رفتن به مطلب

خریدار پردازنده i3 - i5 1155

Hamed
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به به آقا حامد گل میبینم که داری زیر آبی میری :D اونم با سرعت نور . میگم اگه زحمتی نیست یه 2 تا نهنگم واسه ما صید کن آخه شب مهمون داریم میخوام بزارم وسط سفره :lol:

لینک به دیدگاه

• ارسال 88
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

مجید جان مذاکرات به صورت 3+1 ادامه داره . هنوز طرف 1 اوکی نکرده . طرف 3 هم جمیعا دارن تلاش میکنن :D

بابک خان شما دیگه چرا ؟ من که 3-4 تا دایناسور فرستادم تو سفره تون . خودتون نخواستید میل کنید :D;)

لینک به دیدگاه

مجید جان مذاکرات به صورت 3+1 ادامه داره . هنوز طرف 1 اوکی نکرده . طرف 3 هم جمیعا دارن تلاش میکنن :D

بابک خان شما دیگه چرا ؟ من که 3-4 تا دایناسور فرستادم تو سفره تون . خودتون نخواستید میل کنید :D ;)

حامد جان شما که تو مزاکرات 3+1 شرکت کردی یه زحمتی هم بکش تو مزاکرات 5+1 هم برو 2 تا در اونورتره . بلکه این مشکلات اقتصای حل بشه اونوقت همه میتونن با خیال راحت برن قطعه بخرن :D

خوب این قسمت رو که خودتون کامل جواب دادید . شما 3_4 تا دانیاسور معرفی کردید نه هلو . بنده همه تلاشمو کردم با این دوستان کنار بیام ولی خوب زیادی خشن بودن :p

حالا انشاء الله این مزاکرات یه نتیجه تپل واستون داشته باشه . ما رو که به این مزاکرات راه نمیدن :( حداقل یه نماینده داشته باشیم که بخواد از طبقه فقیرنشین دفاع کنه :D اگه خدا بخواد و شما به این کرسی برسی میتونی یواش یواش مارو هم آموزش بدی برای صید نهنگ نه دانیاسور :p

لینک به دیدگاه

بابک جان باید یاد بگیری دایناسور رو مثل هلو بدی تو گلو :D: D البته دایناسور های جدید کمی خطرناکن . ولی میشه کنار اومد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

غیر مستقیم یه خبرایی هستا :D 8-}

لینک به دیدگاه

با تشکر از همه دوستانی که برای خرید پردازنده ، برای من دعا کردن و پشتیبان من بودن ، پردازنده I5 2400 از کاربر عزیز Ziaratgah خریداری شد و قراره که شنبه دستم باشه .با تشکر ویژه از ایشون که خیلی لطف داشتن به من @};-

از همینجا از همه دوستان و آشنایان و غیره کمال تشکر برای همراهی بنده رو دارم :D;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام آقا حامد گل باز گشایی مجدد انجمن معتادین به فروم رو تبریک میگم :D

راستی نفیهمیدم این بعضی از تاپیکای ما یهو کجا میره

نمونه : فروش رم پاتریوت

فروش cpu 2400 به قیمت 315

لینک به دیدگاه

سلام نوید جان . آقا تمام مطالبی که بهد از ساعت 12:30 چهارشنبه 20/2 ارسال شده بودن پاک شده . از بک آپ فروم استفاده کردن برای راه اندازی مجدد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آفرین بر این پشتکار

P8Z68V-PRO

I5 2500K دارم .

اگر خریداری 700 میدم .

لینک به دیدگاه

ممنون میکاییل جان . مادربورد که همین رو دارم . پردازنده هم 2400 تهیه کردم . البته قیمتهایی که من پرداخت کردم خیلی کمتر از اینها بود ها :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

حالا قدر مارو متوجه شدی حامد خان :-j

-----

پی نوشت:راستی چرا این انجمن برعکس شده؟یا من دارم اشتباه میبینم :-w :|

ویرایش:تا پست زدم درست شد بابا ایول :-j :-j

ویرایش شده توسط Danial Daneshmand
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...