دادن این طرح نامحدود مشابه شاتل اینا ،طرح که پیشکش  تازه  میاد هر روز از حجم ترافیک خودمون میدزده  :|یعنی   یک گیگ بخری واسه تست یه فایلی رو واسه دانلود بزاری  رو 700مگ تموم میشه : | 

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام . تا الان 650 گیگ برداشتم. مشکلی هم نداشته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من 800 گیگ دانلود کردم 

ویرایش شده توسط Extreme Plus
لینک به دیدگاه

در در 1396/01/04, 11:07:50، Farjam گفته است :

سلام دوستان عزیز

سلام فرجام جان

به نظرم یه تاپیک جدید بزن، قفلش هم کن. فقط اینجور آفرها رو بزار توش...
البته معمولا این جور حرکتا رو که میزنن، خود شاتل توی کانال تلگرامش یا حتی با SMS خبر میده.

در در 1396/01/08, 17:29:40، AtAgAmEr گفته است :

سلام . تا الان 650 گیگ برداشتم. مشکلی هم نداشته

در 28 دقیقه قبل، Extreme Plus گفته است :

من 800 گیگ دانلود کردم 

چجوری؟؟؟
من به زور 300 گیگ دانلود کردم :))))

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...