رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت ایرانسل

amir.coder
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

همینطور که در جریان هستید اپراتور ایرانسل جدیدا طرح های تشویقی برای اینترنت ارایه داده که بسیار مقرون به صرفه هستند 

ولی مشکلی که هست این طرح های تشویقی فقط برای سیم کارت های اعتباری موجود هست و سیم کارت های دایمی ( ای سیم ) نمی تونند از طرح ها استفاده کنند 

در خواست من از شما دوستان اینکه اگر ممکنه در شبکه های مجازی به صفحه های ایرانسل برید و برای تفاوتی که برای این دو نوع سیم کارت ها قائل هستند اغتراض بکنید و اگر راه دیگه هم به ذهنتون میرسه برای اعتراض کردن با ما به اشتراک بزارید

قبلا برای سیم کارت های دایمی حتی اینترنت 1 روزه و بسته های مقرون به صرفه به کلی وجود نداشت ولی پس از اعتراض های که من و بسیاری از دوستان کردیم به تازگی بسیاری از بسته های رو برای سیم کارت های دایمی هم قابل استفاده شده ( نمی گم من و امثال باعث شدیم ایرانسل کوتاه بیاد ولی مطمئنا تاثیر زیادی تو این عمل داشتیم )

شما در این کار به ما پیوندید و اعتراضی بکنید  :D

ادرس شبکه های اجتماعی ایرانسل 

من تو شبکه اجتماعی لنزور اعتراض دادم , اونجا یوزر رسمی ایرانسل به سوال ها جواب میده و اعتراض ها واکنش نشون می ده

http://irancell.ir/portal/home/?10420/

ویرایش شده توسط Raizex
لینک به دیدگاه

• ارسال 968
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

حالا ما اعتزاض کردیم و بردیم دادیم دست رییس شرکت ایرانسل: خب بنظر خودت ب حرفمون گوش میده روبوسی میکنیم و میگه چشم طرح هامون رو باب میل مشترکینمون اراعه میدیم .

بریم خدا رو شکر کنیم از این بیشتر شارژ گوشیمونو نبرن این طرح ها پیشکش همه شون .

لینک به دیدگاه

من خونه قبلیمون که بودم یه بسته 5 گیگ خریدم فرداش به کلی 3 جی ایرانسل قطع شد !!! زنگ زدم بشتیابانی گفت رسیدگی میکنیم و فلان ! سه روز گذشت - رسدگی نکردن رفتتم تو سایت 195.ir شکایت کردم و فرداش هم دوباره به 195 زنگ زدم - حدودا از موقعی که تماس کرفتم دو هفته طول کشید اما کاری کردم که مسعول فنی منطقه 4 ایرانسل با موتور و لب تاب و سه تا گوشی موبایل مخصوص ( شبیه گوشی موبایل بود ولی اون مسعول میگفت دستگاهی برای تست سرعت و میزان بوشش و ... هستش ) ساعت 8 شب اومد کل خونه ما و کوچه رو نقشه برداری کرد و دو روز بعد اغینترنت 3 جی ایرانسل وصل شد سرعتش هم دو برابر شده بود جالبش هم اینجا بود تا یک هفته بعد ابراتور ایرانسل با شماره 09371000000 تماس میگرفت میگفت اقا راضی هستید ؟؟؟ مشکلی نیست ؟؟؟‌کیفیت خوبه !!!  :laughing:  خلاصه که این دفعه به روش لروبایی ها به شکایت من رسیدگی شد   

البته الان ادرسش به این صورت تغییر کرده https://195.ict.gov.ir/

ویرایش شده توسط فرـشاد
لینک به دیدگاه

6ygy8ibar5f58lyot7s6.png

سلام
حالا ما اعتزاض کردیم و بردیم دادیم دست رییس شرکت ایرانسل: خب بنظر خودت ب حرفمون گوش میده روبوسی میکنیم و میگه چشم طرح هامون رو باب میل مشترکینمون اراعه میدیم .
بریم خدا رو شکر کنیم از این بیشتر شارژ گوشیمونو نبرن این طرح ها پیشکش همه شون .

بلی دوست عزیز , ولی یه دست صدا نداره

ویرایش شده توسط Raizex
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

هم کسایی که کمک کردند و هم کسایی نکردند ازشون تشکر می کنم 

همه طرح های مقرون به صرفه برای سیم کار ت های دایمی هم ارایه شد   :clapping:

ویرایش شده توسط Raizex
لینک به دیدگاه

والا سیم کارت دائمی اعتبار بهش نیست صبح بلند میشی می بینی میگه 300 هزارتومان شما بدهی اینترنت دارید

شبکه نرم افزاری ایرانسل کلا قاطی هست روش حساب نکنید بچاب به چاب زیاد توش 

لینک به دیدگاه

من این طرح نیم ساعت نامحدود 500 تومن رو می خوام ولی با دائمی نمی تونم بگیرم :'(

لینک به دیدگاه

من این طرح نیم ساعت نامحدود 500 تومن رو می خوام ولی با دائمی نمی تونم بگیرم :'(

تا حالا به ایرانسل اعتراض کردی ؟

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوستان من این هفته تاحالا دو دفعه هم گوشی خودمو هم گوشی پدرمو شارژ کردم و نه زنگی زدم و نه sms دادم

پیام های تبلیغاتی رو هم ماه گذشته رفتیم به خدماتی ایرانسل و برامون غیر فعال کردن و پیام تبلیغاتی نداریم

دیگه واقعا نمیدونم چگونه و به چه علت داره شارژ مارو تخلیه میکنه

به 700 هم که تماس میگیرم چرتو پرت میگن ، مثلا میگن تنظیمات اینترنت چک کن که مثلا به دلایلی داره به هدر میره شارژتون در صورتی که ما  روی گوشی ساده استفاده میکنیم و اصلا اینترنت نداره

لطفا چاره ای بی اندیشید ، اخه تا کی قراره اینجوری دزدی کنه

اگه مثلا از سی میلیون نفر ایران سری یک تک تومنی بدزده میشه سی میلیون تومان

این مبلغ که میدزده داره هزارمیلیارد هزار میلیارد میذاره تو جیبش و هیچکسم هیچ کاری نمیکنه

ویرایش شده توسط amir.coder
لینک به دیدگاه

یه دل سیر خندیدم از این مطلبتون چون یاد یه داستانی افتادم.

پسرخالم از خدمت یه سری اومد عصبی و با دل پر برام تعریف کرد گفت که لای کوکوسبزی یه سوسک درسته پیدا کردم گذاشتمش لای کیسه پلاستیک بردمش پیشه فرماندمون بعد بهش گفتم که آقا سوسک لای غذام بوده اینم مدرک.

یارو به سوسکه نیگا کرده هرهر خندیده بعد از خالی شدن گفته که تو تازه فهمیدی توی غذاهای ما سوسک داره؟؟؟؟؟

دادا من دو ساله هر وقت نیاز دارم به میزان نیاز شارژ میکنم.

بابام چندین سال (بعد از ائمدن یارانه ها و درست شدن مبالغ قبض ها) باهام دعوا داشت سره اینکه چقدر تلفن مصرف دارم بعد اینکه این طرحای نامحدود اومدن من دیگه کلا از تلفن خونه استفاده نمیکنم و مبالغ تلفن خونه هم در حد قابل توجهی (از 35 به 30 هزار تومن ) تغییر پیدا کرده.

برای اولین بار بابام به خیلی از حرفام راجع به انواع دزدی ایمان آورده!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

این عجایب فقط توی کشور ما هست و هیچ جای دیگه ی دنیا نیست.

واقعا نمیدونم توی یه همچین کشوری که مثلا از لحاظ اعتقاد و دین توی دنیا تکه چرا این اتفاقها میفته!

باید برای بقه ی کشورها نمونه باشیم ولی کاملا برعکسه

لینک به دیدگاه

من فقط یه  چیزی  واسم سواله

چرا  تو مملکت  ما  هیچ  کجا  واسه هیچ  دزدی ای نظارت  نیست؟

دلیلشو فک  کنم  همه  بدونین.نظارت  کننده  ها  خودشونم ........بله :) 

من 4 تا از باطریامو  دزدیدن.

فیلم  دزدی  با کیفیت رنگی با اسم و آدرس آقای  دزد رو تحویل آقای  قاضی دادم  هنوزم که هنوزه  بعد   چند ماه  خبری  نشده.

شما  حساب  کن  اگه  مدارکم  ناقص  بود  دیگه تکلیفم چی بود.

تو مملکته  ما اگه  بهشون  ثابت هم  بکنی  دارن  ازت دزدی  میکنن بازم  حقتو  نمیدن.

تو راس کار فقط دنباله  اینن  بگن  همه  چی آرومه و  مشکلی هم  تو  جامعه  نیست.کلا  کسی  پیگیر  نیست.مردمم دستشون  جایی  بند  نیست.

لینک به دیدگاه

شارژ من هم خود به خود تموم میشه

5 تومن شارژ میکنم بعد از یک هفته خود به خود 0 میشه بدون اینکه حتی یه تماس با کسی بگیرم.

کسی بلد نیست این حالت رو غیر فعال کنه ؟

والا ترکیدیم از بس واسه یه sms  دادن به 90 هی 1000 تومان 1000 تومان شارژ کردیم دو روز بعد تمام شد.

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

الان وضعیت جوریه که همه دستشون تو جیب یکی دیگست...
این هم که مجری قانون جلوشون وای نمیسته، به خاطر این ضرب المثله: "رطب خورده کی کند منع رطب؟"

ویرایش شده توسط engmrmz
لینک به دیدگاه

الان وضعیت جوریه که همه دستشون تو جیب یکی دیگست...

این هم که مجری قانون جلوشون وای نمیسته، به خاطر این ضرب المثله: "رطب خورده کی کند منع رطب؟"

مجرى قانون!!؟ جوك ميگى كدوم قانون تو اين كشور ميشه هر كسى رو راحت خريد حرفا ميزنى....

خود دولت هم دستش تو هر بساطى تو كاره...

لینک به دیدگاه

همه مطمئن هستن که اپراتورها به خصوص ایرانسل دزد هستند

من 3روز پیش سیم کارتمو 5تومن شارژ کردم و فقط یه تماس حدود 1 دقیقه داشتم.همین الان موجودی گرفتم اعتبار سیم کارتم 1635 تومن هست.

به نظرتون جای شک باقی میمونه؟! :|

لینک به دیدگاه

من خطم ایرانسله. نسبتا کم مکالمه و اس ام اس میدم (اکثرا از نت و برنامه های مربوطه استفاده میکنم.)

شارژم رو هم نسبتا زود زود چک میکنم.

ولی تا حالا چیزی ازم کم نشده.

اس ام اس تبلیغاتی رو چند سال پیش با ارسال یه کد که یادم نمیاد غیرفعال کردم. تا حالا هم یک دونه اس ام اس مسابقه ای جواب ندادم. هر چی بیاد بدون اینکه بخونم delete میکنم! دیتای گوشیم هم خاموشه (یعنی از 2g , 3g استفاده نمیکنم). نه آهنگ پیشواز نه آهنگ پس واز و ....!

(ضمنا احیانا محضر برخی از دوستان عرض کنم که ایرانسل نه مال بابای منه نه چیزی. فقط صاحب یک دانه سیم اعتباری هستم!)

ویرایش شده توسط Shahab2500
لینک به دیدگاه

تاپیک در مورد دزدسل هست. من 35 هزار تومان + 15 هزار تومان شگفت انگیز زدم 1 ماهم فرصت استفاده داشت. بعد 2 هفته در حالی که کلا 5 تا sms زده بودم و زنگی نزده بودم شارژ + شارژ هدیه شد 9 هزار تومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اینا بزرگترین دزدان. از ما میدزدن بعدش میگن طرح بزنید 2 تومن 200 تومن حرف بزنید.

باید کمپین استفاده نکردن و تحریم دزدسل رو راه بندازن مردم.

ویرایش شده توسط xoxtroy
لینک به دیدگاه

دوستان این مشکل برای همه نیست اما برای خیلی ها برقراره

من و خانوادم خیلی وقته اس ام اس های تلبلیغاتی رو غیرفعال کردم و هیچی نداریم

اما همچنان وقتی شارژ میکنیم روزانه اعتبار کم میشه کاملا بی دلیل

من ماهانه تاپیک رو آپ میکم تا بالاخره یکی که بتونه چاره ای بی اندیشه پیدا بشه

ویرایش شده توسط amir.coder
لینک به دیدگاه

تعرفه مکالمه اش خیلی بالاس به همراه اول و دیگر مسابقاتش وپیشواز و.... .... بماند

لینک به دیدگاه

بنده هم عین شما با کسی تماسی چیزی اصلا ندارم ولی یه بار 2 هزار تومن شارژم 0 تومن شد!!! ولی \یگیرش نشدم چون زیاد شارژ و اینا نمیگیر

ولی خوبه شما تا\یک زدید واسش  دمتون گرم.

بنده هم عین شما با کسی تماسی چیزی اصلا ندارم ولی یه بار 2 هزار تومن شارژم 0 تومن شد!!! ولی \یگیرش نشدم چون زیاد شارژ و اینا نمیگیر

ولی خوبه شما تا\یک زدید واسش  دمتون گرم.

لینک به دیدگاه

کمپین نمیخواد هرکسی اگر عقل تو کلش باشه خودش استفاده نمیکنه من الان سالهاست ایرانسل دارم ، کلا 4-5 تا سیم کارت دارم با یه خط ثابت به جز 32 تومن هزینه اینترنت ماهیانه زیر 10 تومن بابت کل این 4-5 خط پول میدم ایرانسل رو همیشه 1000 شارژ میکنم برای استفاده آخرشم یه 200-300 تومن میزارم توش بمونه برای یه اس ام اس یا زنگ ضروری

کلا از تلفن زیاد استفاده نکنید و اگر کسی میبینه شارژش داره میره نباید تو 1 سال 1000 تومنم شارژ کنه ، ایرانسل بدرد زنگ خوردن میخوره نه زنگ زدن.

ویرایش شده توسط behbod
لینک به دیدگاه

اقا من هرکاری میکنم این تبلیغات حذف نمیشه 

خواهشا یکی یه راه مناسب پیشنهاد بده دیگه خسته شدم

لینک به دیدگاه

یک چند ساعت تو روز خطو خاموش نگه دارید کمتر میشه

برای من جواب داده فعلا

Sent from my E6633 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...