رفتن به مطلب

کارت گرافیک های ARKTEK

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 3 ساعت قبل، amir.nl گفته است :

در 55 دقیقه قبل، Hadi MP گفته است :

تهویه بهتر؟ کیسم X3+Viper با فن های تازه، همه فن ها رو High همچنان کوره میشه! چنان نفرتی دارم از زوتاک که نگو نپرس...

اوه... :| -دمای این کارت من با ۱ فن گرین (خروجی) کیس Green magnum plus حداکثر به ۷۰ درجه میرسه...!

ویرایش شده توسط Only gamer
لینک به دیدگاه

سلام.اگه بی کیفیت rtx 2060 نخرم اگه خریدم ممکنه تو بهترین شرایط 3سال کار کنه چون واقعا دو دلم دلم rtx 2060میخاد من خیلی ازش شندیم که دلیل ارزونیش تازه واردیشه با فن های که مثل xfxطراحی شدن این برند xfxکه چینی اولش جا نیفتادو بود الان جا افتاده همه هم از قیمتشو کارتاش راضین و با فروش بالاش تونست بیاد امازون بنظرتون ارک تک هم همینه

یکی از اقوام gtx 1050ti ارک تک گرفته راضی 3سال دارتش ولی من میترسم بگیرم دلم کارتی میخاد که 5/6سال عمر کنه از نظر فیزیکی البته یه نظری دارم بگیرم 2ماه از گارنتیش موند بفروشم یک برند دیگه مثل zotac asus gigabayt بخرم ولی زوتک و گیگابایت هم چینی هستن کلا از دم دو دل هستم 

ولی خوب قیمتش خیلی خوبه ولی بازم 12میلیون هزینه شوخی نیست درست بگین خوبه یا نه ارزش خرید تو شهر سخت افزار 9بود و کیفیت 8.5 و در کل نمره 8.3گرفت

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام دوستان من قراره یه سیستم سطح پایین ببندم نه به قصد گیمینگ ولی تا حدودی هم میخوام بازی کنم حالا داشتم تو کارتای گرافیک میگشتم به جالبش برخوردم با قیمت خوب gtx 750 ti 2GB gddr5 که مشخصات و قیمت واقعا مناسبی داشت ولی برند آرکتک برای من و چند نفر از دوستام که پرسیدم واقعا ناشناخته بود حالا نمیدونم تصمیم درستیه همینو بخرم یا نه اگر میشه راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...