رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت ایرانسل

amir.coder
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این مسئله کاملا ریجناله تو کشورمون

بنده تو گرگان با تری جی این نت نامحدود رو گرفتم سرعت نهایت ۲۰۰ از سرور های Xbox Live (در صورتی که همرااول رو همون تری جی نزدیک ۳ مگ تو همون نقطه میده)

و بعد یه مدت رفتم فور جیش رو گرفتم که وضعیت خیلی بهتر شد و تا ۳۵۰ سرعت بالا رفت!

بعد گذرم به تهران خورد منم که دیتا کلا زیاد دارم برا دانلود رفتم یه بسته گرفتم گذاشتم دان بشه سرعت تا ۸ مگ رفت و مودمم Overheat شد وگرنه همینجور داشت بالا میرفت

لینک به دیدگاه

• ارسال 968
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

یک پیشنهاد خوب به دوستان

ایرانسل از دو باند روی 4G استفاده می‌کنه

ممکنه شما روی باند کم‌سرعت دارین کار می‌کنین

اگه بتونین باند مصرفی رو عوض کنین سرعت به صورت بسیار چشمگیر افزایش پیدا می‌کنه

البته  این موردی که عرض کردم هم توی گوشی‌ها (اکثر گوشی‌ها) و مودم‌ها قابل تنظیم هست

بنده همیشه از باند 3 استفاده می‌کنم و کاملا راضی‌ام

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

درود

یک پیشنهاد خوب به دوستان

البته  این موردی که عرض کردم هم توی گوشی‌ها (اکثر گوشی‌ها) و مودم‌ها قابل تنظیم هست

مگه اون برای WIFI نیست باند بندی داره از ۱ تا ۱۲؟؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

مگه اون برای WIFI نیست باند بندی داره از ۱ تا ۱۲؟؟

باند فرکانسی اون فرق داره با این. اینجا رو مطالعه کنین:

https://en.wikipedia.org/wiki/LTE_frequency_bands

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، EHSANRF گفته است :

باند فرکانسی اون فرق داره با این. اینجا رو مطالعه کنین:

https://en.wikipedia.org/wiki/LTE_frequency_bands

جالب بود نمیدونستم فورجی هم باند داره!

لینک به دیدگاه

در در 1396/06/21, 02:49:30، EHSANRF گفته است :

درود

یک پیشنهاد خوب به دوستان

درود ... من دارم از مودم e3372 استفاده میکنم ... میتونین بگین چجوری میشه باندش رو عوض کرد ؟ ... توی این صفحه ای که دادین کلی باند زده ، الان  ایرانسل از کدوم باندها داره  استفاده میکنه از بین اینها ؟

برنامه ی اندرویدی چیزی هست که بهم بگه در این جایی که من هستم سرعت هر باند 4g چجوری هست ؟ 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، NO_TIME_FOR_RELOADING گفته است :

درود ... من دارم از مودم e3372 استفاده میکنم ... میتونین بگین چجوری میشه باندش رو عوض کرد ؟ ... توی این صفحه ای که دادین کلی باند زده ، الان  ایرانسل از کدوم باندها داره  استفاده میکنه از بین اینها ؟

برنامه ی اندرویدی چیزی هست که بهم بگه در این جایی که من هستم سرعت هر باند 4g چجوری هست ؟ 

درود. بنده با این مدل مودم کار نکردم و حتی نمی‌دونم منوهاش به چه شکلی هست...

در کل ممکن هست مودم امکان سویچ بین باندهای مختلف شبکه‌های ارتباطی رو فراهم نکرده باشه و اتوماتیک خودش باند رو ست کنه.

ممکن هست باندهایی که شما می‌بینین باند wi-fi باشن. باید تصویر درج می‌کردین.

گوشی من lte advanced نداره و فقط از 4g استفاده می‌کنم، شهر ما که اینترنت 4g ایرانسل روی دو باند کار می‌کنه و تمام گوشی‌ها و مودم‌ها هم روی همون باند 7 اتوماتیک ست می‌شن ولی من باند 3 رو ترجیح می‌دم.

هم سرعتش حداقل 5 برابر اون یکیه و هم خلوت تره. البته ممکنه پینگش بهتر یا حتی بدتر باشه.

در خصوص اون قسمت که فرمودین برنامه اندروید، خیر همچین چیزی نیست. شما اگه بتونین روی باندهای مختلف سویچ کنین، اتوماتیک آنتن اگه بیاد نشون دهنده‌ی اینه که گوشی یا مودم‌تون میتونه اون باند رو استفاده کنه و اون باند از طرف ایرانسل پشتیبانی میشه. کافیه نت رو روشن کنین و بین باندها سویچ کنین، بعد هر کدوم از باندها که ست شد، تست دانلود بگیرین. توی چندبار سویچ و ... با بهترین باند مخابراتی ایرانسل توی منطقه‌تون آشنا میشین.

موفق باشین

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

درود. بنده با این مدل مودم کار نکردم و حتی نمی‌دونم منوهاش به چه شکلی هست...

در کل ممکن هست مودم امکان سویچ بین باندهای مختلف شبکه‌های ارتباطی رو فراهم نکرده باشه و اتوماتیک خودش باند رو ست کنه.

ممکن هست باندهایی که شما می‌بینین باند wi-fi باشن. باید تصویر درج می‌کردین.

گوشی من lte advanced نداره و فقط از 4g استفاده می‌کنم، شهر ما که اینترنت 4g ایرانسل روی دو باند کار می‌کنه و تمام گوشی‌ها و مودم‌ها هم روی همون باند 7 اتوماتیک ست می‌شن ولی من باند 3 رو ترجیح می‌دم.

هم سرعتش حداقل 5 برابر اون یکیه و هم خلوت تره. البته ممکنه پینگش بهتر یا حتی بدتر باشه.

در خصوص اون قسمت که فرمودین برنامه اندروید، خیر همچین چیزی نیست. شما اگه بتونین روی باندهای مختلف سویچ کنین، اتوماتیک آنتن اگه بیاد نشون دهنده‌ی اینه که گوشی یا مودم‌تون میتونه اون باند رو استفاده کنه و اون باند از طرف ایرانسل پشتیبانی میشه. کافیه نت رو روشن کنین و بین باندها سویچ کنین، بعد هر کدوم از باندها که ست شد، تست دانلود بگیرین. توی چندبار سویچ و ... با بهترین باند مخابراتی ایرانسل توی منطقه‌تون آشنا میشین.

موفق باشین

خب همین سوییچ کردن بین باندهای مختلف 4g/lte در اندروید رو میتونین بگین از کجا هست ؟(تو منوها کجا برم ؟) ... بعد ی چیز دیگه اینکه گوشی من (Honor 6X) اصلا نمیزاره فقط lte رو انتخاب کنی و بهترین حالتش اینه که lte/wcdma/gsm auto بزنی که خودش بسته به شرایط یکیو انتخاب کنه ... 

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، NO_TIME_FOR_RELOADING گفته است :

خب همین سوییچ کردن بین باندهای مختلف 4g/lte در اندروید رو میتونین بگین از کجا هست ؟(تو منوها کجا برم ؟) ... بعد ی چیز دیگه اینکه گوشی من (Honor 6X) اصلا نمیزاره فقط lte رو انتخاب کنی و بهترین حالتش اینه که lte/wcdma/gsm auto بزنی که خودش بسته به شرایط یکیو انتخاب کنه ... 

هیچ گوشی همچین قابلیتی رو پیشفرض نداره

یا باید با یک‌سری کدهای خاص که مثل USSD هستن شماره گیری کنین و وارد منوی خاصی بشین و فعالشون کنین

یا اینکه کلا گوشی اون قابلیت رو نداره و نخواهد داشت.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

بعد از مدتها و برای اولین بار ایرانسل به خودش زحمت داد و 1 گیگ نت 1 هفته ای رایگان بهم داد اما این نت کلی باهاش ور رفتم تا بتونم کانکت بشم (کانکت میشه اما هیچ سایتی باز نمیکنه) و فقط فروم لیون باز میکنه نمیدونم چجور نتی هستش ! اگه دوستان فهمیدن قضیه از چه قراره به ما هم بگه ! اینو بگم به سیم کارت قدیمیم هدیه داده نه به جدیدا اما با همین سیم کارت قدیمی 3G وصل میشه و قبلا براحتی با 1 مگابایت دانلود میکردم اما الان هیچی نه میتونم دانلود نه سایتی بازمیشه و  فقط فروم لیون قابل استفاده هستش!!! فکر کنم دست لیون با ایرانسل تو یه کاسست  :4_joy:

لینک به دیدگاه

ببینید که میتونید وبسایت ها رو با آی پی بیارید یا نه، اگه با آی پی بیاره ولی با آدرس دامنه، سایت ها نیومدند عیب از DNS هستش.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 19 دقیقه قبل، M.i.l.a.d گفته است :

ببینید که میتونید وبسایت ها رو با آی پی بیارید یا نه، اگه با آی پی بیاره ولی با آدرس دامنه، سایت ها نیومدند عیب از DNS هستش.

چجوری ip سایتها رو گیر بیارم ، آموزشی هست در اینباره؟

لینک به دیدگاه

حتما پروکسی ایرانسل رو غیرفعال نکردی

برو قسمت APN پروکسی رو پاک کن

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

بعد از مدتها و برای اولین بار ایرانسل به خودش زحمت داد و 1 گیگ نت 1 هفته ای رایگان بهم داد اما این نت کلی باهاش ور رفتم تا بتونم کانکت بشم (کانکت میشه اما هیچ سایتی باز نمیکنه) و فقط فروم لیون باز میکنه نمیدونم چجور نتی هستش ! اگه دوستان فهمیدن قضیه از چه قراره به ما هم بگه ! اینو بگم به سیم کارت قدیمیم هدیه داده نه به جدیدا اما با همین سیم کارت قدیمی 3G وصل میشه و قبلا براحتی با 1 مگابایت دانلود میکردم اما الان هیچی نه میتونم دانلود نه سایتی بازمیشه و  فقط فروم لیون قابل استفاده هستش!!! فکر کنم دست لیون با ایرانسل تو یه کاسست  :4_joy:

از شبکه شخصی انتقال داده استفاده کن .برا من هم پیش افتاده که بعشی موافق فقط و فقط سایت لیون وفرومش رو باز میکرد.من از یه پی وی انی استفاده میکردم وبعد از 15 دقیقه ای درست میشد و بدون اون هم می تونستم استفاده کنم

ویرایش شده توسط SamanSina
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، SamanSina گفته است :

از شبکه شخصی انتقال داده استفاده کن.برا من هم پیش افتاده که بعشی موافق فقط و فقط سایت لیون وفرومش رو باز میکرد.من از یه پی وی انی استفاده میکردم وبعد از 15 دقیقه ای درست میشد و بدون اون هم می تونستم استفاده کنم

با قندشکن حل شد تشکر

در 2 ساعت قبل، rfadayi گفته است :

حتما پروکسی ایرانسل رو غیرفعال نکردی

برو قسمت APN پروکسی رو پاک کن

از مودم e3372 استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

بعشی موافق فقط و فقط  :4_joy::4_joy::8_laughing::3_grin:

شوخی بود یه لحظه خوشم اومد

لینک به دیدگاه

سلام من خودم از صبانت استفاده میکنم ، خیلی راضیم

نت گوشی خودمم همراه اول و از اونم کاملا راضیم

حالا با توجه به اینکه isp ها شبانه رایگانو برداشتن نیاز به ی نت نامحدود دارم واسه دانلود شبانه ،

بسته های ماهانه نامحدود کدوم شرکت بهتره ؟ کدوم به صرفه تره ؟

نامحدود واقعا نامحدوده یا محدودیت حجمی داره؟

ممنون

لینک به دیدگاه

صددرصد اینترنت همراه اول مناسب تره از لحلاظ قیمت

ولی در مورد سرعت کاملا بستگی به منطقه تون داره...

من خودم با ایرانسل سرعت دانلودم نهایتا 2.5 مگابایت هست،ولی با همراه اول حدود 5مگابایت سرعت دانلوده...

ولی برای داداشم خیلی فرق میکنه براش،همراه اول حداکثر 1مگابایت و ایرانسل هم 7-8 مگابایت هست

/////

در مورد بسته ها هم از همراه اول نامحدوده و روزانه و هفتگی و  ماهانه هم قابل تهیه هست(قیمتش فک کنم 28 میشه)از ساعت 1تا 11 میتونی دانلود کنی

ایرانسل بسته هاش محدودیت داره هر ساعت 20 گیگ و سه ساعت 60 گیگ به قیمت 2ت

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rfadayi گفته است :

صددرصد اینترنت همراه اول مناسب تره از لحلاظ قیمت

ولی در مورد سرعت کاملا بستگی به منطقه تون داره...

من خودم با ایرانسل سرعت دانلودم نهایتا 2.5 مگابایت هست،ولی با همراه اول حدود 5مگابایت سرعت دانلوده...

ولی برای داداشم خیلی فرق میکنه براش،همراه اول حداکثر 1مگابایت و ایرانسل هم 7-8 مگابایت هست

/////

در مورد بسته ها هم از همراه اول نامحدوده و روزانه و هفتگی و  ماهانه هم قابل تهیه هست(قیمتش فک کنم 28 میشه)از ساعت 1تا 11 میتونی دانلود کنی

ایرانسل بسته هاش محدودیت داره هر ساعت 20 گیگ و سه ساعت 60 گیگ به قیمت 2ت

خب اگه اینجور باشه که ایرانسل محدودیت داره همراه اول بهتر هست ،

سرعتشم راضیم حالا ایرانسل هم کسی داره باید تست کنم سرعتشو تو منطقه

قیمتم نگاه کردم شبانه همراه 14 و پونصد هست

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

دوستان من اپراتورم ایرانسله و الان اینترنت یک ماهه دارم

سوالم اینه ک ایا امکانش هست ک شبانه سه ساعته دو تومنی نامحدود رو فعال کنم  و شب استفاده کنم و فردا هم همون یک ماه رو ادامه بدم یا نه اگه شبانه نامحدود سه ساعتی رو فعال کنم قبلیه میپره؟

لینک به دیدگاه

آره  میشه من همیشه انجام میدم. شبانه نا محدود بگیری از اون را در اولویت قرار میده.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

آره  میشه من همیشه انجام میدم. شبانه نا محدود بگیری از اون را در اولویت قرار میده.

پس این  نامحدود رو فعال کنم طرح سه ساعت دو تومن  نامحدود از حجم ماهانم کم نمیشه تو سه ساعت 2تا5؟خیالم راحت دیگه:D؟

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، I Am United گفته است :

پس این  نامحدود رو فعال کنم طرح سه ساعت دو تومن  نامحدود از حجم ماهانم کم نمیشه تو سه ساعت 2تا5؟خیالم راحت دیگه:D؟

شما میتونی طرح های زیادی همزمان فعال داشته باشی .. اولویت مصرف با بسته هایی هست که تاریخ انقضای نزدیکتری دارن  مثلااول بسته های  ساعتی  مصرف میشن بعد روزانه و به همین ترتیب

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

نزدیک ۲ هفتست به شدت قطع و وصلی داره...گلستان.گنبدکاووس....می خوام بدونم وضعیت جاهای دیگه چه جوریه.....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من بعد از مدتها دیشب گذاشتم دانلود تو 3ساعت 5 گیگ گرفتم بعد بسته 1 ساعته فعال کردم سرعت 4 الی 5 مگ که حدود 15 گیگ حداقل باید دانلود میکرد 6 گیگ هم اون دانلود کرد که اصلا خوب نیست به خاطر قطع و وصلی زیاد و شروع سرعت پایین دانلود !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...