رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت پارس آنلاین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

حرکت خوبه باعث میشه اونایی که اهل دانلود نیستن حقشون ضایه نشه

لینک به دیدگاه

• ارسال 362
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

حرکت خوبه باعث میشه اونایی که اهل دانلود نیستن حقشون ضایه نشه

چجوری حقشون ضایع نمیشه؟ !!!!!

ساعت 2 تا 7 رایگان رو بردارن چه حقی از اونایی که دانلود نمیکنن ضایع میشه که الان به نفع اونا باشه؟

شرکت ها به فکر جیب خودشون هستن با اینجور طرحا وگرنه هیچ فرقی ایجاد نمیشه واسه اونی که دانلود نمیکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من 6 ماهه خریدم پولشم دادم

راهنمایی کنید چه خاکی تو سرم بریزم

زنگ زدم پشتیبانی تهران میگه ما کلا مسئولیتی برای دانلود شبانه نداره و هدیه بوده و اگه دلمون بخواد میتونیم حذفش کنیم

یکی راهنماییم کنه لطفا نمیدونم چه کنم باید شکایت کنم یا میدن یا.....؟

تنها کاری که شما میتونی بکنی اینه که بیخیال پولت بشی و از یه شرکت دیگه اینترنت بگیری. شکایت هم بکنی قرارداد رو نشون میدن و میگن جزو تعهدات نبوده.

لینک به دیدگاه

تنها کاری که شما میتونی بکنی اینه که بیخیال پولت بشی و از یه شرکت دیگه اینترنت بگیری. شکایت هم بکنی قرارداد رو نشون میدن و میگن جزو تعهدات نبوده.

مطمئنی بهمن جان؟؟؟؟

پدر دزدشون بسوزه!

من رفتم به من اینطوری جواب دادن :

ما کاره ای نیستیم و سازمان تنظیم مقرراته یا نمیدونم چی گفت که اون بهشون فشار آورده و دلیلشم کسانی بودن که فیلم فروشن و امثال اونا و تازه قراره بزودی همه PAP ها هم همینکار رو انجام بدن حتی های وب و مخابرات و شاتل هم 1/2 کرده.

هر چی فکر کردم دیدم این حرفشون منطقی نیست.

لینک به دیدگاه

همه این کارها برای خالی کردن جیب مردمه ...دیدن مردم شبانه دانلود میکنن گفتن یه حالی ازشون بگیریم و پولی کنیم .... یکی مثل من هم که فبلم و سریال با کیفیت بالا دانلود میکنه این وسط مجبوره پول بیشتر بده یا بیخیال همه چیز بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بنظر منم این سی/ا/ست جدید هست که دانلود های سنگین شبانه رو از بین ببرن، خب از فرداش همه هارد بدست میشن مثل قبل ...  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب دیگه در ADSL رو هم تخته کنید بره...

بریم سراغ همون دایل آپ که بهتره؟

لینک به دیدگاه

درود

بنظر منم این سی/ا/ست جدید هست که دانلود های سنگین شبانه رو از بین ببرن، خب از فرداش همه هارد بدست میشن مثل قبل ...  :D

بله کاملا تایید میشه ... حقوق مشتریان و رضایت مشتری و اعتراض کسایی که دانلود نمیکنن همش کشکه

یکی رو میشناسم اهل دانلود نیست و میگه طرح خوبیه واسه ما که دانلود نمیکنیم و سرعتمون شب بیشتر میشه

بهش میگم مرد حسابی سرعت بالاتر از 200 کیلوبایت میخوای چیکار نصفه شب تازه فقط برای وبگردی !!!!

امروز اومده ازم فیلم و سریال بگیره بهش گفتم برو پول بده بخر دیگه سمت من نیا واسه فیلم و سریال ... بهش گفتم پس فکر کردی این همه سریال و فیلم چجوری دانلود شده که تازه داری حمایت میکنی از این طرح مذخرف

ویرایش شده توسط FAZEL77
لینک به دیدگاه

درود

من شاتل داشتم ولی چون مدام مودمم رو تلفن نویز مینداخت و این اسپلیتر ها هم که مفت نمیرزن رفتم یه خط خریدم که انتقال بدم رو اون....از شانس من گفتن پورت ندارن و نمیتونن انتقال بدن .... برای من جالبه که انتقال چه ربطی به پرت داره

خلاصه ثبت نام کردم که سرویس جدید بگیرم که اونم گفتن نداریم گذاشتنم تو لیست انتظار ... یه ماه گذشت خبری نشد دیگه مجبور شدم پارس آفلاین بگیرم ...اولش خوب بود ولی الان افتضاحه

من حدود هفت ساله adslاستفاده میکنم و اکثر شرکتارو هم امتحان کردم هر کدوم یه سال....به نظرم بهترینشو البته تو منطقه ما همون شاتل بود

الانم این ماه تموم بشه تمدید نمیکنم تا هی زنگ بزنن منم طاقچه بالا بذارم تا درست شن

از هرکی میگیرید از پارس آنلاین نگیرین.....ببخشید آفلاین:-)

لینک به دیدگاه

شرکت پارس آنلاین دید که وزارت فناوری اطلاعات اعلام کرده باید قیمت اینترنت کاهش پیدا کنه تصمیم گرفته برای جبران هزینه های خود با این بهانه دانلود شبانه رو از مشترکان خود بگیره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شرکت پارس آنلاین دید که وزارت فناوری اطلاعات اعلام کرده باید قیمت اینترنت کاهش پیدا کنه تصمیم گرفته برای جبران هزینه های خود با این بهانه دانلود شبانه رو از مشترکان خود بگیره

لابد فکر کرده همه سر گنج نشستن نخیر من میرم از رفیق فیلم بازم  فیلم میگیرم خیلی وقته سراغش نرفته بودم...  :D

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

الان که این طرح احمقانست و 6 ماه دیگه هم که کلن اینترنت رو ملی کردن و هیچ سایتی جز سایتهای گلچین  خودشون نشد رفت کلن باید عزای دسته جمعی بگیریم!!!و با فیلترین هوشمند اکثر port هاو سایتها  میشن غیر اخلاقی و  ضد اسلام و مردم نباید بی تربیت بشن وفکرهای بد بد کنن  به قول خودشون!!در سه مرحله خاک بر سرون اجرا میشه تا کلن نابود بشه .خدا به داد برسه.تو سری خوری تا این حد!!از حالا به فکر تهیه باشید.

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان که این طرح احمقانست و 6 ماه دیگه هم که کلن اینترنت رو ملی کردن و هیچ سایتی جز سایتهای گلچین  خودشون نشد رفت کلن باید عزای دسته جمعی بگیریم!!!و با فیلترین هوشمند اکثر port هاو سایتها  میشن غیر اخلاقی و  ضد اسلام و مردم نباید بی تربیت بشن وفکرهای بد بد کنن  به قول خودشون!!در سه مرحله خاک بر سرون اجرا میشه تا کلن نابود بشه .خدا به داد برسه.تو سری خوری تا این حد!!از حالا به فکر تهیه باشید.

خیلی شیکو تمیز 30 سال پیش نشد کومونسم رو اجرا کنن ، الان واسش استین بالا زدن .

این همه کشور مسلمون هست ولی هیچ کودوم از این کارا نکردن، پس حتما اینا یه مشکلی دارن ، شاید اصلا مسلمون  نیستن اینایی سکان مملکت رو دستشون گرفتن

لینک به دیدگاه

به نظرتون خر شیطون از رو دوششون پایین میاد؟! =))

کسی تجربه داره لغو اشتراک بزنیم سریع خطو جمع کنن؟! به نظرم هر کی پارس آفساید داره تهدید به برچیدن خط کنه اون روز کذایی سرویس بشن بلکم! جمله بالا محقق بشه. موافقین؟

لینک به دیدگاه

قرار داد من با پارس پول بگیر چند روز دیگه تموم میشه کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنید ؟

آسیاتک خوبه ؟

کدوم سرویسش بصرفه هست ؟

با پارس پول بگیر هر شب دانلودرایگان دارم با اسیاتک در ساعت دانلود رایگان چند گیگ میتونم دانلود کنم ؟

با سرویسی که میگیرم میخوام در ساعت دانلود رایگان بتونم 3-2 گیگ دانلود داشته باشم.

ویرایش شده توسط I7_2020
لینک به دیدگاه

آسیا تک کمتر مرکز مخابراتی مونده که پورت خالی داشته باشه. پورت مازاد نمی فروشه چون سرعت همه کم می شه. باید بری تو نوبت.

در ضمن آسیاتک دانلود رایگان ندارهو فقط برای سرویس های حجمی 10 گیگ به بالا 2 تا 8 سرویس های  حجمی 6 گیگ هم 5 تا 8 صبح رایگان. سرعتش هم واقعی می شه. اگه 512 بگیری می شه 50 60

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

پارس یه سرویس دانلود شبانه ی جدید اضافه کرده؛ نظرتون چیه؟؟ :-?

لینک به دیدگاه

پارس یه سرویس دانلود شبانه ی جدید اضافه کرده؛ نظرتون چیه؟؟ :-?

سلام

لطفا لینک بدین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این با این طرحش داره کیو مسخره میکنه ؟؟؟ 12 ماهه اونم زوری تازه فقط 1 گیگ شب میتونیم دانلود کنیم!@$@%@

مردم رو گوسفند فرض کردن؟؟؟

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

سلام دوستان من این تاپیک رو کامل نخوندم ولی تا دیدم گفتم بد نیست این تصویر رو آپلود کنم.اینم سیاست جدید شرکت صبانت هستش.

24413205947407853558.png

کلا نمیدونم داستان چیه ولی همه شرکتا زدن تو کار محدود کردن سرعت دانلود شبانه.

همه جا خبر از ارزون شدن اینترنت میدن ولی در اصل دارن گرونترش میکنن. [-(

لینک به دیدگاه

دوستان کسی درباره طرح های جدید چیزی میدونه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...