رفتن به مطلب

3090 و 3080 در لیون

Recommended Posts

خوب تنها راحش نخریدنه کسایی که 64 تومن برای 3080 دادن الان شده 45 تومن در عرض 2 هفته خوب با 19 تومن دیگش می شد کلی چیزهای دیگه سیستم هم تغییر داد من قبلا فکر می کردم سوپر مایه دارها می رن می خرن اما بعدا دیدم نه اونا خیلی زرنگن اگه نبودن مایه دار نبودن اصلا طرف سیستم 100 ملیونی بسته بعد 1 فرش توی اتاقتش نیست یا موکته یا تختش ماله زمان ناصرالدین شاهه یا کلا اتاقش 8 مترم نیست همچین سیستمی توشه طرف اولین نفر در ایران OLED جدید LG خریده عکس گذاشته خونش مبل نداره حالش 10 مترم نیست خوب بدبختی از همینجا شروع می شه.

کلا همیشه و همه جا گفتم 1 ایراد اساسی ایرانی ها نداشتن تعادل در کارهاشون هست الانم نخرید شک نکنید قیمتش خیلی بیشتر از این حرف ها سقوط می کنه.

لینک به دیدگاه

• ارسال 139
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اره حرفت درسته بعد عید مثل پاستیل همه جا ریخته خدایی ۲  ماه کسی نخره قیمت خیلی سقوط میکنه 

مثلا ps5  زنگ زدم بازار اصفهان میگه موجوده ولی ۳۵ تومن کپ کردم واقعا گفتم داداش چطوری حساب کردی ۵۰۰ دلاره حرفی نداشت بزنه اصلا 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، reza21a گفته است :

اره حرفت درسته بعد عید مثل پاستیل همه جا ریخته خدایی ۲  ماه کسی نخره قیمت خیلی سقوط میکنه 

مثلا ps5  زنگ زدم بازار اصفهان میگه موجوده ولی ۳۵ تومن کپ کردم واقعا گفتم داداش چطوری حساب کردی ۵۰۰ دلاره حرفی نداشت بزنه اصلا 

وقعا جالبه که ps5 تحویل فوریش ۳۵ تومنه ولی تحویل ۱ هفته ایش ۱۸تومن

یعنی یه عده از همه جا بیخبر هستن تو این مملکت که باعث میشن دلالی سود خوبی داشته باشه و بابت ۱هفته زودتر دو برابر پول میدن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، reza21a گفته است :

اگر کسی نخره ارزون میشه ولی متاسفانه خیلی ها اینجوری فکر میکنن که ما نخریم یکی دیگه میخره

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

وقعا جالبه که ps5 تحویل فوریش ۳۵ تومنه ولی تحویل ۱ هفته ایش ۱۸تومن

یعنی یه عده از همه جا بیخبر هستن تو این مملکت که باعث میشن دلالی سود خوبی داشته باشه و بابت ۱هفته زودتر دو برابر پول میدن

الان کجا داره تحویل یه هفته ایی ۱۸ تومن 

لینک شو برام بفرس 

لینک به دیدگاه

در در 12 مهر 1399 در 17:38، ghost of sparta گفته است :

فقط قیمت مشخص شده

image.thumb.png.7a9bc93ebc019ef095b856fc2eaa1606.png

سلام.RTX 3080 TUF Asus الان قیمتو زدن نزدیک 54میلیون خداوکیلی اینا چه قیمتاییه

بعد Asus ROG Strix RTX 3070 هم قیمتشو زدن نزدیک 40میلیون

لینک به دیدگاه

خدایی من تعجبم در لیون کی قیمت گذاری میکنه ۳۰۷۰ زده ۳۴.۵

۲۰۸۰s زده ۳۳.۵ 

😂😂😂 

لیون هم لیون قدیم

Screenshot_۲۰۲۰۱۱۱۳-۱۲۴۶۲۹.png

Screenshot_۲۰۲۰۱۱۱۳-۱۲۴۶۰۳.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، reza21a گفته است :

خدایی من تعجبم در لیون کی قیمت گذاری میکنه ۳۰۷۰ زده ۳۴.۵

۲۰۸۰s زده ۳۳.۵ 

😂😂😂 

لیون هم لیون قدیم

Screenshot_۲۰۲۰۱۱۱۳-۱۲۴۶۲۹.png

Screenshot_۲۰۲۰۱۱۱۳-۱۲۴۶۰۳.png

عملا 50 درصد برای گارانتی روش کشیدن شاید هم بیشتر وقتی میشه 22 میلیون از خارج اورد ادم برای چی باید 12 میلیون بیشتر بده اونم برای گارانتی. 12 تومن خودش پول یه مین و سی پی یو هست. 

ویرایش شده توسط zen
لینک به دیدگاه

نه داداش منظورم این بود  ۳۰۷۰ با قدرت گذاشته ۳۴.۵ 

۲۰۸۰س گذاشته ۳۳.۵ 

این دو تا دخلی بهم ندارن ک فاصله قیمت گذاریشون  یه تومنه 

برای این گفتم لیون هم لیون قدیم 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، reza21a گفته است :

۲۰۸۰س گذاشته ۳۳.۵ 

لیون هم باید توشعار خودش که خرید خوب حال خوب ...یک تجدید نظر حسابی بکنه!

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، reza21a گفته است :

۲۰۸۰س گذاشته ۳۳.۵ 

نگاه کن عزیز شرکت گارانتی و واردکننده میاد 3070 دونه ای 17 الی 18 وارد میکنه چون تعداد میخره تکش درمیاد همون 21 تا 22. تازه با دلار ازاد بعدش قانونی باید 11 درصد بکشه روش برای گارانتی که تهش میشه 20 میلیون و 1 تا 2 میلیون این وسط فروشگاه سود بگیره میشه 22 نهایت 23 میلیون. معلموم نیست ای این 10 تا 11 میلیون این وسط از مشتری میگرن بابت چی هست. 

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، zen گفته است :

عملا 50 درصد برای گارانتی روش کشیدن شاید هم بیشتر وقتی میشه 22 میلیون از خارج اورد ادم برای چی باید 12 میلیون بیشتر بده اونم برای گارانتی. 12 تومن خودش پول یه مین و سی پی یو هست. 

اگر منظورتون از خارج اوردن خرید از سایتهای واسطه ایگرد یا ...باشه که اینجوریها هم نیست الان توسایت مالتینا برای کارت rog 2080ti هزینه گمرک 11.5میلیون وکارمزد خودش نزدیک 6میلیون میگیره. تا کارت برسه به دست طرف 76میلیون میشه.تقریبا پول دوتا کارت گرافیگ با قیمت داخلی.بماند حداقل سه ماه زمان میبره.حالا من نمیدونم فرمول محاسبه اینا اصلا چجوری هست از کجاشون در اوردن.راست گفتن تحریم برای یک عده نعمت بوده کاسبان تحریم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام  اگر واقعا 22 -23 تومن این کارت رو بشه  خرید  بدون گارانتی   واقعا  ارزش  خرید داره  نسبت به قیمت داخلی و گارانتی دار  

لینک به دیدگاه

تو گمرک قطعات کامپیوتری رو اینطوری ثبت میکنن مثلا 3090 میارن ولی تو گمرک به عنوان 1050 ثبت میکنن و هزینه گمرک کارت 100 دلاری رو پرداخت میکنن. نه کارت 1500 دلاری.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...