رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت ایرانسل

amir.coder
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

شما 60 گیگ که هیچی فیکس 6 گیگم نمیتونی تو 3 ساعت با هیچ اینترنته عمومی تو ایران دانلود کنی که اونم اگه دیدیش سلامه مارم بهش برسون..... اینارو نمیدونم برا چی حالا داری میگی عزیز مگه میشه مگه داریم

یه چی بگو بگنجه اگه شوخیم میخوای بکنی 6 مگ دانلود رو خارج از ایرانم بعضی جاها ندارن تو خوده آمریکارم تا سقفه 8 مگ دانلود سرعت دارن وبیشترشو باید جداگانه بیشتر پول بدن خرید کنن چندین دلار اونوقت تو ایران 6مگ سرعت اونم 2000 تومن!!؟؟اونم ایرانسل؟؟؟این 2000 تومنه که گفتی منو کشته میدونی 60 گیگابایت ترافیک با سرعته 6000 kb/s یعنی چی هزینش؟؟؟اونم مخابراته ایران lol خونرو باید بفروشی

شما هم فک میکنم یا منزل چسبیده به دکله ایرانسل یکم سرعتت به نسبته بقیه بهتره قطعو وصلی نداری که مبارکت باشه

کسی به شما که واسه اولین بار تو زندگی 50 گیگ دانلود کردی بی احترامی نکرده شما هم عکسی که گذاشتی نمیدونم با اینترنته کجا این سرعت دانلود کردی ولی LTE که من تو چند شهره مختلف جاهای مختلف دیدم ویدیوی یوتیوب هم به زور باز میکرد با کیفیته 480p

من خودم 60گیگ نتونستم تو 3ساعت دان کنم اما راحت با همین بسته ایرانسل 20گیگ رو 3ساعت میگیرم ... این که شما تا حالا سرعت بالا 100کیلوبایت ندیدی تقصیر بقیه نیست

ویرایش شده توسط NO_TIME_FOR_RELOADING
لینک به دیدگاه

• ارسال 968
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان من از تو این سایت یه مدل آنتن تقویتی پیدا کردمhttp://www.sibo.ir/product/2415/%C3%98%C2%A7%C3%99%C2%86%C3%98%C2%AA%C3%99%C2%86-%C3%9A%C2%AF%C3%9B%C2%8C%C3%98%C2%B1%C3%99%C2%86%C3%98%C2%AF%C3%99%C2%87-%C3%99%C2%84%C3%99%C2%88%C3%9A%C2%AF%C3%98%C2%A7%C3%98%C2%B1%C3%9B%C2%8C%C3%98%C2%AA%C3%99%C2%85%C3%9B%C2%8C.html

اسم سایتش سیبو حالا نمیدونم دقیقا خود آنتن تقویتی باشه 

ولی شماره کارشناس فروش زیاد داره میشه زنگ زد درباره این آنتن های تقویتی سرعت اینترنت که به مودم وصل میشن ازشون پرسید

واینکه سر فیش های مخصوص مودم که به آنتن میشه وصل کرد جداگونه هم میفروشن یا نه

ولی در کل تو این هفته قرار سایت راستین بازار آنتن های تقویتی مودم های4g با قیمت مناسب بیاره  سایتش خیلی معتبره

لینک به دیدگاه

این هم سرعت دانلود من در استیم و اوریجین با طرح 3 ساعته 60 گیگابایتی 2000 تومانی (2 تا 8 صبح)

(فک میکنم ایرانسل سرعت اینترنتش تو مشهد بیشتره من تو منطقه امیریه مشهد با سرعت 30 مگ هم دان داشتم)

post-19270-0-54396800-1461336728_thumb.png

post-19270-0-94137300-1461336738_thumb.png

ویرایش شده توسط Oceanic
لینک به دیدگاه

خوش به حال همه شما من سرعتم نهایت به 128 کیلوبایت در ثانیه میرسم

سرعت دانلودم نهایت 40 کیلوبایت

مشهد هم هستم روی 3G با گوشی و اینکه خیلی خیلی هم زنگ زدم شاکی بودم ولی شرکت کلاهبردار کلاهبردار

لینک به دیدگاه

مشهد هم هستم روی 3G با گوشی و اینکه خیلی خیلی هم زنگ زدم شاکی بودم ولی شرکت کلاهبردار کلاهبردار

بعصی جاها آنتن دهیش خوب نیست.

لینک به دیدگاه

عجیبه،دوستان تو این تاپیک اونم با ایرانسل تا 50 مگابیت دست پیدا کردن

اما این لینک سریعترین اپراتور موبایل آمریکا رو t-mobile اعلام کرده با 20 مگابیت بر ثانیه دانلود

یعنی ایرانسل بهتر از t-mobile ظاهر شده؟؟؟!!!!

http://www.speedtest.net/awards/us

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اینترنت 3g-4g که adsl نیست بخوان کلاهبرداری کنن. شما شرایطتون خوب باشه سرعت خوبی میگیرین

منظورم از شرایط میزان آنتن دهی، مدل گوشی، و برنامه مورد استفاده برای دانلود و سرور دانلود هست

بنده مشهد هستم با استفاده از مودم 4g تا 40mb هم سرعت گرفتم توی امضام پایین تری سرعت رو میتونید ببینید

لینک به دیدگاه

مشکل نت تو ایران سرعتش نیست (که البته به نظر من خیلی هم خوبه)

مشکل اصلیش پینگ بالا هست.

لینک به دیدگاه

دوستان من هم ترغیب شدم برم تو کار 4g اینقد پول بی زبون به Hiweb دادم خبر نداشتم 4G اینقدر خوبه !

این صورت حساب یه سال دانلود از Hiweb شده :/

میشه ستاپ کامل معرفی کنید برای دانلود 4G

ممنون

لینک به دیدگاه

با گوشی کلا سرعت خیلی عالی نیست ... یک مودم e3372 بگیرین کار تمومه (با خودش یک سیم کارت 4g هم داره) ...

لینک به دیدگاه

عجیبه،دوستان تو این تاپیک اونم با ایرانسل تا 50 مگابیت دست پیدا کردن

اما این لینک سریعترین اپراتور موبایل آمریکا رو t-mobile اعلام کرده با 20 مگابیت بر ثانیه دانلود

یعنی ایرانسل بهتر از t-mobile ظاهر شده؟؟؟!!!!

http://www.speedtest.net/awards/us

دوست عزیز اون 50MB هست و این 20Mb 

20Mb x 8=160MB

لینک به دیدگاه

دوستان من هم ترغیب شدم برم تو کار 4g اینقد پول بی زبون به Hiweb دادم خبر نداشتم 4G اینقدر خوبه !

ممنون

سیم کارت ایرانسل

گوشی موبایل 3g یا 4g

برنامه ایرانسل من (چون فقط از طریق این برنامه میشه بسته های شبانه روخرید)

از طریق گوشی Hotspot میکنی بر روی کامپیوتر.

ویرایش شده توسط Oceanic
لینک به دیدگاه

20Mb x 8=160MB

اینطور نیست

دقت کافی به این مسائل دارم

Mb هست

الان امضای شما سرعتش بالاتره t-mobile آمریکا هست

هم تست شما هم اون صفحه هم مال speedtest.net هست یعنی شرایط مساوی....

در ضمن b یک هشتم B هست،ظاهرا برعکس گفتید

ویرایش شده توسط Nima.Rampage
لینک به دیدگاه

سرفیش دانگل E3372 را اکجا میشه پیدا کرد؟

چه انتنهایی  بغیر از انتن خود دانگلE3372که تو کل ایران گشتم ندیدم جایگزین خوبه ؟؟

هرچند الان سرعتم رو 5مگه ولی میخوام افزایشش بدم

کسی جواب ما را نداد!!

ویرایش شده توسط Legacy of Kain
لینک به دیدگاه

کسی جواب ما را نداد!!

فکر نکنم پیدا بشه

آنتن رو میشه راحت ساخت ، اما کانکتور پیدا نمیشه ، من از یه سایت چینی خریدم

لینک به دیدگاه

فکر نکنم پیدا بشه

آنتن رو میشه راحت ساخت ، اما کانکتور پیدا نمیشه ، من از یه سایت چینی خریدم

سوکت را که از داخلش چمپر میزنم من فقط دنبال انتنم

لینک به دیدگاه

برخی آنتن ها رو به راحتی میتونید بسازید ، مثل آنتن یاگی (yagi) یا آنتن هلیکال (helical - هلیکس هم نامیده میشه گاهی)

کلی آموزش توی youtube هست و چندین محاسبه گر آنلاین هم وجود داره

ویرایش شده توسط rn4j1m1
لینک به دیدگاه

آنتن ها رو سایت راستین بازار میخواد موجود کنه فکر کنم بقیه متعلقاتم بیاره .اونجا پبرسیدم گفتم احتمالا بار محصولاتمون این هفته میرسه.

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال . من الان اس 6 دارم با IDM بوسیله هات اسپات 1.5 دانلود میکنه میخوام بدونم اگر E3372 رو بخرم بدون آنتن اکسترنال سرعت دانلودم بالاتر میره ؟

نه هیچ فرقی نمیکنه ! من الان ایفون 5 دارم و مودم 3372 ! سرعت دانلودش هیچ فرقی نداره ! ولی داعما با گوشی ار کردن باعث خرابی باطری و ... میشه ! 

لینک به دیدگاه

نه هیچ فرقی نمیکنه ! من الان ایفون 5 دارم و مودم 3372 ! سرعت دانلودش هیچ فرقی نداره ! ولی داعما با گوشی ار کردن باعث خرابی باطری و ... میشه ! 

دوست عزیز سرعت چنان فرقی نداره 

این سرعت دانلود بیشتر مربوط به 12 شب به بعد هست که سرعت فوق العاده بالا میره بخصوص دو سه شب

لینک به دیدگاه

من یک ساله 100 گیگ  دارم سریه قبلم همینو داشتم ولی به نظرم قبلا با وجود اینکه پوشش4gخوب نبود سرعتش خوب  بود الان پوشش عالی شده سرعت نصف شده.گوشیمCAT S40 هست

لینک به دیدگاه

ممنون

ببخشید دوستان تاپیکو منحرف می کنم

اولا قیمت سرویس دهنده های ADSL دست خودشون نیست مخابرات تعرفه ها رو مشخص می کنه و خود سرویس دهنده های بیچاره هم به قیمت گزاف از مخابرات می خرن که مخابرات داره تقریبا 5 تا 10 برابر قیمتی که براش در میاد پهنای باند رو به شرکت ها می فروشه!!!

ولی شما هم دوست عزیز دیگه 1 تومن؟؟؟ :eek: :laughing: من الان های وب دارم یه ساله، ماهی 30 گیگ تازه حدود 30 گیگ هم در طول سال هدیه می ده کل سال شده 250 تومن. درسته بازم برای دانلود مناسب نیست ولی کار یه خانواده ی پرمصرف رو هم راه می اندازه!

20Mb x 8=160MB

داداش برعکس گفتی ها Mb یعنی مگابیت. بیت همون کوچیک تره است! همون که باید عددشو تقسیم بر 8 کنی سرعت دانلود در بیاد!

این جا هم نوشته 20 مگابیت یعنی 2.5 مگابایت

لینک به دیدگاه

دوستان این آنتن 22 dbi برای سلامتی ضرر نداره احیانا ! اگر اشتباه نکنم بیشتر 5 dbi توصیه نمیشه ! از اونجایی که طول سیم انتن 3 متر هست حکم ماجرا چطور میشه ؟

لینک به دیدگاه

ببخشید دوستان تاپیکو منحرف می کنم

اولا قیمت سرویس دهنده های ADSL دست خودشون نیست مخابرات تعرفه ها رو مشخص می کنه و خود سرویس دهنده های بیچاره هم به قیمت گزاف از مخابرات می خرن که مخابرات داره تقریبا 5 تا 10 برابر قیمتی که براش در میاد پهنای باند رو به شرکت ها می فروشه!!!

ولی شما هم دوست عزیز دیگه 1 تومن؟؟؟ :eek: :laughing: من الان های وب دارم یه ساله، ماهی 30 گیگ تازه حدود 30 گیگ هم در طول سال هدیه می ده کل سال شده 250 تومن. درسته بازم برای دانلود مناسب نیست ولی کار یه خانواده ی پرمصرف رو هم راه می اندازه!

بله منم 1 ساله 42 گیگ با 80 گیگ فشفشه 200 تومن گرفتم ولی خوب مصرف بالاست کاریش نمیشه کرد :دی حداقل هفته ای 3 تا بسته 15 گیگ 5 روزه خریداری میکنم.

بعدم چون توی اصفهان ISP نیست که نامحدود ارایه بده دیگه این های وب تنها گزینست. حتی اینجا دیگه تقریبا همه شبانه رایگانو برداشتند تعرفه 2/3 مصرف گزشتند که بازهم های وب منصفانه تر میشه قیمت هر گیگ.

من اگه از سرعت 4G خبر داشتم که اینقدر پول بی زبونو تو حلقشون نمیکردم :دی

برای همین راهنمایی یه ستاپ برای دانلود 4G میخام چون اصلا در جریان نیستم چجوریه. گوشی بنده از 4G ساپورت نمیکنه.

ممنون

لینک به دیدگاه

دوستانی که 4g رو با گوشی تست کردن ، مصرف باتری چطوره؟مثل 3g زیاد مصرف میکنه یا بیشتر از اون؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...