رفتن به مطلب

ارور اعصاب خراب کن unidentified network

badgamer
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من جدیدا یه سیستم قدیمی سرهم کردم (سوکت 775)به دلیلی که من نمی دونم وقتی من کابل rj45 رو میزنم به کیس اینترنت وصل نمیشه.خطایی که میده ظاهرا خیلی تو ویندوز 10 شایع هست با چیزی که تو نت سرچ کردم.

ethernet doesn't have a valid ip configuration

الان سه روزه دارم راههای مختلفی که توی نت هست رو امتحان می کنم از یوتیوب گرفته تا بیشتر سایتهای فارسی ولی هیچ کدوم جواب نداد اگر راهنماییم کنید ممنون میشم.

1. به دلایلی نمی خوام ویندوزم رو عوض کنم.

2.با استفاده از گوشی موبایل یا دانگل وای فای سیستم به راحتی به نت وصل میشه ( همین الان هم با گوشی موبایل وصل شدم ) یه نکته دیگه دانگل وای فای از دیروز به شدت داغ میکنه به حدی که نمیشه بهش دست زد و ارتباط با اینترنت هم بعد 10 ثانیه قطع میشه.

از اون جایی که من از adsl استفاده میکنم و برام به صرفه است باید این مساله رو حل کنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از سلامت کابل و پورت شبکه اطمینان دارید؟

من چند بار تاحالا شده که سوکت شبکه زدم و این ارور رو گرفتم، بعد که بررسی کردم یکی دوتا از پین های سوکت خوب فرو نرفته بودن و اینجوری میشد.

لینک به دیدگاه

برو تو powershellاین دستورو بزن و اسکرین بده

get-netadapter | format-table

لینک به دیدگاه

در در 11 مهر 1399 در 16:04، sajad-tnt گفته است :

ویندوز عوض کن انقدر اعصاب خودت رو خراب نکن😏

نمیخوام عوضش کنم وگرنه اینجا نمی پرسیدم

در در 11 مهر 1399 در 16:34، MAhmoOD Nazari گفته است :

از سلامت کابل و پورت شبکه اطمینان دارید؟

من چند بار تاحالا شده که سوکت شبکه زدم و این ارور رو گرفتم، بعد که بررسی کردم یکی دوتا از پین های سوکت خوب فرو نرفته بودن و اینجوری میشد.

تست زدم کابل سالمه سیستم قبلی بدون مشکل کار می کرد ، پورت شبکه رو نمیدونم چه طوری تست بزنم

در در 12 مهر 1399 در 02:31، Nova Black گفته است :

برو تو powershellاین دستورو بزن و اسکرین بده

get-netadapter | format-table

بفرما

powershell.thumb.jpg.e9761e3cd7b5d4b4d1e26adae4275e99.jpg

مشکل من با اترنت7 هستش که مربوط به کابل شبکه است.

لینک به دیدگاه

اگه میگی با گوشی به وایفای وصل میش و thether میکنی به سیستمت و کار میده پس چیپ شبکت سالمه

اینجا یا کابلت مشکل داره یا پورتت خرابه یا تو مسیر رو مادربرد قطعه ای چیزی کنده شده 

میتونه هم مشکل از کرنل باشه 

ویرایش شده توسط Nova Black
لینک به دیدگاه

در در 11 مهر 1399 در 22:43، badgamer گفته است :

سلام

من جدیدا یه سیستم قدیمی سرهم کردم (سوکت 775)به دلیلی که من نمی دونم وقتی من کابل rj45 رو میزنم به کیس اینترنت وصل نمیشه.خطایی که میده ظاهرا خیلی تو ویندوز 10 شایع هست با چیزی که تو نت سرچ کردم.

ethernet doesn't have a valid ip configuration

الان سه روزه دارم راههای مختلفی که توی نت هست رو امتحان می کنم از یوتیوب گرفته تا بیشتر سایتهای فارسی ولی هیچ کدوم جواب نداد اگر راهنماییم کنید ممنون میشم.

1. به دلایلی نمی خوام ویندوزم رو عوض کنم.

2.با استفاده از گوشی موبایل یا دانگل وای فای سیستم به راحتی به نت وصل میشه ( همین الان هم با گوشی موبایل وصل شدم ) یه نکته دیگه دانگل وای فای از دیروز به شدت داغ میکنه به حدی که نمیشه بهش دست زد و ارتباط با اینترنت هم بعد 10 ثانیه قطع میشه.

از اون جایی که من از adsl استفاده میکنم و برام به صرفه است باید این مساله رو حل کنم.

ویندوز 10 ورژن 2004 نصب کردین؟

لینک به دیدگاه

در در 13 مهر 1399 در 00:23، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

ویندوز 10 ورژن 2004 نصب کردین؟

خیر

لینک به دیدگاه

شاید تنظیمات ipv4 را قبلا دستکاری شده . اونا رو چک کن . ip conflict ی چیزی رو شبکه ت نداشته باشی در ضمن . یه بار network adapter را کلا حذف کن .. دوباره نصب کن شاید افاقه کنه 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 25 مهر 1399 در 01:22، بامداد گفته است :

شاید تنظیمات ipv4 را قبلا دستکاری شده . اونا رو چک کن . ip conflict ی چیزی رو شبکه ت نداشته باشی در ضمن . یه بار network adapter را کلا حذف کن .. دوباره نصب کن شاید افاقه کنه 

تنظیماتش باید چجوری باشه؟من بلد نیستم.نتورک آداپتور رو قبلا حذف و نصب کردم افاقه نکرد.مطمعن نیستم با عوض کردن ویندوز مشکلم حل بشه وگرنه راضی به تعویض ویندوزم الان.

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

احتمالا مشکل شما از شناسه "مک‌آدرس" کارت شبکه‌تون هست

و به خاطر این به وجود اومده که یک نفر دیگه با همین مک آدرس به اینترنت ADSL شرکتی که شما ازش اینترنت گرفتین متصل شده!

با توجه به اینکه مک آدرس منحصر به فرد (یکتا) هست اما بعضی مواقع می‌تونیم اون رو به صورت دستی تغییر بدیم، حالا اینجا احتمال اینکه یا شما مک آدرس رو تغییر داده باشین، یا یک نفر دیگه مک آدرس شما رو تو شبکه ثبت کرده باشه زیاده

مک آدرس شما برای شرکت سیلیکام هست.

یه مک آدرس دلخواه روی کارت شبکه‌تون ثبت کنین ببینین مشکل حل میشه یا خیر:

روی استارت ویندوز راست کلیک کنین و Device Manager رو انتخاب کنین

به جای مورد 2 برای کارت شبکه شما (Atheros L2...) باید انتخاب بشه

device-manager-network-adapters.png

advanced-properties-network.png

اون عبارت داخل کادر رو به دلخواه وارد کنین، این چیزی که توی تصویر هست رو وارد نکنین! و در نهایت OK

لینک به دیدگاه

سلام‌‌ کارت شبکه خرابه . این مدل رو روی p5ld2 x 1333 زیاد دیدم . البته میتونه از بایوسم باشه فکر کنم من بعد از اپدیت بایوس این مشکل برام ایجاد شد . اگه بتونی بایوس رو اپدیت یا دانگرید کن ببین چی میشه

لینک به دیدگاه

در در 5 آبان 1399 در 10:34، EHSANRF گفته است :

سلام دوست من

احتمالا مشکل شما از شناسه "مک‌آدرس" کارت شبکه‌تون هست

و به خاطر این به وجود اومده که یک نفر دیگه با همین مک آدرس به اینترنت ADSL شرکتی که شما ازش اینترنت گرفتین متصل شده!

با توجه به اینکه مک آدرس منحصر به فرد (یکتا) هست اما بعضی مواقع می‌تونیم اون رو به صورت دستی تغییر بدیم، حالا اینجا احتمال اینکه یا شما مک آدرس رو تغییر داده باشین، یا یک نفر دیگه مک آدرس شما رو تو شبکه ثبت کرده باشه زیاده

مک آدرس شما برای شرکت سیلیکام هست.

یه مک آدرس دلخواه روی کارت شبکه‌تون ثبت کنین ببینین مشکل حل میشه یا خیر:

روی استارت ویندوز راست کلیک کنین و Device Manager رو انتخاب کنین

به جای مورد 2 برای کارت شبکه شما (Atheros L2...) باید انتخاب بشه

device-manager-network-adapters.png

advanced-properties-network.png

اون عبارت داخل کادر رو به دلخواه وارد کنین، این چیزی که توی تصویر هست رو وارد نکنین! و در نهایت OK

عکس ها برا من لود نمیشن

در در 5 آبان 1399 در 11:41، میلاد بهرامن گفته است :

سلام‌‌ کارت شبکه خرابه . این مدل رو روی p5ld2 x 1333 زیاد دیدم . البته میتونه از بایوسم باشه فکر کنم من بعد از اپدیت بایوس این مشکل برام ایجاد شد . اگه بتونی بایوس رو اپدیت یا دانگرید کن ببین چی میشه

چطوری بایوس رو آپدیت کنم؟

لینک به دیدگاه

در در 6 آبان 1399 در 14:05، badgamer گفته است :

عکس ها برا من لود نمیشن

چطوری بایوس رو آپدیت کنم؟

با برنامه 

قبلا اپدیت میکردم الان یادم نیست اسمشو تو سایت ایسوز مدلشو بزنی میاد 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...