رفتن به مطلب

عمر نور RGB کامپیوتر

ariarko
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 57 دقیقه قبل، fatide گفته است :

من مادربوردم اوایلش همین بود تا اینکه خودم دستی خاموشش کردم از بایوس که rgb مادربورد کلا خاموش باشه تا چن وقت پیش برق رفت و اومد این خودکار روشنه و هیچ جوره خاموش نمیشه چه تو بایوس ان یا اف باشه :| 

نگران نباش بایوس رو آپدیت کنی و بعدش سیستم عامل رو عوض کنی مشکل حل میشه.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، fatide گفته است :

من مادربوردم اوایلش همین بود تا اینکه خودم دستی خاموشش کردم از بایوس که rgb مادربورد کلا خاموش باشه تا چن وقت پیش برق رفت و اومد این خودکار روشنه و هیچ جوره خاموش نمیشه چه تو بایوس ان یا اف باشه :| 

دقیقا ماله منم همینه عادیه چیزی نیست

لینک به دیدگاه

دوستانی که روی این موضوع حساس هستن بهتره توی تنظیمات Bios دنبال گزینه Erp Ready - Erp support (میزان مصرف انرژی محصولات) یا همچین عبارتی بگردن و اون رو فعال یا در برخی مادربردها غیرفعال کنن تا هنگام خاموش کردن سیستم تقریبا مصرفی نداشته باشه و در نتیجه تمام چراغ های LED و USB هم خاموش بشن...

توی سیستم‌های قدیمی هم گزینه ACPI Power management یا ACPI Suspend type رو روی حالت S5 بذارین همین کار رو انجام میده.

بهترین شیوه مدیریت مصرف برق و بهینه سازی در زمان عدم استفاده از سیستم یا حتی زمان خاموش کردن کامپیوتر تنظیم این گزینه‌ها به روشی که عرض شد هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود.

تنها چیزی که عامل مرگ led هست، دمای بالاست. اونم نه 80-90! یه چیزی حدود 150 درجه در هسته ی نیمه رسانا های led.

از اونجایی که شار نوری led های مادربرد و قطعات آنچنان نیست و به تبع گرمایی هم تولید نمیکنه، میشه عمرش رو بینهایت در نظر گرفت، البته اگه به خاطر نوسان و مسائل اینچنینی نسوزه!

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

داداشم آداپتور تلویزیون یا پخش ویدیو و هر دستگاهی، که خیلی خیلی خیلی ابتدایی تر و ضعیفتر و نازک نارنجی تر از پاور کامپیوتره 30 سال به برق میمونه هیچیش نمیشه، چه برسه به پاور غولپیکر کامپیوتر. جدی میگم، اون ضرری که با قطع و وصل کردن برق به پاور و سیستم می رسه خیلی بیشتر از منفعتیه که شما تصور می کنید به عمر پاور اضافه میشه.

والا من با گذاشتن کامپیوتر قد برق 6 ماه یه بار کامپیوتر سوزاندم.(دو سه تا)دیگه از اون موقع تصمیم گرفتم کارم تمام شد کامپیوتر رو از برق بکشم.

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

والا من با گذاشتن کامپیوتر قد برق 6 ماه یه بار کامپیوتر سوزاندم.(دو سه تا)دیگه از اون موقع تصمیم گرفتم کارم تمام شد کامپیوتر رو از برق بکشم.

شاید شما مشکل نوسان برق داری باید از استابیلایزر استفاده کنی. یا اینکه پاور هایی که داشتی مناسب نبودند. اگر قرار بود کامپیوتر با 6 ماه به برق بودن بسوزه که اصلا این صنعت بوجود نمیومد.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

شاید شما مشکل نوسان برق داری باید از استابیلایزر استفاده کنی. یا اینکه پاور هایی که داشتی مناسب نبودند. اگر قرار بود کامپیوتر با 6 ماه به برق بودن بسوزه که اصلا این صنعت بوجود نمیومد.

مشکل نوسان که ندارم.ولی این که پاور هایی که استفاده کردم جنسشون خوب نبوده رو قبول دارم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...