رفتن به مطلب

3090 و 3080 در لیون

Recommended Posts

در 5 ساعت قبل، zen گفته است :

به فرض این که 3 تا بیارم وقتی پول بنده 2 ماه گرو باشه و ارزشش کم بشه کی میخواد جبران کنه اون موقع بجای 38 تومن باید 48 تومن بفروشم تا ارزش پول بنده حفظ بشه. من میخوام برای کسی که بخواد با قیمت مناسب تهیه کنم. با قیمت 47 یا 48 تومن فکر نکنم کسی بخره. 

سلام گرامی

این چه حرفیه.

گیریم که توی 1 ماه اینقدر باز ریال افت کنه که شما مجبور بشی بجای 38 بدی 48, بازم بین 48 تومن و 63 تومن معلومه هرکی بخواد بخره از شما میخره دیگه.

منتها فقط مثل اینایی که کارتو با دلار 90 تومن دارن میفروشن نباشی کافیه.

بار اول حتی 1 عدد بیاری سود خوبی میکنی, میتونی از بار دوم و سوم هی تعداد بیشتری بیاری.

البته هرکی خواست 3080 وارد کنه به نظرم بهتره صبر کنه از نوع 20 گیگ بیاره که گفته شده توی دسامبر قراره عرضه بشه.

ویرایش شده توسط Ali_14
لینک به دیدگاه

• ارسال 139
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 29 دقیقه قبل، Ali_14 گفته است :

سلام گرامی

این چه حرفیه.

گیریم که توی 1 ماه اینقدر باز ریال افت کنه که شما مجبور بشی بجای 38 بدی 48, بازم بین 48 تومن و 63 تومن معلومه هرکی بخواد بخره از شما میخره دیگه.

منتها فقط مثل اینایی که کارتو با دلار 90 تومن دارن میفروشن نباشی کافیه.

بار اول حتی 1 عدد بیاری سود خوبی میکنی, میتونی از بار دوم و سوم هی تعداد بیشتری بیاری.

البته هرکی خواست 3080 وارد کنه به نظرم بهتره صبر کنه از نوع 20 گیگ بیاره که گفته شده توی دسامبر قراره عرضه بشه.

3070 کی میاد بازار این فقط رکورد داره

ک دست دوستان عزیز بهش میرسه 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، reza21a گفته است :

3070 کی میاد بازار این فقط رکورد داره

ک دست دوستان عزیز بهش میرسه 

سلام فکر کنم جایی خوندم هم 3070 و هم ورژن 20 گیگ 3080 هر دو ماه دسامبر میان بازار. البته قطعی نمیدونم.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان

چندی قبل ( حدود 15 روز قبل اگر اشتباه نکنم ) سایت جیبانو یه آگهی گذاشته بود با عنوان قرعه کشی کارتهای 3080 و 3090

گفته بود که کسانی که مایل به خرید این کارتها هستند برای قرعه کشی نام نویسی کنند و پس از موجود شدن کارتها ، از بین کسانی که نام نویسی کرده اند قرعه کشی می شه و به برندگان ، کارت 3080 و 3090 " با قیمت مناسب " فروخته میشه ...

من هم بهرحال اسم نویسی کردم تا ببینم بالاخره چی پیش میاد ...

امروز ظهر ساعت 3 بعد از ظهر دیدم یه شماره ناشناس با گوشی من تماس گرفت و وقتی جواب دادم گفتن از جیبانو هستن و اسم من در قرعه کشی برنده شده برای کارت Asus TUF 3080 نسخه معمولی ( OC نبود )

قیمت رو که سوال کردم گفتن 53 میلیون تومان !

من هم گفتم که باید فکر کنم ولی از من خواستن که حداکثر تا یک ساعت آینده باید جواب بدم که آیا می خوام کارت رو یا نه !

بهرحال من هم هر چی حساب و کتاب کردم دیدم واقعأ خیلی گرون حساب شده و با توجه به قیمت جهانی کارت که 700 دلار هست ، اونها کارت رو دارن با دلار 75000 تومان حساب میکنن !

لذا بهشون جواب منفی دادم و وقتی گفتم که قیمت کارت خیلی گرون حساب شده ، جواب دادن که این کارت رو اونها به قیمت 1000 دلار وارد کردن و این قیمت مناسب هست !

حالا اگر شما جای من بودید ، چه جوابی می دادید ؟؟؟ آیا با این قیمت کارت رو می خریدید یا نه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

با سلام خدمت دوستان

چندی قبل ( حدود 15 روز قبل اگر اشتباه نکنم ) سایت جیبانو یه آگهی گذاشته بود با عنوان قرعه کشی کارتهای 3080 و 3090

گفته بود که کسانی که مایل به خرید این کارتها هستند برای قرعه کشی نام نویسی کنند و پس از موجود شدن کارتها ، از بین کسانی که نام نویسی کرده اند قرعه کشی می شه و به برندگان ، کارت 3080 و 3090 " با قیمت مناسب " فروخته میشه ...

امروز ظهر ساعت 3 بعد از ظهر دیدم یه شماره ناشناس با گوشی من تماس گرفت و وقتی جواب دادم گفتن از جیبانو هستن و اسم من در قرعه کشی برنده شده برای کارت Asus TUF 3080 نسخه معمولی ( OC نبود )

من هم گفتم که باید فکر کنم ولی از من خواستن که حداکثر تا یک ساعت آینده باید جواب بدم که آیا می خوام کارت رو یا نه !

بهرحال من هم هر چی حساب و کتاب کردم دیدم واقعأ خیلی گرون حساب شده و با توجه به قیمت جهانی کارت که 700 دلار هست ، اونها کارت رو دارن با دلار 75000 تومان حساب میکنن !

لذا بهشون جواب منفی دادم و وقتی گفتم که قیمت کارت خیلی گرون حساب شده ، جواب دادن که این کارت رو اونها به قیمت 1000 دلار وارد کردن و این قیمت مناسب هست !

حالا اگر شما جای من بودید ، چه جوابی می دادید ؟؟؟ آیا با این قیمت کارت رو می خریدید یا نه ؟؟؟

والا لیون با همین قیمت موجود کرد تعداد محدود و ۵ دقیقه نشد تمام شد البته تعدادش مثل ۳۰۹۰ خیلی خیلی کم بود

ولی در هر صورت قیمت اصلا نزدیک به مناسب هم نبود، حتی اگر به قیمت ۱۰۰۰دلار هم خریداری کردند که واقعا مناسب بوده چون تو بازار خارجی به دلیل کمبود قیمتهاش بالاست، ولی بازم با دلار ۵۵هزار تومان چارد کردن پس اصلا مناسب نیست

لینک به دیدگاه

با این قیمت دلار که امشب به 25 رسید و با فرض اینکه تا چند ماه دیگه کمبود جهانی سری 30 کم میشه و به قیمت اصلیشون برمیگردن( 3080 از 1250 دلار به 700 دلار) فک کنم اوضاع بهتر بشه...

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

والا لیون با همین قیمت موجود کرد تعداد محدود و ۵ دقیقه نشد تمام شد البته تعدادش مثل ۳۰۹۰ خیلی خیلی کم بود

ولی در هر صورت قیمت اصلا نزدیک به مناسب هم نبود، حتی اگر به قیمت ۱۰۰۰دلار هم خریداری کردند که واقعا مناسب بوده چون تو بازار خارجی به دلیل کمبود قیمتهاش بالاست، ولی بازم با دلار ۵۵هزار تومان چارد کردن پس اصلا مناسب نیست

به نظر من اونها دروغ میگن که کارت رو به قیمت 1000 دلار وارد کشور کردن !

وارد کننده ها مستقیمأ از نمایندگی مرکزی در خارج از کشور و با قیمت مصوب ( و حتی با تخفیف ) خریداری می کنن ولی وقتی وارد کشور میشه با این بهونه ها می خوان ملت رو تیغ بزنن !

اون قیمتهای کذایی هم که مثلأ تو سایتهایی مثل ebay می بینید مربوط به دلال ها و کسانی هست که کارتها رو با قیمت اصلی خریداری کردن ( مثلأ با استفاده از ربات ) و حالا بعلت کمبود عرضه ، بعضأ با قیمت دو برابر به فروش گذاشتنو به دنبال سودجویی هستند ...

از نظر من TUF 3080 یه کارت 700 دلاری هست نه 1000 دلاری !

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

به نظر من اونها دروغ میگن که کارت رو به قیمت 1000 دلار وارد کشور کردن !

وارد کننده ها مستقیمأ از نمایندگی مرکزی در خارج از کشور و با قیمت مصوب ( و حتی با تخفیف ) خریداری می کنن ولی وقتی وارد کشور میشه با این بهونه ها می خوان ملت رو تیغ بزنن !

اون قیمتهای کذایی هم که مثلأ تو سایتهایی مثل ebay می بینید مربوط به دلال ها و کسانی هست که کارتها رو با قیمت اصلی خریداری کردن ( مثلأ با استفاده از ربات ) و حالا بعلت کمبود عرضه ، بعضأ با قیمت دو برابر به فروش گذاشتنو به دنبال سودجویی هستند ...

از نظر من TUF 3080 یه کارت 700 دلاری هست نه 1000 دلاری !

بله درسته

منظور من این بود حتی اگر ۱۰۰۰دلار هم خریده باشن بازم دارن دزدی خودشونو نشون میدن که با دلار ۵۰تومن حساب کردن

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

بنده هم علاقه دارم بخرم پولشو هم آماده کردم ولی نه با این قیمت ها لطفا کسایی که قصد خرید دارن فعلا نسل ۳۰۰۰ نخرن تا به طور عمده واردات انجام بشه قیمت بشکنه و جلوی سودجویان گرفته بشه

و اینکه به قیمت ۱۰۰۰ دلار وارد کردن حقیقت داره چون در بازارهای جهانی هم نیست عرضه اولیه بسیار کم بوده و تقاضا زیاد من حتی از خارج از کشور هم نتونستم بخرم باید حداقل تا عید ۱۴۰۰ صبر کنیم این گفته خود انویدیا هست

در 4 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

بله درسته

منظور من این بود حتی اگر ۱۰۰۰دلار هم خریده باشن بازم دارن دزدی خودشونو نشون میدن که با دلار ۵۰تومن حساب کردن

دنبال سود هستن کسایی هستن میخرن و واسه اونها ۲۰ میلیون بیشتر پولی نیست

ویرایش شده توسط Shahre_pc
لینک به دیدگاه

انشاالله معجزه ای بشه دلار برگرده به کانال 6هزارتومان وهمه دوستان بتونن کارت 3080 رو تهییه کنند وحالشو ببرن.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Shahre_pc گفته است :

سلام دوستان عزیز

بنده هم علاقه دارم بخرم پولشو هم آماده کردم ولی نه با این قیمت ها لطفا کسایی که قصد خرید دارن فعلا نسل ۳۰۰۰ نخرن تا به طور عمده واردات انجام بشه قیمت بشکنه و جلوی سودجویان گرفته بشه

و اینکه به قیمت ۱۰۰۰ دلار وارد کردن حقیقت داره چون در بازارهای جهانی هم نیست عرضه اولیه بسیار کم بوده و تقاضا زیاد من حتی از خارج از کشور هم نتونستم بخرم باید حداقل تا عید ۱۴۰۰ صبر کنیم این گفته خود انویدیا هست

عزیز دل برادر !

دقت نکردید ...

بله / من هم قبول دارم که من و شمای مصرف کننده در حال حاضر نمیتونیم به قیمت مصوب حتی از خارج از کشور هم 3080 و 3090 رو خریداری کنیم

در حال حاضر به قیمت مصوب به من و شما نمیفروشند ...

من دارم در مورد وارد کننده ها صحبت میکنم که با شرکت های تولیدکننده قرارداد دارن و با قیمت مصوب و حتی با تخفیف ، قطعات رو خریداری میکنند ولی وقتی وارد کشور میکنند بهانه میارن که مثلأ پای ما هم 1000 دلار افتاده !

در 3 ساعت قبل، Arash Mahmoudi گفته است :

انشاالله معجزه ای بشه دلار برگرده به کانال 6هزارتومان وهمه دوستان بتونن کارت 3080 رو تهییه کنند وحالشو ببرن.

از ***** توقع معجزه نداشته باشید ... 😂

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

به قیمت 1000 دلار وارد کردن و این قیمت مناسب هست !

سلام علیکم :)

1000 دلار خریده باشن با دلار 30 تومنم خریده باشن یعنی برای خودشون 30 میلیون شده.
از 23 میلیون تومن اضافه چه مقدار هزینه حمل و نقل کارت به اینجا میشه؟

اینکه چون اونطرف کمیابه کارت 700 دلاری رو 1000 دلار بدن, بعش شخص ایرانی هم چون اینجا کمیابه کارت 1000 دلاریشو 1700~ دلار بفروشه دیگه برای مصرف کننده خیلی سوز داره.
اینو اطلاع ندارم, اگر بیشتر اون 23 تومن هزینه حمل و نقل بوده پس قیمتی که میگن مناسبه.

روزی روزگاری کلاه دونه ای 10 تومن بود.
شبی کلاه فروشان تصمیم به فروش دونه ای 100 تومن گرفتند.
از فردای آن روز عده ای از فروشنده ها جار میزدند که کلاه دونه ای 90 تومن میدیم, کلاه قیمت مناسب.
اینگونه بود که سر عده زیادی بیکلاه موند :دی

در 3 ساعت قبل، Shahre_pc گفته است :

سلام

درحال حاضر تنها راهکاری که به ذهن میاد اینه که

از بچه های انجمن هرکی تواناییشو داره قطعه وارد کنه با سود معقول مثل روال قدیم بفروشه.

نگفتم سود پایین. گفتم سود معقول.

کم نیستن کسایی که توی همین انجمن هستن و میتونن کارت وارد کنن با سیستم واسطه لیون بفروشن.

و حتی فکر میکنم بازار خرید از این دوستان (ولو بدون گارانتی) خوب داغ میشد.

الآن پردازنده هم گارانتی نداره اما همه میخرن.

اینطوری میبود قیمت نمیفتاد دست عده کمی از این وارد کننده ها که هرقیمتی میخوان میگن.

راه دومم اینه که آدم چشماشو ببنده و پول زور بده به اینا.

دلیل اینکه این اتفاق نمیفته اینه که ما مردم ایران به صورت پیشفرض راه دومو انتخاب میکنیم. یعنی تنظیمات کارخانه اینطوریه :دی

در 5 ساعت قبل، Slasher گفته است :

با این قیمت دلار که امشب به 25 رسید و با فرض اینکه تا چند ماه دیگه کمبود جهانی سری 30 کم میشه و به قیمت اصلیشون برمیگردن( 3080 از 1250 دلار به 700 دلار) فک کنم اوضاع بهتر بشه...

سلام

شما ببین قیمت کارت 3080 اگر 100 دلار هم بشه بازم اینجا از -60-65 پایینتر نمیاد چون 2080Ti اینجا 50 تومنه.

حتی اگر قیمت 3080 حدودا نزدیک 2080Ti هم برسه دیگه کسی 2080Ti نمیخره چون همه جدیده رو میخوان.

دلار هم اگر 1000 تومن بشه قیمت 2080Ti از 50 میلیون پایینتر نمیاد چون توی گرونی خریداری شده.

از این رو کلا قیمت گذاری سری 3000 توی ایران ارتباطی به قیمت دلاری اونطرفش نداره.

الا اینکه,

جوانمرد هایی از بچه های این انجمن یا جای دیگه که عمده فروش نیستن و ده ها 2080 روی دستشون نمونده برن 3080 وارد کنن که بتونن متناسب با همون قیمت دلاریش بفروشن.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، saeedx گفته است :

با سلام خدمت دوستان

همین که شما فکر کردی یعنی بازی رو باختی برخی مردم دنبال اینن که کارت 400 دلاری 300 دلار بهشون بدن می گن نخرید برخی دیگه کارت 400 دلاری 1000 دلارم می خرن این مشکل اصلی مملکت ماست جهل بی فکری نادانی

عزیز من اینا هم دارن با سیستم ایران خودرو که گل بگیرن اون شرکت بی همه چیز پیش می رن قرعه کشی یعنی شما برنده می شه بدون هزینه اینا معنای همه چیزم عوض کردن در غیر اینصورت چیزی اختراع شده به اسم پیش فروش هر کی زودتر اقدام کنه ماله اونه این چیز من دراوردی برای جهان سوم هست.

ضمنا اینقدر نگید کارت موجود نیست اینا فلان قدر خریدن اینا همش چرندیاته محض هست اگر شما وارد کننده باشید پیش خرید می کنید پیش خریدها هم دقیقا به قیمت اصلی کارخونه هست که به ترتیب ثبت نام هم دارن می دنش اینا همش همون 700 دلار وارد شده اما نکته ش اینجاست هستن کسایی که پاش پول می دن چرا ندن؟

تا زمانی که شما حاضرید پول بیشتر بدید چرا که نه؟ منم باشم جنس 10 تومنی بگم 50 کسی بخره با کمال میل بهش می دم من که زورش نکردم پول بده با رضایت خودش داده

به نظرم برای پول ارزش قایل نباشید خیلی مهم نیست اما برای شعور و شخصیت خودتون ارزش قایل باشید این کارت طرف به هر کی بفروشه بعدش کلی بهش می خنده خر فرضش می کنه دیدم که می گم.

ویرایش شده توسط slash_slash
لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، slash_slash گفته است :

تا زمانی که شما حاضرید پول بیشتر بدید چرا که نه؟ منم باشم جنس 10 تومنی بگم 50 کسی بخره با کمال میل بهش می دم من که زورش نکردم پول بده با رضایت خودش داده

صحبتی که شما کردی وقتی درسته که قیمت پایینترش موجود باشه اما خریدار قصد کنه گرون تره رو بخره. نه اینکه جنس موجود نباشه و فروشنده هم از فرصت سوء استفاده کنه و دوبله قیمت گذاری کنه.

شنیدم امیرالمومنین (ع) مبلغی رو دادن به کسی که باهاش کاسبی کنه طرف رفت تمام گندم بازار رو خرید بعد شروع کرد گرون فروختن. با کلی سود برگشت پیش حضرت ایشونم که متوجه شدن این سود چطور بدست اومده گفتن برگرد و تمام گرون فروشی که کردی مبالغشو به صاحبانش برگردون.

درسته طرف با دست خودش پول اضافه داده اما ناچار به انجام اینکار بوده چون جای دیگه گندم نبود. هیچ تفاوتی با اوضاع امروز ما نداره. حالا این حرف هارو خیلیا میدونن و نادیده میگیرن این دو روزم میگذره و خیلی هامون اونطرف سلام میکنیم به هم. :)

لینک به دیدگاه

من که همیشه ازخدا پرسیدم چرا ....چرا وبه چه جرمی در این خرابه شده به دنیا امدم.حق ما این نیست دخل به ریال باشه وخرجش به دلار.برای خرید حداقل چیزها واون چیزی که بهش علاقه داری باید قیمت خون بپردازی.

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Arash Mahmoudi گفته است :

من که همیشه ازخدا پرسیدم چرا ....چرا وبه چه جرمی در این خرابه شده به دنیا امدم.حق ما این نیست دخل به ریال باشه وخرجش به دلار.برای خرید حداقل چیزها واون چیزی که بهش علاقه داری باید قیمت خون بپردازی.

باید به قیمت خون پدرت کالا رو بخری

لینک به دیدگاه

سلام

تعدادی گزارش روی اینترنت هست که میگن کارت TUF 3080 هم گرش میکنه.

اونطرف زیاد صداش درنمیاد چون سریع براشون تعویض میکنن.

از کسایی که سری پیش 3080 خریدن کسی رو میشناسین؟ کسی میتونه یه آمار بگیره ببینه در چه حالن؟

ویرایش شده توسط Ali_14
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Ali_14 گفته است :

سلام

تعدادی گزارش روی اینترنت هست که میگن کارت TUF 3080 هم گرش میکنه.

اونطرف زیاد صداش درنمیاد چون سریع براشون تعویض میکنن.

از کسایی که سری پیش 3080 خریدن کسی رو میشناسین؟ کسی میتونه یه آمار بگیره ببینه در چه حالن؟

کلا همشون مشکل دارن قطعا استریکس هم داره مشکل از بیخ هست.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با درود

سایت "گوگل کالا" که در زمینه واردات کالاهای دیجیتال از چین و امارات فعالیت میکنه ، قیمت های بسیار خوبی برای واردات کارت های گرافیک 3080 از کشور چین زده

https://googlekala.com/product-category/laptop-pc/pc-computer/graphics-gpu/?orderby=price-desc

مثلأ Asus ROG Strix RTX3080 رو قیمت داده 43 میلیون و 500

یا مثلأ ASUS TUF RTX3080 رو قیمت داده 34 میلیون و 900

تحویل هم بین 18 تا 30 روز با کمی هزینه بیشتر و یا 40 تا 55 روز هست ( البته این زمان رو گفته از زمان تحویل کالا به انبار چین حساب میشه )

می خواستم سوال کنم که آیا کسی تا حالا ازشون خرید داشته و قابل اعتماد هستن یا نه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز نماد داره 

ولی از من می‌شنوی صبر کن به احتمال زیاد تا دو هفته دیگه دلار زیر ۲۰ میرسه 

امروز دلار ۲۴ 

منم مثل خودت برای مصرف شخصیم منتظرم 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، reza21a گفته است :

به احتمال زیاد تا دو هفته دیگه دلار زیر ۲۰ میرسه 

متاسفانه زهی خیال باطل رفیق...
با اینکه خیلی دوست دارم دلار بشه 10 حتی ولی فکر نمیکنم اتفاق بیوفته چون واقعا هیچ اتفاق خاصی نیوفتاده و همش جو روانی هستش....|
با وجود همچین دلال های سیبیل چربی اگه هم بعد چند قرن دلار بیاد پایین دوستان دلال قیمت هارو نمیارن پایین... 
خیلی حرفه یه  کارت 580 که توی معدن شیره شو کشیدن 6-7 م قیمت میخوره...

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، reza21a گفته است :

دوست عزیز نماد داره 

ولی از من می‌شنوی صبر کن به احتمال زیاد تا دو هفته دیگه دلار زیر ۲۰ میرسه 

امروز دلار ۲۴ 

منم مثل خودت برای مصرف شخصیم منتظرم 

بخاطر جو روانی ایجاد شده در نتیجه انتخابات آمریکا ، ممکنه برای 20-10 روزی دلار یه کاهش قیمت تجربه کنه البته نه تا 20 هزار تومان ... نهایتش ممکنه تا 25-24 هزار تومان کاهش پیدا کنه ولی با توجه به اینکه شرایط و پارامترهای اقتصادی مملکت تغییری نکرده ( مانند عدم امکان فروش نفت و یا نقدینگی روزافزون و . . . )  لذا این کاهش قیمت هم هیجان موقتی خواهد بود و به ناگزیر بعد از فروکش کردن هیجانات ، متاسفانه دوباره شاهد اوج گرفتن قیمت ارز خواهیم بود

بحث من الان سر قیمت ارز نیست ، بر سر اینه که اگر کسی اطلاع داره بگه که آیا این سایت واسطه که در بالا لینکش رو دادم ، قابل اعتماده یا نه ؟؟؟ ( داشتن نماد هم به تنهایی نمیتونه برامون اطمینان 100% ایجاد کنه ... چه بسا سایتهایی که نماد هم داشتن ولی کلاهبرداری کردن ! )

لینک به دیدگاه

در در 11 مهر 1399 در 12:51، saeedx گفته است :

اونجوری که لیون تبلیغ کرده ، ظاهرأ فعلأ فقط کارت ایسوس از سری TUF رو میخواد عرضه کنه

تا جایی که من تحقیق کردم ، کارتهای ایسوس مشکل CTD نداشتن یعنی ایسوس در هر دو نمونه کارت TUF  و  ROG STRIX خودش ، از همان ابتدا اقدام به استفاده از خازنهای MLCC کرده ...

حالا جای این پرسش هست که اولأ چرا 3080 نمیاره و فقط میخواد 3090 عرضه کنه و دوم اینکه با این وضعیت قیمت ارز و همچنین بحث حباب قیمتی کالاهای خاص که تازه وارد بازار ایران میشن ، میخواد این کارت رو با دلار چند تومنی به خریداران عرضه کنه ؟؟؟

به احتمال زیاد باید منتظر یه قیمت پرت و فضایی باشیم !

😁

داداش کلی rtx8000 خدا تمونی  هم تو لیون هم تو دیجی تو چند ماه فروش رفتن وقتی واسه یه کارت 8000 دلاری خریدار هست واسه اینم هست

لینک به دیدگاه

با توجه به حجم نقدینگی تورم وتحریمها دلار به گفته کارشناسان باید 20 تا 22باشه.اکثر این کالاهای ایتی با دلار 40تا 50محاسبه شده!.دلار 20تومن بشه مطمن باشید تغییری در قیمتها ایجاد نمیشه یعنی نمیزارن که بیاد پایین حالا ترامپ بیاد یا بایدن.خانه از پای وبست ویران دوستان.ارزش ریال به تاریخ پیوسته اگر شرایط درست بشه حداقل 5سال زمان میبره تا ریال بتونه جون بگیره

لینک به دیدگاه

کارت DUAL-RTX3070 هم در "فافا کامپیوتر" رویت شد

به قیمت 33 میلیون و 950 هزار تومان

با توجه به قیمت جهانی 547 دلاری این مدل از کارت ، مشخصه که با دلار 62000 تومنی حساب کردن

وقتی فافا که به اعتقاد من مناسب ترین قیمت رو در اکثر موارد در بین فروشگاههای شناخته شده داره و با دلار 62000 تومن حساب کرده ، دیگه وای بحال سایر فروشگاهها ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...