رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت ایرانسل

amir.coder
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من برنامه ایرانسل من رو دارم که همیشه خدا  بین ساعت 2 تا 8 صبح، خطای "عدم دسترسی به سیرویس" رو میده.

اومدم از طریق سایتش شارژ کنم دیدم سه ساعته نا محدودش از طریق ایرانسل من هستش.یعنی رسما تا روز بعد قادر به استفاده نیستم.

یا مشکل به این نحو هستش

اینترنت 1 ساعته نا محدود نیم ساعت خوبه و نیم ساعت پایانی 500 کیلوبایت دانلود می کنه سپس به مدت یک دقیقه قطع میشه و این روند تا پایان اعتبار ساعت نا محدود ادا مه داره و در واقع نا محدود نیم ساعته بوده

دو ساعته و سه ساعته هم به همین صورت یعنی نیم ساعت پایانی 500 کیلوبایت دانلود می کنه سپس به مدت یک دقیقه قطع میشه و این روند تا پایان اعتبار ساعت نا محدود ادا مه داره و در واقع نا محدود 1.5 و  2.5 بوده است.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

پریروز یک شارژ مستقیم 5 تومانی به صورت مستقیم از سایت ایرانسل انجام دادم.

که پیامکش نیومد، سیم کارت شارژ نشد و ایمیلش حدود 4 ساعت بعد اومد که زده بود شارژ سیم کارت انجام شده.!

به 700 زنگ زدم گفتم آقا قضیه اینه و...گفتش مگه این خطی رو که با ما تماس گزفتی رو شارژش نکردی ؟ گفتم بله همینه. گفتش درسته سیم کارتت شارژ شده در فلان ساعت. گفتم خب دما شما گرم پول از حسالم کم شده/ایمیل تایید شارژش اومده// سیم کارتم شارژ نشده و هیچی به هیچی.

گفتش ممکنه شمارتو اشتباه زده باشی باید 72 ساعت صبر کنی اگه پوب برگشت به حسابت که فبها اگر که نخورد باید بیشتر دقت کنی چون سیم کارت یک دیگه رو شارژ کردی ، ما هم نمی تونم تا 72پیگری کنم که ببینم سیم کارتت شارژ شده یا نه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟که  ماهم در صورتی که اشتباه شمارتو وارد کردی، شماره شخص مقابل رو نمی دیم .

بابا جون تو الان داری میگی که سیم کارتم در فلان ساعت شارژ شده و شمارت هم درسته بعد ش می گی امکان پیگیرش نیست و فقط باید صبر کنی تا 72 ساعت بعد 72 ساعت هم که میگی پیگیری نمی کنی !!!!!!!!!!!

گوشیم اتوماتیک صدا رو ضبط می کنه ای کاش صدا شو پاک نمی کردم

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

• ارسال 968
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

این مشکل نیم ساعت اخر رو منم دارم واسه همین رو نیم ساعت اخر حساب نمیکنم اصلا? 

سیمکارت دیتا چیه!؟ چه فرقی داره!؟

لینک به دیدگاه

dmcmrk منم این مشکلاتی که نوشتید با جان و دل تجربه کردم .متاسفانه نمیشه کاری کرد چون به هیچ وجه زیر بار مشکلشون نمیرن و مهمتر اینکه قانون بی قید شرط پشتیبان این فساد سیستماتیکه و تا ریش و قیچی دست ایناست هیچ امیدی به بهبود اوضاع نیست
Redwolf10 سیم کارت دیتا سیم کارتیه که فقط بدرد اینترنت میخوره اونم با این وضع اینترنتشون!

اینم یکی از اخرین روشهای دزدی از شاه دزدان "ایرانسله" که دو نوع سیم کارت جدا از هم داره که یه وقتی کسی نتونه از روش هایی که باعث میشه پول کمتری از مردم بدزدن استفاده کنه و احیانا بهشون باج نده. کلا اگر کسی میخواد دزدی یاد بگیره اخرین متدهاشو از مکتب ایرانسل یاد بگیره.اینم بگم که کم نداریم از این دزدا... 
یه لینک در مورد سیم کارت دیتا که البته متعلق به رایتله ولی کمیت دزدیش فرق نداره فقط در کیفیت دزدی فرق دارن:)
http://www.i-phone.ir/forums/thread94977.html

امام علی(ع) می فرمایند:هیچ ثروتی در جایی،انباشته نشد، مگر آنکه گرسنه هایی، در کنار آن باشند. 
حکایت این شرکتهای به اصطلاح سود ده هست که توی مملکتمون بدون هیچ نگرانی دارن روز به روز به ثروتشون اضافه میکنن و از جیب مردم خودشونو با اون بالا میرسونن...ایرانخودرو...سایپا...ایرانسل و...  اما به چه قیمتی؟واقعا کاری از دستمون جز غصه خوردن بر نمیاد و روز به روز فقیر تر میشیم. این مسئولانی که دم از اسلام و عدالت میزنن و ادعای بهترین بودنشون گوش تمام دنیا رو کر کرده شک نکنید اگر امام علی زنده بودن همشون را به تیغ عدالت می سپرد. آخه یکی نیست بگه اخه حروم خورها  شما که پولو میگیرید  دیگه چرا درست خدمات نمیدین. یه روز سرعت پایینه یه روز اختلال سراسریه یه روز اصلا اینترنت مساله امنیت ملیه و کلا اختلال دارش میکنن!! تازه هر روزم هیلتره و خدا میدونه چقدر خرج همین هیلتر میکنن که اگه یک درصدش خرج کیفیت خدمات میشد الان تعریف دیگه ای از اینترنت داشتیم. مشکلات دیگه که بماند،ولی حسرت یه روز اینترنت بی مشکل رو دلمون موند

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، میثثم گفته است :

dmcmrk منم این مشکلاتی که نوشتید با جان و دل تجربه کردم .متاسفانه نمیشه کاری کرد چون به هیچ وجه زیر بار مشکلشون نمیرن و مهمتر اینکه قانون بی قید شرط پشتیبان این فساد سیستماتیکه و تا ریش و قیچی دست ایناست هیچ امیدی به بهبود اوضاع نیست
Redwolf10 سیم کارت دیتا سیم کارتیه که فقط بدرد اینترنت میخوره اونم با این وضع اینترنتشون!

اینم یکی از اخرین روشهای دزدی از شاه دزدان "ایرانسله" که دو نوع سیم کارت جدا از هم داره که یه وقتی کسی نتونه از روش هایی که باعث میشه پول کمتری از مردم بدزدن استفاده کنه و احیانا بهشون باج نده. کلا اگر کسی میخواد دزدی یاد بگیره اخرین متدهاشو از مکتب ایرانسل یاد بگیره.اینم بگم که کم نداریم از این دزدا... 
یه لینک در مورد سیم کارت دیتا که البته متعلق به رایتله ولی کمیت دزدیش فرق نداره فقط در کیفیت دزدی فرق دارن:)
http://www.i-phone.ir/forums/thread94977.html

امام علی(ع) می فرمایند:هیچ ثروتی در جایی،انباشته نشد، مگر آنکه گرسنه هایی، در کنار آن باشند. 
حکایت این شرکتهای به اصطلاح سود ده هست که توی مملکتمون بدون هیچ نگرانی دارن روز به روز به ثروتشون اضافه میکنن و از جیب مردم خودشونو با اون بالا میرسونن...ایرانخودرو...سایپا...ایرانسل و...  اما به چه قیمتی؟واقعا کاری از دستمون جز غصه خوردن بر نمیاد و روز به روز فقیر تر میشیم. این مسئولانی که دم از اسلام و عدالت میزنن و ادعای بهترین بودنشون گوش تمام دنیا رو کر کرده شک نکنید اگر امام علی زنده بودن همشون را به تیغ عدالت می سپرد. آخه یکی نیست بگه اخه حروم خورها  شما که پولو میگیرید  دیگه چرا درست خدمات نمیدین. یه روز سرعت پایینه یه روز اختلال سراسریه یه روز اصلا اینترنت مساله امنیت ملیه و کلا اختلال دارش میکنن!! تازه هر روزم هیلتره و خدا میدونه چقدر خرج همین هیلتر میکنن که اگه یک درصدش خرج کیفیت خدمات میشد الان تعریف دیگه ای از اینترنت داشتیم. مشکلات دیگه که بماند،ولی حسرت یه روز اینترنت بی مشکل رو دلمون موند

متاسفانه این روند در همه زمینه های صنعتی اقتصادی و فرهنگی وجود داره ، اما اگر بخواهیم در مورد ایرانسل بگوییم:

اینترنت 3g

نه اَخه اَخه بیایید اینترنت 4g

نه نه بهترش  lte

نه نه lte ثابت

نه نه 4g plus

3g در ایران  ابتدا یک طرح انحصاری بود بعد که از انحصار خارج شد. ابتدا  باید طرح 3g در تمام کشور به تمامیت برسد و کیفت وسرعت  به حد اشباع برسد بعد سراغ طرحی دیگر مثل 4g  بروند.

,ولی از آنجایی که این روند طی نمیشه هر روز شاهد نارضایتیه هستیم.

مثال این روند در کشور های اروپایی  ، استاندارد های بنزین یورو3/4 و... است.

در ایران

مثلا پزشک خانوار که ابتدا طرحی بود که قرار بود تا  اجرایی شدن در قشر محروم انجام بشه و بعد از تشخیص مشکلات و روند مناسبش ،  بودجه و هزینه های دقیقش ،در سطح کشوری انجام گیرد.

خب واقعا این روند روندی درست عاقلانه بود که صد ها سال است که در کشور هایی به نام بلاد کفر اجرا می شود. و به شخصه نیز تعجب کردم و احسنت گفتم.

حال الان قرار است که ابتدا در سطج کشوری انجام بشود و بعد به مناطق محروم برسد. ............................دقیقا برعکس..دقیقا در جهت حیف و میل کردن پول و منابع و نارضایتی .

همین اتفاق در مورد یارانه ها افتاد.

یعنی برای این دستگاه ، این مهمه که بگوید آری .... ماهم داریم........

حال با چه کیفیتی "داری"؟ مهم نیست..........

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Redwolf10 گفته است :

این مشکل نیم ساعت اخر رو منم دارم واسه همین رو نیم ساعت اخر حساب نمیکنم اصلا? 

بله متاسفانه معمولا در زمان هایی که سیستم به امان خدا رها کردم

اکثر دانلود ها در لیست idm خطای محدودیت زمانی گرفتند و  بار ها شده از 40 گیگ دانلود حدود 20 گیگ آن به فنا رفته.

لینک به دیدگاه

خدایی از حق نگذریم ایرانسل 3 سال منو نجات داد چون خونمون یه جوری که فیبر نوری که باید از مخابرات فقط پرت بگیریم(افتضاح به تمام معنا) بهترینش پینگ زیره 300 نمیومد دانلود و قطعی هم که بگذریم کلا! اما خدایی ایرانسل تو شروع ازمایشیش از 3G از خونه ی ما شروع کرد!!  4G هم هیچ جا انتن نمیداد خونه ما پر بوود! در عجبم هنوز? با این بسته نا محدودشم من شبی 40 تا 70 گیگم دانلود میکنم و بماند چه درامدایی از رو فروش دیتا و سریال و چیزای کمیاب تورنتی(لعنتی تورنت عالی سید میکنه) داشتم! خدایی این بسته نمیبود به هیچ وجه دیتای بازی تو شهر ما گیر نمیاد.

واسه مشکل قطعی 30 مین اخر شما باید یه بسته ماهیانه داشته باشی دیگه 30 مین آخر لق بازی در نمیاره.

پینگشم خدایی بد نی پایدار هم هست اما مخابرات 210 پلی میدادی سره 40 مین میرفت رو 900! بعد باید از گیم دیس میشدی میرفتی تو تازه اگه درست میشد

لینک به دیدگاه

چرا من این مشکلات رو ندارم ؟!!

دقیقا تا ثانیه آخر با سرعت بالا دانلود میکنم و بعدش اگه خودم قطع نکنم و همچنان درخواست بفرستم کلا no signal میشم :D

لینک به دیدگاه

در در 1395/08/09, 21:15:41، Redwolf10 گفته است :

خدایی از حق نگذریم ایرانسل 3 سال منو نجات داد چون خونمون یه جوری که فیبر نوری که باید از مخابرات فقط پرت بگیریم(افتضاح به تمام معنا) بهترینش پینگ زیره 300 نمیومد دانلود و قطعی هم که بگذریم کلا! اما خدایی ایرانسل تو شروع ازمایشیش از 3G از خونه ی ما شروع کرد!!  4G هم هیچ جا انتن نمیداد خونه ما پر بوود! در عجبم هنوز? با این بسته نا محدودشم من شبی 40 تا 70 گیگم دانلود میکنم و بماند چه درامدایی از رو فروش دیتا و سریال و چیزای کمیاب تورنتی(لعنتی تورنت عالی سید میکنه) داشتم! خدایی این بسته نمیبود به هیچ وجه دیتای بازی تو شهر ما گیر نمیاد.

واسه مشکل قطعی 30 مین اخر شما باید یه بسته ماهیانه داشته باشی دیگه 30 مین آخر لق بازی در نمیاره.

پینگشم خدایی بد نی پایدار هم هست اما مخابرات 210 پلی میدادی سره 40 مین میرفت رو 900! بعد باید از گیم دیس میشدی میرفتی تو تازه اگه درست میشد

نمیدونم  شاید چون من از شانس بهره ای نبردم ایرانسلم ازم خوشش نمیاد و میگه تو تک نفری باید با اینترنت مشکل داشته باشی:) جواب سوالتونو دادم دوست عزیز  ولی دوباره مینویسم .سیمکارت دیتا مخصوص اینترنته و نمیشه باهاش تماس تلفنی برقرار کرد

لینک به دیدگاه

در در 1395/08/09, 23:30:24، rn4j1m1 گفته است :

چرا من این مشکلات رو ندارم ؟!!

دقیقا تا ثانیه آخر با سرعت بالا دانلود میکنم و بعدش اگه خودم قطع نکنم و همچنان درخواست بفرستم کلا no signal میشم :D

عیب نداره من  که بجای شما این مشکلاتو دارم! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ضمن سلام و تشکر از همه دوستان و کاربران محترم 

من دیروز با یکی از مودمهای دوستان تست کردم تو پاساژ که البته یادم رفت عککس بگیرم با همین 

مودم فلشی حدود 7 مگ گرفتم که واسه یک ایرانی خوبی بود ولی وقتی با همون سیم کارت و مودم 

در منزل تست کردم نهایتا 2/5 مگ داد که جای بسی ناراحتی داشت متاسفانه / حتی یه آنتن هم به مودم 

وصل کردم ولی از 2/5 بالاتر نرفت که نرفت / دیگه باید شبا برم بمونم پاساژ شبانه دانلود کنم 

واقعا نمیدونم چجوری میشه این مشکل رو حل کرد و حداقل در منزل یه 4 مگی گرفت که بدردمون بخوره 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

یه هفته ای میشه که سرعت اینترنت ایرانسل فورجی به 500 کیلوبایت رسیده در نهایت سرعت فکر کنم اینم داره رو به نابودی کشیده میشه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

من یه مودم 4g ایرانسل مدل e3372  گرفتم . در حالت 4g ، بعد از گذشت یکی دو دقیقه از شروع دانلد یک فایل ( از هر  سروری) ، دانلدش قطع میشه  برای سه چهار دقیقه و کلا اینترنتش قطع میشه و هیچ سایتی هم باز نمیشه.

ولی وقتی در تنظیمات مودم، میزارمش روی حالت 3g only ،  این مشکل قطع و وصلی کاملا حل میشه و ساعت ها با بالاترین سرعت دانلد میکنه.

در تنظیماتش هم میزان آنتن دهی 4g صددرصده.

میخواستم بدونم چرا این مشکل قطع و وصلی دانلد در 4g پیش میاد و آیا راه حلی داره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دقیقا چند روزیه منم همین مشکل رو دارم .کلافه شدم اول گفتم شاید تروجان باشه پاکسازی های لازم هم انجام دادم

پس مشکل سراسری هست

مودم بنده هم همین مدل هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قبل از این مشکل شبی 60 گیگ راحت دانلود داشت

بنده که فکر میکنم ترفند خود شرکت معظم ایرانسل هست برای کم کردن دانلودهای شبانه

بعد این مشکل تو 6 ساعت 4 گیگ تونستم دانلود کنم + احتساب بیداری که کشیدم برای درآوردن و جازدن کابل برای استارت مجدد دانلود>:(

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است :

قبل از این مشکل شبی 60 گیگ راحت دانلود داشت

بنده که فکر میکنم ترفند خود شرکت معظم ایرانسل هست برای کم کردن دانلودهای شبانه

بعد این مشکل تو 6 ساعت 4 گیگ تونستم دانلود کنم + احتساب بیداری که کشیدم برای درآوردن و جازدن کابل برای استارت مجدد دانلود>:(

من دو هفته ی پیش گرفتم مودم رو. از همون روز اول این مشکل رو داشتم.

بهتره  زنگ بزنیدایرانسل  اطلاع بدید مشکل رو. الکی 140 هزار تومن میگیره واسه مودم 4g. 

لینک به دیدگاه

من از همین مودم استفاده میکنم و دیشب دقیقا 40GB توی 1 ساعت 57 دقیقه دانلود کردم ! توی حالت 4G

برای من این قضیه (no signal شدن) تنها توی حالتی پیش میاد که بسته تمام شده باشه (زمان و یا حجم) و من همچنان پشت سر هم درخواست بفرستم (فکر کنم کلا IMEI بلاک میشه توی این حالت)

مجموعا با چند تا کانکشن دانلود میکنید ؟!

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، rn4j1m1 گفته است :

من از همین مودم استفاده میکنم و دیشب دقیقا 40GB توی 1 ساعت 57 دقیقه دانلود کردم ! توی حالت 4G

برای من این قضیه (no signal شدن) تنها توی حالتی پیش میاد که بسته تمام شده باشه (زمان و یا حجم) و من همچنان پشت سر هم درخواست بفرستم (فکر کنم کلا IMEI بلاک میشه توی این حالت)

مجموعا با چند تا کانکشن دانلود میکنید ؟!

تعداد کانکشن ها رو به 4 و 3 و 2 و 1 تغییر دادم. توی همشون قطع میشه.
سرعت رو حتی محدود کردم به 3 مگ حداکثر، ولی فرقی نکرد.

تنها زمانی که قطع نشد، وقتی بود که به هر دلیلی دانلد خیلی کند شد و سرعتش 300 کیلوبایت بود.

چه بسته ها و خرت و پررت های دیگه ی ایرانسل در سیم کارتتونه علاوه بر نامحدود؟ واسه من فقط بسته هدیه توشه.

ویرایش شده توسط Core_i6
لینک به دیدگاه

ولی من احساس میکنم این مشکل از کمبود برق باشه
وقتی سرعت بالا میره قطع میکنه
با زدن به یو اس پی 3.1 من این مشکل رو نداشتم
شما هم تست کنید ببینید تاثیر داره یا نه!

Sent from my HTC One 801e

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Hosein_Rajabi گفته است :

ولی من احساس میکنم این مشکل از کمبود برق باشه
وقتی سرعت بالا میره قطع میکنه
با زدن به یو اس پی 3.1 من این مشکل رو نداشتم
شما هم تست کنید ببینید تاثیر داره یا نه!

پس شما هم این مشکل قطعی رو در usb2 داشتید یا امتحان نکردید؟

لینک به دیدگاه

بله من هم روی یو اس پی 2 لپ تاپ همین مشکل رو داشتم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 دقیقه قبل، Core_i6 گفته است :

پس شما هم این مشکل قطعی رو در usb2 داشتید یا امتحان نکردید؟

منم تو usb2 مرتب قطع و وصلی داشتم که با تست usb 3 این مشکل تا حدود 98 درصد حل شد

لینک به دیدگاه

منم تو usb2 مرتب قطع و وصلی داشتم که با تست usb 3 این مشکل تا حدود 98 درصد حل شد

پس احتمال زیاد مشکل از همون برقه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از برق نیست چون قبلا این مشکل نبوده

مشکل از طرف خود ایرانسل هست.دقت کنید تو 3 ساعت دوم(5تا8) این قطع و وصل شدن به مراتب کمتر میشه

لینک به دیدگاه

من هم کلا از یه usb hub با پاور خارجی استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...