رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت شاتل

reza-hatami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در هم اکنون، engmrmz گفته است :

سلام فرجام جان

به نظرم یه تاپیک جدید بزن، قفلش هم کن. فقط اینجور آفرها رو بزار توش...
البته معمولا این جور حرکتا رو که میزنن، خود شاتل توی کانال تلگرامش یا حتی با SMS خبر میده.

چجوری؟؟؟
من به زور 300 گیگ دانلود کردم :))))

من ساعتی 15 20 گیگ دانلود میکنم 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام خدمت دوستان عزیز :D

امروز داشتم تو شاتل 1 دوری میزدم که خبر بسته های ترافیک جدید شاتل رو دیدم با خرید این ترافیک سایت شاتل لند و 200 سایت دیگه رایگان میشه داشتم سایتارو میدیم و گفتم سایتاش بدرد بخور نیستن که هاله ای از امیدو دیدم 

Lioncomputer.jpg

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود

ای کسانی که ایمان آوردید، دایل آپ بگیرید شاتل نگیرید.

عکس از سرعت دانلود، pocket lose و جواب پشتیبانی شاتل ضمینه شد!

Capture.PNG

20170512230113_1.jpg

Capture5.PNG

لینک به دیدگاه

بیشتر ispها وضعشون همینه

بنده هم  از مخابرات نت 2مگ گرفتم 2مگه مثلا ..تازه اپ تو 16 ! اما سرعت دانلودش نهایت بین230تا 260KB

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Vikings گفته است :

بیشتر ispها وضعشون همینه

بنده هم  از مخابرات نت 2مگ گرفتم 2مگه مثلا ..تازه اپ تو 16 ! اما سرعت دانلودش نهایت بین230تا 280KB

2 مگابیت بر ثانیه یا 2 مگابایت بر ثانیه؟

اگه 2 مگابیت بر ثانیه هست سرعتتون درسته

لینک به دیدگاه

عزیزان فقط  پارس آنلاین ولی گرانــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، K1lleR گفته است :

2 مگابیت بر ثانیه یا 2 مگابایت بر ثانیه؟

اگه 2 مگابیت بر ثانیه هست سرعتتون درسته

مگابیت

اما up to 16 هم هست اما از 260بالاتر نمیره

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Vikings گفته است :

مگابیت

احتمالا جشنواره ای گرفتی من که 8 مگ گرفتم دقیقا 2 مگ دان میکرد 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

مگابیت

این سرعت جشنواره ای منه 

البته الان افت شدید کرده 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، KR Modir گفته است :

احتمالا جشنواره ای گرفتی من که 8 مگ گرفتم دقیقا 2 مگ دان میکرد 

بله جشنواره صد دانه یاقوت بود..همشون الکیه دزدی میکنن

رفیقم 128داره از شاتل سرعتش نزدیک 300kb اونوقت مال من 2مگ اپ تو 16 کلا سرعتش 260kb

: l

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

آره همینجوریه ، دولت مصوبه داد اینترنت ارزون بشه اما گرونتر شد ، من ماهی 53 واسه 128 میدادم که سرعت 30 کیلوبایت دانلود میداد و نامحدود ، الان 3 ماه شده 94500 همون سرعت  آسیاتک

این هم یه نمونه از مکس نت که مشتری قبلیش بودم و هنوز خطم مشترک مکس نت و آسیاتک هستش یه نگاه به قیمتش بنداز نوشته 3 ماه 54 تومن اما چجوری حساب میکنه که قیمت آخر این میشه همون سرعت ! قبل مصوبه ، این واسه کاربران جدید که میشه 117 تومن ، نگاه کن واسه خط نامحدود هزینه رایگان شبانه گذاشته !  واسه خودم که مشتری مکس نت هستم ببین چی میشه 107 تومن ، همون 54 قدیم همون خط همون سرعت اما قیمت که باید ارزون میشد دو برابر شده ، یعنی دزد به تمام معنا ، کسی هم نظارت نمیکنه !

1.thumb.jpg.6ffa2bad9bc88d26ba5281e402be9543.jpg2.thumb.jpg.8e700bb4b579e69b676068e5bb0f8312.jpg3.thumb.jpg.d813574df65b0bb1c4ce89c387194dff.jpg

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، KR Modir گفته است :

عزیزان فقط  پارس آنلاین ولی گرانــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن

شما خودتون پارس آنلاین دارید؟

پینگتون تو بازی چند هست؟

من یکی از دوستام داره بین 85-90 هست شما هم همین طور؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، K1lleR گفته است :

شما خودتون پارس آنلاین دارید؟

پینگتون تو بازی چند هست؟

من یکی از دوستام داره بین 85-90 هست شما هم همین طور؟

قبلا 

سفارش بود حدودا 60 بود 

عالیه ولی گرانـــــــــــــــن

100 گیگ در ماه برام 300 تا اب میخورد 

الان مخابرات ماهی 300 گیگ میخرم 300 تومن

لینک به دیدگاه

سلام.

دوست من بنده هم شاتل هستم.

دو خط شاتل تو خونه دارم.

تو روزانه و از نظر میزان قطعی شاتل صد در صد یکی از بهترین isp های ایرانه.

اما تو بحث شبانه شاتل یه قانونی داره. میگه کم مصرف کن وگرنه خطت رو میبندم! من هم یه مدت باهاش درگیر بودم ولی به این نتیجه رسیدم که باهاش کنار بیام.

الانم یه خط 2 و یه خط 8 مگ ا زاین شرکت دارم .قبل تر 1 مگ داشتم که فاجعه بود. خط 8 مگ شبانه پینگش عین روزانس و عالیه. البته دانلود خاص نمیکنم باهاش و مخصوص دوتا دو هست.

اگر نمیتونی با این وضعیتش کنار بیای عوضش کن ولی اگر بتونی دانلودهات رو مدیریت کنی خیلی خوب میشه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

دو خط شاتل تو خونه دارم.

اما تو بحث شبانه شاتل یه قانونی داره. میگه کم مصرف کن وگرنه خطت رو میبندم! من هم یه مدت باهاش درگیر بودم ولی به این نتیجه رسیدم که باهاش کنار بیام.

الانم یه خط 2 و یه خط 8 مگ ا زاین شرکت دارم .قبل تر 1 مگ داشتم که فاجعه بود. خط 8 مگ شبانه پینگش عین روزانس و عالیه. البته دانلود خاص نمیکنم باهاش و مخصوص دوتا دو هست.

اگر نمیتونی با این وضعیتش کنار بیای عوضش کن ولی اگر بتونی دانلودهات رو مدیریت کنی خیلی خوب میشه.

موفق باشید.

سلام منم شاتل دارم باسرعت 128 سرعت دانلودم در روز به بالای 900 کیلو بایت میرسه واما شبانه هم دقیقا به همین سرعت میرسه اما اگه زیاد دانلود شبانه داشته باشی سرعتت رو میارن روی 10 کیلو بایت من خودم واقن زیاد دانلود داشتم  برای همین سرعتم رو از ساعت 1تا2 شب اوردن روی 10 کیلو بایت از 2 به بعد سرعتم میره رو 900 اما 2 شب پیش به دلیل اینکه زیاد دانلود کردم شبانه دیدم سرعتم از 1تا3 شده 10 کیلو بایت اما از 3 تا 8 سرعتم رو 900 هست-از نظر قعطی هم برام پیش نیومده واقن خوبه اما اسیاتک داشتم روی 2 بار قطی داشتم

لینک به دیدگاه

یه خواهش دارم از دوستان اگه میتونن کمکم کنن اینجا

لینک به دیدگاه

منم یه مشکل عجیب دارم با شاتل اونم اینه که سرعتم روی سرورای داخلی (مثلا تاینی موویز) خیل راحت تا 14 مگابیت آپ میشه اما از سرورای خارجی بیشتر از 4 مگابیت نمیره...
پشتیبانیشونم زنگ زدم شروع کرده واسه من فرق بیت و بایت رو توضیح بده که وقتی گفتم " عزیزم من فوق لیسانس شبکه دارم. اینارو برا من توضیح میدی؟!" چند دقیقه منو رو منتظر گذاشت بعد گفت پرسیدم، میگن طبیعیه!

کلا پشتیباناشون در حد یه تایپیستن که یه دوره نتورک+ دیدن! :|

لینک به دیدگاه

سلام

من های وب هستم ولی برای بازی انلاین چون پینگ میخواد زیاد خوب نیست میخواستم بیام شاتل حالا اگر وضعیت اینه پس کجا خوبه؟

دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن. قیمت نسبت به کارایی

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

دو خط شاتل تو خونه دارم.

موفق باشید.

درود

تا چقدر دانلود؟

روزانه و شبانه چقدر بازی و چقدر مصرف و دانلود دارین؟

از چه سرویسیش استفاده میکنین. چون نگاه کردم باید سرویس شبانه رو که جدا گرفت

لینک به دیدگاه

با سلام

قابل توجه دوستان : اگرمدیریت مصرف نداشته باشید(زیاد دانلود کنید) کلا ماه بعد سرعت میاد روی 7 یا 4 طوری که اینقدر طول میکشه باز شدن صفحات نت که باید سرت رو بکوبی به دیوار!   نزدیک به یک ماه طول کشید سرعت به مقدار قبل برگرده،  سرویس نامحدود حجم 25 گیگ بود نزدیک به 103 گیگ مصرف شد ه بود ولی اون افت سرعت!. روزانه 500 مگ تا 1گیگ بیشتر نباید دانلود بشه وگرنه سرعت میاد پایین !.سرویس 256kb art3

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hamedlim گفته است :

درود

تا چقدر دانلود؟

روزانه و شبانه چقدر بازی و چقدر مصرف و دانلود دارین؟

از چه سرویسیش استفاده میکنین. چون نگاه کردم باید سرویس شبانه رو که جدا گرفت

سرویس eco 8mb 9gb برای شبانه هم حدود 30 هزار تومن هزینه دادم که کلا حدود 100 تومن شد.

روزانه بین 500 مگ تا 1 گیگ.

شبانه هم همین مقدار هر روز ثابت.

لینک به دیدگاه

اسیاتک بگیر با دانلود منجر افت سرعت نداره.

پروفایل گیمینگ هم داره.

تو قصمت حجمی ها یه تعرفه داره غیر حجمی 40 هزار تومن ماهی.

سرعت 2مگ.

در روز تا 800 مگ استفاده کنی سرعتت همون 2 مگابیت معادل 250 کیلوبایت هست و اگه بیشتر از 800 مگ شد سرعت تا اخر همون روز کم میشه و بعد از ساعت 12 شب دوباره میاد رو 2 مگابیت

لینک به دیدگاه

سلام

پینگ اینترنت بشدت بالا رفته که ایمیل فرستادم چرا وضعیت اینجوری درستش کنه طرف برداشته زده اینترنت من رو کلا پوکونده هیچکی هم اونجا حالیش نمیشه

این مدولاسیون خط من رو  که FastPathبوده در حالت Interleavedگذاشتن که  مثلا نویز خط کم بشه!

زنگ میزنم میگه هیچ تغییری نرم افزاری ندادیم مااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

الان من اینا رو چجوری  حالی کنم؟می خواستم هم برم پارس آنلاین دیدم این نمایندگیش قبلا ازش به  مدت دو سال اینترنت داشتم اصلا نمیدونستم  پارس آنلاین !تعرفه هاش هم با خود پارس آنلاین فرق میکنه ولی نمایندگی پارس آنلاین داره

منم فقط می خوام گیم بزنم الان  موندم چیکار کنم...کسی تو شاتل تهران آشنایی چیزی داره از اونجا زنگ بزنن شهرستان لعنتی ما مشکل من رو  حل کنند

من یه خط FastPAthبا پروفایل گیم 8 مگ می خوام طرف یه آدم کاملا بیسواد به تمام معناست که حرف زدن باهاش فقط وقت آدم رو میگیره -__-

Untitled.png

ویرایش شده توسط Dark-_-Witcher
لینک به دیدگاه

اين شاتل دزديه دومي نداره

كل يك ماه سرويسم، پينگ ٢٠٠ با packet lose بود روز اخر پينگم شد 80-90

پشتيباني انلاينش هم كه هيچي يه خر نشسته پشت سيستم كه سرعت تايپش با پشتيباني افلاين فرقي نميكنه

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، K1lleR گفته است :

اين شاتل دزديه دومي نداره

كل يك ماه سرويسم، پينگ ٢٠٠ با packet lose بود روز اخر پينگم شد 80-90

پشتيباني انلاينش هم كه هيچي يه خر نشسته پشت سيستم كه سرعت تايپش با پشتيباني افلاين فرقي نميكنه

الان مشکل اینه  من چجوری حالیش کنم اینترنت من  رو  به حالت اولیه برگردونه!!!!!!!!!!!! اصلا هیچی نمیدونه طرف

به خوداون کسی که این گند رو زده ایمیل فرستادم یک  ساعت دیگه هم  که شیف اینا تموم بشه زنگ میزنم پشتیبانی شبشون ببینم اون  میفهمه یا نه...واقعا درد بزرگی شده xD

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...