رفتن به مطلب

بحث، بررسی و راه‌های بهبود کیفیت و نویز خط

haghjo
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 15 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

سیم کشی

سیم مستقیم بکش تست کن..سیم شیلد دار مفتولی باید باشه

یعنی سیم کشی خونه رو عوض کنم یا برا مودم جدا بکشم؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 416
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 48 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

یعنی سیم کشی خونه رو عوض کنم یا برا مودم جدا بکشم؟

یبار مودم ببر دمه در .سیم کشی خونه جدا کن .مودم به خطی که از بیرون اومده وصل کن نویز کمتر شد به فکر تعویض سیم باش..سیم از دمه در تا مودم...برای تلفن از اسپلیتر بکش ببر

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

یبار مودم ببر دمه در .سیم کشی خونه جدا کن .مودم به خطی که از بیرون اومده وصل کن نویز کمتر شد به فکر تعویض سیم باش..سیم از دمه در تا مودم...برای تلفن از اسپلیتر بکش ببر

یه وقت بیکار بشم میبرمش.تلفن هم میبرم زنگ میزنم بهش ببینم درست میشه یا نه.مشکلم مثل اینه که خونه ای که برقش ضعیفه زیاد وسیله وصل کنی نوسان پیدا کنه.ولتاژ خط هم در حالت بیکار 46-47 ولته.

لینک به دیدگاه

باز به یه چیزی بر خوردم.هر چی رو خط بود رو کشیدم حتی نویزگیر تلفن.زنگ زدم باز هم قاتی کرد.عصر مودم رو میبرم پایین و گزارشش رو اینجا میزارم.به یکی از پشتیبان ها گفتم فک کنم بلد بود چند دقیقه تست کرد گفتبستر خططتون مشکل داره.ولی باز جهت اطمینان میزنم سر خط.

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

باز به یه چیزی بر خوردم.هر چی رو خط بود رو کشیدم حتی نویزگیر تلفن.زنگ زدم باز هم قاتی کرد.عصر مودم رو میبرم پایین و گزارشش رو اینجا میزارم.به یکی از پشتیبان ها گفتم فک کنم بلد بود چند دقیقه تست کرد گفتبستر خططتون مشکل داره.ولی باز جهت اطمینان میزنم سر خط.

سیم کشی خونه معمولا سیمهای رشته ای هستن و بدون شیلد و با برق از یک مسیر رد شدن  از دم در بدون وصل بودن سیم کشی خونه به سیم مخابرات تست کنید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

سیم کشی خونه معمولا سیمهای رشته ای هستن و بدون شیلد و با برق از یک مسیر رد شدن  از دم در بدون وصل بودن سیم کشی خونه به سیم مخابرات تست کنید

سیم کشی یه سیم 6 زوج(دقیق یادم نیست چند زوجه) میاد تا بالکن وصل میشه به یه سیم برق بعد وارد پریز میشه وصل میشه به یه سیم مفتولی معمولی.ولی از کنار برق نرفته.

لینک به دیدگاه

من بردم زدم سر خط snr دانلود و اپلود کمتر از یکی رفت بالا و کشش هم یک مگ رفت بالا یعنی سر خط زیاد تغییری نکرد.و مشکل هم پابرجاست.حتی تلفن هم رو خط نیست زنگ زدم snr آپلود رفت رو 80 همون قاتی کردنه و سریع قطع شد.سرعت قطع شدنش نسبت با جای اصلی سریع تر بود.و ولتاژ خط رو توی حالت زنگ گرفتم 110 بود دفعه ای یبار می‌رفت رو 150 ولت.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

من بردم زدم سر خط snr دانلود و اپلود کمتر از یکی رفت بالا و کشش هم یک مگ رفت بالا یعنی سر خط زیاد تغییری نکرد.و مشکل هم پابرجاست.حتی تلفن هم رو خط نیست زنگ زدم snr آپلود رفت رو 80 همون قاتی کردنه و سریع قطع شد.سرعت قطع شدنش نسبت با جای اصلی سریع تر بود.و ولتاژ خط رو توی حالت زنگ گرفتم 110 بود دفعه ای یبار می‌رفت رو 150 ولت.

لینک به دیدگاه

سلام.به نظرتون این اینترنتم رو چی کار کنم.؟شاتل میگه ما رفتیم مرکز و پورت هم نگاه کردیم اونجا هم ایراد نبوده مشکل بستر خط دارید.مخابرات هم که کاری نمیکنه.گفتم خط جدید بگیرم درست میشه گفت 50-50.😐😐

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

سلام.به نظرتون این اینترنتم رو چی کار کنم.؟شاتل میگه ما رفتیم مرکز و پورت هم نگاه کردیم اونجا هم ایراد نبوده مشکل بستر خط دارید.مخابرات هم که کاری نمیکنه.گفتم خط جدید بگیرم درست میشه گفت 50-50.😐😐

شما تو همین مملکت بیشتر از این نصیبت نمیشه 
ناشکری کنی همینم روت میبندن

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Aydin گفته است :

شما تو همین مملکت بیشتر از این نصیبت نمیشه 
ناشکری کنی همینم روت میبندن

دقیقا فک کنم شاتل رفتن اونجا یه گندی زدن و دراومدن.از اون روز بد تر شد.

لینک به دیدگاه

سلام.چطوری میشه خطی که اینترنت نداره رو کشش سرعت و snr و attenuation رو پیدا کرد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نام خدا

هیچجوری!!!!!!

باید اول سرویس و dsl روی خط فعال باشه تا بشه کشش خط رو دید!

به غیر از این، تست با دستگاه هایی اعم از فلوک و... بین isp و مقصد بهره برداری از سرویس میشه انجامش داد

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

به نام خدا

هیچجوری!!!!!!

باید اول سرویس و dsl روی خط فعال باشه تا بشه کشش خط رو دید!

به غیر از این، تست با دستگاه هایی اعم از فلوک و... بین isp و مقصد بهره برداری از سرویس میشه انجامش داد

ای بابا.😐😐.خط خودم خرابه خواستم خط طبقه پایین رو ببینم میشه تشخیص داد که خوبه یا نه.

لینک به دیدگاه

از همسایه ها بپرس تقریبا یکی هستش البته از سر خط

ویرایش شده توسط Aminj
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Aminj گفته است :

از همسایه ها بپرس تقریبا یکی هستش البته از سر خط

فک نکنم همسایه ها انقدر براشون مهم باشه اینجور چیزا.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

فک نکنم همسایه ها انقدر براشون مهم باشه اینجور چیزا.

با یکیشون هماهنگ کن، برو از سرخطش با مودم خودت تست بگیر

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

همسایه ها ببینن بد میشه میگن داره ور میره.حالا ببینم چی میشه.

لینک به دیدگاه

سلام امروز اینو شاتل داد بهم.به همین بهم ریختگی.

پارامترها از مرکز مخابراتی به صورت زیر می باشد ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ Line Performance Upstream Downstream Payload Rate (kbps) 1164 15998 Attainable Rate (kbps) 1238 24433 Noise(SNR) Margin (dB) 10.7 11 Attenuation (dB) 4.6 8 Output Power (dbm) 11 18.6 ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ قطعی در مرکز مشاهده نشد

امروز باز زنگ زدم خرابی تلفن گفت تا پریز ها هیچ مشکلی نداره.به نظرتون چه مشکل داره؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

با مودم خودشون تست کن چون هر خط رو با Mac address یه مودم جفت میکنن وقتی مودم دیگه رو وصل کنی اینترنت قطع میشه واسه من که مخابرات هس اینجوری بود زنگ زدم به سرویس دهنده درسش کردن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 38 دقیقه قبل، Aminj گفته است :

با مودم خودشون تست کن چون هر خط رو با Mac address یه مودم جفت میکنن وقتی مودم دیگه رو وصل کنی اینترنت قطع میشه واسه من که مخابرات هس اینجوری بود زنگ زدم به سرویس دهنده درسش کردن

عجب! منم مخابرات دارم، ولی اینجوری نیست! سالی 2 3 تا مودم عوض میکنم!

تازه یه بار یه جایی مستقر بودم و نت داشت، هر چی به مخابرات میگفتم نتم رو غیر فعال کن .که پول الکی ندم، گفت چون مالک نیستید نمیشه!!!!

از اونطرف هم کسی که قبلا اونجا بوده، مودم رو برده بوده و یوزرش فعال بوده، هر چی هم میگفتم نمیتونم استفاده کنم، میگفت یه نفر داره از این اینترنت استفاده میکنه و ما نمیتونیم کاری کنیم!!!!!

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، Aminj گفته است :

منم مودم های مختلف داشتم اینجوری نیست.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

منم مودم های مختلف داشتم اینجوری نیست.

در 22 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

عجب! منم مخابرات دارم، ولی اینجوری نیست! سالی 2 3 تا مودم عوض میکنم!

تازه یه بار یه جایی مستقر بودم و نت داشت، هر چی به مخابرات میگفتم نتم رو غیر فعال کن .که پول الکی ندم، گفت چون مالک نیستید نمیشه!!!!

از اونطرف هم کسی که قبلا اونجا بوده، مودم رو برده بوده و یوزرش فعال بوده، هر چی هم میگفتم نمیتونم استفاده کنم، میگفت یه نفر داره از این اینترنت استفاده میکنه و ما نمیتونیم کاری کنیم!!!!!

من دوبار مودم رو عوض کردم هر بار م به پشتیبانی زنگ زدم و درسشش کردن البته یه بار پشتیبانش گفت برای حذف این قابلیت به مخابرات منطقه مراجعه کنید ولی خب حسش نبود 😅 الانم حسش نیس 😬

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Aminj گفته است :

من دوبار مودم رو عوض کردم هر بار م به پشتیبانی زنگ زدم و درسشش کردن البته یه بار پشتیبانش گفت برای حذف این قابلیت به مخابرات منطقه مراجعه کنید ولی خب حسش نبود 😅 الانم حسش نیس 😬

لابد مال ما رو خودشون حذف کردن.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این فیلم مشکل موقع زنگ خوردن تلفن حتی بدون تلفن.

ویرایش شده توسط amir.t.1261
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...