رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت ایرانسل

amir.coder
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

۵ ساعت قبل، Zarathustra گفته است:

دوستان نت شبانه داخلی ایرانسل هم حذف شد به همراه بسته 30 گیگ 9 تومنی. دوران سیاه گیمر ها شروع شد. 😭

باید دید چه بسته دیگه ای جاش میاره 

ایرانسل مگه میتونه از سود بسته های شبانه بگذره 

لینک به دیدگاه

• ارسال 968
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

۹ ساعت قبل، Zarathustra گفته است:

دوستان نت شبانه داخلی ایرانسل هم حذف شد به همراه بسته 30 گیگ 9 تومنی. دوران سیاه گیمر ها شروع شد. 😭

اره منم اومدم ببینم داخلی چی داره یه چیزیو می خواستم دانلود کنم دیدم کلا همه چیز عوض شده

یه سر به سایت مخابرات هم زدم اونجا امن بود😆

لینک به دیدگاه

۸ ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

بسته هارو با همون قیمت برگردوند 

نمیدونم هدفشون از این کار چی بوده

لینک به دیدگاه

۹ ساعت قبل، Zarathustra گفته است:

نمیدونم هدفشون از این کار چی بوده

بنظرم میخاستن با قیمت گرونتر بیارن اما از بالا بشون گفتن فعلا گرون نکنید تا خودمون بتون بگیم،خبرشم اومده قراره کمیسیون و فلان بگیرن برای گرون کردن ،میگن دلیل افت سرعت اینترنت ،ارزونیه o.O

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

بنظرم میخاستن با قیمت گرونتر بیارن اما از بالا بشون گفتن فعلا گرون نکنید تا خودمون بتون بگیم،خبرشم اومده قراره کمیسیون و فلان بگیرن برای گرون کردن ،میگن دلیل افت سرعت اینترنت ،ارزونیه o.O

بعضیام میگن به خاطر تغییر ساعت بوده. البته اگه واقعا زیر ساخت تقویت بشه و طوری بشه که پینگ بیاد زیر 50 واقعا ارزش گرون شدن دارن

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

درود دوستان.

من در آستانه ی تعویض TD LTE ایرانسل هستم و کوچ به مبین نت.

یه سوال داشتم میخاستم ببینم نت بقیه ایرانسلی ها هم همین شکله؟

این که الان نزدیکه 2 هفته هست(شاید بیشتر) که به هیچ عنوان سایت های خارجی باز نمیشن. به جز چندین سایت انگشت شمار مثل سایت سرچ گوگل.

تعویض DNS جواب نداده.

شما نام ببر. از سایت دانلود درایور سخت افزار و برند ها گرفته تا سایت های ایرانی سرور خارج.

ولی همون مکان من با همراه آخر تست میکنم سریع هم باز میشه هم سرعتش خوبه.

لینک به دیدگاه

50 دقیقه قبل، saeed0c گفته است:

درود دوستان.

این که الان نزدیکه 2 هفته هست(شاید بیشتر) که به هیچ عنوان سایت های خارجی باز نمیشن. به جز چندین سایت انگشت شمار مثل سایت سرچ گوگل.

تعویض DNS جواب نداده.

شما نام ببر. از سایت دانلود درایور سخت افزار و برند ها گرفته تا سایت های ایرانی سرور خارج.

درود

بنده 2گیگ 1 ساعته *یرانسل برای مودم گرفتم که گیم رو تست کنم پینگ 180ms و سایت دانلودها رو به زور باز میکرد، پینگ 4.2.2.4 حدود 600ms و گوگل 60ms

از دانلودها با اختلال بسیار زیاد با سرعت 100کیلوبایت دانلود کرد ip عوض کردم سرعت 2مگابایت شد ولی چند دقیقه بعدش اتوماتیک سیگنال رو قطع کرد و مجددا که مودم رو خاموش روشن کردم سیگنال گرفت ولی دیتا نیست.

خلاصه اینکه 2گیگ از داخل هم نتونستم دانلود کنم.

نخرید تا ورشکست بشه.

حیف 4 تومن 😂

لینک به دیدگاه

25 دقیقه قبل، AloneStar گفته است:

درود

بنده 2گیگ 1 ساعته *یرانسل برای مودم گرفتم که گیم رو تست کنم پینگ 180ms و سایت دانلودها رو به زور باز میکرد، پینگ 4.2.2.4 حدود 600ms و گوگل 60ms

از دانلودها با اختلال بسیار زیاد با سرعت 100کیلوبایت دانلود کرد ip عوض کردم سرعت 2مگابایت شد ولی چند دقیقه بعدش اتوماتیک سیگنال رو قطع کرد و مجددا که مودم رو خاموش روشن کردم سیگنال گرفت ولی دیتا نیست.

خلاصه اینکه 2گیگ از داخل هم نتونستم دانلود کنم.

نخرید تا ورشکست بشه.

حیف 4 تومن 😂

ممنون از پاسختون. میخام ببینم وعیت TD LTE هم همین شکله . شما که تست فرمودین FD LTE بود دیگه همون lte معمولی؟

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، saeed0c گفته است:

ممنون از پاسختون. میخام ببینم وعیت TD LTE هم همین شکله . شما که تست فرمودین FD LTE بود دیگه همون lte معمولی؟

بله FD LTE بود

لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، saeed0c گفته است:

درود دوستان.

تعویض DNS جواب نداده.

سلام

منم به همین روال بودم

استیم به زور باز میشد. هیچ اپ تغییر آی پی هم کار نمیکرد.

سیم کارت همراه آخر انداختم قضیه کمی متفاوت شد و تا حدودی سرعت و پینگ بهتر شد

لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، saeed0c گفته است:

درود دوستان.

تعویض DNS جواب نداده.

سلام

منم مثل شما TD LTE ایرانسل دارم، بله فاجعه هستش ... شاید باهاش بشه فقط ایمیل زد یا صفحه اول سرچ گوگل رو باز کرد و بالای 90 درصد سایت های خارجی یا ترافیک بین الملل لود نمیشن ( ارتباطی هم به تحریم یا فیلترینگ ندارن ) ... روی سیمکارت همراه ایرانسل هم همین وضعیت برقرار هست ... بالای 1 ماه هست که با صبر و حوصله در حال جر و بحث با تیم پشتیبانیشون هستم و امروز هم از سر ناچاری ازشون تو 195 شکایت کردم.

متاسفانه امکان برقراری سرویس ADSL یا VDSL یا TD LTE مبین نت رو هم ندارم و واقعا بن بست بدیه !!!

شما کدوم نقطه از کشور تشریف دارید؟ بنده کرج هستم و یجوری تیم پشتیبانیش رفتار میکنه که انگار فقط من باهاشون مشکل دارم.

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Blueman6 گفته است:

سلام

منم مثل شما TD LTE ایرانسل دارم، بله فاجعه هستش ... شاید باهاش بشه فقط ایمیل زد یا صفحه اول سرچ گوگل رو باز کرد و بالای 90 درصد سایت های خارجی یا ترافیک بین الملل لود نمیشن ( ارتباطی هم به تحریم یا فیلترینگ ندارن ) ... روی سیمکارت همراه ایرانسل هم همین وضعیت برقرار هست ... بالای 1 ماه هست که با صبر و حوصله در حال جر و بحث با تیم پشتیبانیشون هستم و امروز هم از سر ناچاری ازشون تو 195 شکایت کردم.

متاسفانه امکان برقراری سرویس ADSL یا VDSL یا TD LTE مبین نت رو هم ندارم و واقعا بن بست بدیه !!!

شما کدوم نقطه از کشور تشریف دارید؟ بنده کرج هستم و یجوری تیم پشتیبانیش رفتار میکنه که انگار فقط من باهاشون مشکل دارم.

من خوزستان هستم. چندین نقطه شهر هم تست کردم همینه.

پشتیبانی کاملا حاشا میکنه بله باشون سرکله زدم. متاسفانه من اول شهریور مودم و بسته رو خریدم مهر ماه این طوری شد. و اون موقع ثابت ایرانسل بهتر مبین نت بود بسته هاش. ولی نمیدونستم نهایت شرکتی که دست دولت و نهاد های امnیتی کمتر داخلش هست آزاد تره.

نمیدونم زیر ساخت باشون چپ افتاده! داره این طوری ترافیک بهشون میفروشه یا این که خودشون به دستور کسی این کارو کردن.

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، saeed0c گفته است:

من خوزستان هستم. چندین نقطه شهر هم تست کردم همینه.

پشتیبانی کاملا حاشا میکنه بله باشون سرکله زدم. متاسفانه من اول شهریور مودم و بسته رو خریدم مهر ماه این طوری شد. و اون موقع ثابت ایرانسل بهتر مبین نت بود بسته هاش. ولی نمیدونستم نهایت شرکتی که دست دولت و نهاد های امnیتی کمتر داخلش هست آزاد تره.

نمیدونم زیر ساخت باشون چپ افتاده! داره این طوری ترافیک بهشون میفروشه یا این که خودشون به دستور کسی این کارو کردن.

والا منکه امروز بیدار شدم می بینم که کامل ADSL های وب من رفته روی اینترنت ملی اصلا گوگل رو هم نمی تونم باز کنم. ظاهرا به کره شمالی پیوستیم برادر رفیق. شمام که می گی ایرانسل هم همینطوره. احتمالا تا آخر سال بقیه اپراتور ها هم همینطور می خواد بشه.

تغییر DNS هم کمک خاصی نمی کنه.

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
در ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ در 23:34، Blueman6 گفته است:

سلام

سلام و درود خدمت شما

ببخشید شما همچنان اینترنت TDLTE ایرانسل دارید ؟  

من حقیقتا میخوام اینترنت TDLTE بگیرم اما نمیدونم از کدوم شرکت باید بگیرم . یکی میگه آیا تک یکی میگه رسپینا و ....  اما شنیدم همه ی شرکت ها چون خودشون زیرساخت لازم رو ندارن از آنتن های ایرانسل استفاده میکنند . برای همین گفتم چه کاریه که لقمه رو دور سرم بچرخونم چرا نرم از خود ایرانسل بگیرم 

دیدم شما در موردش مطلب زدید البته مطلب شما برای زمانی بوده که کلا اینترنتها در محدودیت شدید بوده گفتم بپسرم ببینم بازم همون بی کیفیتی ادامه داره یا درست شده و کلا با توجه به تجربه تون منو راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

24 دقیقه قبل، Mashhad گفته است:

سلام و درود خدمت شما

ببخشید شما همچنان اینترنت TDLTE ایرانسل دارید ؟  

من حقیقتا میخوام اینترنت TDLTE بگیرم اما نمیدونم از کدوم شرکت باید بگیرم . یکی میگه آیا تک یکی میگه رسپینا و ....  اما شنیدم همه ی شرکت ها چون خودشون زیرساخت لازم رو ندارن از آنتن های ایرانسل استفاده میکنند . برای همین گفتم چه کاریه که لقمه رو دور سرم بچرخونم چرا نرم از خود ایرانسل بگیرم 

دیدم شما در موردش مطلب زدید البته مطلب شما برای زمانی بوده که کلا اینترنتها در محدودیت شدید بوده گفتم بپسرم ببینم بازم همون بی کیفیتی ادامه داره یا درست شده و کلا با توجه به تجربه تون منو راهنمایی بفرمایید

سلام 

در مورد ایرانسل همچنان وضعیت قبل برقرار هست و تغییری نکرده، بسیاری از سرویس ها و خدمات رایج بین المللی، حتی آپدیت ساده سیستم عامل امکان پذیر نیست ولی برای ترافیک داخلی سرعت بالایی داره که تا ۱۰۰ مگابیت هم ممکنه برسه.

اما شرکت هایی که از شبکه ایرانسل استفاده میکنن، نمیتونم با قطعیت در موردشون حکم کنم و مثلا ممکنه با افزودن یک dns در مسیر وضعیتشون به مراتب بهتر از خود ایرانسل باشه چون قیمت بسته هاشون هم به مراتب گرون تره و این ممکنه به خاطر ارزش افزوده ای مثل dns باشه.

برای توضیح بهتر این فرضیه باید بگم که همه شرکت ها بصورت یکسان اینترنت رو از زیرساخت دریافت میکنن ولی در عمل می بینیم از نظر محدودیت نسبت به ایرانسل خیلی بهتر هستن.

tdlte ایرانسل پایین ترین قیمت رو داره بین بقیه شرکت ها.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Blueman6 گفته است:

سلام 

در مورد ایرانسل همچنان وضعیت قبل برقرار هست و تغییری نکرده، بسیاری از سرویس ها و خدمات رایج بین المللی، حتی آپدیت ساده سیستم عامل امکان پذیر نیست ولی برای ترافیک داخلی سرعت بالایی داره که تا ۱۰۰ مگابیت هم ممکنه برسه.

اما شرکت هایی که از شبکه ایرانسل استفاده میکنن، نمیتونم با قطعیت در موردشون حکم کنم و مثلا ممکنه با افزودن یک dns در مسیر وضعیتشون به مراتب بهتر از خود ایرانسل باشه چون قیمت بسته هاشون هم به مراتب گرون تره و این ممکنه به خاطر ارزش افزوده ای مثل dns باشه.

برای توضیح بهتر این فرضیه باید بگم که همه شرکت ها بصورت یکسان اینترنت رو از زیرساخت دریافت میکنن ولی در عمل می بینیم از نظر محدودیت نسبت به ایرانسل خیلی بهتر هستن.

tdlte ایرانسل پایین ترین قیمت رو داره بین بقیه شرکت ها.

بله حرف شما کاملا درسته

با این تفاسیر احتمالا از همون شرکت آسیا تک تهیه کنم 

البته درخواست بررسی پوشش منطقه برای فیبر نوری تانوما رو هم دادم منتظرم ببینم جوابشون چیه اما چون برای مخابرات هست میترسم قند شکن ها روشون خوب کار نکنن چون من عادت به استریم دارم خصوصا از یوتوب 

ممنون بابت راهنمایی هاتون

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Mashhad گفته است:

با این تفاسیر احتمالا از همون شرکت آسیا تک تهیه کنم 

سیم کارت اسیاتک رومینگ روی اپراتور ایرانسل هست.

ویرایش شده توسط Lawrence
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Lawrence گفته است:

سیم کارت اسیاتک رومینگ روی اپراتور ایرانسل هست.

چه عالی

از سایت ایرانسل چک کردم منظقه ما وسط پوشش هست پس TDLTE آسیاتک هم خوب باید جواب بده و به قول BLUEMAN عزیز قطعا یک کارهایی میکنند تا محدودیت های ایرانس کمتر باشه 

ممنون از شما

شما استفاده میکنید ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...