رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت ایرانسل

amir.coder
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

الان این سرعته چیه میگین 17 مگو 50 مگو 40 20 مگه؟؟؟ بگین 1 مگ سراعت دانلود دیگه سرعته دانلوده که معنی داره مگرنه این اعدادو ارقام که همش چرتو پرته

دیگه همه اینا از نهایتا 1000kb/s که بالاتر نرفته و نمیره که به جای اینا سرعتو با idm بگو چنتا دانلود میده transfer rate همین ..ازین سرعت بالاتر که تو ایران هیچ جا نداریم که تازه کلی شانس بیاری همینو بده بهت این 10 مگو 8 مگو 100 مگو 50 مگ همش همین 700kb/s سرعته مگرنه واسه بیشترش که بایده ماهی حداقل 200 300 به بالا هزینه کنی

17 مگ بر ثانیه بود که گیگی 200 هزار تومن پولشو میگرفت ازت

با سلام؛

در حال حاضر که توسط ایرانسل و سرویس LTE میسر شده است. در سه ساعت بنده فیکس ۶۰ گیگ دانلود داشتم و دارم. تبدیل واحد هم ساده است. در گوگل جستجو کنید. 54 مگابیت بر ثانیه می شود 6.78 مگابایت بر ثانیه

با ۲۰۰۰ تومان ۳ ساعت و تا ۶۰ گیگ می توانید با توجه به سرعت موجود در منطقه محل سرویس استفاده کنید.

ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

• ارسال 968
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

کدوم منطقه میشینی بستگی داره تو یه منطقه سرعت بالاست تو یه منطقه سرعت افتضاح بازم بستگی داره تو چه ساعتی دانلود کنی باidm...بعد بنده با3gباسرعت3مگ با سیم ایرانسل بسته نامحدود شبانه دانلود داشتم.  حالا دیروز مودم4gگرفتم میخوام آنتن تقویتیشم گیر بیارم سرعتش اون موقع دیدنیه

من اینترنت سیم کارت که واسه پی سی هیچ وقت استفاده نمیکنم اینترنته وایرلس شرکتی که سرعتشم بهترینه وو تنها وایرلسه خوبه غربه ایرانه و بالاترین سرعتشم تو دانلود همین 1000 کیلوبایته که گفتم دیگه adsl غیرadsl همه جاهای دیگرو دیدم سرعتش از این پایین تر بود حالا نمیدونم شما کجایه ایرانو میگی سرعتش از 1000 کیلوبایت با ماهی 26 تومن بیشتر باشه!!!!!مگه ماهی 200 به بالا اونم بستگی داره

منظورت از 3 مگ چیـه دقیقا؟؟؟سرعته دانلود با idm مهمه اونو بگو اینا همش اسمه 100 مگو 20 مگو 4g

ویرایش شده توسط Caipirinha
لینک به دیدگاه

من اینترنت سیم کارت که واسه پی سی هیچ وقت استفاده نمیکنم اینترنته وایرلس شرکتی که سرعتشم بهترینه وو تنها وایرلسه خوبه غربه ایرانه و بالاترین سرعتشم تو دانلود همین 1000 کیلوبایته که گفتم دیگه adsl غیرadsl همه جاهای دیگرو دیدم سرعتش از این پایین تر بود حالا نمیدونم شما کجایه ایرانو میگی سرعتش از 1000 کیلوبایت با ماهی 26 تومن بیشتر باشه!!!!!مگه ماهی 200 به بالا اونم بستگی داره

منظورت از 3 مگ چیـه دقیقا؟؟؟سرعته دانلود با idm مهمه اونو بگو اینا همش اسمه 100 مگو 20 مگو 4g

3000کیلو بایته  باidm

با مودم3gایرانسل تست کردم وصل هست بهpc

غرب تهران

کسی جواب ما رو نداد؟

سلام عزیز

ببینید الان شما میتونید این مودمو با یه روترwifiتا200تومن خریداری کنید.http://www.rastinbaz...Dongle Tp-Link

بعدش قراره همین سایت این هفته آنتن های تقویتی رو تا100موجود کنه که این آنتن ها به خود مودم با سر فیش های مخصوصcr9وصل میشن.

این مودمو میشه به آنتن های tvوصل کرد ولی باید ولی باید سر فیش های مخصوصشو داشت وبه مودم وصP1040961_1200x900.jpgل کرد که شاید همین سایت این سر فیشهارو موجود کنه

ویرایش شده توسط mostafa lak13
لینک به دیدگاه

اسمی نیست این سرعت گرامی و واقعیت است. بالاتر هم توضیح دادم. تست بفرمایید که امیدوارم در منطقه شما هم سرعت مناسبی در دسترس باشد.

لینک به دیدگاه

اسمی نیست این سرعت گرامی و واقعیت است. بالاتر هم توضیح دادم. تست بفرمایید که امیدوارم در منطقه شما هم سرعت مناسبی در دسترس باشد.

گرامی خوب اومدی =))

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال . من الان اس 6 دارم با IDM بوسیله هات اسپات 1.5 دانلود میکنه میخوام بدونم اگر E3372 رو بخرم بدون آنتن اکسترنال سرعت دانلودم بالاتر میره ؟

لینک به دیدگاه

شما سرعت رو تقسیم بر 8 کنید سرعت دانلودتون در میاد که با این وجود شما تقریبا 2 مگابایت بر ثانیه دانلود داشتید!
که این سرعت خیلی بالایی نیست و من خودم بیشتر از 5 مگابایت با ایرانسل دانلود داشتم

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال . من الان اس 6 دارم با IDM بوسیله هات اسپات 1.5 دانلود میکنه میخوام بدونم اگر E3372 رو بخرم بدون آنتن اکسترنال سرعت دانلودم بالاتر میره ؟

با سلام؛

هیچ قطعیتی ندارد و نمی شود با اطمینان عنوان کرد بنده مودم 4G ندارم و صرفا بر روی آیفون 6s Plus به صورت Hotspot به سیستم اینترنت میدهم. باید تست بفرمایید

لینک به دیدگاه

الان این سرعته چیه میگین 17 مگو 50 مگو 40 20 مگه؟؟؟ بگین 1 مگ سراعت دانلود دیگه سرعته دانلوده که معنی داره مگرنه این اعدادو ارقام که همش چرتو پرته

دیگه همه اینا از نهایتا 1000kb/s که بالاتر نرفته و نمیره که به جای اینا سرعتو با idm بگو چنتا دانلود میده transfer rate همین ..ازین سرعت بالاتر که تو ایران هیچ جا نداریم که تازه کلی شانس بیاری همینو بده بهت این 10 مگو 8 مگو 100 مگو 50 مگ همش همین 700kb/s سرعته مگرنه واسه بیشترش که بایده ماهی حداقل 200 300 به بالا هزینه کنی

دوست عزیز اینکه شما میگی عجیبه من الان سرعت دانلود رو که 4جی ایرانسل رو هات اسپات کردم پیوست میکنم 

اینکه شما میگی سرعت بیشتر از یک مگ نمیشه عجیبه!!!!!

درضمن هروقت لازم بشه 2000 تومن میدم نامحدود 3ساعته و اگه نخوابم حداقل 50گیگ دانلود میکنم 

قرار نیست وقتیکه سرعت نت من کم باشه و بیشتر از 1مگ سرعتو ندیدم بیام تو فروم و کامنت دوستان رو چرت و پرت بگیرم!!! 

بااحترام صحبت کردن برای خود ادم احترام میاره 

ملاحظه کردید که توی 7 دیقه 2.3گیگ دانلود شده با همون idm 

post-22967-0-85324500-1461328076_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

عجب سرعت هایی پیدا کرده نت همراه

این سرعت بنده با adsl مخابرات هست تا 10 هم گاهی اوقات میره

قابل توجه دوستانی که میگن سرعت idm بدید

خداییش زشته این روزا کسایی که داخل انجمن کامپیوترن از این اطلاع ندارن که بایت 8 برابر بیت هست (هر بیت یک 0 یا 1 هست)

سرعت تست که بیت هست تقسیم بر 8 میشه همون دانلود که به بایت هست

5270376568.png

ویرایش شده توسط Nima.Rampage
لینک به دیدگاه

با سلام؛

در حال حاضر که توسط ایرانسل و سرویس LTE میسر شده است. در سه ساعت بنده فیکس ۶۰ گیگ دانلود داشتم و دارم. تبدیل واحد هم ساده است. در گوگل جستجو کنید. 54 مگابیت بر ثانیه می شود 6.78 مگابایت بر ثانیه

با ۲۰۰۰ تومان ۳ ساعت و تا ۶۰ گیگ می توانید با توجه به سرعت موجود در منطقه محل سرویس استفاده کنید.

شما 60 گیگ که هیچی فیکس 6 گیگم نمیتونی تو 3 ساعت با هیچ اینترنته عمومی تو ایران دانلود کنی که اونم اگه دیدیش سلامه مارم بهش برسون..... اینارو نمیدونم برا چی حالا داری میگی عزیز مگه میشه مگه داریم

یه چی بگو بگنجه اگه شوخیم میخوای بکنی 6 مگ دانلود رو خارج از ایرانم بعضی جاها ندارن تو خوده آمریکارم تا سقفه 8 مگ دانلود سرعت دارن وبیشترشو باید جداگانه بیشتر پول بدن خرید کنن چندین دلار اونوقت تو ایران 6مگ سرعت اونم 2000 تومن!!؟؟اونم ایرانسل؟؟؟این 2000 تومنه که گفتی منو کشته میدونی 60 گیگابایت ترافیک با سرعته 6000 kb/s یعنی چی هزینش؟؟؟اونم مخابراته ایران lol خونرو باید بفروشی

شما هم فک میکنم یا منزل چسبیده به دکله ایرانسل یکم سرعتت به نسبته بقیه بهتره قطعو وصلی نداری که مبارکت باشه

دوست عزیز اینکه شما میگی عجیبه من الان سرعت دانلود رو که 4جی ایرانسل رو هات اسپات کردم پیوست میکنم 

اینکه شما میگی سرعت بیشتر از یک مگ نمیشه عجیبه!!!!!

درضمن هروقت لازم بشه 2000 تومن میدم نامحدود 3ساعته و اگه نخوابم حداقل 50گیگ دانلود میکنم 

قرار نیست وقتیکه سرعت نت من کم باشه و بیشتر از 1مگ سرعتو ندیدم بیام تو فروم و کامنت دوستان رو چرت و پرت بگیرم!!! 

بااحترام صحبت کردن برای خود ادم احترام میاره 

ملاحظه کردید که توی 7 دیقه 2.3گیگ دانلود شده با همون idm 

کسی به شما که واسه اولین بار تو زندگی 50 گیگ دانلود کردی بی احترامی نکرده شما هم عکسی که گذاشتی نمیدونم با اینترنته کجا این سرعت دانلود کردی ولی LTE که من تو چند شهره مختلف جاهای مختلف دیدم ویدیوی یوتیوب هم به زور باز میکرد با کیفیته 480p

لینک به دیدگاه

عزیز اینکه شما در جریان نیستی دلیل بر چرتو پرت بودن نیست ضمنا شما می گید سرعت بالاتر از 1000kb/s نیست که میشه حدودا سرعتی برابر با 120kB/s ، ینی شما 120 کیلو بایت بر ثانیه بیشتر ندیدید واقعا تعجب بر انگیزه . اگه منظورتون 1000 کیلوبایت بر ثانیه هستش بجای 1000 کیلوبیت بر ثانیه ، باید بجای b از B استفاده کنید چون بی کوچیک برای بیت استفاده میشه نه بایت . هر هشت بیت یک بایت هست . معمولا سرعت اینترنت رو بر اساس بیت می گن که شما باید تقسیم بر هشت کنید تا سرعتی که IDM نشون میده بشه چون IDM سرعت رو بر اساس بایت نشون میده .
لینک به دیدگاه

شما 60 گیگ که هیچی فیکس 6 گیگم نمیتونی تو 3 ساعت با هیچ اینترنته عمومی تو ایران دانلود کنی که اونم اگه دیدیش سلامه مارم بهش برسون..... اینارو نمیدونم برا چی حالا داری میگی عزیز مگه میشه مگه داریم

یه چی بگو بگنجه اگه شوخیم میخوای بکنی 6 مگ دانلود رو خارج از ایرانم بعضی جاها ندارن تو خوده آمریکارم تا سقفه 8 مگ دانلود سرعت دارن وبیشترشو باید جداگانه بیشتر پول بدن خرید کنن چندین دلار اونوقت تو ایران 6مگ سرعت اونم 2000 تومن!!؟؟اونم ایرانسل؟؟؟این 2000 تومنه که گفتی منو کشته میدونی 60 گیگابایت ترافیک با سرعته 6000 kb/s یعنی چی هزینش؟؟؟اونم مخابراته ایران lol خونرو باید بفروشی

شما هم فک میکنم یا منزل چسبیده به دکله ایرانسل یکم سرعتت به نسبته بقیه بهتره قطعو وصلی نداری که مبارکت باشه

نخیر شما فقط اصرار داری بگی چنین سرعتی نداریم وگرنه من پیوست کردم idm رو ولی شما برخلاف مستندی که دیدید باز حرف خودتونو میزنید 

خیلی از دوستان هستن که میتونن پیوست کنن اما فک نمیکنن براشون مهم باشه چون ی سرعت عادی هستش چنین سرعتی با 4جی 

درضمن گفتید غرب کشور هستید خدمتتون عرض کنم این تستو من کرمانشاه گرفتم و بازم میتونم بگیرم

لینک به دیدگاه

عجب سرعت هایی پیدا کرده نت همراه

این سرعت بنده با adsl مخابرات هست تا 10 هم گاهی اوقات میره

قابل توجه دوستانی که میگن سرعت idm بدید

خداییش زشته این روزا کسایی که داخل انجمن کامپیوترن از این اطلاع ندارن که بایت 8 برابر بیت هست (هر بیت یک 0 یا 1 هست)

سرعت تست که بیت هست تقسیم بر 8 میشه همون دانلود که به بایت هست

5270376568.png

عزیز سرعته دانلود در برنامه ی IDM در ابتدا کیلوبایت بر ثانیه هست و اگر سرعت بالای 1 مگابایت رفت مگابایت و مقداره کیلوبایت رو کناره هم نشون میده

لینک به دیدگاه

کسی به شما که واسه اولین بار تو زندگی 50 گیگ دانلود کردی بی احترامی نکرده شما هم عکسی که گذاشتی نمیدونم با اینترنته کجا این سرعت دانلود کردی ولی LTE که من تو چند شهره مختلف جاهای مختلف دیدم ویدیوی یوتیوب هم به زور باز میکرد با کیفیته 480p

بحث کردن با شما بی فایدست. اینکه شما احساس می کنید چون ندارید و تست نکردید پس وجود ندارد منطقی نیست. به هر حال وجود دارد و دوستان زیادی که دسترسی دارند از اون بهره میگیرند.

این Screenshot هم همین الان از صفحه اطلاعات سلولار پس از تعویض سیم کارت ایرانسل برای شما قرار می دهم. اطلاعات مربوط به مجموع دانلود شبانه در دو شب متوالی است که در مجموع در حدود ۹۱ گیگابایت می باشد.

c7357c5015241e6695c2cbd3cf88bfa2.jpg

باز هم عنوان می کنم حضم این مطلب شاید برای برخی از دوستان مثل شما میسر نباشد. امیدوارم دسترسی پیدا کنید

لینک به دیدگاه

بحث کردن با شما بی فایدست. اینکه شما احساس می کنید چون ندارید و تست نکردید پس وجود ندارد منطقی نیست. به هر حال وجود دارد و دوستان زیادی که دسترسی دارند از اون بهره میگیرند.

این Screenshot هم همین الان از صفحه اطلاعات سلولار پس از تعویض سیم کارت ایرانسل برای شما قرار می دهم. اطلاعات مربوط به مجموع دانلود شبانه در دو شب متوالی است که در مجموع در حدود ۹۱ گیگابایت می باشد.

c7357c5015241e6695c2cbd3cf88bfa2.jpg

باز هم عنوان می کنم حضم این مطلب شاید برای برخی از دوستان مثل شما میسر نباشد. امیدوارم دسترسی پیدا کنید

منظورت ازینکه ندارمو و تست نکردم چی هست؟گفتم من نته ایرانسل واسه دانلود استفاده نکردم از 10 ساله پیش به این ور ونته مخصوصه سرعت ثابته شرکتی استفاده میکنم و در مورده سرویسه ایرانل هم این سرویسی که شما میگیو تا بحال چک نکردم و ندیدم که میرم و میبینم و امیدوارم همینی که میگی باشه 3 ساعت 60 گیگ که اگه 8 گیگم بود ما قبول داریم

آقا پرهام ممنون که عکس میذاری حالا شما سرویس که چنین سرعتی رو LTE داره بگو که من خودم چک کنم و متوجه این قضیه بشم اگه امکانش هست

لینک به دیدگاه

بسته شبانه با صرفه به سه بسته اصلی است که از داخل برنامه MyIrancell قابل فعالسازی است :

7deeaadf5bbd34b16a3859acb6f97f82.jpg

۱ ساعت ۹۰۰ تومان

۲ ساعت ۱۵۰۰ تومان

۳ ساعت ۲۰۰۰ تومان

با اسم نامحدود است ولی در برنامه پس از فعالسازی اینترنت ۳ ساعته حجم ۶۰ گیگ نمایش داده می شود

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

نخیر شما فقط اصرار داری بگی چنین سرعتی نداریم وگرنه من پیوست کردم idm رو ولی شما برخلاف مستندی که دیدید باز حرف خودتونو میزنید 

خیلی از دوستان هستن که میتونن پیوست کنن اما فک نمیکنن براشون مهم باشه چون ی سرعت عادی هستش چنین سرعتی با 4جی 

درضمن گفتید غرب کشور هستید خدمتتون عرض کنم این تستو من کرمانشاه گرفتم و بازم میتونم بگیرم

آقا سجاده گل کسی جسارت و بی احترامی به شما و یا کسایی که این قضیرو گقتن نداره که میگی کفتم چرتو پرت کسی ازین کلمات استفاده نکرده من اونموقع و هنوز که این موضوع رو خودم تست نکردم و باور ندارم گفتم یا به دلیله دیگه ای این ادعا شده و یا خواستن شوخی کنن ولی چشــم من همه ی پست هارو نخونده بودم و لابد وقتی خیلیا گفتن این نتیجه 3 ساعت 60 گیگ وجود داره پس لابد واقعیت داره حتما من تست میکنم تا اینو بهم ثابت شه که واقعیت داره و میام شده اینجارم اعلا م میکنم

بسته شبانه با صرفه به سه بسته اصلی است که از داخل برنامه MyIrancell قابل فعالسازی است :

7deeaadf5bbd34b16a3859acb6f97f82.jpg

۱ ساعت ۹۰۰ تومان

۲ ساعت ۱۵۰۰ تومان

۳ ساعت ۲۰۰۰ تومان

با اسم نامحدود است ولی در برنامه پس از فعالسازی اینترنت ۳ ساعته حجم ۶۰ گیگ نمایش داده می شود

Sent from my iPhone using Tapatalk

و این 60 گیگ رو تو همون 3 ساعت دانلود میکنه درسته؟؟یعنی ایرانسل این امکانو میده که با 2هزار تومن 60 گیگ رو یا اصن 30 گیگ رو از هر لینکو سایتی تو 3 ساعت دانلود کنی درست میگم؟؟

ممنونم ازت @};-

لینک به دیدگاه

در صورتی که آنتن داشته باشید و سرعت BTS نزدیک منطقه شما مشکلی نداشته باشد پاسخ مثبت است.

لینک به دیدگاه

منظورت بند بوسترو سیگنال ریپیتره؟میشه مدلی که خودت استفاده میکنیو بگی و چند خریدی؟

لینک به دیدگاه

منظورت بند بوسترو سیگنال ریپیتره؟میشه مدلی که خودت استفاده میکنیو بگی و چند خریدی؟

اگر روی صحبت با بنده است بر روی گوشی آیفون 6s Plus استفاده می کنم و بر روی سیستم به صورت Hotspot اینترنت دارم.

لینک به دیدگاه

دوستان من می خوام یه انتن قوی بخرم...کسی ادرسی چیزی داره بده به ما؟

لینک به دیدگاه

سرفیش دانگل E3372 را اکجا میشه پیدا کرد؟

چه انتنهایی  بغیر از انتن خود دانگلE3372که تو کل ایران گشتم ندیدم جایگزین خوبه ؟؟

هرچند الان سرعتم رو 5مگه ولی میخوام افزایشش بدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...