رفتن به مطلب

بالا نیامدن ویندوز بعد از نصب کارت گرافیک جدید

majiid
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

گرافیک asus rx 480 dual

مادربرد giga h81 

سی پی یو 4570

بعد از نصب کارت گرافیک روی برد ویندوز بالا نمیاد(مثل موقعی که ویندوز خراب شده و ریکاوری میخواد) . الان کارت گرافیک رو برداشتم و ویندوز مثل قبل بالا اومد و مشکلی نیست.

کارت رو روی سیستم دیگه تست کردم سالم هست و مشکلی نداره.

ممنون میشم سریع کمک بفرمایید ممنون.

ویرایش شده توسط majiid
لینک به دیدگاه

سلام. کارت گرافیک شما یک 6 پین پاور می‌خوره درسته؟ اولا که مطمئن بشید کانکتور پاور به کارت گرافیک درست متصل شده، دوم اینکه کابل خروجی کارت گرافیک تا مانتیور رو چک کنید، با کابل دیگه و خروجی‌های دیگه (RGB) تست کنید. مدل دقیق پاور و مدت کارکردش رو می‌فرمایید؟

ویرایش شده توسط Sandor
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

8 پین میخوره 

پاور = giga hecules 480 pro

تصویر دارم موقع بوت شدن ولی مثل موقعی هست که ویندوز پریده و باید ریکاوری بشه.

احتمالا ویندوز عوض کنم درست بشه ولی من نمیخوام این کار رو بکنم

لینک به دیدگاه

پیامی که سیستم وقتی بالا میاد و بهتون میده دقیقا چیه؟ 

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Mehdi_FXX گفته است :

پیامی که سیستم وقتی بالا میاد و بهتون میده دقیقا چیه؟ 

اولین بار پیام داد ویندوز نمیتونه درست کار کنه و وارد صفحه آبی ریکاوری و ریپیر ویندوز شد و دفعات بعدی صفحه سیاه میومد

لینک به دیدگاه

سلام. با گرافیک onboard، نرم افزار ddu رو نصب کنید و کلا درایور تصویر رو پاک کنید.

سیستم رو خاموش کنید و کارت گرافیک رو نصب کنید و مجددا امتحان کنید.

سیستم شما با موفقیت بوت میشه و قطعات به درستی با هم مچ میشن. هر دردی که هست، از خود ویندوزه.

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

مشکل از درایو از قبل نصب شدست، همونطور که دوستمون گفتن، باید ddu کنید.

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

درایور اینتل و ای ام دی رو با هم پاک کنم یا فقط ای ام دی؟

قبلا با ddu درایور رو پاک کردم ولی نه از طریق safe mode .

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، majiid گفته است :

پین میخوره 

پاور = giga hecules 480 pro

تصویر دارم موقع بوت شدن

مشکل همچنان می‌تونه از پاور هم باشه ولی اینکه می‌گید موقع بوت شدن تصویر دارید، بیشتر برمی‌گرده به مشکل نرم‌افزاری؛ قدم اول پاک و نصب مجدد درایور به روشی که دوستان گفتن، بعدش نصب مجدد ویندوز، در قدم بعدی باید رفت سراغ سخت‌افزار

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

حالت صفحه ابی واینجور موارد بیشتر مال سخت افزاره 

دوما . مشکل درایو نامناسب اغلب تصویر میره یا سیاه میشه یا تصویر ناقص و راه راه میشه 

احتمال اول پاورت موقع لود ویندوز کم میاره یا نوسان داره 

راحترین راه ((بعداز پاک کردن درایو اگه جواب نگرفتین )).ایمیج گرفتن از ویندوزه . وبعد نصب ویندز جدید برای تست .درصورت اوکی بودن ایمیج دوباره نصب کنید که حداقل از مچ بودن وسلامت قطعات مطمین بشین  

لینک به دیدگاه

درود 

گرافیک نصب کردی برو داخل setup مادربرد 

یه بار load کن 

و با بوت برو داخل ویندوز ببین جواب میده 

لینک به دیدگاه

کارت گرافیک رو در ببارین و با گرافیک آنبرد وارد سیستم شیت سپس درایور گرافیک به جز درایور خود اینتل پاک کنید سپس کارت گرافیک رو به سیستم وصل کنید به احتمال زیاد بالا میاد سپس اگه بالا اومد آخرین نسخه درایور کارت گرافیک amd رو نصب کنید

لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستانی که جواب دادن.

کارت گرافیک تقریبا نو هست و در حد آک . بعضی از دوستان گفتن ممکنه از پاور باشه منم ترسیدم دوباره کارت رو بذارم رو سیستم . ببرم پیش یه خدمات کامپیوتری بهتر نیست؟ ممکنه کارت رو دوباره بذارم رو سیستم پاور به کارت آسیب بزنه؟

لینک به دیدگاه

سلام

دیروز متوجه شدم ولتاژ +12 پاور داره به مادربورد 11.8 ولتاژ میده !! پاور مشکل داره؟

مین ارور سی پی یو فن میده و فن هم داره فول اسپید میچرخه . دما سی پی یو خوبه ، فن رو از طریق بایوس و ویندوز هم نمیتونم کنترل کنم

IMG_20201021_113526.jpg

ویرایش شده توسط majiid
لینک به دیدگاه

گفتم احتمال اول مال پاوره . که الان بدون لود ولتاژش 11.8میزنه .بره تولود کمترهم میشه احتمالا .

شما hdtune هم ازصفحه healt بررسی کن . اگه ارور spainداشت .حتما باید فکرپاور باشی .

فن دورش عادیه تو تصویر .ولی بایوس smartfan اگه silent داشت بزار روی silent mode.

فن تقلبی هم تک وتوک زدن . خودم یک فن داشتم فقط با یک مادربرد کارمیکرد با بقیه مادربرد ها ارور فن میزد پاس میدادبه تنظیمات بایوس !!

ویرایش شده توسط farshad sh
تصحیح جزییات
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، majiid گفته است :

سلام

دیروز متوجه شدم ولتاژ +12 پاور داره به مادربورد 11.8 ولتاژ میده !! پاور مشکل داره؟

این نمیتونه دلیلی بر خرابی پاور باشه

از 11.5تا 12.5 مشکلی نداره برای شاخه 12ولت

(سیستم خودم همیشه روی 11.7هست)

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...