رفتن به مطلب

بحث، بررسی و راه‌های بهبود کیفیت و نویز خط

haghjo
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

بچه ها الان نویز خط بنده چطوره داداش؟

post-18126-0-45450100-1457190881_thumb.jpg

اسپلینتر سره راه مودم باشه بهتره یا تلفن؟

الان یکی دارم

ممنون

موفق باشین :x :x

لینک به دیدگاه

• ارسال 416
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

نمی دونم دوستان داستان از چه قرار هست ولی به ازای هر تیکی ( مخصوصا به قول دوستمون تیک لعنتی T1 ) رو که ور می دارم پینگ 100 تا میاد پایین و الان با پینگ 140 تو سرور Usa east دارم دوتا بازی می کنم ! و قبلش هم تست کردم تا تیک t1 رو می زنم پینگم میشه 270 الی 320 !! در هر صورت ازتون ممنونم @};- لعنت به این مخابرات...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز ما با پینگ حدود 200 بازی میکنیم اونوقت شما از پینگ 120-130 میلی ثانیه شکوه میکنین؟ :-?

پینگ بگیرید از 8.8.8.8 و 4.2.2.4 متوسط ش چند میلی ثانیه میشه؟

والله عزیز، یکی از دلایل اینکه نمیتونم دیگه بازی آنلاین بزنم، مخصوصا بازی هایی مثل COD یا BF یا حتی SF یا Kombat این پینگ لعنتی هستش که بدجور حالم رو میگیره، آخه وقتی اختلاف پینگ شما با کسی که پینگش 30-20 هستش و شما 130، تقریبا بیشتر اوقات شاید بین 2-1 ثانیه اختلاف وجود داشته باشه!!!

post-10788-0-94841400-1457191858_thumb.jpg

این هم از سرور بتل همین الان:

post-10788-0-81170500-1457192404_thumb.jpg

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

درود @};- 

به شما میخوره علمتون در این مورد بالا باشه دوست عزیز (*) 

کاهش پینگ میاد روت شمارو بهتر میکنه

مهمترین عامل توی پینگ به نظر من که دارم 10 ساله آنلاین بازی میکنم .. روت هست .. و اینکه مسیری که شما طی میکنه تا به سرور گیم متصب بشی از کجا رد بشه !

متاسفانه اکثر آی پی رنچ های ما دور خودشون پیچ میزنن .. فقط 8-9-10 دور توی ایران و زیر ساخت دور میزنن بعد هم به کشورهایی مثل ترکیه - ارمنستان-کشورهای عربی متتصل میشن بعد میرسن به روت جهانی و اصلی مثل Ucam - telia و .........

این سرعت خط بنده و کیفیت پینگ هست . در بعضی ساعات و آی پی رنج های خاص به 80 هم میرسه .. دوستان شاهد هستند گیم هایی مثل BF4 بنده با پینگ 2 رقمی بازی میکنم .

attachicon.gifPING.jpg

یک مشکل بسیار خنده دار هم بنده با مودم جدیدم D-link 2740u پیدا کردم که ممنون میشن اساتید عزیز کمک کنن مشکل رو پیدا کنم

بله نت ایران خواه ناخواه آدم رو متخصص میکنه =))

آره دقیقا وقتی trace میگیری مشخصه که ترافیک از روترهای کمتری رد میشه و البته مسیرهای بهتری، من هم قبلا وضع بد نبود مخابرات دارم و قبلا پینگ بین 90 تا 120 بود اما مدتیه که وضع خراب شده، افزایش پینگ و پاکت لاست بالا دارم و فکر می کنم دو عامل تو این قضیه دخیل باشند یکی زیرساخت و دیگری رشد ترافیک شبکه موبایل و اپلیکیشن های موبایلی مثل تلگرام که ترافیک های پیک زیادی رو داره به شبکه اینترنت تحمیل میکنه... در مورد مشکلتون هم بفرمایید اگه کاری از ما ساخته بود در خدمتم.

سلام

بچه ها الان نویز خط بنده چطوره داداش؟

attachicon.gif001.jpg

اسپلینتر سره راه مودم باشه بهتره یا تلفن؟

الان یکی دارم

ممنون

موفق باشین :x :x

خوبه بد نیس، باید بگزاری پشت تلفن چون اونه که نمیفهمه نباید تو کار adsl دخالت کنه  :laughing:

لینک به دیدگاه

خوبه بد نیس، باید بگزاری پشت تلفن چون اونه که نمیفهمه نباید تو کار adsl دخالت کنه  :laughing:

:D

خوب پس سره راه تلفن گذاشتم دیگه مشکلی نیست داداش؟

ممنون

موقق باشی :x

لینک به دیدگاه

نمی دونم دوستان داستان از چه قرار هست ولی به ازای هر تیکی ( مخصوصا به قول دوستمون تیک لعنتی T1 ) رو که ور می دارم پینگ 100 تا میاد پایین و الان با پینگ 140 تو سرور Usa east دارم دوتا بازی می کنم ! و قبلش هم تست کردم تا تیک t1 رو می زنم پینگم میشه 270 الی 320 !! در هر صورت ازتون ممنونم @};- لعنت به این مخابرات...

t1 قدیمی ترین استاندارد adsl هست مال سال 98، نمیدونم شاید خود مودم شما delay ایجاد کنه وقتی این مودلاسیون رو فعال می کنید، مال من که اینطور نیست  :-?

لینک به دیدگاه

بله نت ایران خواه ناخواه آدم رو متخصص میکنه =))

آره دقیقا وقتی trace میگیری مشخصه که ترافیک از روترهای کمتری رد میشه و البته مسیرهای بهتری، من هم قبلا وضع بد نبود مخابرات دارم و قبلا پینگ بین 90 تا 120 بود اما مدتیه که وضع خراب شده، افزایش پینگ و پاکت لاست بالا دارم و فکر می کنم دو عامل تو این قضیه دخیل باشند یکی زیرساخت و دیگری رشد ترافیک شبکه موبایل و اپلیکیشن های موبایلی مثل تلگرام که ترافیک های پیک زیادی رو داره به شبکه اینترنت تحمیل میکنه... در مورد مشکلتون هم بفرمایید اگه کاری از ما ساخته بود در خدمتم.

درود

دقیقا .. هفته پیش زنگ زدم به پشتیبانی شرکت .. یک آقای 30-35 ساله ای بودن .. بقدری متین و آقا بودن که حد نداشت ... بعد در آخر که داشتم تشکر میکردم ... برگشت گفت آقا من از شما ممنون چهارتا چیز یادم دادی که بلند نبودم .. دوتایی ترکیدیم از خنده  :laughing:  :laughing: 

من از سال 83 ADSL دارم .. و با هر ISP تو تهران بگی کار کردم ... همه در یه باز زمانی افت شدید و طولانی مدت داشتند که مجبور به کوچ شدم ..

بریم سر اصل مطلب از وقتی مودم D-link 2740u خریدم .. یه مشکل جالب برام پیش اومده که حتی با ریست سخت افزاری و هم جوری که عامم جواب مداده ور رفتم مشکل رو پیدا نکردم ..

وفتی با خودن CMD روت آیپیم رو چک میکنم همه چی نرماله .. ولی وقتی با برنامه هایی مثل این دو که روت رو به صورت ثانیه ای مانیتور میکنن چک میکنم دوتا آیپی اصلی رو نشون نمیدن ! 

جالب اینه که مودم قدیمی رو نصب میکنم 2640u این مشکل رو نداره  =)) 

post-19588-0-60973600-1457192607_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

:D

خوب پس سره راه تلفن گذاشتم دیگه مشکلی نیست داداش؟

ممنون

موقق باشی :x

خواهش عزیز ^_^  نه دیگه میتونی امتحان کنی، با گوشیت زنگ بزن به خط خونه دیگه نباید adsl بابت این قطع بشه.

لینک به دیدگاه

درود

دقیقا .. هفته پیش زنگ زدم به پشتیبانی شرکت .. یک آقای 30-35 ساله ای بودن .. بقدری متین و آقا بودن که حد نداشت ... بعد در آخر که داشتم تشکر میکردم ... برگشت گفت آقا من از شما ممنون چهارتا چیز یادم دادی که بلند نبودم .. دوتایی ترکیدیم از خنده  :laughing:  :laughing: 

من از سال 83 ADSL دارم .. و با هر ISP تو تهران بگی کار کردم ... همه در یه باز زمانی افت شدید و طولانی مدت داشتند که مجبور به کوچ شدم ..

بریم سر اصل مطلب از وقتی مودم D-link 2740u خریدم .. یه مشکل جالب برام پیش اومده که حتی با ریست سخت افزاری و هم جوری که عامم جواب مداده ور رفتم مشکل رو پیدا نکردم ..

وفتی با خودن CMD روت آیپیم رو چک میکنم همه چی نرماله .. ولی وقتی با برنامه هایی مثل این دو که روت رو به صورت ثانیه ای مانیتور میکنن چک میکنم دوتا آیپی اصلی رو نشون نمیدن ! 

جالب اینه که مودم قدیمی رو نصب میکنم 2640u این مشکل رو نداره  =)) 

attachicon.giftrace.jpg

lمطمئنی که مشکل از مودم هست یعنی با یه مودم دیگه چک کردی مشکل نداره؟ :-?

معمولا بعضی isp ها تو فایروالشون پروتکل icmp رو روی بعضی ip ها محدود میکنند یا کلا مسدود می کنند، این الان اینطور به نظر میرسه که مشکل از سمت isp باشه نه مودم چون که به گفته خود شما این برنامه ها مدام trace میگیرن ممکنه فایروال حساس بشه یا اینکه تعداد درخواست ها برای اون ای پی ها محدود باشه و درخواست ها بلاک بشه اما مهم اینکه دارند ترافیک رو بدون هیچ مشکلی عبور میدن و tracert هم درست کار میکنه. ^_^

ویرایش شده توسط ZigZag
لینک به دیدگاه

مارک و مدل مودمت رو بگو تا راهنماییت کنم.

عزیز خوب نیست آدم فخر بفروشه، هر چند با این نت در پید ایران این مودم ها از سرش هم زیاده و اختلاف چندانی نداره تو کارایی... ضمنا اکثر این مودم ها چیپ های یکسانی دارند و تنها تو طراحی ظاهری اختلاف دارند.

در مورد مودلاسیون هم به این جدول نگاه کن فرقشون رو میفهمی

https://en.wikipedia.org/wiki/Asymmetric_digital_subscriber_line#ADSL_standards

مودلاسیون های قدیمی پایداری بهتری دارند تو شرایط نویز بالای خط و سرعت پایین تری هم ارائه میدن در حالی که استانداردهای جدید سرعت بالاتری ارائه میدن و خب طبیعتا شرایط خط بهتری نیاز دارند برای کارایی درست.

من قبول ندارم قبلا هم گفتم مدل

asus n10یه گزینه داره که نویز خط بنده رو از 9به 27هم میبرده!منظورم همین SNRهست کسی این مودم رو دار بگه اینجا بهش توضیح بدم انجام بده عکس هم بزار ثابت بشه

در ضمن کی گفته مودم ها مثل هم هستند؟ من 3تا مودم خونه دارم

درود جواب قسمت اول صحبت شما باید عرض کنم که الان داغونترین مراکز مخابراتی تهران و شاید ایران هم خط های مشترک هاشون تا 5-6 مگ برای پهنای باند رو بکشن

در مورد این قسمت هم 

شما هرچقدر Downsteam رو افزایش بدی فشار بروی خط بیشتر میشه و باعث افت SNR میشه ... یعنی هرچی پهنای بیشتری داشته باشید SNR به همون نسبت کمتر میشه !

در مورد سرویس و پروفایل گیم هم که عرض کردید ... شرکت ها میان خط شمارو از حالت TCP به UDP تغییر میدن .. برای همین پینگ شما کاهش پیدا میکنه ..

توی حالت TCP پکت ارسال میشه ..و منتظر میمونه از سرور جواب دریافت پکت بیاد و بعدی ارسال میشه .. ولی در حالت UDP دیگه منتظر جواب نمیمونه و همینطوری رگباری ارسال میکنه .. به این دلیل که شما شاهد کاهش پینگ هستید ..

سیم مسی که اکثر ایران روی اون بستر داریم اینترنت میگیریم .. بیشتر از 16 مگابیت پهنای باند رو نمیتونه Stable نگه داره .. شاید تا 20 بره .. ولی DC های مکرر دارید !

حرف شما کاملا منطقیه

خیلی بدبخت و عقب افتاده هستیم هیچکس به فکر قشر گیمر جامعه نیست یه اینرتنت مزخرف با قیمت گرون به مردم میدن دلشون به حال هموطن خودشون نمیسوزه خیلی حییون تشریف دارند

من اگه پروفایل گیم رو غیر فعال کنم پینگم میشه700............

لینک به دیدگاه

lمطمئنی که مشکل از مودم هست یعنی با یه مودم دیگه چک کردی مشکل نداره؟ :-?

معمولا بعضی isp ها تو فایروالشون پروتکل icmp رو روی بعضی ip ها محدود میکنند یا کلا مسدود می کنند، این الان اینطور به نظر میرسه که مشکل از سمت isp باشه نه مودم چون که به گفته خود شما این برنامه ها مدام trace میگیرن ممکنه فایروال حساس بشه یا اینکه تعداد درخواست ها برای اون ای پی ها محدود باشه و درخواست ها بلاک بشه اما مهم اینکه دارند ترافیک رو بدون هیچ مشکلی عبور میدن و tracert هم درست کار میکنه. ^_^

درود مجدد

بله مشکل از یجای مودم هست !

همین الان این رو برای شما تست گرفتم .. مودم رو تعویض کنم مشکلی نداره ..  :crying: ~x(

اصلا خل شدم ! 

لینک به دیدگاه

من قبول ندارم قبلا هم گفتم مدل

asus n10یه گزینه داره که نویز خط بنده رو از 9به 27هم میبرده!منظورم همین SNRهست کسی این مودم رو دار بگه اینجا بهش توضیح بدم انجام بده عکس هم بزار ثابت بشه

در ضمن کی گفته مودم ها مثل هم هستند؟ من 3تا مودم خونه دارم

حرف شما کاملا منطقیه

خیلی بدبخت و عقب افتاده هستیم هیچکس به فکر قشر گیمر جامعه نیست یه اینرتنت مزخرف با قیمت گرون به مردم میدن دلشون به حال هموطن خودشون نمیسوزه خیلی حییون تشریف دارند

من اگه پروفایل گیم رو غیر فعال کنم پینگم میشه700............

عزیز تو این سایت سرچ کنی میتونی مودم هایی که چیپست و سخت افزار مشابه مودم شما دارند رو پیدا کنی، من خودم از مودم شما تعریف کردم و گفتم که طراحی ظاهری شیکی داره و رابط کاربریش که یه نمونه اختصاصی ddwrt هست از بقیه مودم ها زیبا تر و بهتر اما باید قبول کنید مودم های دیگه هم قابلیت های مودم شما رو دارا هستند و asus هیچ تکنولوژی خاص یا انحصاری در این زمینه نداره...

https://wikidevi.com/wiki/

درود مجدد

بله مشکل از یجای مودم هست !

همین الان این رو برای شما تست گرفتم .. مودم رو تعویض کنم مشکلی نداره ..  :crying: ~x(

اصلا خل شدم ! 

اlمودم قبلی که مشکل نداره چیه؟ مودم ها تو چه حالتی کانفیگ هستند؟ bridge یا pppoe؟ اگر pppoe هست یه بار رو حالت bridge کانفیگ کن نتیجه رو بگو

لینک به دیدگاه

والله عزیز، یکی از دلایل اینکه نمیتونم دیگه بازی آنلاین بزنم، مخصوصا بازی هایی مثل COD یا BF یا حتی SF یا Kombat این پینگ لعنتی هستش که بدجور حالم رو میگیره، آخه وقتی اختلاف پینگ شما با کسی که پینگش 30-20 هستش و شما 130، تقریبا بیشتر اوقات شاید بین 2-1 ثانیه اختلاف وجود داشته باشه!!!

attachicon.gif33333.JPG

این هم از سرور بتل همین الان:

attachicon.gifhfsdfhsdh.JPG

البته بازی هایی که هر دو میکنیم هم باید مشترک باشند تا بشه مقایسه درستی کرد ولی خب در خصوص پینگ اون آدرس ها پینگ شما چند ده میلی ثانیه از پینگ من بهتر هست.

ولی خب با همین پینگ های داغون پدر خارجی هارو درآوردیم :cool:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان یه نگاه بندازید ببینید مشکلی نداره، کلا چجوریه

1.jpg

لینک به دیدگاه

مارک و مدل مودمت رو بگو تا راهنماییت کنم.

عزیز خوب نیست آدم فخر بفروشه، هر چند با این نت در پید ایران این مودم ها از سرش هم زیاده و اختلاف چندانی نداره تو کارایی... ضمنا اکثر این مودم ها چیپ های یکسانی دارند و تنها تو طراحی ظاهری اختلاف دارند.

در مورد مودلاسیون هم به این جدول نگاه کن فرقشون رو میفهمی

https://en.wikipedia.org/wiki/Asymmetric_digital_subscriber_line#ADSL_standards

مودلاسیون های قدیمی پایداری بهتری دارند تو شرایط نویز بالای خط و سرعت پایین تری هم ارائه میدن در حالی که استانداردهای جدید سرعت بالاتری ارائه میدن و خب طبیعتا شرایط خط بهتری نیاز دارند برای کارایی درست.

600px-ADSL_annex_overview.svg.png

حالا کدوم یکی از اینا برای گیم بهتر هست؟

لینک به دیدگاه

مودم قبلی که مشکل نداره چیه؟ مودم ها تو چه حالتی کانفیگ هستند؟ bridge یا pppoe؟ اگر pppoe هست یه بار رو حالت bridge کانفیگ کن نتیجه رو بگو

هردو از یک برند هستند ( دلینک ) .. قبلی 2640 .. جدید 2740

هردو PPOE ..

رو حالت Bridge کانفیگ کردم قبلا مشکل مانیتورینگ حل میشه  :wacko:  :laughing:  ولی خوب میدونید که توی حالت Bridge از وای فای خبری نیست !

هرچی هست برمیگرده به تنظیمات PPOE مودم جدید !

لینک به دیدگاه

در مورد سرویس و پروفایل گیم هم که عرض کردید ... شرکت ها میان خط شمارو از حالت TCP به UDP تغییر میدن .. برای همین پینگ شما کاهش پیدا میکنه ..

توی حالت TCP پکت ارسال میشه ..و منتظر میمونه از سرور جواب دریافت پکت بیاد و بعدی ارسال میشه .. ولی در حالت UDP دیگه منتظر جواب نمیمونه و همینطوری رگباری ارسال میکنه .. به این دلیل که شما شاهد کاهش پینگ هستید ..

سیم مسی که اکثر ایران روی اون بستر داریم اینترنت میگیریم .. بیشتر از 16 مگابیت پهنای باند رو نمیتونه Stable نگه داره .. شاید تا 20 بره .. ولی DC های مکرر دارید !

میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟

ایا برای کسی که بیشتر گیم انلاین می زنه میشه این تغییر رو انجام داد؟

یعنی پینگ تو گیم پایین میاد؟

در این صورت چه معایبی داره؟

لینک به دیدگاه

میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟

ایا برای کسی که بیشتر گیم انلاین می زنه میشه این تغییر رو انجام داد؟

یعنی پینگ تو گیم پایین میاد؟

در این صورت چه معایبی داره؟

بله میشه

خود شما هم میتونی با تغییر دادن رجیستری ویندور و یکسری تغییرات توی کاهش پینگت تاثیر ایجاد کنی !

معایب خاصی نداره .

البته بگم هر ISP این حرکت روش جواب نمیده .. اگر لازم میدونید یه تاپیک بزنم !

لینک به دیدگاه

دوستان یه نگاه بندازید ببینید مشکلی نداره، کلا چجوریه

1.jpg

بدک نیست ولی خطت افت سیگنالش زیاده اگه فاصلت تا مرکز مخابراتی زیاد نیست و زیر 5 کیلومتر هست یه دور کلا کابل کشی تلفن منزل رو چک کن ببین جایی سیم عریان نباشه که سولفاته زده باشه ضمنا به این هم دقت کن که کابل تلفن از کنار کابل برق رد نشده باشه چون به شدت باعث افت سیگنال میشه.

600px-ADSL_annex_overview.svg.png

حالا کدوم یکی از اینا برای گیم بهتر هست؟

اشتباه متوجه شدی دوست عزیز منظورم اون جدول سمت چپی بود نه این ولی خب روی adsl1 در کل به نظرم بهتر هست چون استیبل تر هست خط...

هردو از یک برند هستند ( دلینک ) .. قبلی 2640 .. جدید 2740

هردو PPOE ..

رو حالت Bridge کانفیگ کردم قبلا مشکل مانیتورینگ حل میشه  :wacko:  :laughing:  ولی خوب میدونید که توی حالت Bridge از وای فای خبری نیست !

هرچی هست برمیگرده به تنظیمات PPOE مودم جدید !

من فکر می کنم روتر مودم میره زیر لود سنگین وقتی از این برنامه استفاده میشه به هر حال این مودم ها مودم-روتر کمبو هستند و پردازنده ضعیفی دارند و نباید زیاد ازشون انتظار داشت ^_^  

لینک به دیدگاه

سلام دوستان الان این وظعیتش چجوریه؟

Update Counter : 66354

Modulation : ADSL2+

Annex Mode : Annex M

Line State : up

Lan Tx : 8883060

Lan Rx : 5199720

ADSL Tx : 4933450

ADSL Rx : 7887672

CRC Down : 0

CRC Up : 410

FEC Down : 0

FEC Up : 1696

HEC Down : 175

HEC Up : 0

SNR Up : 29.8

SNR Down : 27.1

Line Attenuation Up : 28.4

Line Attenuation Down : 42.1

Data Rate Up : 319

Data Rate Down : 1150

.....................................................................

و این هم بگید ممنون میشم:

Update Counter : 2525

Modulation : ADSL2+

Annex Mode : Annex A/L

Line State : up

Lan Tx : 188031

Lan Rx : 116400

ADSL Tx : 104722

ADSL Rx : 150090

CRC Down : 0

CRC Up : 191

FEC Down : 0

FEC Up : 708

HEC Down : 4693

HEC Up : 0

SNR Up : 21.3

SNR Down : 11.0

Line Attenuation Up : 25.0

Line Attenuation Down : 39.3

Data Rate Up : 606

Data Rate Down : 9255

......................................

اوالی مخابرات هست دومی هم داتک سیم کشی هردو هم میشه بگم دقیقا یکیه....

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

اولی عالیه دومی خوبه

ویرایش شده توسط ZigZag
لینک به دیدگاه

بله میشه

خود شما هم میتونی با تغییر دادن رجیستری ویندور و یکسری تغییرات توی کاهش پینگت تاثیر ایجاد کنی !

معایب خاصی نداره .

البته بگم هر ISP این حرکت روش جواب نمیده .. اگر لازم میدونید یه تاپیک بزنم !

اگه لطف کنید ممنون میشم

خیلی گیمر انلاین تو فروم داریم

اگه معایب نداره چرا پیش فرض انجام نمیدن این هارو؟

اشتباه متوجه شدی دوست عزیز منظورم اون جدول سمت چپی بود نه این ولی خب روی adsl1 در کل به نظرم بهتر هست چون استیبل تر هست خط...

تو جدول سمت چپ چیزی مربوط به پینگ پیدا نکردم برا همون

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

اگه لطف کنید ممنون میشم

خیلی گیمر انلاین تو فروم داریم

اگه معایب نداره چرا پیش فرض انجام نمیدن این هارو؟

حتما توی اولین فرصت

ببینید این رو نمیدونم .. ولی اینترنت خوب توی ایران بسیار کمه . اگر هم باشه قیمتش بسیار بالاس ..

بعد هم با چندتا تغییر توی رجیستری و ویندوز نمیشه توقع معجزه داشت 

لینک به دیدگاه

دوستان خواهشا سوال تکراری نپرسید ببینید

SNR یعنی نسبت سیگنال به نویز

6dB یا زیر اون بده در این حالت خط adsl شما ممکن up نشه یا اینکه مدام قطع و وصل شه

7dB-10dB قابل تحمله اما سرعتتون پایین میاد و نمیتونید از تمام پهنای باند استفاده کنید

11dB-20dB خوبه اما بازم تو پهنای باندهای بالا مثلا 14 مگابیت به بالا ممکن به مشکل بخورید

20dB-28dB عالیه

29dB یا بالا تر هم دیگه یه قول بچه ها تهشه دیگه :D 

این لینکم هست یه نگاه بندازید:

http://www.shatel.ir/PortalData/Subsystems/StaticContent/uploads/Media/cs/docs/content/adsl/1.html

لینک به دیدگاه

یک سوال دیگه که خیلی من و دوستم رو اذیت می کنه (بیشتر دوستم) پکت لاست هست

مثلا دوتا 2 بازی می کنیم

من 24 ساعته خوبه ولی بعضی وقتا یهو پکت لاست میره رو  50% و بعد 5-10 دقیقه درست میشه که واقعا افتضاحه (مثلا هفته ای 3 بار این اتفاق میوفته)

این از من نمی دنم مشکل از چیه پینگ هم خوبه

اما دوستم همیشه پکت لاست داره

اگه کسی راه حلی میدونه راهنمایی کنه

و یه سوال سرعتی که ما می خریم مثلا 2 مگ ایا رو پینگ تاثیر داره؟

یکی می گفت هرچه سرعت کمتر باشه پینک هم پایین میاد

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...