رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت همراه اول

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

۱۰ ساعت قبل، mrp۷ گفته است:

بسته نامحدود همراه اول حدود 30 تا 35 گیگ با سرعت 20 مگابایت بر ثانیه دانلود می کنه بعدش میاد قفل میشه روی 1 مگابایت

بجای این مسخره بازیا خب بسته را گرون تر کنه :| الان این چه بسته نامحدودیه که اولا نهایت 40 گیگ میتونی دانلود کنی اونم فقط از ساعت 1 تا 11. قبلا باز 450 گیگ میداد میشد استفاده کرد. یه مشت گوسفند کل نت مملکتو حجمی کردن پاره شدیم

دقیقا برای منم اینطور شده. البته برای من حدود 500 مگابایت با سرعت 8 مگ دانلود می کنه بعد روی 1 مگ قفل میشه. حدود 10 روز هم هست که با پشتیبانی همراه اول این موضوع رو درمیان گذاشتم. با وقاحت تمام میگن مشکلی تو سرعت بسته ی شبانه نیست. آخر سر اومد تیکت ثبت کرد که گفتن مثلا بررسی می کنیم  و اینا الان حدود 10 روز گذشته هی میان زنگ می زنن میگن مشکل رفع شد ؟ بعد میگن باز بررسی میکنیم و دوباره تیکت رو تمدید میکنن. انگار خودشون رو مسخره کردن. میگم بابا اگه محدود کردین بگین که دیگه راحت بشیم. دوست دارن کلا مشتری هاشون رو مسخره کنن.

لینک به دیدگاه

• ارسال 513
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام.

من تقریبا ۳ روزی هست که این مشکل رو با همراه اول دارم.

توی این ۳ روز منتظر بودم تا ببینم این محدودیت سرعت روی ترافیک خارجی برطرف میشه یا نه که نشد و توی سایت 195 شکایت کردم و گفتن که دارن پیگیری میکنن.

جالبی قضیه اینه که این محدودیت فقط روی ترافیک خارجی اعمال شده و ترافیک داخلی هیچ گونه مشکلی نداره.

بهتره که شما هم توی سایت 195 شکایت کنید.

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، DM.JAGUAR گفته است:

جالبی قضیه اینه که این محدودیت فقط روی ترافیک خارجی اعمال شده و ترافیک داخلی هیچ گونه مشکلی نداره.

نه دوست عزیز روی همه ترافیک هست، ترافیک داخلی یا خارجی لیمیت شده به 1 مگابایت بر ثانیه.

من دیشب داشتم از سایت ایرانی که نیم بها هم هست یعنی ترافیک کاملا داخلی دانلود میکردم 30-35 گیگ اول با سرعت 20 مگابایت دانلود کرد بعدش قفل شد روی 1 مگ. همون موقع از 3 تا سایت داخلی دیگه هم تست گرفتم همون 1 مگ بود و حتی سایت اسپید تست هم با سرور خود همراه اول 8 مگابیت بر ثانیه نشون میداد.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، mrp۷ گفته است:

نه دوست عزیز روی همه ترافیک هست، ترافیک داخلی یا خارجی لیمیت شده به 1 مگابایت بر ثانیه.

من دیشب داشتم از سایت ایرانی که نیم بها هم هست یعنی ترافیک کاملا داخلی دانلود میکردم 30-35 گیگ اول با سرعت 20 مگابایت دانلود کرد بعدش قفل شد روی 1 مگ. همون موقع از 3 تا سایت داخلی دیگه هم تست گرفتم همون 1 مگ بود و حتی سایت اسپید تست هم با سرور خود همراه اول 8 مگابیت بر ثانیه نشون میداد.

دقیقا برای منم چه سرور داخلی چه خارجی سرعت روی یک مگ قفله. منم توصیه میکنم دوستان 195 شکایت کنن تا زودتر به نتیجه برسیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای من هم سرعت بسیار پایین اومده و اصلا هم پایدار نیست یکدفعه وسط دانلود قطع میشه
ما هم از ناچاری رفتیم 3تا 9 صبح رایتل گرفتیم  15 تومن 30 روزه
این هم زیاد پایدار نیست عشقی هستش

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است:

برای من هم سرعت بسیار پایین اومده و اصلا هم پایدار نیست یکدفعه وسط دانلود قطع میشه
ما هم از ناچاری رفتیم 3تا 9 صبح رایتل گرفتیم  15 تومن 30 روزه
این هم زیاد پایدار نیست عشقی هستش

دلت رو خوش نکن . همراه اول سرعت بسته هارو محدود کرده ولی از این طرف هم رایتل هم حجمشو محدود کرده. 150 گیگ دانلود کنی بستت میپره.
حجم بسته های روزان نامحدود رایتل هم 20 گیگه

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، mrp۷ گفته است:

برای من این مشکل فقط روی ترافیک خارجی هست و هرچی که با ترافیک داخلی دانلود کردم بدون این مشکل بوده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا ما به همین ۱۵۰ گیگ رایتل هم راضی هستیم فقط سرعتش مناسب باشه 

واقعا کاری نمیشه کرد دیگه 

ایرانسل که خیلی وقته جمع کرده 

همراه اول بود که این جور شده 

الان فقط رایتل میمونه اینم خرابش کنند دیگه معلوم نیست چه باید کنیم 

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Zarathustra گفته است:

به نظرم همه باید زنگ بزنن پشتیبانی و درخواست کنیم پول بسته را پس بده به دلیل محدودیت سرعت وقتی کسی نخره دیگه برمیگردونن به حالت قبل

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

۶ دقیقه قبل، mrp۷ گفته است:

به نظرم همه باید زنگ بزنن پشتیبانی و درخواست کنیم پول بسته را پس بده به دلیل محدودیت سرعت وقتی کسی نخره دیگه برمیگردونن به حالت قبل

خیلی عذر میخام ولی پشتیبانی قشنگ معلومه ایسگاه گرفته مشتری هارو و به یه ورش هم حساب نمی کنه. هر چی توضیح میدی در مورد محدودیت سرعت جواب سربابا میده و میگه مشکلی نداریم. تنها راهش شکایت در سامانه 195 هست

لینک به دیدگاه

این مشکلو من از فروردین دارم به 195 شکایت کردم بعد 3 ماه جواب داد که سرعت 4 مگابیت (500 کیلوبایت) برای 4G کافیه. 

حالا شما شکایت کنید شاید جواب گرفتید. 

لینک به دیدگاه

۲۲ دقیقه قبل، Mreza۱۲۳ گفته است:

این مشکلو من از فروردین دارم به 195 شکایت کردم بعد 3 ماه جواب داد که سرعت 4 مگابیت (500 کیلوبایت) برای 4G کافیه. 

حالا شما شکایت کنید شاید جواب گرفتید. 

🤣🤣🤣

لینک به دیدگاه

برا من هم ایرانسلی که قبلا تا ۱۰ مگ میرفت اومده پایین هم همراه اول که از اول گ.وه بود

جالبه اینا نمیتونن در حد سرعت 3g هم به مردم بدن دم از 5g میزنن

لینک به دیدگاه

سلام.

مثل اینکه دلیل اصلی این کاهش سرعت کم کردن حجم دانلود منصفانه از 450 گیگ به 100 از طرف همراه اول هست که باعث قفل شده سرعت روی 1 مگابیت شده. و چون خیلی ها از جمله خود من این قضیه رو نمیدونستن شروع به دانلود کردن و وقتی که حجم دانلود شده از 100 گیگ بیشتر شده سرعت به 1 مگابیت کاهش یافته.

لینک به دیدگاه

سلام

همون 450 گیگ شبانه همراه اول تنها بسته قابل استفاده بود مشکل اینه که وقتی 100 گیگ تموم میشه تا 30 روز نمیشه مجدد بسته رو خرید. حالا باید چه کار کرد...

ویرایش شده توسط Ali_14
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ در 16:14، Ali_14 گفته است:

سلام

همون 450 گیگ شبانه همراه اول تنها بسته قابل استفاده بود مشکل اینه که وقتی 100 گیگ تموم میشه تا 30 روز نمیشه مجدد بسته رو خرید. حالا باید چه کار کرد...

باید کوچ کرد به رایتل و بسته ماهانه 3 تا 9 صبح 15 هزار تومان با حجم 150 گیگ خرید

دوستان یه راه دیگه ای هم به ذهنم رسیده کسایی که دانلود سنگین دارن ، یه لیچری که سرور داخل ایران داشته باشه بخرن و فایل هاشونو اونجا انتقال بدن و با بسته نامحدود داخلی ایرانسل دانلود کنن. کسی لیچر سرور داخل ایران سراغ داره؟

لینک به دیدگاه

۲۱ ساعت قبل، Zarathustra گفته است:

دوستان یه راه دیگه ای هم به ذهنم رسیده کسایی که دانلود سنگین دارن ، یه لیچری که سرور داخل ایران داشته باشه بخرن و فایل هاشونو اونجا انتقال بدن و با بسته نامحدود داخلی ایرانسل دانلود کنن. کسی لیچر سرور داخل ایران سراغ داره؟

سلام

والا فکر میکنم اینکه سرور داخل ایران باشه ملاک نیست. ملاک اون لیستی از سایت های داخلی هست که وزارتخانه به اپراتورها داده.

یعنی اگر سرور داخلی باشه اما توی این لیست نباشه ترافیک داخلی حساب نمیشه.

https://eservices.ito.gov.ir/Page/IPList

بازم مطمئن نیستم فقط خواستم لیستو بیارم بالا.

لینک به دیدگاه

پس از چند روز شکایت در سامانه 195 . پاسخ اینا رو ببینین . به جای اینکه مسئله رو حل کنن صورت مسئله رو پاک می کنن

GFGFDGHFDGDFG.PNG

ویرایش شده توسط Zarathustra
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Zarathustra گفته است:

پس از چند روز شکایت در سامانه 195 . پاسخ اینا رو ببینین . به جای اینکه مسئله رو حل کنن صورت مسئله رو پاک می کنن

GFGFDGHFDGDFG.PNG

دقیقا برای منم همین پیام رو ارسال کردن و من در جواب گفتم که تا وقتی مبلغ به صورت کامل برگشت داده نشه از شکایت صرف نظر نمیکنم. به نظرم شما هم همین کارو بکنید.

لینک به دیدگاه

https://avagostar.net/اینترنت-پرسرعت-adsl2/

دوستان
به تعرفه های Vdsl این شرکت هم نگاهی بندازین سرعت 50 مگ که دانلودش تقریبا میشه 7 مگ با حجم 3 ترا ماهانه 165. واقعا مفته.

لینک به دیدگاه

از امشب سرعت دانلود استیم بت شبانه همراه اول اومده رو 150kb

دانلود فیلم از بستر خارجی 150kb

دانلود از soft98 بالای 6 مگ!

یک یکشون خیلی کار کشته هستن!

لینک به دیدگاه

بنده هم هفته پیش شکایت ثبت کردم 195 ، امروز هزینه بسته رو برگشت دادن .

اما چه فایده . دیگه راهی برای دانلود حجیم نمیمونه .

12 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

یک یکشون خیلی کار کشته هستن!

یک یکشون

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ در ۲۱:۴۵، Zarathustra گفته است:

https://www.digitalbam.ir/ 
میتونین از هر سروری لینک بدین به این سایت و داخلی حساب میشه با ایرانسل هم راحت میتونین دانلود کنین

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، mitternacht گفته است:

https://www.digitalbam.ir/ 
میتونین از هر سروری لینک بدین به این سایت و داخلی حساب میشه با ایرانسل هم راحت میتونین دانلود کنین

فکر کنم یه جور موتور جستجوی فایل هست. از سرور گوگل درایو فایل میدم مستقیم نمی کنه. فقط از همون سایت های ایرانی فایل میگیره که اونم باز میشه همون

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، Zarathustra گفته است:

فکر کنم یه جور موتور جستجوی فایل هست. از سرور گوگل درایو فایل میدم مستقیم نمی کنه. فقط از همون سایت های ایرانی فایل میگیره که اونم باز میشه همون

نه جستجوگر نیست بنده حتی از سایت های خارجی هم لینک دادم اوکی بوده 

فقط یک نکته اینکه بعضی وقت ها مشکل داره یا کمی طول میکشه تا مستقیم کنه ولی از بابت اوکی بودن مطمن هستم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...