رفتن به مطلب

مشکلات کارت گرافیک من!

.km
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این پاور  برق گرافیک نداره و به احتمال بالا اون شخص با تبدیل مولکس و یا ساتا به گرافیک برق وارد کرده برید خدا رو شکر کنید که تاحالا به سیستم آسیبی نرسیده این پاور رو سریع تر بفروشید و یک عدد 580a eud خریداری کنید

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

• ارسال 75
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اینم تصاویر . همینطور که میبینید از برق پنج پینی که برای dvd راو کشیده شده تبدیل شش پین گرفته و به سمت ال ای دی قرمز رنگ شماره 2 وصل کرده 

۲۰۲۰۱۲۱۱_۱۵۰۶۲۵.jpg

۲۰۲۰۱۲۱۱_۱۵۰۹۱۴.jpg

۲۰۲۰۱۲۱۱_۱۵۰۹۳۵.jpg

۲۰۲۰۱۲۱۱_۱۵۰۱۵۷.jpg

۲۰۲۰۱۲۱۱_۱۵۰۴۵۲.jpg

۲۰۲۰۱۲۱۱_۱۵۰۵۴۳.jpg

۲۰۲۰۱۲۱۱_۱۵۰۵۵۲.jpg

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، .km گفته است :

اینم تصاویر . همینطور که میبینید از برق پنج پینی که برای dvd راو کشیده شده تبدیل شش پین گرفته و به سمت ال ای دی قرمز رنگ شماره 2 وصل کرده 

۲۰۲۰۱۲۱۱_۱۵۰۶۲۵.jpg

۲۰۲۰۱۲۱۱_۱۵۰۹۱۴.jpg

۲۰۲۰۱۲۱۱_۱۵۰۹۳۵.jpg

۲۰۲۰۱۲۱۱_۱۵۰۱۵۷.jpg

۲۰۲۰۱۲۱۱_۱۵۰۴۵۲.jpg

۲۰۲۰۱۲۱۱_۱۵۰۵۴۳.jpg

۲۰۲۰۱۲۱۱_۱۵۰۵۵۲.jpg

همون طور که گفتم این شخص از تبدیل ساتا استفاده کرده که اصلا توصیه نمیشه مخصوصا 6 پین که برا 8 پین زده سعی کنید در اولین فرصت پاور رو تعویض کنید و از 480 به بالا رو خریداری کنید

لینک به دیدگاه

چقدر باید تفاوت بدم این پاور دست دو هست و میخام با یه 480 وات دست دو که 8 پین یا 6+2 پین داشته باشه تعویز کنم ؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، .km گفته است :

چقدر باید تفاوت بدم این پاور دست دو هست و میخام با یه 480 وات دست دو که 8 پین یا 6+2 پین داشته باشه تعویز کنم ؟

برا خرید پاور که 2+6 به تعداد دوعدد داشته باشه باید 530eud یا 580eud رو خریداری کنید که قیمتشون حدودا 1700 هست و اختلاف ناچیزی با 480 دارن درحالی که 480 فقط یدونه 2+6 داره درضمن پاور رو اصلا نباید کارکرده برداشت چون قطعه خیلی مهمی هست اگر هم کارکرده می خواین بردارین باید از شخص مورد اعتماد باشه و توجه کنید پلمپ هاش باز نشده باشه پاور خودتون هم حدودا یه 350 تا 400 قیمت داره البته دقیق نمیدونم

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

یدونه 6+2 هم داشته باشه بسه واسه ما و فکر نمیکنم 480 وات کم بیاد برای سیستم من چون cpu من هم i3 7100 هست و مصرفی نداره . و اینکه پلمپ های پاور دقیقا کجاشه ؟ و پاور دست دو رو چگونه تست کنم هم نرم افزاری هم سخت افزاری ؟

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، .km گفته است :

یدونه 6+2 هم داشته باشه بسه واسه ما و فکر نمیکنم 480 وات کم بیاد برای سیستم من چون cpu من هم i3 7100 هست و مصرفی نداره . و اینکه پلمپ های پاور دقیقا کجاشه ؟ و پاور دست دو رو چگونه تست کنم هم نرم افزاری هم سخت افزاری ؟

مشخصات کل سیستمتون رو بگید تا بگم چه پاوری مناسبه سیستم شماست و توی بحث قیمت هم 480 با 580 زیاد اختلاف قیمت نداره 580 بهتره یه موقع در اینده قصد ارتقا داشته باشین به مشکل برق برخورد نمیکنید    درباره پلمپ های پاور هم یه عکس میذارم البته توی پاور های جدید دیگه اینجوری نیست ولی تقریبا شبیه هستن پلمپ پاور اگه باز شه به راحتی معلومه چون پیچ بسته شده دیگر عین کارخانه صاف نمیشه و برای تست پاور هم به دستگاه پاور تست نیاز هست

I380X253_403787448977.jpg

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، .km گفته است :

سلام کسی که سیستم رو جمع کرده برای من یک عدد شش پین به سمت راست پین های کارت گرافیک وصل کرده و ال ای دی 2 قرمز رنگ همیشه رو شنه اما سوال من اینه که کارت گرافیک هشت پین میخوره چرا شش پین وصل کرده ؟؟؟ واگه همینتور درسته من میتونم به جای این گرافیک rx 580 وصل کنم و همین شش پین رو بهش وصل کنم؟؟؟ 

سلام.هر چه سریعتر پاور رو عوض کن.با حسابگر گرین هم میتونی مضخصات سیستم رو بزنی میگه پاور چند وات بگیر.یکم مشخصات رو بالا تر بزن مثلا اگه i3 دارید بزن i5 یا i7 هارد یکی داری بزن دو سه تا که بعد ها به مشکل نخوری.

لینک به دیدگاه

مشخصات کامل سیستم

cpu       i3 7100

min board        h110m -r

hdd       toshiba p300 1t 

vga    rx 470 4g mining asus

ram    2*ddr4 4g 

و یک عدد فن پشت کیس که دو پین هستش

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، .km گفته است :

مشخصات کامل سیستم

cpu       i3 7100

min board        h110m -r

hdd       toshiba p300 1t 

vga    rx 470 4g mining asus

ram    2*ddr4 4g 

و یک عدد فن پشت کیس که دو پین هستش

برای این سیستم 530 وات کافی میباشد ولی 580 توصیه میشه چون اختلاف قیمت ناچیزی دارن و حتی امروز تا ظهر قیمت 580 کمتر از 530 بود

سعی کنید پاور رو آکبند بردارین

لینک به دیدگاه

امکان آکبند ورداشتن رو ندارم اما اگه بخوام بعدا گرافیک رو با یک rx 580 تعویز کنم چقدر لازمه؟

خب 580 وات اوکی شد اما eud یا es ???

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، .km گفته است :

امکان آکبند ورداشتن رو ندارم اما اگه بخوام بعدا گرافیک رو با یک rx 580 تعویز کنم چقدر لازمه؟

در 11 دقیقه قبل، .km گفته است :

خب 580 وات اوکی شد اما eud یا es ???

برا rx 580 این 580 کافیه پاور هم چندین نسخه وجود داره که تفاوت هاشون تو تنوع کابل هست من به شخصه EUD رو پیشنهاد میکنم سری جدید هست ولی اون یکی موارد هم بود مشکلی نداره

فقط یادتان باشد از شخص مورد اعتماد خرید کنید و حتما به پلمپ هاش توجه کنید و سعی کنید با پاور تست  ولتاژ های پاور رو تست کنید

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، .km گفته است :

راستی eud کابل atx 4 پین که برای cpu میخوره نداره که

اینا کابل cpu شون 4+4 پین هست.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز یه 580 HED موجود دارم نو هستش تقریبا فقط تست کردم زیر قیمت بازار خواستید پیام بدید تضمینی

ویرایش شده توسط ParsaEs
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، .km گفته است :

میتونم یکی از اون 4 ها رو وصل کنم؟

مادربرد شما یدونه 4 پین داره یکی از 4 پین ها بهش وصل میشه و دیگریش آزاد میمونه

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

سلام دوست عزیز یه 580 HED موجود دارم نو هستش تقریبا فقط تست کردم زیر قیمت بازار خواستید پیام بدید تضمینی

قیمت چند؟

لینک به دیدگاه

راستی یک سوال . روی مموری های کارت گرافیک rx 470 نباید پد گرماگی ر یا یه چیزی باشه ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، .km گفته است :

میتونم یکی از اون 4 ها رو وصل کنم؟

همینطوری دیگه دقت کنی به سر کابل ها بعضیاشون مثل ذوزنقه هستند و طرف خارش هم دوست باید بزنی و 4 تا میره داخل 4 تا میمونه بیرون.

در 1 دقیقه قبل، .km گفته است :

راستی یک سوال . روی مموری های کارت گرافیک rx 470 نباید پد گرماگی ر یا یه چیزی باشه ؟؟؟؟

روی مموری ها فکر نکنم(اینو دوستان هم نظر بدن)ولی روی چیپ خمیر سیلیکون میزنن.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، .km گفته است :

قیمت چند؟

پیام خصوصی کردم خدمتتون

در 21 دقیقه قبل، .km گفته است :

فکر نکنم فقط روی چیپ میزنن که هیت سنیک روش قرار میگیره

لینک به دیدگاه

سلام کارت گرافیک من amd rx 470 4g mining هست و من بازی رد دد 2 رو نصب کردم و روی تنظیمات مناسب گذاشتم اما خود بازی توی تنظیمات گرافیکی میگه 3گیگ و پانصد توسط رد دد اشغال شده و چهار صد تای دیگه هم توسط other apps اولا که اودر اپس چیه و چرا اشغال کرده و دوما این ها همش میشه 3 گیگ و نه صد اما توی بازی که تصاویر اصلی رندر میشه 125% اشغال شده و یعنی به جای چهار گیگ پنج گیگ !!! مشکل از چیه ؟ شاید هم از اینه که gpu ای ام دی هست که البته یک مسئله هست که این رو رد میکنه اینه که بازی گفته کارت گرافیک پیشنهادی rx 580 . همه میدونید که کارت های nvidia پانصد الی یک گیگ توی هر بازی ای کمتر از ای ام دی vram مصرف میکنند اما این فرق میکنه .

لینک به دیدگاه

مشکلی نیست 

کارتت مموریش پر شده ،الان داره از رم سیستمت استفاده میکنه

هیچ کاری نمیتونی بکنی ،بازی سنگینه

لینک به دیدگاه

پاور گیرین بابرند های دیگر چقد فرق داره که انقدر اونا ارزون ترن؟

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، .km گفته است :

پاور گیرین بابرند های دیگر چقد فرق داره که انقدر اونا ارزون ترن؟

اونا جنس قطعات داخلیشون خوب نیست و هر چی وات بزنن نهایتا 300 وات هستند و به شدت به سیستم آسیب میزنن و ممکنه حتی سیستم رو بسوزونه.

فک کنم مارک گرین توی برند های معتبر ارزان ترین هست.

ویرایش شده توسط amir.t.1261
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...