رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت پارس آنلاین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام ، اگر یادتون باشه چند ماه پیش یه تاپیکی ایجاد شد به این اسم پارس آنلاین ، آری یا خیر !! که به برخی از سیاست های مشتری مداری پارس انلاین پرداخته بودم ولی دوستان قصد دارم تو این پست هیچی نگم و فقط اعلامیه ای که دیروز ، پریروز توسط پارس انلاین منتشر شد رو بزارم  ، می خوام خودتون متن رو بخونین و برداشتتونو بنویسید. :angry:

----------------------

page_night-free.jpg

در راستای افزایش رضایتمندی کاربران عزیز و بهبود کیفیت اینترنت پرسرعت در تمامی ساعات شبانه روز، سیاست شبانه شرکت از تاریخ دهم آذر ماه 93 به شرح زیر تغییر خواهد نمود:

به ازای هر گیگابایت مصرف ترافیک از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح، یک سوم میزان ترافیک مصرف شده از حساب کاربری سرویس شما کسر خواهد شد. بعنوان مثال اگر قبل از شروع ساعات مذکور، ترافیک باقیمانده شما 10 گیگابایت باشد و در این ساعات 3 گیگابایت مصرف نمایید، بعد از ساعت 7 صبح، ترافیک باقیمانده شما 9 گیگابایت خواهد بود.

------------------------

unlimited_news.jpg

هدیه سرویسهای نامحدود این شرکت از اول آبان ماه 1393 به شرح زیر تغییر خواهد یافت:

• میزان ترافیک هدیه سرویس POL-128U+ در مرحله اول از 10 گیگابایت به 5 گیگابایت و در مرحله دوم از 5 گیگابایت به 3 گیگابایت کاهش یافت.

• میزان ترافیک هدیه سرویس POL-256U+ در مرحله اول از 20 گیگابایت به 10 گیگابایت و در مرحله دوم از 10 گیگابایت به 6 گیگابایت کاهش یافت.

• میزان ترافیک هدیه سرویس POL-512U+ در مرحله اول از 25 گیگابایت به 20 گیگابایت کاهش یافت.

لازم به ذکر است تغییری در هدیه سرویسهای POL-1024-U+ و POL-2048-U+ ایجاد نگردیده است.

همچنین این سیاست برای قراردادهایی که پس از تاریخ 1 آبان ماه منعقد گردند، اعمال خواهد شد و قراردادهایی که قبل از این تاریخ بسته شوند، مشمول سیاست جدید هدیه سرویسهای نامحدود نمی شوند.

برای اطلاع از جزئیات این تغییر هدیه سرویسهای نامحدود را ببینید.

----------------------------------------------------------------

http://www.parsonline.com/fa/news/unlimited_gift93
http://www.parsonline.com/fa/news/unlimited_gift93

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

• ارسال 362
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

درود 

محمود جان من هم چیزی برای گفتن ندارم چون سخنی که در شان این دزدان باشد نیست 

خطی که قرمز کردی کلی حرف توشه که قشنگ ماهارو مورد تمسخر قرار داده .

به عوض اینکه سطح کیفیتشونو ببرن بالا و قیمتهارو پایین بیارن و تلاش کنن تا با دیگر کشورها رقابت کنن دارن جیب ملت بدبخت رو خالی میکنن با شعار رضایت کاربران عزیز  ! 

کدوم کیفیت کدوم رضایت کدوم پیشرفت کدوم مشتری مداری کدوم ؟ کدوم ؟ 

به خاطر رضایت مشتری دارن جیبش رو خالی میکنن و به شعورش توهین قشنگ . 

74096397365634464124.jpg

اونور آب هر روز بهتر از دیروز و در حال پیشرفت

اینجا هر روز بد و بدتر از دیروز و در حال پسرفت

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

باز  خوبه شب سرویس نیمه رایگان دارید.

مخابرات که چنین چیزی وجود ندار

لینک به دیدگاه

بازگشت به آینده اسپیلبرگ داره برام تداعی میشه ! بعد حالا 16 مگابیت هم راه انداختن مثلاً، مث قول افزایش حقوق پرداخت نشدست ! :|:|:|

لینک به دیدگاه

خدارو شکر تا حالا از سرویس این شرکت استفاده نکردم  :wacko:

لینک به دیدگاه

خدارو شکر تا حالا از سرویس این شرکت استفاده نکردم  :wacko:

اینجوری هم نبود ! تهران کرج این سرویس دهنده تقریباً بهترینه ! الان شبی 15گیگ میانگین داره دانلود میده ! قطعی طولانی مدت تقریباً نداره، قطعی لحظه ایی داره ولی تو ساعات شلوغی و خیلی کم. پینگش تو بازی هم من تا حالا کسی ندیدم بهتر از من باشه ! ولی این قضیه برداشتن دانلود شبانه .... :|

لینک به دیدگاه

اینجوری هم نبود ! تهران کرج این سرویس دهنده تقریباً بهترینه ! الان شبی 15گیگ میانگین داره دانلود میده ! قطعی طولانی مدت تقریباً نداره، قطعی لحظه ایی داره ولی تو ساعات شلوغی و خیلی کم. پینگش تو بازی هم من تا حالا کسی ندیدم بهتر از من باشه ! ولی این قضیه برداشتن دانلود شبانه .... :|

من از سال پیش دارم از مخابرات استفاده میکنم فقط 1 دفعه قطع شده سرعت دانلودش هم نسبت به اشتراکی که میگیری تقریبا 1 به 3 هست یعنی 512 داشته باشی میتونی تا 150 و یا در بهترین شرایط 200 کیلوبایت در ثانیه دانلود کنی البته یه بدی هایی هم داره ولی در کل من راضیم

لینک به دیدگاه

باز  خوبه شب سرویس نیمه رایگان دارید.

مخابرات که چنین چیزی وجود ندار

ولی مخابرات باز سرعت خوبی داره مثل اسیاتک نیس که با اشتراک 512 بتونی 50 کیلوبایت سرعت دانلود داشته باشی  :laughing:

لینک به دیدگاه

پارس انلاین هم که خراب کرد 

من که به شاتل کوچ میکنم 

هر کی هم پارس انلاین داره با خودم میکشونم به شاتل  :D 

لینک به دیدگاه

در راستای افزایش رضایتمندی کاربران عزیز و بهبود کیفیت اینترنت پرسرعت در تمامی ساعات شبانه روز، سیاست شبانه شرکت از تاریخ دهم آذر ماه 93 به شرح زیر تغییر خواهد نمود:

به ازای هر گیگابایت مصرف ترافیک از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح، یک سوم میزان ترافیک مصرف شده از حساب کاربری سرویس شما کسر خواهد شد. بعنوان مثال اگر قبل از شروع ساعات مذکور، ترافیک باقیمانده شما 10 گیگابایت باشد و در این ساعات 3 گیگابایت مصرف نمایید، بعد از ساعت 7 صبح، ترافیک باقیمانده شما 9 گیگابایت خواهد بود.

------------------------

unlimited_news.jpg

هدیه سرویسهای نامحدود این شرکت از اول آبان ماه 1393 به شرح زیر تغییر خواهد یافت:

• میزان ترافیک هدیه سرویس POL-128U+ در مرحله اول از 10 گیگابایت به 5 گیگابایت و در مرحله دوم از 5 گیگابایت به 3 گیگابایت کاهش یافت.

• میزان ترافیک هدیه سرویس POL-256U+ در مرحله اول از 20 گیگابایت به 10 گیگابایت و در مرحله دوم از 10 گیگابایت به 6 گیگابایت کاهش یافت.

• میزان ترافیک هدیه سرویس POL-512U+ در مرحله اول از 25 گیگابایت به 20 گیگابایت کاهش یافت.

بابا ولش کوتاه بیا چقدر جلب رضایت آخه :D

لینک به دیدگاه

مطمئن باشید از 10 آذر ماه سرعت دانلودر ساعات رایگان هم افزایش پیدا میکنه واسه اینکه حجم ترافیک تمام بشه و مجبور بشیم ترافیک خریداری کنیم .

به همین خیال هم باشه  :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به به! دلمون به دانلود شبانه پارس آنلاین خوش بود!

من نخوام کیفیت شبانم بره بالا کیو باید ببینم؟ سرعت شبانه من مثل سرعت روزانم حدود 480 کیلوبایت بر ثانیه هست همچنان! بیشتر از این که نمیتونن کیفیتش رو ببرن بالا!

دروغ میگن مثه سگ!!!!!

اسمشم گذاشتن تغییر در "هدیه" در حالی که اصلا هدیه نبوده! میخوان کاری کنن که مردم بی اطلاع فکر کنن فوقش هدیشون داره کم و زیاد میشه و شرکت همچنان داره بهشون لطف میکنه  =))

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

اوه خدای من

باورم نمیشه

ممنون که اطلاع دادید

حالا چه خاکی به سرمون بریزیم؟

به چه شرکتی کوچ کنیم؟

ویرایش شده توسط RezaYa_67
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

قبلا یبار اینکارو کرد خیلیا پریدن رفتن...مجبور شدن برگردن به این سیاست باز، دوباره باید سرشون بخوره به دیوار انگاری...  :-?

لینک به دیدگاه

باز برو خداتو شکر کن شب میتونی دانلود کنی

مخابرات  اینجا سه سال پیش سرویس نامحدود رو کلا برداشت بعد جدیدا واسه دانلود شبانه سهمیه بندی گذاشته بود مثلا 5 گیگ حجم میخریدی 6 گیگ هم حجم رایگان واسه دانلود شبانه میداد. الان اون حجم رایگان رو هم دیگه نمیدن . شبا اگه دانلود کنیم از حجم خودمون کم میشه

ویرایش شده توسط BlackSound
لینک به دیدگاه

مخابرات خیلی بیخوده برا قطع سرویس باید برم شهر دیگه پیش نمایندگی انحصاریش تا قطع کنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم که قاطی باغالیا شد

لینک به دیدگاه

بیایید از پارس انلاین کوچ کنیم  :D

من یه 10 نفری رو میتونم با خودم کوچ بدم .شما چی ؟

لینک به دیدگاه

منم اگه جایی پیدا کنم که سرعت اینترت 512 بشه نزدیک 500 کیلو بایت در ثانیه از پارس آنلاین کوچ میکنم

لینک به دیدگاه

سلام.ظاهرا این مشکل پارس آنلاین نیست.من از سرویس داتک تلکام استفاده میکنم که اونم این خبر رو داده

به اطلاع میرساند، برای تمامی سرویس‌های حجمی، حجم مصرفی شبانه از ساعت ۲ لغایت ۶ صبح با ۹۰٪ تخفیف و از ساعت ۶ لغایت ۸ صبح با ۷۵٪ تخفیف در اختیار شما مشترک گرامی قرار خواهد گرفت.

فکر کنم بقیه سرویس دهنده ها این کارو انجام بدهند.

لینک به دیدگاه

تا دهم آذر یه ماهی وقت داریم هر چقدر میتونین شبا بذارین دانلود بشه :-?  :laughing:

کسایی که تا حالا دانلود نمیکردن دانلود کنن ^_^

لینک به دیدگاه

منم مخابرات 3تا خط گرفتم باز خدارا شکر دوتاشونو6ماهه شبانه رایگان ویکیش یک ساله شبانه رایگان گرفتم 

الان که رفتم یک خط اینترنت دیگه بگیرم میگند شبانه رایگان را برداشتن خدایش اینو دیگه رودرو دارن جیب مردمو خالی میکنن 

الان با این شرایط چطور بازی دانلود کنم اونم بااین حجمهای فضاییه بازیا

:mad:

ویرایش شده توسط SOUL REVER
لینک به دیدگاه

واقعا که شاتل بهترینه هر چند یه مشکلاتی داره

اگه این شاتل نبود پارس آنلاین چکار ها که نمیکرد. من خودم به هرکی میرسم میگم بره شاتل بگیره خیلی از کسایی رو هم که پارس داشتن گفتم برن مسدودش کنن برن شاتل بگیره

تا چشمشون در بیاد این پارس آنلاین که خون مارو تو شیشه کرده

اگه یه  10 هزار نفر جمع بشن سریس خودشون از پارس بر دارن و به هرکی رسیدن بگن پارس آنلاین نگیره اون وقت میفهمن دنیا دسته کیه

ویرایش شده توسط vampirekain
لینک به دیدگاه

من خودم تا الان نزدیک 30 40 نفر بردم isp شاتل تو اهواز

بازم بم برسه میگه اسم پارس رو نیارن

لینک به دیدگاه

10 هزار نفر کم نباشه  :eek:

میخوای کلا پارس انلاین رو بمباران کنیم بوووم  :laughing:

شاتل هم گرونه هم سرعت درست حسابی نمیده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...