رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت پارس آنلاین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

اگه منظور تون کدو سرویس رو دارم , 128 شش گیگ در ماه 2 تا 5 صبح نیم بها و تا 8 صبح رایگان بها 21 هزار تومان

سرعت واقعی دانلود من از سرور های داخلی در ساعت رایگان و روزانه  1120 تا 1160 هست.

جدی با خط 128 تا 1مگ میگیرین ؟؟ :wacko:

از سرورهای خارجی 250 میگیرین ؟؟

اینکه از 2تا5 نیم بها یعنی چی ؟؟

سرعت شبانه چقدر هست ؟؟

(شرمنده زیاد سوال پرسیدم  :x  )

لینک به دیدگاه

• ارسال 362
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

یه سوال هم با اجازه استارتر من بپرسم.ایا وقتی دانلود میکنید بعد یک مدت سرعت دانلود تون کم نمیشه؟

لینک به دیدگاه

جدی با خط 128 تا 1مگ میگیرین ؟؟ :wacko:

از سرورهای خارجی 250 میگیرین ؟؟ 

اینکه از 2تا5 نیم بها یعنی چی ؟؟

سرعت شبانه چقدر هست ؟؟

(شرمنده زیاد سوال پرسیدم  :x  )

بله حداکثر سرعت از سرور خارجی 250 هست.

یعنی از 2 تا 5 صبح هر چقد که استفاده کنید از حجمتون  نصف کسر میشه.

شب و روز سرعت یکی هست فرق نداره.

لینک به دیدگاه

منظورتون از تمدید ، تمدید کل خط هستش دیگه یعنی  مثلا خط یه ماهه داشته باشی حالا یک ماهش تموم شده میخوای برا یک ماه دیگه تمدید کنی ... آره ؟؟

مثلا 1مگ 5 گیگ می خرید

ماه اول 4 گیگ استفاده می کنید 1 گیگی می مونه

موقع تمدیدی که باز 1 ماه 5 گیگ می خرید

همون 5 رو می زنن و 1 گیگی قبلی نمیاد روش

یه سوال هم با اجازه استارتر من بپرسم.ایا وقتی دانلود میکنید بعد یک مدت سرعت دانلود تون کم نمیشه؟

خیر

لینک به دیدگاه

بله حداکثر سرعت از سرور خارجی 250 هست.

یعنی از 2 تا 5 صبح هر چقد که استفاده کنید از حجمتون  نصف کسر میشه.

شب و روز سرعت یکی هست فرق نداره.

شرمنده زیاد سوال میپرسم ... ی سوال دیگه هم ازتون داشتم

اینکه میگن خط بازه یعنی چی دقیقا ؟؟

یعنی فرقی نمیکنه که 128 بگیری یا مثلا 1مگ همشون درنهایت یه سرعت دان میکنن ؟؟

لینک به دیدگاه

شرمنده زیاد سوال میپرسم ... ی سوال دیگه هم ازتون داشتم

اینکه میگن خط بازه یعنی چی دقیقا ؟؟

یعنی فرقی نمیکنه که 128 بگیری یا مثلا 1مگ همشون درنهایت یه سرعت دان میکنن ؟؟

خواهش میکنم

بله هم سرعت دانلودشون یکی هست وهم سرعت باز کردن صفحات.

ویرایش شده توسط Intel 
لینک به دیدگاه

پس با چ دلیلی باید یکی سرعت بالاتری بگیره ؟

نمیدونم , من 10 مگ هم داشتم اما هیچ تفاوتی بین 10 مگ با 128 ندیدم.

لینک به دیدگاه

نمیدونم , من 10 مگ هم داشتم اما هیچ تفاوتی بین 10 مگ با 128 ندیدم.

بنده  سرویس شهاب (10mb)  و 20gb از ساعت 2شب تا 8 رایگان استفاده میکنم .جالب اینجاست که سرعتم مثل شماست. ضریب اشتراکشون هم ظاهرا دلخواه هست.بخصوص ماه رمضان که ظاهرا همه دچار مشکل بودن.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

تو سرعت اسیاتک بهتره

یعنی پارس انلاین وقتی 1 مگ میفروشه نهایت دانلودش 2 مگ هست

اما اسیاتک وقتی 1 میده سرعتش رو باز میگذاره یعنی اگه خطتون اصلا نویز نداشته باشه تا 12 مگ هم دانلود میده

اما یه ایراد داره

تو پارس انلاین موقع تمدید حجم باقی مونده میاد روش

ولی اسیاتک حجم قلبی رو پاک می کنه!

با سلام

فکر میکنم دوستمون اطلاعاتشون قدیمیه

از اواخر پارسال پارس آنلاین پهنای باند کلیه خطوطشو روی 16 مگ و در صورت وجود نویز روی 9 یا در بدترین وضع روی 4 مگابیت قرار میده که در هر حالت سرعت دانلود به ترتیب تا ماکسیمم 2.2 مگابایت و 1.1 مگابایت و 0.5 مگابایت میرسه

البته اکثر خطوط روی 9 مگابیت هست که ثابت میشوند

در ضمن یه حرکت خوب پارس آنلاین اینه که ترافیک شبانشو به حالت کسر یک سوم حجم دریافتی در ساعت شبانه تغییر داده (بین ساعت 2 تا 6) ، ولی در عوض دیگه سرعت توی شب و روز یکی هست ، یعنی من که الان خطم روی 9 مگابیت فیکس شده ، سرعت دانلودم در کلیه ساعات شبانه روز روی 1.0 مگابایت هست که خیلی راضیم چون راحت در ساعات شبانه فایل های حجیم رو دانلود میکنم

تازه بگذریم از خدمات 24 ساعته پشتیبانیش که به واقع قویترین سامانه پاسخگویی به مشکلات کاربرانه که به واقع شاهدش بودم ، حتی در ساعات منتهی به سحر

یا علی

لینک به دیدگاه

پس با چ دلیلی باید یکی سرعت بالاتری بگیره ؟

در سرعت بالا شرکت موظفه اون سرعت رو بده

اما تو سرعت پایین طرح تشویقی هست و می تونه هر وقت خواست برداره

فعلا طرح های سرعت پایین به صرفه هست تو اسیاتک

لینک به دیدگاه

با سلام

فکر میکنم دوستمون اطلاعاتشون قدیمیه

از اواخر پارسال پارس آنلاین پهنای باند کلیه خطوطشو روی 16 مگ و در صورت وجود نویز روی 9 یا در بدترین وضع روی 4 مگابیت قرار میده که در هر حالت سرعت دانلود به ترتیب تا ماکسیمم 2.2 مگابایت و 1.1 مگابایت و 0.5 مگابایت میرسه

البته اکثر خطوط روی 9 مگابیت هست که ثابت میشوند

در ضمن یه حرکت خوب پارس آنلاین اینه که ترافیک شبانشو به حالت کسر یک سوم حجم دریافتی در ساعت شبانه تغییر داده (بین ساعت 2 تا 6) ، ولی در عوض دیگه سرعت توی شب و روز یکی هست ، یعنی من که الان خطم روی 9 مگابیت فیکس شده ، سرعت دانلودم در کلیه ساعات شبانه روز روی 1.0 مگابایت هست که خیلی راضیم چون راحت در ساعات شبانه فایل های حجیم رو دانلود میکنم

تازه بگذریم از خدمات 24 ساعته پشتیبانیش که به واقع قویترین سامانه پاسخگویی به مشکلات کاربرانه که به واقع شاهدش بودم ، حتی در ساعات منتهی به سحر

یا علی

شرکت های ISP در شهر های مختلف تعرفه ها و خدمات مختلفی دارند

شاید شما تو شهر دیگه ای هستید

تو اذربایجان شرقی که آزاد نیست ولی تازگی ها می خواهند ازاد کنن و تعرفه های جدیدی به این شکل ثبت نام میشه

بنده 3 ساله تو مغازه پارس انلاین دارم و همیشه همون پول 1 مگ دادم و دانلود 1 مگ رو گرفتم

در مورد پشتیبانی همه شرکت ها تقریبا امروزه دارند خوب عمل می کنند

بجز مخابرات

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز همانطور که دوستان اشاره کردن اسیاتک الان بهتربنه  من تقریبا از همه ی شرکتا سرویس گرفتم یا قطعی دارن یا سرعت شبانه در حد صفر هست یا اصلا ندارن شبانه رایگان ولی اسیاتک واقعا عالیه نه قطعی داره (راحت انلاین play میدم) و سرعت شبانشم نسبتا خوبه  سرعت اصلیشم که عالیه به نظرم بهترین انتخابه @};-

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز همانطور که دوستان اشاره کردن اسیاتک الان بهتربنه  من تقریبا از همه ی شرکتا سرویس گرفتم یا قطعی دارن یا سرعت شبانه در حد صفر هست یا اصلا ندارن شبانه رایگان ولی اسیاتک واقعا عالیه نه قطعی داره (راحت انلاین play میدم) و سرعت شبانشم نسبتا خوبه  سرعت اصلیشم که عالیه به نظرم بهترین انتخابه @};-

سرعت شبانه خط های محدودش تقریبا چقده؟؟

لینک به دیدگاه

شرکت های ISP در شهر های مختلف تعرفه ها و خدمات مختلفی دارند

شاید شما تو شهر دیگه ای هستید

تو اذربایجان شرقی که آزاد نیست ولی تازگی ها می خواهند ازاد کنن و تعرفه های جدیدی به این شکل ثبت نام میشه

بنده 3 ساله تو مغازه پارس انلاین دارم و همیشه همون پول 1 مگ دادم و دانلود 1 مگ رو گرفتم

در مورد پشتیبانی همه شرکت ها تقریبا امروزه دارند خوب عمل می کنند

بجز مخابرات

موفق باشید

عزیز اگه شما سرعت 1 مگ دارید از لحاظ اسمی باید سرعت دانلودتون 128 کیلو باشه اما اگه یک مگ میتونید دانلود کنید ، یعنی پهنای باند شما حدود 8 تا 9 مگه

عزیزان دقت کنید که منظور از پهنای باند ، پهنای باند اسمی که شما از شرکت خریدید نیست بلکه پهنای باندی که به صورت واقعی به شما تعلق داده شده و میتونید اونو از بخش مشخصات (Status) مودم ببینید

الان من خطم 512 کیلوبایته اما پهنای باندم 9 مگابایت هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من قم هستم و آسیاتک دارم و نسبتا خوب هست.

ولی متاسفانه یکی دو ماه اخیر قطعی و تایم اوت زیاد داره. البته میگن داره زیرساخت هاشون رو ارتقا میدن که امیدوارم اینطوری باشه...

لینک به دیدگاه

من قم هستم و آسیاتک دارم و نسبتا خوب هست.

ولی متاسفانه یکی دو ماه اخیر قطعی و تایم اوت زیاد داره. البته میگن داره زیرساخت هاشون رو ارتقا میدن که امیدوارم اینطوری باشه...

درود

نوع خطتتون و سرعتی که واقعا میتونن دان کنین رو میگین .؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

نوع خطتتون و سرعتی که واقعا میتونن دان کنین رو میگین .؟

من بخاطر پینگ تایم گفتم که خطم رو به این صورت ببندن!

downstream 4096Kb/s

Upstream 512Kb/s

لینک به دیدگاه

به هر حال هر کس نظر خودشو داره اما به نظرم در قم فقط پارس آنلاین و شاتل

البته از خطوط جدید شاتل که پهنای باند 12 مگ رو با 60 گیگ ترافیک داره 150 میده نمیشه چشم پوشی کرد

مهمترین مزیت خط شاتل به پارس آنلاین توی اینه که توی پارس آنلاین برای انتخاب پهنای باند فقط سه انتخاب 16 و 9 و 4 مگ هست ، یعنی اگه خط روی 16 مگ پایدار نشه باید به یکباره به 9 مگ کمش کرد اما در شاتل اگه خط روی 12 مگ پایدار نشه به صورت کسر واحدی از سرعت کم میکنند تا جایی که خط پایدار بشه یعنی 11 و 10 و 9 مگ به پایین تا خط پایدار بشه

و اما در مورد پشتیبانی واقعا هیچ شرکتی رو با پارس آنلاین مقایسه نکنید و پس از آن هم جدیدا شاتل پشتیبانیشو ارتقا داده و خیلی خوب شده

لینک به دیدگاه

در مورد سوالی که دوستمون پرسید که تفاوت سرعت ها در پارس آنلاین به چه دردی میخوره ، باید بگم که تفاوت سرعت خریداری شده در سرعت آپلود هست که در پارس نصف یا برابر سرعت خریداری شده هست یعنی من الان در دانلود دارای پهنای باند 9 مگ و در آپلود دارای پهنای باند 256 کیلو هستم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته از خطوط جدید شاتل که پهنای باند 12 مگ رو با 60 گیگ ترافیک داره 150 میده نمیشه چشم پوشی کرد

مهمترین مزیت خط شاتل به پارس آنلاین توی اینه که توی پارس آنلاین برای انتخاب پهنای باند فقط سه انتخاب 16 و 9 و 4 مگ هست ، یعنی اگه خط روی 16 مگ پایدار نشه باید به یکباره به 9 مگ کمش کرد اما در شاتل اگه خط روی 12 مگ پایدار نشه به صورت کسر واحدی از سرعت کم میکنند تا جایی که خط پایدار بشه یعنی 11 و 10 و 9 مگ به پایین تا خط پایدار بشه

و اما در مورد پشتیبانی واقعا هیچ شرکتی رو با پارس آنلاین مقایسه نکنید و پس از آن هم جدیدا شاتل پشتیبانیشو ارتقا داده و خیلی خوب شده

سید جان من قدیم پارس داشتم تو قم و فقط یه دفتر پشتیبانی داشت که اکثر مواقع نبودن یا جواب نمیدادن اصلا !

حالا الان رو نمیدونم چطور پشتیبانی بدن ولی قبلا که اصلا چنگی به دل نمیزد.

لینک به دیدگاه

عزیز اگه شما سرعت 1 مگ دارید از لحاظ اسمی باید سرعت دانلودتون 128 کیلو باشه اما اگه یک مگ میتونید دانلود کنید ، یعنی پهنای باند شما حدود 8 تا 9 مگه

عزیزان دقت کنید که منظور از پهنای باند ، پهنای باند اسمی که شما از شرکت خریدید نیست بلکه پهنای باندی که به صورت واقعی به شما تعلق داده شده و میتونید اونو از بخش مشخصات (Status) مودم ببینید

الان من خطم 512 کیلوبایته اما پهنای باندم 9 مگابایت هست

من نمی دونم چرا همه فکر می کنن خودشون همه چی می دونن بقیه گیج هستند

اقای عزیز من خودم اینترنت می فروشم این توضیحات ابتدایی رو دیگه همه میدونن

بنده پول 1Mbps دادم و باید 128 دانلود کنم در حالی که نهایت دانلود 200 هست

یعنی سرعت پهنای بانده بنده 1.6Mbps هست نه 8-9 مگ

خط هم نویز نداره و رو مودم نوشته تا 10 مگ میشه گرفت

اما شرکت پارس انلاین جدیدا داره اکانت میده که سرعتش بازه

حالا تازه ثبت کردم برای یکی از مشتری ها ببینم چطوره

من نمی دونم شما برای همه شهر ها نظر میدین

من میگم تبریز اینطوریه ایراد میگیرین

HEX از قم حرف میزنه شما میگین پارس انلاین خوبه

بلاخره شما تو کدوم شهرید که به همه شهر ها پارس رو پیشنهاد میدین؟

پشتیبانی مکس نت از پارس انلاین خیلی سر تر هست

شاتل هم که 2 سال پیش افتضاح بود که الان شنیدم خیلی بهتر شده

پارس انلاین اسیاتک همارا و ... بقیه تقریبا همه در یک حد هستند

-----

بنده هم پدر کشتگی با پارس انلاین ندارم و ازش راضی هستم

اما اسیاتک الان بهترین انتخاب هست هم برای فروشنده هم برای خریدار

موفق باشید

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

آیا آسیاتک هم خطاش مثل پارس آنلاین باز هستش ؟

در ضمن الان رفتم تو تنظیمات مودم نگا کردم  زده بود که : Downstraem من 14هزار هست ... حالا ی سوال از دوستان دارم و اون اینکه :این یعنی الان من میتونم با خط 128 یا 256 که باز باشه تا 1.75 مگ دانلود کنم ؟؟

اگه اشتباه فهمیدم بگین بهم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود سرویس من 256 پارآنلاین هست با 5 گیگ در ماه

این تست همین الان من هست

ADhZM.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...