رفتن به مطلب

بحث و بررسی ارتباط و پینگ در شبکه و بازی‌های آنلاین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 38 دقیقه قبل، RED گفته است :

تشکر. کدومشو خریدی؟ همون 48تومنی؟ ما که فقط واسه پینگ و تحریم میخواییم پردارنده و اینا که زیاد مهم نیست آره دیگه؟

نه،ولی من 58 رو خریدم

لینک به دیدگاه

یکم روحیه بدم بهتون😅

134625042_Screenshot(53).thumb.png.afcd9bf47065827bd7d36b02ccb730cc.png

Screenshot (52).png

Screenshot (55).png

Screenshot (59).png

کاهش پینگ وقتی خوب کار میکنه که پبنگ داخلی خوب باشه.برای دیویژن 2 از پینگ هینت استفاده میکردم

Tom Clancy's The Division® 22020-2-26-1-43-30.jpg

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

کاهش پینگا تایم اوت دارن یکیش پینگ هینت که گفته بعد عید درستش میکنه تازه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

کاهش پینگا تایم اوت دارن یکیش پینگ هینت که گفته بعد عید درستش میکنه تازه

من مشکلی نداشتم و ندارم 😊

لینک به دیدگاه

کاهش پینگا به درد نمیخوره من تست کردم  اکثرشون رو... هیچ راهی به جز نت خوب + سرویس کاهش پینگی که خود ISP اراعه میدن نیست. یا روشن و خاموش کردن مودتون تا پینگ خوب برسید. 3G 4G 4.5G تست کنید.

بعد ببخشید این VPC چی هست؟

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

من مشکلی نداشتم و ندارم 1f60a.png

برادر خواهر، تو خود نرم افزارش پیام گذاشته؟من پیام تلگرامش دارم بزارم واست؟ عین بچه ها یکی به دو میکنی🤔

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

کاهش پینگا به درد نمیخوره من تست کردم  اکثرشون رو... هیچ راهی به جز نت خوب + سرویس کاهش پینگی که خود ISP اراعه میدن نیست. یا روشن و خاموش کردن مودتون تا پینگ خوب برسید. 3G 4G 4.5G تست کنید.

بعد ببخشید این VPC چی هست؟

غلط املائی من بود

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

غلط املائی من بود

منو بگو دارم گوگل میکنم.

Amazon Virtual Private Cloud (Amazon VPC) lets you provision a logically isolated section of the AWS Cloud where you can launch AWS resources in a virtual 

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

برادر خواهر، تو خود نرم افزارش پیام گذاشته؟من پیام تلگرامش دارم بزارم واست؟ عین بچه ها یکی به دو میکنی1f914.png

1کی به 2 چیه؟ دارم میگم من مشکلی ندارم روز 29وم قرنطینه!😅

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

منو بگو دارم گوگل میکنم.

Amazon Virtual Private Cloud (Amazon VPC) lets you provision a logically isolated section of the AWS Cloud where you can launch AWS resources in a virtual 

:D

ماشاالله قرنطینه خوب تاثیر گذاشته ها :D

دمت گرم کلی خندیدم

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام من از پینگ هینت استفاده میکنم و راضی هم هستم ولی خب همونطور که خودت گفتی بعضی وقت ها تایم اوت داره. اگه راه حلی بهتری واسه Dead By Daylight پیدا کردی اینجا هم بگو لطفا. و درضمن اگه پایه هم هستی @Coffee Addicted اد کن تو استیم تا بعضی وقتا بازی کنیم. به هر حال DBD پلیر ایرانی زیاد پیدا نمیشه. من و دوستام Survivor Main هستیم. اکثر Season ها Rank 1. اینم آیدی استیم https://steamcommunity.com/id/manzari/

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Manzari گفته است :

سلام من از پینگ هینت استفاده میکنم و راضی هم هستم ولی خب همونطور که خودت گفتی بعضی وقت ها تایم اوت داره. اگه راه حلی بهتری واسه Dead By Daylight پیدا کردی اینجا هم بگو لطفا. و درضمن اگه پایه هم هستی @Coffee Addicted اد کن تو استیم تا بعضی وقتا بازی کنیم. به هر حال DBD پلیر ایرانی زیاد پیدا نمیشه. من و دوستام Survivor Main هستیم. اکثر Season ها Rank 1. اینم آیدی استیم https://steamcommunity.com/id/manzari/

vpsخریدم دیگه هیچ مشکلی با DBDندارم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشید

مدل مودم: ASUS DSL-N14U

https://www.asus.com/Networking/DSLN14U/

دوستان درست یک شنبه همین هفته بود که ساعت 13 بود که وسط بازی آنلاین (GTA V ) یهو اینترنت هم چراغ ADSL هم هم اینترنت قطع شده خلاصه تماسم گرفتم با 1544 گفتنند بقیه پریزها و سر خطو چک بکنید

من بقیه پریزها رو چک کردم اصلا دیگه چراغ ADSL وصل نمیشد حتی بردم سر خط جایی که سیم تلفن امده مستقیم هم وصل کردم چراغ ADSL که مهمترینشه روشن نمیشد و همینطور چراغ اینترنت مجدد زنگ زدم و گفتم برام درخواست پیگیری از طرف آسیاتک ثبت شد تا 72 ساعت

حالا دوستان به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟مودم که صد در صد سالمه اگر به فرضم سالم نباشه چرا چراغ ADSL مودم روشن نمیشه انگار اصلا رو این خط تلفن من اینترنت فعال نیست با توجه به قطع بودن چراغ ADSL

بعدش امدم مودمو ریست هم کردم حتی کافینگ نمیشه

IMG_20200415_000746_527.thumb.jpg.d2a8e3e6a5e3d02169280b5de605a22c.jpg

واقعا تعجبم یعنی مشکل از طرف مخابرات یا آسیاتک است؟؟چی کار کردنند با اینترنت که مثل ساعت داشت کار میکرد و بدون مشکل

IMG_20200414_200021_981.thumb.jpg.efb5239c88f9c8aa05414863d2d8154a.jpg

(چراغ ADSL و اینترنت خاموشه)

ممنون میشم اگر کسی به این مشکل خورده راهنمایی کنه

موفق باشید

---------------------------------

آپدیت:

دوستان مجدد با مودمی که همون اول تست کردم الانم تست کردم وصل شد!!عجیبه

مودم که وصله خیلی قدیمیه مدلش TP-LINK TD-8811

الان این STATUS مودم است نظرتون چیه نویز دارم یا ندارم؟؟(البته فعلان با این مودم تا مودم اصلی بیاد کارم راه میوفته)

25225752.thumb.jpg.f9b0f374987b7e1a49b572078c9c40bf.jpg

یک سوال یعنی مودم قبلیم از قبل خراب بوده؟؟یا درخواست دومی که به 20117 دادم مشکل رو حل کردم؟؟

پس چر همون اول که TP-LINK TD-8811 رو وصل کردم وصل نشد؟؟

الان زنگ بزنم آسیاتک بگم کارشناس نفرستنند؟؟

ممنون

------------------------------------

دوستان با 1544 تماس گرفتم

اول گفت اگر کارشناس تماس گرفت بگید که نیاز نیست مشکل رفع شده

دوم گفت مشکلی از مخابرات یا آسیاتک ثبت نشده و احتمالنند نویزی بوده رو خط که رفع شده

من داخل پریز تلفن که یک سیم اضافه به سیم تلفن وصل بود رو جدا کردم

الان من نمی دونم مشکل از مودم بوده یا پریز که زده مودمو خراب کرده یا خود مودم خراب بوده؟

الان مودم ASUS که دیگه ریست نمیشه و فقط چراغ LAN و پاور روشنه هیچ کاری نمیشه کرد و فکر کنم سوخته که باید بدم تعییر کنند

دوستان میشه نویز زیاد باعث خرابی مودم بشه؟؟؟

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

وقتی میگی حتی کانفیگ هم نمیشه احتمال  زیاد خرابی از ic لینک مودم هست. 

لینک به دیدگاه

و زیبایی این مشکل اینه که ممکنه بخاطر قبض تلفن ۶ تومنی باشه که باعث قطع شدن خط و در نهایت اینترنتتون باشه

اگر مشکلی با این قضیه ندیدین ساپورت اینترنت می‌تونه بفهمه وضعیت adsl شما چرا قطع و بهتون بگه چکار کنید 

ویرایش شده توسط The.13east
لینک به دیدگاه

مشکلتون از هرچیزی طرفی میتونه باشه ولی بنظرم خوبه یه چیزو اضافه کنم

من 2 سال مشکل نت داشتم..کلا از 200 کیلوبایت بالا نمیرفت و کلا هم قط و وصلی..هرچقدر زنگ میزدم هیچ فایده ای نداشت

رفتم مخابرات گفتن چون اپراتورت ما نیستیم فقط میتونیم ببینیم خطت بوق میده یا ن!

ولی اگه نت مارو داشته باشی همین الان چندتا کارشناس برات میفرستم!

نت مخابراتو خریدم و کلا خطمو درس کردن..بعدش هم اپراتورمو دوباره عوض کردم

از اون موقع تا حالا تقریبا هیچ قطعی نداشتم و سرعتمم ثابت 1 مگ هس..بسته 8 مگی میخرم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، H.Salimi96 گفته است :

مشکلتون از هرچیزی طرفی میتونه باشه ولی بنظرم خوبه یه چیزو اضافه کنم

من 2 سال مشکل نت داشتم..کلا از 200 کیلوبایت بالا نمیرفت و کلا هم قط و وصلی..هرچقدر زنگ میزدم هیچ فایده ای نداشت

رفتم مخابرات گفتن چون اپراتورت ما نیستیم فقط میتونیم ببینیم خطت بوق میده یا ن!

ولی اگه نت مارو داشته باشی همین الان چندتا کارشناس برات میفرستم!

نت مخابراتو خریدم و کلا خطمو درس کردن..بعدش هم اپراتورمو دوباره عوض کردم

از اون موقع تا حالا تقریبا هیچ قطعی نداشتم و سرعتمم ثابت 1 مگ هس..بسته 8 مگی میخرم

شما کدوم شهر هستین؟

و کارشانسه چیکار کرد دقیقا؟

نویز خطتون اوکی شده؟

لینک به دیدگاه

درود

وقتی چراغ ای دی اس ال خاموشه یعنی مسیر فیزیکی از مودم شما تا مرکز مخابراتی دچار اشکال هست. مشکل میتونه از:

1. خرابی کابل در خانه یا پست سر کوچه باشه

2. می‌تونه قطعی در باکس کافو باشه

3. سالن MDF مخابرات پورتتون کلا قطع شده باشه، که ممکنه به علت بدهی یا خرابی یا خطای انسانی (چه واژه غریبی!) از کارمندان مخاطبرات باشه.

شما اول یه تماس با خط مورد نظرتون بگیرید، ببنید بوق میخوره یا ببینید آیا میگه که خط به علت بدهی یا هرچی قطع شده یا نه. اگر قطعه که خب باید بدهی رو پرداخت کنید. اگر نه، باید مراجعه کنید به مخابرات (حتما مراجعه حضوری) و مشکلتونو عنوان کنید. معمولا ظرف 72 ساعت یا بیشتر باید سیم‌بان بفرستند که مسیر رو از پست تا کافو چک بکنه. در این مورد حتما پیگیری کنید، چون معمولا تعداد سیم‌بانها کمه و خیلیهاشونم حوصله کار کردن ندارند.

در کل مشکل شما از خط و بستر فیزیکی هست. اگر چراغ ای دی اس ال روشن میشد و چراغ نت خاموش یا قرمز بود، در اون صورت مشکل از ارائه دهنده اینترنت هست.

ویرایش شده توسط Sandor
لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

شما کدوم شهر هستین؟

و کارشانسه چیکار کرد دقیقا؟

نویز خطتون اوکی شده؟

پارساباد..یکی از شهرستانای اردبیله

کارشناس کل خط رو بررسی کرد..جاهایی ک نیاز بود گفت سیمو عوض کردم..تو منطقمون کلا سیمکشی هاهم مشکل داشته با سیم بان هماهنگ کرد اونو درس کردن...دم درب سیم ها همینجوری لخت بودن اومد قالب گذاشت و یه سری کارای دیگه

آره نویز خطم از اون وضع آشغال دراومد و الان تا 14 رو میکشه..البته تا بار آخری ک نگا کردم..الانو نمیدونم

لینک به دیدگاه

سلام 
این مشکل هیچ ربطی به مودم نداره منم نتم آسیاتکه دقیقا دیروز همین مشکلی برا شما پیش برا منم پیش اومد به 20117 زنگ بزن اعلام خرابی خط بکن برات درستش کنن برا من قبلا هم همچین مشکلی پیش اومده بود ولی با همون 20117 که تماس گرفتم خودشون مشکلمو حل کردن فقط حواست باشه شماره خط و شماره موبالتو درست وارد کنی. تازه من خطم مخصوص اینترنته یعنی هیچ تلفنی روش نصب نیست حتی از سیم کشی داخل ساختمان هم به خاطر میفتادن نویز و اینا مستقیم به سیم مخابرات کوچه وصل کردم . 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Aydin گفته است :

سلام 
این مشکل هیچ ربطی به مودم نداره منم نتم آسیاتکه دقیقا دیروز همین مشکلی برا شما پیش برا منم پیش اومد به 20117 زنگ بزن اعلام خرابی خط بکن برات درستش کنن برا من قبلا هم همچین مشکلی پیش اومده بود ولی با همون 20117 که تماس گرفتم خودشون مشکلمو حل کردن فقط حواست باشه شماره خط و شماره موبالتو درست وارد کنی. تازه من خطم مخصوص اینترنته یعنی هیچ تلفنی روش نصب نیست حتی از سیم کشی داخل ساختمان هم به خاطر میفتادن نویز و اینا مستقیم به سیم مخابرات کوچه وصل کردم . 

خط من که دیروز مشکل پیدا کرده بود همین الان درست شد . البته دیروز به 20117 اعلام خرابی کرده بودم

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Aydin گفته است :

خط من که دیروز مشکل پیدا کرده بود همین الان درست شد . البته دیروز به 20117 اعلام خرابی کرده بودم

سلام

الان که من درخواست پیگیری کردم از طرف آسیاتک

بازم زنگ بزنم به 20117 و اعلام خرابی کنم؟

یا زنگ بزنم به مخابرات؟

یزد هستم و شهر میبد اگر به 20117 زنگ بزنم فرقی نمیکنه؟

لینک به دیدگاه

دوستان توجه کنید

من مودم حتی جایی که ازش سیم هم امده برم و نمیاره

ولی تلفن بوق میخوره و بدون مشکل کار میکنه

انگار رو خط من اینترنت وصل نیست و اصلا من اینترنت نخریدم

چون سر خط هم بردم جایی که سیم تلفن از بیرون امده هم وصل نشد

لینک به دیدگاه

دوستان یک برنامه دارم به نام تاپ

الان قبضو چک کردم

یکی میان دوره دارم به مبلغ 185000 ریال

پیان دوره  رو زده 0 ریال و ندارم

یعنی باید میان دوره هم بدم؟؟؟

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...