رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت ایرانسل

amir.coder
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

منم با گوشی از ساعت 5تا8 صبح بسته سه ساعته نامحدود میگیرم به زور شاید 8 گیگ بگیره!

1ساعت یا 2 ساعت رو 300-400 کیلوبایت قفله 1 ساعت آخر رو 1500 کیلوبایت

ایرانسلم فهمیده این adsl داره بازی در میاره اونم داره بازی در میاره

لینک به دیدگاه

• ارسال 968
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

آشغال به تمام معنا !

همراه اول هم قطعی داره ولی وقتی میذارمش تو مودم4Gقشنگ کار میکنه اما همین ایرانسل به یک ربع نرسیده قطع میشه دهن منو سرویس کرده

الان 4Gاینجا 800کیلوبایت سرعت میده همراه اول 30مگابیت lol

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان یک سوال lte با 4g فرق داره

من یک مودم 4g دارم

اگر یک مودمی بگیرم که lte هم داشته باشه سرعت دانلودم میره بالاتر

خیلی ممنون میشم جواب بدین

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

دوستان یک سوال lte با 4g فرق داره

من یک مودم 4g دارم

اگر یک مودمی بگیرم که lte هم داشته باشه سرعت دانلودم میره بالاتر

خیلی ممنون میشم جواب بدین

نه عزیز من خودم مودم  td lte  دارم ولی سیم  4g  رو انداختم داخلش ...

همون مودم  4g  خودت عالیه .

لینک به دیدگاه

منم همراه اول گرفتم یه چند روزی همش قطع و وصلی داشت ولی الان خوب شده فک کنم همراه اول و ایرانسلم میخوان نامحدودا رو بر دارن ?

اینجوری بشه دیگه کارمون تموم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

من دنبال اینم ک بدونم سرعت 4جی با 4.5جی چقد تو دانلود در مناطق مختلف تفاوت داره فلذا یک آمار میخوام بگیرم ممنون میشم دوستان حضور فعال داشته باشن

موارد زیر قید شود:

-مدل گوشی؟

-اینترنتتون 4جی هست یا 4.5 جی؟

-شهر سکونت؟

لینک به دیدگاه

درود اخوی

گرگان هستم بنده

تری جی؛ H+؛فورجی؛4.5G رسما هیچ تفاوتی ندارند بجز در موارد محدودی ممکنه تری جی ۳ مگ بده ولی ۴.۵ جی حدود ۷ مگ که فقط دو بار پیش اومده همچین چیزی‌ برای بنده

از مودم جیبی Tplink M7350 استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

درود اخوی

گرگان هستم بنده

تری جی؛ H+؛فورجی؛4.5G رسما هیچ تفاوتی ندارند بجز در موارد محدودی ممکنه تری جی ۳ مگ بده ولی ۴.۵ جی حدود ۷ مگ که فقط دو بار پیش اومده همچین چیزی‌ برای بنده

از مودم جیبی Tplink M7350 استفاده میکنم

ممنون ک در بحث شرکت کردین

والا من ک با فورجی بین 5 تا 7 مگ میگیرم

برا همین میخوام بدونم چجوریاس

ببینم ارزش داره هزینه کردن

چون بین گوشیای huawei nova2 plus--huawei mate 10 lite موندم ک میت 10 رو صرفا بدلیل کت6 بودن میخوام انتخاب کنم میخوام بدونم ارزش داره ایا و سرعت تفاوت داره

لینک به دیدگاه

عزیز روی کاغذ 4.5g از 4g بو برابر سرعتش بیشتره. منتهی سرعتی که شما میگیری خیلی به مکان منزل و نزدیکی به دکل و تعداد مصرف کننده در اون لحظه وابسته است کما اینکه همین 4g رو هم با سرعت نامیش استفاده نمیکنیم.

لینک به دیدگاه

کاملا به مکانی که زندگی میکنید بستگی داره . ممکنه هیچ تفاوتی نداشته باشه ممکنه هم خیلی تفاوت داشته باشه .

لینک به دیدگاه

درود. والا شهرما (توی استان فارس)، سرعت 3G با  S3 i9300 حداکثر 1.2 مگابایت میشه. با مودم E5577 هواوی که 4G هست (نه 4G+) شده گاهی وقتا تا 6-7 مگابایت بر ثانیه هم بگیرم. البته بسته به زمان و مکانی که به نت وصل میشد هم داره و بوده جایی که 4G  از 3 مگ بر ثانیه بالاتر نرفته. 

فارغ از این ها، بهتون پیشنهاد می کنم کت 6 بردارین، شاید امروز سرعت 4G و 4G+ تفاوت چندانی نکنه (که به نظرم در بعضی موافق فرق زیادی داره) اما یه مدت دیگه شرایط ممکنه بهتر بشه (میگم ممکنه چون اینجا ایرانه.)

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان

والا من ک با 4جی خالی ک دارم 5مگ تا 7 مگ متغیر میگیرم

همون کت 6 رو سفارش دادم

ان شا الله یه تست میزنم امشب و نتیجه رو همینجا میزارم

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، I Am United گفته است :

ممنون ک در بحث شرکت کردین

والا من ک با فورجی بین 5 تا 7 مگ میگیرم

برا همین میخوام بدونم چجوریاس

ببینم ارزش داره هزینه کردن

چون بین گوشیای huawei nova2 plus--huawei mate 10 lite موندم ک میت 10 رو صرفا بدلیل کت6 بودن میخوام انتخاب کنم میخوام بدونم ارزش داره ایا و سرعت تفاوت داره

nova 2 plus بنده دارم و 4g+ داره که!

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

300 کیلوبایت با LTE  گوشی 7+
به پشتیبانی هم گفتم گفتن یکبار گوشیتون رو خاموش روشن کنید :|

ویرایش شده توسط FPS Doug
لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

با سلام

حتما شنیدید که شرکت MTN هم داره از ایران به خاطر تحریما خارج میشه

به نظرتون  آینده اینترنت ایرانسل چگونه خواهد شد؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

همچین چیزی صحت نداره، بیشتر مالکیت شرکت MTN متعلق به ایرانه. 

تو سایت شهر سخت افزار که نوشته افریقاییه!

لینک به دیدگاه

کمپانی MTN یک شرکت چندملیتی هست که دفتر مرکزیش تو شهر ژوهانسبورگ بزرگترین شهر کشور آفریقای جنوبی هست

کشورهای تحت پوشش این شرکت: بوتسوانا، کامرون، ایران، ساحل عاج، نیجریه، جمهوری کنگو، رواندا، آفریقای جنوبی، سوازیلند، اوگاندا، زامبیا، افغانستان، قبرس، غنا، گینه بیسائو، جمهوری گینه، لیبریا، سودان، سوریه و یمن و قطر

نسبت سهمش برای ایران 49% در مقابل 51% هست که اون هم به دلیل سیاست‌های ایران صورت گرفت و از اول قرار بود نام MTN توی ایران مطرح بشه که به دلیل مخالفت‌های سیاسی به اجبار نام "ام‌تی‌ان ایرانسل" رو براش انتخاب کردن

دو شرکت در اون سال‌ها برای مزایده‌ی اپراتور دوم ایران شرکت کرده بودن که یکیش MTN بود و یکیش ترک‌سل

شرکت ترک‌سل برنده‌ی مزایده شده بود ولی MTN با پرداخت رشوه و نفوذ و باندبازی تونست ترک‌سل رو شکست بده که البته بعدتر اثبات شد و هزینه و جریمه‌ی سنگینی هم پرداخت کرد...

همون موقع در مجلس هم صحبت بود که نباید سهم بیشتری از اپراتورها در اختیار یک کشور خارجی قرار بگیره، خصوصا که نام "ترک" هم در اون اپراتور باشه! به همین دلیل پیشنهاد دادن نام ایرانسل جایگزین ترکسل بشه، این روند پیش از این بوده که اصلا نامی از MTN مطرح بشه! چون شرکت ترک‌سل برنده‌ی مزایده شده بود...

البته ایران با استفاده از قدرت MTN به دادگاه لاهه شکایت برد و بعد از چندین سال موفق شد خسارت خوبی هم از ترکسل بگیره بابت تاخیر در حضور اپراتور دوم در ایران و قضایایی دیگر...

نقل قول

ترکسل در سال 2005 در مزایده بهره برداری از اپراتور دوم تلفن همراه ایران، برنده و حتی مبلغی را به عنوان پیش پرداخت به ایران پرداخت کرده بود و قرار بود این پروژه را در این کشور اجرایی کند اما به دلیل برخی مسائل سیاسی که از سوی طرف ایرانی اعلام نشد، امکان اجرای این پروژه از ترکسل گرفته و به یک کنسرسیوم متشکل از سپاه پاسداران این کشور و یک شرکت آفریقایی واگذار شد.

صرفا جهت اطلاع دوستان عرض شد

لینک به دیدگاه

اگه اینجور باشه خط همرا اول گرون میشه و هزینه اینترنت همراه گرون میشه . همراه اول وقتی رقیب براش نباشه ، حسابی میتازونه(بابای ملت میسوزونه).

یادتون هست قبل اینکه ایرانسل بیاد همراه اول چه ب سر مردم اورده بود؟ سال 82 قیمت  بالای یک میلیون  تومان بود.

لینک به دیدگاه

دوستان شرکت mtn خارج بشه، تجهیزاتش که خارج نمیشه! 51 درصدش دست ایرانه، اگر هم بره ایران کلی جریمه‌اش میکنه طبق قراردادی که داشته و باید غرامت بده

حتی در اون صورت هم، شرکت جدیدی که میاد با همون نام ایرانسل فعالیت می‌کنه و اینطور هم پول کلانی حتی بیشتر از سود خود mtn گیر ایران میاد...

فکر کنین دو پیمانکار روی یک پروژه کار کردن حالا پروژه قراره کنسل بشه!؟ نه! شرکت جایگزین با شرایط بهتر تحویل می‌گیره...

منتها با وجود تحریم‌ها باید دید کدوم شرکت پیش‌قدم میشه...

البته خیلی‌خیلی بعیده mtn بازار تپل ایران رو از دست بده... و این حرف‌ها در حد حرف هستن و بس... حرف تا عمل فاصله بسیار هست ولی همونطور که عرض کردم عملی هم بشه جای نگرانی نداره چرا که ممکنه پیشرفت بهتری داشته باشیم...

ضمناً لغو قرارداد یک اپراتور به همین سادگی نیست که خبرنگارها تو سایت‌ها نوشتن...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پروژه ایرانسل یک پروژه تموم شده هست

و در حال بهره برداری هست

اول راه نیست که بخوان تجهیرات بیارن و پروژه رو تازه شروع کنن

رفتنش بعید میدونم به حال ما فرق کنه

حالا هم برن تجهیزات و دکلها رو که نمیتونن ببرن

اینا میمونه و باقی سهام هم به کس دیگه ای واگذار میشه

اگر بزارن تو بورس که مردم بخرن که چه بهتر

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

دوستان سوالم در عنوان مشخصه، آیا منظور از بسته های شبانه بسته های نامحدود هم هست ؟

لینک به دیدگاه

به تازگی آقای حسین فلاح جوشقانی یعنی معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درباره بسته های اینترنتی شبانه گفته اند:

بسته‌های شبانه یک نوع هدیه محسبوب می‌شود اما شاید از نظر رفتاری و فرهنگی مناسب محدوده سنی نوجوانان و جوانان نباشد. همچنان این طرح وجود دارد ولی طبق حرف‌های بیان شده به تدریج از بین خواهد رفت. مطمئن باشید اگر این طرح‌ها را حذف کنیم، یک عده همچنان ناراضی خواهند بود و این اقدام را اشتباه خواهند خواند.

به هر صورت گویا در آینده به صورت “تدریجی” شاهد حذف بسته های اینترنتی شبانه خواهیم بود. این واقعیت را از یاد نبرید که در هنگام پایین بودن بار شبکه، ارایه دهنده ها می توانند با قیمت کمتر بسته های اینترنت شبانه که در حقیقت فروخته می شوند و “هدیه” نیستند، نیاز بخشی از کاربران که به ترافیک بیشتر احتیاج دارند و در “محدوده سنی نوجوانان و جوانان” هم نیستند را برطرف کنند!

ما با بخش دوم صحبت ایشان موافقیم جوانان میتوانند با دردست داشتنه رضایت نامه کتبی به نمایندگی های مربوطه بسته شبانه خودرا فعال کنند ( از خودم دراوردم ?)

جمع کنید خودتونو شما نیخواد به فکر جوانان باشید  دیگه باید با دانلود دیتا خداحافظی کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...