رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت شاتل

reza-hatami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

خب چیزی که زیاده شرکت :# این نشد یکی دیگه

بقیه پینگ و پشتیبانی درست ندارن..

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

بقیه پینگ و پشتیبانی درست ندارن..

کجا هستید شما ؟
( من خودم از پارس انلاین می گیرم به قول بعضیا افلاین :D پینگش که برا من که شهرستانم تو خراسان رضوی تا تهران ۱۴ هست  و خارجی توی سرور های دبی csgo ۴۵ و سرور اروپا 91 تا 104 اینا هست رینبو هم eu west 93 هست ( فعلان به گیم دسترسی ندارم واگرنه عکس میفرستادم ) پشتیبانیش هم اوکیه )

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، SaeedReDLiNe گفته است :

کجا هستید شما ؟
( من خودم از پارس انلاین می گیرم به قول بعضیا افلاین :D پینگش که برا من که شهرستانم تو خراسان رضوی تا تهران ۱۴ هست  و خارجی توی سرور های دبی csgo ۴۵ و سرور اروپا 91 تا 104 اینا هست رینبو هم eu west 93 هست ( فعلان به گیم دسترسی ندارم واگرنه عکس میفرستادم ) پشتیبانیش هم اوکیه )

گنبد کاووس (مهمان جدید کرونا)

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Sabertooth گفته است :

گنبد کاووس (مهمان جدید کرونا)

حالا بعد اتمام این سرویستون بیاین ببینین چطوره این پارس افلاین :ي

البته قبلش از هم محله ها و اینا هم یه جستجویی بکنید  که وضع اونجا چطوره  
نه که اخه اینترنتمون همه جا یکیخ و فقط به شرکتش ربط داره ( مثل مخابرات هیچ کارس همه فتنه ها سر اینه :/)

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Goorani گفته است :

اینکه شماره تلفن میخواد

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، surena گفته است :

تو همون سجاد کلن tnt رینبویی؟

نت های خانگی ریده، ‌‌‌‌‌ptp ها و اختصاصی ها نه

ptp دارم ، پنج روزی هست که مشکل پینگ و پاکت لاست دارم. هر موقع هم تماس میگیرم میگن هنوز مشکل خارج از شبکه پابرجاست و همکاران تلاش شبانه روزی دارن تا مشکل رو برطرف کنن

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، HamidGameCenter گفته است :

ptp دارم ، پنج روزی هست که مشکل پینگ و پاکت لاست دارم. هر موقع هم تماس میگیرم میگن هنوز مشکل خارج از شبکه پابرجاست و همکاران تلاش شبانه روزی دارن تا مشکل رو برطرف کنن

اتفاقا من امروز ptp گرفتم ، ۴ درصد پکت لاس دان داره

لینک به دیدگاه

منم مشهدم مث شما و بقیه دوستان یک هفته ای هست اینترنتم بعضی وقتا سرعتش کم میشه بعضی وقتا هم برای چند ساعت قطع میشه !

تقریبا اواسط فروردین مهلت اینترنتمم تموم میشه ! زنگ زدم که اینترنت VDSL بخرم از شاتل که میگن چون دفتر مخابرات منطقتون دوره به شما vdsl تعلق نمیگیره !

اینترنت رادیو هم که گرون و به درد گیم نمیخوره !!!

یعنی مث اون دراز گوش تو این اینترنت گیر کردیم ! ماهی 80 گیگ حجم دارم نهایت 30 گیگشو مصرف میکنم ! چون نتم 4 مگه و بخاطر سرویس گیم شاتل رو 2 مگ قفل کردن.

دوستان به نظرتون چیکار کنم ؟!؟!؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

منم مشهدم مث شما و بقیه دوستان یک هفته ای هست اینترنتم بعضی وقتا سرعتش کم میشه بعضی وقتا هم برای چند ساعت قطع میشه !

تقریبا اواسط فروردین مهلت اینترنتمم تموم میشه ! زنگ زدم که اینترنت VDSL بخرم از شاتل که میگن چون دفتر مخابرات منطقتون دوره به شما vdsl تعلق نمیگیره !

اینترنت رادیو هم که گرون و به درد گیم نمیخوره !!!

یعنی مث اون دراز گوش تو این اینترنت گیر کردیم ! ماهی 80 گیگ حجم دارم نهایت 30 گیگشو مصرف میکنم ! چون نتم 4 مگه و بخاطر سرویس گیم شاتل رو 2 مگ قفل کردن.

دوستان به نظرتون چیکار کنم ؟!؟!؟

بزن از ایران برو 😂😂 پرسجو کن ببین منطقه شما کدوم نت خوب جواب میده اگه دایمی هست اگر نیست واسا این چند روزه بگذره فیکس شه

لینک به دیدگاه

همین الان از دوتا شرکت همزمان توی خونه خودم و یک شرکت توی خونه بابام اینترنت دارم و همه جوره رسد میکنم وضعیتشون رو،حتی بیشتر فامیل هام واسه اینجور چیزا به من زنگ میزنن تا برم و براشون رفع کنم

پس میشه گفت به کیفیت و خدمات دهی چندتا شرکت دسترسی دارم،اما همه این شرکت ها افزایش پینگ و کاهش پهنا دارن حتی رو دانلود از سرور های داخلی هم خیلی اوقات به سرعت سرویس نمیرسه و هرچی هست سراسریه

لینک به دیدگاه

ضرب‌الاجل یک روزه وزارت ارتباطات به اپراتورها برای بهبود کیفیت ای

البته من مخابرات 2 مگ برا گیم دارم مشکلی به جز پکت لاست 5 درصد یا پایینتر ندارم خونمون به مرکز مخابراتی نزدیکه

لینک به دیدگاه

منم شاتل دو روزه پینگ و لاستم زیاد شده.برای های وبم قطع و وصلی دارم.معلوم نیست دوباره چه گلی به سرمون زدن.

لینک به دیدگاه

سلام 

پس از تلاش های بی وقفه و گفتگوهای مکرر با پشتیبانی فنی پینگ به حالت قبل برگشت اما.............

الان 3 روزه دارم چک می کنم از ساعت 20:45 تا 00:30 بامداد همون آش و همون کاسه! خیلی جالبه دقیق و سروقت این اتفاق رخ میده. باید تو این ساعات هم دوباره با پشتیبانی غیر فنی وارد نبرد بشم!! والا همش جواب های تکراری

مودم ببر سر خط مودم بیار ته خط...از بالاش سیم برق رد شده...از پایین سیم برق رد شده... تلفن بی سیم دارید؟ تلفن بی سیم ندارید؟ اسپلیتر سالمه؟ دارید اصلا؟ و....

آخرین بار که تماس گرفتم خنده ام می گرفت و به طرف با خنده گفتم میتونم دوباره به پینگ قبلیم دست یابم یا نه؟ فقط بگو می تونی این کارو بکنی یا نه فقط بگو آره یا نه ؟ طرف خندید گفت چند لحظه و بعد همه چی درست شد!!!! ازش پرسیدم چه کار کردی درست شد خندید و نگفت فقط گفت خداروشکر که مشکلتون بر طرف شد 

البته مشکل بالا پا برجاست که اونم میرم تو کارش

لینک به دیدگاه

در در 10 اسفند 1398 در 18:23، Alirezatha گفته است :

اینکه شماره تلفن میخواد

باز یه برنامه دیگه اشتباه گرفتی😁

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام بر دوستان و كاربران محترم فروم ليون

همه مطلع هستيم كه قيمت تمام كالاهاى ديجيتالى و الكترونيكى به شدت رو به افزايش هست...البته در ايران وطبق معمول...🙄 كه هر كسى يجور از اون تعبير ميكنه (مشكلات سياسى، اقتصادى، اجتماعى، تورم، ارز، تحريم و...)
كارى نداريم به هر حال از موضوع دور نشيم

از اين رو قضيه ورود تكنولوژى VDSL و راه اندازى اون خصوصاً تو شهرهاى قم و تهران (كه البته ما توش ساكن هستيم و با چشم هم داريم از نزديك ميبينيم برامون داغتره) هم كاسه داغتر از آشى شده كه مبحث خبرهاى اين روزا هم شده (كارى نداريم كه طبق تحقيقاتى كه انجام شده اين تكنولوژى واقعاً به سالهاى خيلى قبل بر ميگرده و اينجا تو ايران حالت تازگى داره).

بنده ديروز بود كه مودم خودمو (كه از شركت تى پى لينك و مدل W9960) روى ديوار گذاشتمو با قيمت واقعاً منصفانه اى فروختم با اينكه ميدونم حالا حالا به VDSL احتياج پيدا نميكنم و حالا جايگزين كردن مودم برام دردسر ساز شده طبق توضيحاتى كه عرض كردم حالا بخاطر پاره از مشكلات كه اكثراً درگيرش هستيم مثل هزينه هاى راه اندازى و انتظار براى برقرارى خط كه اگه اخبار رو دنبال كرده باشين تا كم كم براى همه منطقه ها پخش بشه و تجهيزاتو بيارن مدتى طول ميكشه تا فراگيرش كنن در اين بين در بدو شروع كار هم تأثير زيادى رو قيمت ميزاره و ميدونيد كه كلا تو كشور ما خيلى ساخت و ساز با سرعت جالبى صورت ميگيره (در حد ژاپن بعد از هيروشيما...🤪 )

موضوعى كه در بازار توجهمو جلب كرد موضوع قيمت مناسب و واقعاً ارزون مودمهايى بود كه شركت شاتل ارائه ميكنه و در سايت خودش با قيمت قرار داده (به تصوير زير دقت كنيد يكى از مدلها با حدود 50% تخفيف رويايى مگه خارجه...😜 )

f9858906_thumb.jpg

حالا با توجه به بازار خراب اين روزا ميگم اين قيمتها باعث شد كه يه بررسى بكنم و از افراد اهل فن سؤال بكنم كه به موضوع جالبى بر خوردم اونم اينكه اين مدلها در سايت اصلى زايكسل موجود نيست و يا اينكه وقتى مدل رو ميزنى كلا تصوير چيز ديگه اى مياد (يه بنده خدايى بهم گفت اينا تقلبى هستن... وا!!!!) جدايى از شوخى من نميدونم داستان چيه ولى دوستانى كه خريد كردن و استفاده كردن واقعاً ممنون ميشم از تجربيات و نظرات خودشون ما رو محروم نكنن

شرمند از اينكه زياد حرف زدم و يه چيز ديگه اى هم كه باعث تجب زيادم شد لينك زير بود:

https://www.shatel.ir/services/adsl2/adsl2-price-list/vmg1312-b10b/

كه قيمت رو زدن 99ت وقتى آمار گرفتم يكى از دوستان گفت اين مال 7 سال پيشه!!! گفتم مگه داريم VDSL فرمودن كه آره داداش ما تازه بهش رسيديم وگرنه تكنولوژيش مال عهد بوغه گفتم دست مريزار كه چقدر ما زود حركت ميزنيم...

دوستان از برندهاى ديگه هم اگه اطلاعاتى دارين ما رو بى خبر نزارن

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، eddy گفته است :

حالا با توجه به بازار خراب اين روزا ميگم اين قيمتها باعث شد كه يه بررسى بكنم و از افراد اهل فن سؤال بكنم كه به موضوع جالبى بر خوردم اونم اينكه اين مدلها در سايت اصلى زايكسل موجود نيست و يا اينكه وقتى مدل رو ميزنى كلا تصوير چيز ديگه اى مياد (يه بنده خدايى بهم گفت اينا تقلبى هستن... وا!!!!) جدايى از شوخى من نميدونم داستان چيه ولى دوستانى كه خريد كردن و استفاده كردن واقعاً ممنون ميشم از تجربيات و نظرات خودشون ما رو محروم نكنن

درود،

دوست عزیز شرکت دلسا نمایندگی رسمی زایکسل در ایران هست . مدل هایی از زایکسل هم که در ایران هست اگر دقت کنید با عنوان DEL و ... در مدل های VDSL با عنوان VMG هستند. فریم ور این مدل ها هم به صورت اختصاصی برای شرکت دلسا از سمت زایکسل طراحی و ارائه می شود . شرکت شاتل قدیمی ترین شریک تجاری شرکت دلسا می باشد و تمامی تجهیزات مخابراتی آن از برند ZyXEL است. تمامی کالاهای ارائه شده توسط شاتل و یا خود شرکت دلسا اصلی می باشد و فرعی ، دست دو ، ریفر و ... نیستند. قیمت پایین این محصولات از سمت شاتل صرفا به دلیل ارائه آنها با قیمت واقعی به کاربران می باشد و دلیل خاص دیگری ندارد. بنده سالهاست مشترک شاتل هستم و خیلی از دوستان هم همین سرویس و دارند و از همین مودم ها و سری های VDSL اون هم استفاده می کنیم . خیلی به حرف و حدیث ها گوش نکنید. با اطمینان اگر قصد خرید سرویس از شاتل را دارید می توانید از مودم های همین شرکت سفارش بدهید.

البته قیمت مودم ها را در پایین صفحه زیر مشاهده کنید که بروزرتر می باشد :

https://www.shatel.ir/services/adsl2/adsl2-price-list/

ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

توضیحات این دوست عزیز کاملا مورد تایید هستش ...

-----------------------------------------------------------------------------------

برای محکم کاری هرچه بیشتر کافیه یه زنگ به بخش فروش شاتل بزنی تا قشنگ واست توضیح بدن ...

بعدش هم سیاست یک isp موفق اینه که اول بیاد مودم رایگان بده به کاربر !!! ( البته فقط مختص خودش باشه )

اگه هم رایگان نداد پولی میده ولی به قیمت خیلی ارزون ... خب حالا فکر کن سود واقعی رو کی کرده ؟!

مثلا تو امارات به این صورته شما می یایی یه نت 6 ماهه میخری 1000 درهم

( نت تو امارات از ایران هم گرونتره ) / ( ولی نته ها - نه مثل اینجا شل نت )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دیگه نیازی به خرید تجهیزات نداری ! قشنگ همه چیز رو همون 1000 درهمی هست که پرداخت کردی تموم شد ورفت ...

تنها چیزی که اون دوست عزیز درست گفته اینه که ... این چیزا تازه واسه ما تازگی داره :D در صورتی که همه دنیا واسشون عادیه ...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من همیشه میگم / چی بودیم ! چی شدیم ...

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، eddy گفته است :

سلام بر دوستان و كاربران محترم فروم ليون

همه مطلع هستيم كه قيمت تمام كالاهاى ديجيتالى و الكترونيكى به شدت رو به افزايش هست...البته در ايران وطبق معمول...🙄 كه هر كسى يجور از اون تعبير ميكنه (مشكلات سياسى، اقتصادى، اجتماعى، تورم، ارز، تحريم و...)
كارى نداريم به هر حال از موضوع دور نشيم

از اين رو قضيه ورود تكنولوژى VDSL و راه اندازى اون خصوصاً تو شهرهاى قم و تهران (كه البته ما توش ساكن هستيم و با چشم هم داريم از نزديك ميبينيم برامون داغتره) هم كاسه داغتر از آشى شده كه مبحث خبرهاى اين روزا هم شده (كارى نداريم كه طبق تحقيقاتى كه انجام شده اين تكنولوژى واقعاً به سالهاى خيلى قبل بر ميگرده و اينجا تو ايران حالت تازگى داره).

سلام همشهری

میخواستم بپرسم سمت شما vdsl شاتل راه افتاده؟ من ثبت نام کردم ولی دو روز بعدش باهام تماس گرفتن و گفتن سمت شما حالا حالاها عرضه نمیشه vdsl

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Parhaam گفته است :

دوست عزیز شرکت دلسا نمایندگی رسمی زایکسل در ایران هست . مدل هایی از زایکسل هم که در ایران هست اگر دقت کنید با عنوان DEL و ... در مدل های VDSL با عنوان VMG هستند. فریم ور این مدل ها هم به صورت اختصاصی برای شرکت دلسا از سمت زایکسل طراحی و ارائه می شود . شرکت شاتل قدیمی ترین شریک تجاری شرکت دلسا می باشد و تمامی تجهیزات مخابراتی آن از برند ZyXEL است. تمامی کالاهای ارائه شده توسط شاتل و یا خود شرکت دلسا اصلی می باشد و فرعی ، دست دو ، ریفر و ... نیستند. قیمت پایین این محصولات از سمت شاتل صرفا به دلیل ارائه آنها با قیمت واقعی به کاربران می باشد و دلیل خاص دیگری ندارد. بنده سالهاست مشترک شاتل هستم و خیلی از دوستان هم همین سرویس و دارند و از همین مودم ها و سری های VDSL اون هم استفاده می کنیم . خیلی به حرف و حدیث ها گوش نکنید. با اطمینان اگر قصد خرید سرویس از شاتل را دارید می توانید از مودم های همین شرکت سفارش بدهید.

عزيز بنده هم اصلا قصد تخريب شركت بزرگ شاتل رو نداشتم و فقط برام سؤالاتى كه پيش اومده بود رو مطرح كردم و اينكه منظورم ريفر و دست دو نبود منظورم فقط اين مسأله بود كه چرا اين مدلها توى سايت رسمى شركت زايكسل نيستن و اينكه داستانى مشابه يوتل دارن آيا يعنى اينجا اسمبل ميشن؟ و به  اضافه حرف و حديثها به قول شما البته اون متنى كه نوشتم واقعاً بخاطر كمبود وقت نتونستم دقيقتر و با جزئيات بنويسم كه دوستان بيشتر و بهتر استفاده كنن ممنون از شما من هم بيشتر تجربيات و اطلاعات بقيه رو لازم داشتم...👍

در 24 دقیقه قبل، invoker گفته است :

برای محکم کاری هرچه بیشتر کافیه یه زنگ به بخش فروش شاتل بزنی تا قشنگ واست توضیح بدن ...

بعدش هم سیاست یک isp موفق اینه که اول بیاد مودم رایگان بده به کاربر !!! ( البته فقط مختص خودش باشه )

اگه هم رایگان نداد پولی میده ولی به قیمت خیلی ارزون ... خب حالا فکر کن سود واقعی رو کی کرده ؟!

مثلا تو امارات به این صورته شما می یایی یه نت 6 ماهه میخری 1000 درهم

( نت تو امارات از ایران هم گرونتره ) / ( ولی نته ها - نه مثل اینجا شل نت )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دیگه نیازی به خرید تجهیزات نداری ! قشنگ همه چیز رو همون 1000 درهمی هست که پرداخت کردی تموم شد ورفت ...

تنها چیزی که اون دوست عزیز درست گفته اینه که ... این چیزا تازه واسه ما تازگی داره :D در صورتی که همه دنیا واسشون عادیه ...

ممنون دقيقاً همينطوره كه فرمودين البته اين داستان تو هر كشورى به يه صورت دنبال ميشه مثلا بنده يه فاميلى در هلند دارم كه وقتى اشتراك نت فيبر نورى از يه شركت به مدت يكسال گرفت با اون سرعت فضايى و قيمت مفت شركت به پاس خريدش بدون قرعه كشى اومدن دم درش بهش يه ipad دادن اون زمان بعدش ميومد پيش ما پز ميداد باهاش...😬

البته حالا جدايى از سياست شركتها با اين حرفهايى كه زدين يه سؤال هم برام پيش اومد آيا ميشه مودمها رو بدون اينكه اشتراك از شاتل بگيريم فقط تهيه كنيم برا يه شركت ديگه برا خودمون؟!

در 22 دقیقه قبل، indianboy گفته است :

سلام همشهری

میخواستم بپرسم سمت شما vdsl شاتل راه افتاده؟ من ثبت نام کردم ولی دو روز بعدش باهام تماس گرفتن و گفتن سمت شما حالا حالاها عرضه نمیشه vdsl

تا جايى كه اطلاع دارم شاتل تجهيزاتو داره نصب ميكنه تصاويرى كه ديدم منطقه مالك اشتر نيروگاه و امشب هم كه با چشم خودم مال منطقه آذر رو ديدم حفر كرده بودن و نصب كرده بودن البته نصب اون مكعب آهنى يه طرف ماجراست و تجهيزات و سيم كشيهاشون هم يه طرف ديگه ماجراست بنده هم اصلا قصد تهيه VDSL  رو ندارم و بخواد همه گير بشه خصوصاً در ايران با اين اوضاعى كه ميبينم سالها ميكشه الا اينكه واقعاً اجازه به تمام شركتهاى خصوصى بدن كه با هزينه خودشون ساخت و ساز رو سريعتر بالا ببرن كه طبق تجربه مخابرات نميزاه به اين راحتى پول از سمتش سر بخوره...

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، indianboy گفته است :

سلام همشهری

درود،

دل حال حاضر صرفا زیرساخت ها درحال بهبود و تعویض است. پس از انجام زیرساخت ها سرویس ارائه می شود. تغییر در زیرساخت هم بهبود سرویس های فعلی ADSL را به دنبال خواهد داشت و هم امکان ارائه سرویس های VDSL

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، eddy گفته است :

يه طرف ديگه ماجراست بنده هم اصلا قصد تهيه VDSL  رو ندارم و بخواد همه گير بشه خصوصاً در ايران با اين اوضاعى كه ميبينم سالها ميكشه الا اينكه واقعاً اجازه به تمام شركتهاى خصوصى بدن كه با هزينه خودشون ساخت و ساز رو سريعتر بالا ببرن كه طبق تجربه مخابرات نميزاه به اين راحتى پول از سمتش سر بخوره...

این یک همکاری مشترک بین مخابرات و شاتل می باشد و از قم استارت خورده و تهران و شهرهای بعد هم به دنبال خواهد بود. همین که یک شرکت پیش قدم شده خودش کلی هست... زیرساخت که فراهم باشد شرکت های دیگر هم به راحتی می توانند با تغییر در تجهیزات خود از بستری که فراهم می شود استفاده کنند.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، eddy گفته است :

البته حالا جدايى از سياست شركتها با اين حرفهايى كه زدين يه سؤال هم برام پيش اومد آيا ميشه مودمها رو بدون اينكه اشتراك از شاتل بگيريم فقط تهيه كنيم برا يه شركت ديگه برا خودمون؟!

داداش بهترین کار اینه / زنگ بزنی بخش فروش شاتل و هر چیزی رو که میخواهی بفهمی با یه زرنگی از زیر زبونشون بکشی بیرون ...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جز این / والا من یکی هیچ اطلاع خاصی ندارم. ولی بنظر ام اختصاصی خوده شاتل باید باشه !

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، eddy گفته است :

تا جايى كه اطلاع دارم شاتل تجهيزاتو داره نصب ميكنه تصاويرى كه ديدم منطقه مالك اشتر نيروگاه و امشب هم كه با چشم خودم مال منطقه آذر رو ديدم حفر كرده بودن و نصب كرده بودن البته نصب اون مكعب آهنى يه طرف ماجراست و تجهيزات و سيم كشيهاشون هم يه طرف ديگه ماجراست بنده هم اصلا قصد تهيه VDSL  رو ندارم و بخواد همه گير بشه خصوصاً در ايران با اين اوضاعى كه ميبينم سالها ميكشه الا اينكه واقعاً اجازه به تمام شركتهاى خصوصى بدن كه با هزينه خودشون ساخت و ساز رو سريعتر بالا ببرن كه طبق تجربه مخابرات نميزاه به اين راحتى پول از سمتش سر بخوره...

کجای آذر داشتن نصب میکردن؟ من ساکن آذر هستم.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، eddy گفته است :

آيا ميشه مودمها رو بدون اينكه اشتراك از شاتل بگيريم فقط تهيه كنيم برا يه شركت ديگه برا خودمون؟!

درود،

خیر، صرفا برای ارائه به مشترکین سرویس شاتل می باشد و قابل تهیه به صورت جداگانه نیست.

لینک به دیدگاه

مدلهای با نام یکسان برای مناطق مختلف ممکنه گاها متفاوت باشند 

فقط مختص این شرکت نیست مثلا مودم دی لینک 960 امریکا با خاور میانه کاملا متفاوت هست 

شما تو سایت مورد نظر قسمت خاور میانه رو انتخاب کنید احتمالا همین مودلهای شاتل موجود هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...