رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت همراه اول

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

الان 14 روزه بسته 29 هزار تومنی همراه اول رو گرفتم و به جز یک روز بقیه روز ها دائما در حال دانلود بودم.

میانگین شبی 50 الی 60 گیگ دانلود کردم.

بدون افت سرعت یا هیچگونه محدودیتی.

ضمن اینکه قبل از فعال کردن بسته با همراه اول تماس گرفتم و در مورد بسته پرسیدم و تاکید کردن که هیچگونه محدودیتی از لحاظ حجمی برای این سرویس وجود نداره.

لینک به دیدگاه

• ارسال 513
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 33 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

الان 14 روزه بسته 29 هزار تومنی همراه اول رو گرفتم و به جز یک روز بقیه روز ها دائما در حال دانلود بودم.

میانگین شبی 50 الی 60 گیگ دانلود کردم.

بدون افت سرعت یا هیچگونه محدودیتی.

ضمن اینکه قبل از فعال کردن بسته با همراه اول تماس گرفتم و در مورد بسته پرسیدم و تاکید کردن که هیچگونه محدودیتی از لحاظ حجمی برای این سرویس وجود نداره.

من هم 800 گیگ رو رد کردم ولی از افت سرعتش راضی نیستم. ده روز اول  2.65 میگیرفتم الان چک نمیکنم ولی دانلود ها کمتر شده.

قطعا از adsl ها بهتر هست دوست عزیز کسی همچین مقایسه یی نکرده چون شرکت های adsl گفتن که استفاده کنید سرعت محدود میشه.

بحث روی این هست که همراه اول گفته نامحدود . ولی روی بعضی از(پست اول رو بخونید) بسته ها محدودیت گزاشته.

این محدودیت به صورت شدید برای بسته یک روزه و رقیق :دی برای 30 روزه اعمال شده(کاهش سرعت و کیفیت{پینگ 1000 به بالا{)

در قیمت به حجم شاید خوب باشه ولی اگر تاپیک رو دنبال کنید بحث این نبوده و به بی راهه رفته کم کم.

نقل قول

این مال شبای ۷-۸ ام منه.طرفداریشو نمیکنم. راضیم.وقتی isp ها ساعتای رایگان شبانه رو برداشتن این طرحا مشکل مارو حل میکنه.هر کی سرعت و پوشش بهتری بده من میرم سراغ اون.

ان شا الله تا شب 30 ام هم همچین دانلود داشته باشید.

لینک به دیدگاه

در در 1395/08/27, 23:33:45، Nezami گفته است :

سلام.

نحوه آنلاک کردن مودم همراه E3372

یکی از سوالاتی که همواره مشترکین راستین بازار در مورد مودم های همراه ارائه شده توسط شرکت ایرانسل مطرح می کنند این است که آیا می توان از سیم کارت هایی غیر از سیم کارت ایرانسل در این مودم های همراه استفاده کرد. پاسخ این سوال در حالت کلی «خیر» است.

مودم های ارائه شده توسط شرکت ایرانسل در شبکه این اپراتور قفل می باشند. این امر به این معنی است که اگر سیم کارتی غیر از ایرانسل را در این مودم ها قرار دهید با پیغام خطای «Invalid Simcard» مواجه خواهید شد. در این بخش قصد داریم راه کاری ارائه دهیم تا بتوانید قفل مودم همراه E3372 را شکسته و از سایر سیم کارت ها به همراه این مودم همراه استفاده کنید.

برای شکستن قفل مودم همراه E3372 مراحل زیر را دنبال کنید.

1.       ابتدا به ایــــــــــن ســـــایت مراجعه کنید.

2.       در این سایت از شما IMEI دستگاه خواسته می شود. IMEI مودم شما عددی 15 رقمی است که بر روی جعبه مودم و همچنین در داخل مودم شما نوشته شده است. IMEI را وارد کرده و دکمهCalculate را بزنید. به این ترتیب یک کد 8 رقمی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

4G-Huawei E3372 - E3372-مودم همراه ایرانسل-مودم 4جی

3.       سیم کارتی به غیر از ایرانسل (همراه اول یا رایتل) را در مودم خود قرار داده و مودم را به کامپیوتر متصل کنید.

4G مودم-Huawei E3372 - E3372-مودم همراه ایرانسل-مودم 4جی

4.       پس از اتصال مودم، پنل کاربری مودم شما بصورت خودکار باز خواهد شد و از شما درخواست کد قفل گشا (Unlock Code) خواهد داشت.

Huawei E3372 Panel - پنل کاربری مودم E3372 ایرانسل

5.       کد 8 رقمی را که از سایت دریافت کرده اید در این قسمت کپی کرده و دکمه Apply را بزنید. در صورتی که دستگاه کد را قبول کند پس از چند ثانیه نام اوپراتور در پنل مودم نشان داده خواهد شد. در صورتی که دستگاه کد را قبول نکند پیغام «Invalid Unlock Code» نمایش داده خواهد شد. توجه داشته باشید که دستگاه تنها 10 بار به شما فرصت می دهد تا کد را وارد کنید. در صورتی که بیش از 10 بار کد اشتباه وارد شود دستگاه می سوزد.

6.       در صورتی که دستگاه کد قفل گشا را قبول نکرد کد دوم را که با نام Unlock (V2) مشخص شده است کپی کرده و در پنل کاربری دستگاه وارد کنید.

7.       در صورتی که این کد را نیز قبول نکرد کد Unlock (V1) را وارد کنید.

8.       در عموم مواقع یکی از کدهای V3 یا V2 به راحتی قفل مودم را باز خواهند کرد.

توجه: بنا به درخواست مکرر مشترکین، نحوه آنلاک کردن مودم در سایت قرار داده شده و مسئولیت اخلاقی، شرعی و قانونی آنلاک کردن این مودم ها بر عهده صاحب مودم است.

منبع

دوست عزیز گارانتی دستگاه از بین می ره؟

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، aminsa گفته است :

دوست عزیز گارانتی دستگاه از بین می ره؟

احتمالا باید از بین بره.

اما واسه دوستم رو آنلاک کرده بودم. بعد از حدود 5 ماه مودم مشکل آنتن دهی داشت. تماس گرفت ایرانسل یه آدرس دادن بهش رفت مودم رو تحویل داد یه مودم نو گرفت.

ظاهرا اصلا چک نمیکنن. شایدم شانسی بوده.

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

خاطره بد بنده رو بشنوید:

با یه خط دائمی از ۲ فروردین ۹۵ به مدت ۳ شب بسته نامحدود خریدم.

ساعت ۲:۱۵ فعال و ۶:۴۵ هم قطع میکردم.

اواسط فرودین پیامک حساب میان دوره ارسال شد با رقم نجومیه ۱۵۸ هزار تومان.

با تماسی که به ۹۹۹۰ داشتم گفتن شما  ۴ هزار تومان مکالمه ۲ هزار تومان پیامک ۱۴ هزار تومان پیامک تبلیغاتی و ۱۳۵ هزار تومان اینترنت ازاد داشتید و استفاده کردید.

بعد کلی کلنجار و بحث و فلان اینا قبول نکردن و گفتن باید برید شکایت کنید خیلی ساده از بغل این موضوع رد شدم گفتم شاید یه موقع لپتابه خاموش نشده دانلود کرده واسه خوش.

چند شب پیش با خط اعتباری یوسیم ۵ هزار تومان شارژ گرفتم به بسته ۱۰۰۰ تومانی گرفتم.

جالب اینجاس که اصن هیچجوره به باند ۴جی وصل نمیشد از این به مورد گذشتیم دانلود کردیم.

تا ساعت ۶:۴۵ که اینبار خودم بیدار بودم بعد از پایان دانلود موجودی گرفتم با کمال تعجب دیدم ۳ هزار خورده ای شارژ مانده قبل از خرید بسته هم صفر شده:)

این یه نوع کلاهبرداری حساب میشه جوابیه هم براش ندارن تماسم گرفتم دوباره اون کسی که پشته خطه انگار ارث پدرشو طلب داره.

سرتونو درد اوردم کلا نتیجه بحث اینه که با خط دائمی اصلا اقدام به خرید این بسته نکنید با اعتباری هم حتی الامکان بالای ۲ هزار تومان شارژ نخرید.

و اینکه اعلام کنید که برای شما  تو این ساعت ۴جی میشه یا خیر .

متشکرم.

ویرایش شده توسط m.mohebbi
لینک به دیدگاه

ایرانسل  که خونه ی ما  جواب  نمیده

برای همراه اول وقتی سرعت 500باشه دیتا موبایل و دو یا سه بار خاموش روشن کنی سرعت میشه 1MBاوکی میشه

لینک به دیدگاه

در در 1395/08/21, 12:12:30، Matin96D گفته است :

ساعت 1 تا 11 صبح که 3 تومن بود 

گرون شد ؟

برای شهر ما که سرعتش خوب نیست 

خوش به حال تهرانیا . 

من که تهران هستم سرعتم پایینه _من نمیدونم چرا یه سری از دوستان شهرستانی فکر میکنن تهرانی ها تو بهشت زندگی میکنن !!!!!!!  به خدا تهران هیچ خبری نیستش -من که از خدامه بیام شهرستان زندگی کنم تا از این تهران خراب شده راحت بشم 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

f89ca937-e185-4f0e-bced-413c2cc1be9d.jpg

همراه اول در راستای اجرای کاهش قیمت محتوای موجود در شبکه ملی اطلاعات، محاسبه‌ی ترافیک بازدید از سایت‌های  داخلی را برای مشترکان «تعرفه آزاد» خود نصف قیمت کرد.

این اپراتور در راستای اجرای مصوبه‌ی کمیسیون تنظیم مقررات و در فاز ابتدایی کاهش قیمت ترافیک سایت‌های موجود در شبکه ملی اطلاعات، هزینه‌ی مشاهده‌ی ۲۱۰۰ سایت پربازدید ایرانی  (بر اساس اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی) را ۵۰۰ درصد کاهش داد.

این نصف قیمت شدن تعرفه ترافیک ۲۱۰ سایت داخلی از روز ۲۹ فروردین برای کاربران تعرفه‌ی آزاد این اپراتور اجرا شده است. مشترکانی که از بسته‌های اینترنتی استفاده می‌کنند، مشمول استفاده از این تعرفه برای سایت‌های داخلی نمی‌شوند.

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

همراه اول ضمن بازگرداندن بسته‌های شبانه و نامحدود اینترنت خود، بسته‌های دیتای ارزان‌تری هم برای عید فطر معرفی کرد.

همراه اول که در اطلاعیه‌های اخیر خود خبر از حذف تعدادی از بسته‌های دیتای خود داده بود، به مناسبت عید فطر بسته‌های حذف‌شده را بازگرداند و همچنین بسته‌های جدید و ارزان نوترینوی خود را معرفی کرد.

همراه اول در طرح جدید خود بسته‌های متنوع اینترنت همراه را برای تابستان ارائه کرد.

c05b8e14-2880-4e4b-8ad6-2e1ab57d5212.jpg

این شرکت در اطلاعیه‌ی قبلی خود، علت حذف برخی بسته‌های اینترنتی‌اش را دستور سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در خصوص رعایت کف قیمت بسته‎های اینترنت اعلام کرده بود. این موضوع با اعتراض کاربران همراه اول مواجه شد و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وعده‌ داده بود که موضوع را پیگیری می‌کند. واعظی امروز در اینستاگرام نوشت:

عید سعید فطر، عید بازگشت به فطرت الهی را به همه مسلمانان جهان به‌ویژه هم‌وطنان عزیز، تبریک می‌گویم، همان‌طور که وعده دادم، بسته‌های اینترنتی جدید توسط اپراتورها ارائه شده و به‌منظور حمایت از تولیدات داخلی و رعایت حقوق مصرف‌کنندگان از سازمان تنظیم مقررات خواستم که ضمن بررسی شرایط بازار، مصوبه‌ای برای خاتمه دادن به فروش اینترنت در بازار اینترنت ثابت ADSL و آغاز ارائه سرویس نامحدود در این بخش تهیه و تا قبل از پایان دولت یازدهم برای تصویب به کمیسیون تنظیم مقررات ارائه کند.

در نهایت با موافقت سازمان تنظیم مقررات، همراه اول ضمن بازگرداندن بسته‎های نامحدود و شبانه‌ی قبلی، بسته‌های مناسب بازار را برای عید فطر ارائه داد.

این بسته‌ها از ۵ تیر لغایت ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۶ ارائه می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت همراه اول  مراجعه کنید.

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

بالاخره اعتراضا جواب داد!

بنده خودم چندین بار تو پیج اینستاگرام واعضی کامنت گذاشتم بسته نامحدود رو برگردونید این وزیر دید مردم از این اقدام عصبی هستن 4روز بعدش  دستور داد بسته هارو برگردونن

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Vikings گفته است :

بالاخره اعتراضا جواب داد!

بنده خودم چندین بار تو پیج اینستاگرام واعضی کامنت گذاشتم بسته نامحدود رو برگردونید این وزیر دید مردم از این اقدام عصبی هستن 4روز بعدش  دستور داد بسته هارو برگردونن

با سلام
چی جواب داده دوست گرامی
الان نامحدود شبانه توی این بسته ها که نیست

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
چی جواب داده دوست گرامی
الان نامحدود شبانه توی این بسته ها که نیست

سلام

hhh.JPG

http://www.mci.ir/notrino-plans

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

واعظی امروز در اینستاگرام نوشت:

عید سعید فطر، عید بازگشت به فطرت الهی را به همه مسلمانان جهان به‌ویژه هم‌وطنان عزیز، تبریک می‌گویم، همان‌طور که وعده دادم، بسته‌های اینترنتی جدید توسط اپراتورها ارائه شده و به‌منظور حمایت از تولیدات داخلی و رعایت حقوق مصرف‌کنندگان از سازمان تنظیم مقررات خواستم که ضمن بررسی شرایط بازار، مصوبه‌ای برای خاتمه دادن به فروش اینترنت در بازار اینترنت ثابت ADSL و آغاز ارائه سرویس نامحدود در این بخش تهیه و تا قبل از پایان دولت یازدهم برای تصویب به کمیسیون تنظیم مقررات ارائه کند.

یعنی میتوانیم امیدوار باشیم که اینترنت براستی نامحدود واقعا عرضه بشه...؟؟

لینک به دیدگاه

دوستان من چند ماهی هست که این بسته نامحدود همراه اولو استفاده میکنم. کسی میدونه الان محدودش چند گیکه؟ قبلا که 1 شب، دو تا هفت شب بود 1000 تومن، محدودش 20 گیگ بود. الان کسی میدونه محدودیت داره؟ یا برداشتن؟

ویرایش شده توسط amir467
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amir467 گفته است :

دوستان من چند ماهی هست که این بسته نامحدود همراه اولو استفاده میکنم. کسی میدونه الان محدودش چند گیکه؟ قبلا که 1 شب، دو تا هفت شب بود 1000 تومن، محدودش 20 گیگ بود. الان کسی میدونه محدودیت داره؟ یا برداشتن؟

متاسفانه هنوز محدودیت داره ولی دیگه 20 گیگ نیست  شده 42 گیگ البته قیمتش به همون میزان افزایش پیدا کرده 

من به این ایمیل 9990@mci.ir پیام دادم که درست کنند اگر برای شما هم مقدور بودن لطفا این کار رو انجام بدین 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دردشون فقط گرون کردن بود ، همون روش قدیمی که همیشه سر ملت میارن که کسی اعتراض نکنه به گرون شدن ... !!! مردم هم همیشه راضی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

واسه من که فرقی نکرد چندباری که بسته شبانه همراه اول دریافت کردم حتی نتونستم میزان دانلودی به 500 مگابایت هم برسه ، واسه همین باشه نباشه برام فرقی نمیکنه اما با این مدل گرون شدن مخالفم .سر ملتو شیره میمالند اما به هرکی میرسی خودشو یه پا سیاستمدار حرفه ای میدونه اما در عمل .... یه جوری سرشون کلاه میره که راضی هم هستن !

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

ما که راضی هستیم دست واعضی هم درد نکنه.

بسته ها قبل اینکه حذف بشه من همیشه بسته یه ماهه شبانه نامحدود یک تا 11 صبح رو میگرفتم 29تومن بود شبی حدود 20گیگ دانلود میکردم .  الانم که برگردوندن باز 29 تومنه یه قرون افزایش ندادن.

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راجب بقیه بسته ها نمیدونم چون قیمت قبلشون یادم نیست اما این بسته با افزایش قیمت 150% درصدی همراهه ! قضاوت با خودتون با اون سرعت افتضاح ! که حتی قابلیت اتصال 4g نداره

1.thumb.jpg.d6734dcacd63f83c55157b9a225bf3d0.jpg

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

راجب بقیه بسته ها نمیدونم چون قیمت قبلشون یادم نیست اما این بسته با افزایش قیمت 150% درصدی همراهه ! قضاوت با خودتون با اون سرعت افتضاح ! که حتی قابلیت اتصال 4g نداره

1.thumb.jpg.d6734dcacd63f83c55157b9a225bf3d0.jpg

بله  دوست عزیز قیمت این بسته ها افزایش پیدا کرده 

قبلا 1 هزار تومان بود با 20 گیگ دانلود 

الان شده 2.5 با 42 گیگ دانلود 

البته این بسته ها برای کسانی مثل ما که  با ایرانسل به خاطر سرعت کم نمیتونن دانلود کنن خوب هست 

4g شدن هم  دردسر های خیلی زیادی داره  ولی بعضی وقتا میشه :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 33 دقیقه قبل، Matin96D گفته است :

البته این بسته ها برای کسانی مثل ما که  با ایرانسل به خاطر سرعت کم نمیتونن دانلود کنن خوب هست 

من که تا حالا نتونستم حتی نزدیک 1 گیگ دانلود کنم ، البته اوایل که 4g بود 20 گیگ هم گرفتم اما الان هیچی ، دیال اپ باور کن شرافت داره به این

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، Matin96D گفته است :

داداش ایرانسل که سرعت دانلودش خیلی خوبه من با 4g ایرانسل سرعت دانلودم بین 8 تا 10 مگ میره -ایرانسل خیلی بهتر از همراه اول هستش

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، nasabam گفته است :

داداش ایرانسل که سرعت دانلودش خیلی خوبه من با 4g ایرانسل سرعت دانلودم بین 8 تا 10 مگ میره -ایرانسل خیلی بهتر از همراه اول هستش

بنظرم بستگی به جا و نزدیکی به دکل و محدوده ی جمعیتی اطراف دکل و.. داره. بعضی جاها همراه اول بهتره و بعضی جاها ایرانسل و بعضی جاها هردو خوب جواب میده...و بعضی جاها هم مثل طرافای ما دوتاش نسبتی میشه گفت تعریفی نداره:(

لینک به دیدگاه

چی شد چی شد؟ پیشنهاد داده از حجمی در بیاد کل اینترنت کشور و در جواب بسته های MCI برگشته! عجـــیب. اصلش هم اینه که ADSL و کلا ثابت ها مثل FTTH VDSL WIMAX اینا حجمی نباشن. ولی دقیقا برعکسه خ خ خ.

خدا رو شکر که برگشت.با این حجم بازی های استیم کلی پول هم باید میدادیم دانلود...

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، nasabam گفته است :

دوست عزیز میشه لطف کنین بفرمایید دستگاهی که با اون متصل میشین CAT چند هست؟

CAT 4 یا CAT 6 یا CAT 12 یا ...

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Bloody گفته است :

دوست عزیز میشه لطف کنین بفرمایید دستگاهی که با اون متصل میشین CAT چند هست؟

CAT 4 یا CAT 6 یا CAT 12 یا ...

مودم ایرانسل مدل e3372  و cat 4 هستش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...