رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت شاتل

reza-hatami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به یزدان گر ما خرد داشتیم کجا این سرانجام بد داشتیم 

لینک به دیدگاه

در در 2 مهر 1399 در 21:20، M4ST3R گفته است :

درود

امشب متوجه شدم که متاسفانه شرکت شاتل قیمت سرویس های خودش رو یکشبه بیشتر از 50 درصد گران کرد که تا جایی که بنده در این چند ساله با adsl سر و کار داشتم(حدود 10 سال) بی سابقه است

دوستان لطفا شکایت های خودشون رو در 195 ثبت کنن که معمولا تجربه نشون داده این افزایش برای همه شرکت ها اتفاق خواهد افتاد.

حدود 2 ماه پیش سرویس 16 مگ از 70 شد 100 الانم که کردنش 150 :| تازه مالیات هم میاد روش 

بگیم دزدیه که نه بیشتر شبیه تجاوزه

بخوایم حساب کنیم از 3 ماه پیش تا به الان 90 درصد افزاریش قیمت داشتیم توی شاتل

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، bahman_0121 گفته است :

حدود 2 ماه پیش سرویس 16 مگ از 70 شد 100 الانم که کردنش 150 :| تازه مالیات هم میاد روش 

بگیم دزدیه که نه بیشتر شبیه تجاوزه

بخوایم حساب کنیم از 3 ماه پیش تا به الان 90 درصد افزاریش قیمت داشتیم توی شاتل

علاوه بر گران کردن دزدی هم میکنن.من هر روز مصرفم بیش از 800 مگ میشه.در صورتی که همچین مصرفی ندارم.برا کسی همچین چیزی اتفاق نیفتاده؟

ویرایش شده توسط amir.t.1261
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

علاوه بر گران کردن دزدی هم میکنن.من هر روز مصرفم بیش از 800 مگ میشه.در صورتی که همچین مصرفی ندارم.برا کسی همچین چیزی اتفاق نیفتاده؟

دزدیشون در حدود 5 ماهی میشه شروع شده و خیلی هم زیاد شده ی روز اصلا خونه نبودم بعد چک کردم دیدم 18 گیگ کم شده بعد زنگ زدم و مانیتورینگ هم کردن و تفرح رفتن و پیچوندن 

راستی تلگرام قطع شده ؟ داشتم پست فروش قطعه میزدم یهو دیدم کار نمیکنه تلگرام 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، bahman_0121 گفته است :

دزدیشون در حدود 5 ماهی میشه شروع شده و خیلی هم زیاد شده ی روز اصلا خونه نبودم بعد چک کردم دیدم 18 گیگ کم شده بعد زنگ زدم و مانیتورینگ هم کردن و تفرح رفتن و پیچوندن 

راستی تلگرام قطع شده ؟ داشتم پست فروش قطعه میزدم یهو دیدم کار نمیکنه تلگرام 

تلگرام مشکلی نداره.ولی منم بیشتر از دزدیشون شکایت دارم.نمیدونم به کجا باید بگیم.اگه کس دیگه ای هم فکر میکنه دزدی میکنن بگه.نمیدونم جای بهتری هست بریم اونجا.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

تلگرام مشکلی نداره.ولی منم بیشتر از دزدیشون شکایت دارم.نمیدونم به کجا باید بگیم.اگه کس دیگه ای هم فکر میکنه دزدی میکنن بگه.

برای من اصلا بالا نمیاد :| 

شکایت فایده نداره اینا همه با هم هماهنگ هستن برای سر کیسه کردن مردم بسیج شدن 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، bahman_0121 گفته است :

برای من اصلا بالا نمیاد :| 

شکایت فایده نداره اینا همه با هم هماهنگ هستن برای سر کیسه کردن مردم بسیج شدن 

دقیقا.

برید سایت شاتل قسمت تعرفه ها سرویس های نقره ای رو برداشتن.

لینک به دیدگاه

معلوم نیست باز میخوان چی کار کنن که تعرفه هارو فعلا از سایت برداشتن!(طرح های غیر از نقره ای اینترنت محسوب نمیشن)

الان طرح هارو که دوباره گزاشتن میبینین قیمت هارو 10 درصد کم کردن ولی حجمشون رو 50 درصد!

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است :

معلوم نیست باز میخوان چی کار کنن که تعرفه هارو فعلا از سایت برداشتن!(طرح های غیر از نقره ای اینترنت محسوب نمیشن)

الان طرح هارو که دوباره گزاشتن میبینین قیمت هارو 10 درصد کم کردن ولی حجمشون رو 50 درصد!

برا شما دزدی نمیکنن؟(حجم هارو زیاد نمیندازن؟)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 50 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

بنده از مخابرات و مبین نت دارم به نظر میاد مصرف بین الملل بیشتر کردن قبلا واسه مبین نت 7 گیگ خرید میکردم یک ماه کافی بود حتی اضافه هم میومد اما الان ظرف 5 روز ، 5 گیگ مصرف شده اونم فقط واتساپ و تلگرام که فقط تو گروه متن هست نه فیلمی نه عکسی !

و وبگردی هم فقط لیون میام

نمیدونم به خاطر مجازی شدن کلاسهاست که مردم بیشتر واتساپ استفاده میکنن اومدن چند روزی هم سرعتشو کم کردن ملت از آپهای داخلی استفاده کنن عوض بالا بردن کیفیت خدمات ، میرینن به کیفیت آپهای خارجی

اومدیم برای خواهرم مبین نت یا همراه اول td lte بخریم همشون مودمها ناموجود شدن !

خاک بر سرشون ، دلار در عرض 6 سال 10 برابر بشه بیشتر از اینا انتظاری نیست !

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

بنده از مخابرات و مبین نت دارم به نظر میاد مصرف بین الملل بیشتر کردن قبلا واسه مبین نت 7 گیگ خرید میکردم یک ماه کافی بود حتی اضافه هم میومد اما الان ظرف 5 روز ، 5 گیگ مصرف شده اونم فقط واتساپ و تلگرام که فقط تو گروه متن هست نه فیلمی نه عکسی !

و وبگردی هم فقط لیون میام

نمیدونم به خاطر مجازی شدن کلاسهاست که مردم بیشتر واتساپ استفاده میکنن اومدن چند روزی هم سرعتشو کم کردن ملت از آپهای داخلی استفاده کنن عوض بالا بردن کیفیت خدمات ، میرینن به کیفیت آپهای خارجی

خاک بر سرشون ، دلار در عرض 6 سال 10 برابر بشه بیشتر از اینا انتظاری نیست !

پس سراسریه.فکر کنم باید بسازیم و پولامون رو بریزیم توی حلقشون.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

پس سراسریه.فکر کنم باید بسازیم و پولامون رو بریزیم توی حلقشون.

چرا باید بسازید؟ 

دو ماه هماهنگ باشید و سرویستون رو تمدید نکنید و از نت موبایل استفاده کنید تا به پامون بیفتن و التماسمون رو کنند. 

خود من تو منطقمون فقط از مخابرات دزد و حرو. م زاده می تونم سرویس بگیرم که کیفیت و حجم افتضاحی داره. سه ماه پیش سرویسش رو قطع کردم و الان با وجود فشار تمام اعضای خانواده زیر بار نرفتم که نت adsl رو وصل کنم و داریم از نت موبایل استفاده می‌کنیم. 

اگر کل ملت با هم هماهنگ فقط دو ماه از این پدر سوخته ها سرویس نگیرن، حساب کار دستشون میاد. 

افسوس که... 

حالا شما بیا بگو نخیر نمیشه و فلان و... 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، Mreza123 گفته است :

چرا باید بسازید؟ 

دو ماه هماهنگ باشید و سرویستون رو تمدید نکنید و از نت موبایل استفاده کنید تا به پامون بیفتن و التماسمون رو کنند. 

خود من تو منطقمون فقط از مخابرات دزد و حرو. م زاده می تونم سرویس بگیرم که کیفیت و حجم افتضاحی داره. سه ماه پیش سرویسش رو قطع کردم و الان با وجود فشار تمام اعضای خانواده زیر بار نرفتم که نت adsl رو وصل کنم و داریم از نت موبایل استفاده می‌کنیم. 

اگر کل ملت با هم هماهنگ فقط دو ماه از این پدر سوخته ها سرویس نگیرن، حساب کار دستشون میاد. 

افسوس که... 

حالا شما بیا بگو نخیر نمیشه و فلان و... 

مگه لیون چند تا عضو فعال داره و اونم همه همدل و هماهنگ بشن این حرکتو بزنن به فرض زدیم فرقی نمیکنه مگر اینکه این حرکت سراسری باشه که اون موقع نت موبایل گرون میکنن !

هر کاری کنی این خونه از آجر اول کج و خرابه !

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

برا شما دزدی نمیکنن؟(حجم هارو زیاد نمیندازن؟)

حقیقتا بنده اصلا حجم رو نگاه نمیکنم، 300 و خورده ای حجم هست معمولا نصفش آخر ماه میمونه!

لینک به دیدگاه

اینا برا هر کاری یه فکری میکنن.بریم اینترنت موبایل اونو گرون میکنن.اصلا اینترنت نگیریم میرن سر چیزای دیگه مثل پول تلفن.اون هم نگیریم میرن سر یه چیز دیگه.

اینجوری نمیشه.ما هی بسته بگیریم هیچ کاری نکرده از بین بره.گرون کردن چیزی نیست.دلار 10 برابر شده اینا هم گرون میکنن.ولی اینکه دزدی میکنن زور داره.3-4 روز پیش خانه نبودیم مودم هم خاموش بود که بگم هکمون کردن.اومدم دیدم 400 مگ انداختن.

بهترین شرکت اینترنت که دزدی نکنن کدومه؟

لینک به دیدگاه

والا اینترنت ایرانسل موبایل که شعورش رو در آورده اون از حذف کردن نصف بستا ها گرونه کزدن بسته های بالای 30 روز 

فکز کردن رو گنج قارون نشستیم

در 8 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

اینجوری نمیشه.ما هی بسته بگیریم هیچ کاری نکرده از بین بره.گرون کردن چیزی نیست.دلار 10 برابر شده اینا هم گرون میکنن

درسته گرون کنن ولی حداقل یچیز بهش اضافه کنن یه بهبودی بهش ببخشن یه سرعتیشو ببرن بالا یه نیم گیگ حداقل بزارن روش نه اینکه هم کمش کنن هم گرون

ویرایش شده توسط Just
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

بهترین شرکت اینترنت که دزدی نکنن کدومه؟

صبانت و پارس انلاین

شاتل ورشکسته شده تقریبا ... نیاز داره افزایش هزینه بزنه کسری هاش جبران شن خیلی اوضاعشون وخیمه

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، (Golds) گفته است :

صبانت و پارس انلاین

شاتل ورشکسته شده تقریبا ... نیاز داره افزایش هزینه بزنه کسری هاش جبران شن خیلی اوضاعشون وخیمه

جدی داره ورشکست میشه؟و اونایی که گفتید دزدی نمیکنن؟

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، (Golds) گفته است :

صبانت و پارس انلاین

شاتل دیگه دسته دزد رو از پشت بسته ی اشغال پیدا نمیشه جلوی این دزدیها رو بگیره 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، bahman_0121 گفته است :

شاتل دیگه دسته دزد رو از پشت بسته ی اشغال پیدا نمیشه جلوی این دزدیها رو بگیره 

من خودم تو فکر پارس آنلاینم.ولی آدم میگه نره اونجا ،اونجا هم از اینا دزد تر باشن.چقدر منت هم میزارن که نیم بها حساب میکنیم.

لینک به دیدگاه

من حدود یک ساله از تعرفه 8 مگابیت استفاده میکنم اون زمان ماهی 68 تومن بود قیمتش ولی الان شده 104 تومن....ولی نمیدونم چرا برا من فاکتور ماهانه که میاد همون 68 میاد!

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

من خودم تو فکر پارس آنلاینم.ولی آدم میگه نره اونجا ،اونجا هم از اینا دزد تر باشن.چقدر منت هم میزارن که نیم بها حساب میکنیم.

صبانت خریدم بررسی میکنم اگه خوب بود پیشنهاد میدم 

یکساله 1000 ترا خارجی 340 فکر کنم تموم شد روی 8 مگ امیدوارم پینگ خوبی داشته باشه پول 3 ماه شاتل ...

جشنواره پارس انلاین هم بد نیست

POS-8192-12M-420G-P80 12 ماه 8Mbps 420GB 840GB ۳۰۰,۰۰۰
لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، (Golds) گفته است :

صبانت خریدم بررسی میکنم اگه خوب بود پیشنهاد میدم 

یکساله 1000 ترا خارجی 340 فکر کنم تموم شد روی 8 مگ امیدوارم پینگ خوبی داشته باشه پول 3 ماه شاتل ...

جشنواره پارس انلاین هم بد نیست

POS-8192-12M-420G-P80 12 ماه 8Mbps 420GB 840GB ۳۰۰,۰۰۰

پول مهم نیست.بررسی کنید اگه دزدی نداشتن مثل شاتل بگید.

لینک به دیدگاه

امروز زنگ زدن میگه شما شکایت داشتید ما چند ساله قیمت هارو دست نزدیم کار غیر قانونی انجام ندادیم،گفتم اون 30 درصد که مصوب کردن هیچ، شما به چه اجازه 50 درصد گرون کردین باز میگه نه ما کار غیر قانونی نکردیم کلا با یه مشت ربات طرفیم!

لااقل به این بنده خداها یه چیزی درست حسابی یاد بدن بگن!

ویرایش شده توسط M4ST3R
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است :

امروز زنگ زدن میگه شما شکایت داشتید ما چند ساله قیمت هارو دست نزدیم کار غیر قانونی انجام ندادیم،گفتم اون 30 درصد که مصوب کردن هیچ، شما به چه اجازه 50 درصد گرون کردین باز میگه نه ما کار غیر قانونی نکردیم کلا با یه مشت ربات طرفیم!

لااقل به این بنده خداها یه چیزی درست حسابی یاد بدن بگن!

تعرفه 16 مگ نهایتا باید ماهی 80 هزار تومن باشه

تعرفه 8 مگ نهایتا باید ماهی 50 هزار تومن باشه

دقت کنید مقدار حجم تو ماکس تعرفه اصلا مطرح نیست حال یک شرکت یک گیگ در ماه اختصاص بده چه 100 گیگ که موقع خرید سرویس باید مقدار حجم مشخص باشه. برای همین منظور برای رقابت شرکتهای مختلف حجم های مختلف در نظر گرفتند .

حال امکان داره یک شرکت مثلا قبلا سرویس 16 مگ ماهی 40 گیگابایت رو میداده 80 هزار تومن اما الان داره 16 مگ ماهی 20 گیگابات میده 80 هزار تومن اینجا گرون فروشی رخ نداده حق با شرکت هستش اما اگه بیاد سرویس 16 مگ 100000 گیگابایت رو بده 81هزار تومن اینجا شرکت تخلف کرده است

13960823091657928124937610.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...