رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود 

در یکی از فرومهای بزرگ گشتی میزدم که اگهی دانلود 1 ترابایت به قیمت 300 هزار تومان در کمترین زمان رو دیدم 

کاربر از سرعت دانلود خودش تصویر گذاشته بود و ایدی داخل ایران داشت یعنی در ایران این سرویس رو گرفته 

و در جواب یکی از کاربرا در مورد تهیه این سرویس نوشته بود توسط پارتی این سرویس رو تهیه کرده 

پس میبینید که در ایران با همین زیر ساخت ها هم در شهرهای که بستر فیبر در اونها پیاده شده مثل تهران امکان ارایه سرعتهای بالا هست 

post-18090-0-78277100-1417860305_thumb.gif

ویرایش شده توسط Analyser
لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

چنین سرعتی رو نمیدونم،

منتهی در دوران کارآموزی خودم که ۳ماه مخابرات یکی از شهرستان های استان مازندران بودم، مودم هایی وجود داشت که مربوط به سیستم vdsl بود که از نظر کارایی سرعتش ۸ تا ۱۰ برابر سرویس adsl هستش

اما همونطور که خودتون هم فرمودید، به هرکسی این رو نمی دادن

پارتی گردن کلفتی می خواست!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

روی همین خط تلفن های معمولی خیلی راحت میشه تا 20-10 مگابیت سرعت رو داشت. فقط مشکل اینجاست که نمیخوان  :D

لینک به دیدگاه

اين 65 مگابايته معادل 330 مگابيت

خط تلفت ما به زور 4 مگ ميکشه که اونم نويز ميوفته توش حالا اينا چطور 330 مگ ميکشه خدا عالمه

لینک به دیدگاه

توی تصویر دقت کنید در پایین صفحه سمت راست داره چند تا دانلود با هم میزنه که سرعت دانلود یکشونو گذاشته 60 خورده ای ترانسفر ریتش هست 

من نمیدونم چه سرعتی داره که میتونه چند ترابایت رو چند ساعته بزنه .

یا در خود زیر ساخت هست یا در دیتای مراکز نظامی 

لینک به دیدگاه

متاسفانه تو كشور ما فقط پول ميگيرن و خدمات در حد زيره خط فقر

من خودم قبلا سرعت به اصطلاح مثلا 1 مگ مخابرات داشتم كه حدود 240 كيلو در ثانيه ميگرفتم

گفتم اين دفعه برم 2 مگ بگيرم ببينم تاثيرش چقدره. هيچ فرقي نكرد  فقط پول 2 مگ رو از من گرفتن و سرعت همون قبلي

بعد از كلي برو بيا و تلفن بازي آخرش گفتن كه خط شما توانايي ديتا ريت بالا رو نداره و نويز شديد مي افته و از همين سرعت هم ميموننيد

به نظر شما اين جواب براي سر كار گذاشتن من نبود؟

خدا لعنتشون كنه

لینک به دیدگاه

چند وقت پیش تو دانشگاهمون از طرف ایرانسل اومده بودند و داشتند سیمکارتای 4g می فروختن :D  اصلا نزدیک هم نرفتم تا ببینم شرایط فروش و غیره چی هست . فقط دیدم رو بنراشون 4g نوشتن . به دوستم گفتم . 4g که هیچ 10g هم باشه وقتی قرار نیست سرعتی بیشتر از 128 به کاربراشون بدن مهم نیست از چه نسل یا تکنولوژی استفاده کنن. برای ما کیفیت و سرعت اینترنت مهمه که باید در قوانین تغییر ایجاد بشه نه نسل تلفن همراه

لینک به دیدگاه

یکی به من بگه الان هارد این طرف چند تراهه؟

لینک به دیدگاه

این میتونه دانلود مستقیم ازسرور باشه یکی از دوستانه من که تو این سایت های دانلود هستن میگفت اگه سرور فایل خوب باشه خیلی راحت بیشتر از 100 مگ در ثانیه میتونن دانلود کنن

لینک به دیدگاه

فکر کنم این آ ق ا ز ا د ه ه ا برای اینکه از حداکثر توان سرعت اینترنتشون استفاده کنن باید از اس اس دی استفاده کنن

لینک به دیدگاه

متاسفانه تو كشور ما فقط پول ميگيرن و خدمات در حد زيره خط فقر

من خودم قبلا سرعت به اصطلاح مثلا 1 مگ مخابرات داشتم كه حدود 240 كيلو در ثانيه ميگرفتم

گفتم اين دفعه برم 2 مگ بگيرم ببينم تاثيرش چقدره. هيچ فرقي نكرد  فقط پول 2 مگ رو از من گرفتن و سرعت همون قبلي

بعد از كلي برو بيا و تلفن بازي آخرش گفتن كه خط شما توانايي ديتا ريت بالا رو نداره و نويز شديد مي افته و از همين سرعت هم ميموننيد

به نظر شما اين جواب براي سر كار گذاشتن من نبود؟

خدا لعنتشون كنه

کاملا بهتون درست گفتن . کیفیت خط خیلی مهمه وبحث فرق بین مگابیت و مگابایت هم که دیگه توضیح نمیخواد .

دوستان توهم برتون نداره که سرعت فلانه و اینا . دوتا مشکل داره نت آریاییمون . 90% گرونه ، 9% کیفیتش کمه (پینگ و قطعی) ، 1% سایر موارد .

یه شبه که نمیشه سرعت از 1 مگ آورد روی 10 مگ و بعدش 100 مگ . کاربر سکته میکنه ! شاید بگین اصلانم اینجوری نیست ... ولی الانشم دارن 10مگ بیت رو میدن ؟ کسی از ما گرفته ؟ نه . چون اونقدری که گرونه یه طرف ، بازم 10 مگی که باید باشه نیست . هست ؟ نه .

ولی اگه به هر خونه ای یه یک مگ نامحدود با سرعت 128کیلوبایت بدن با قیمت 3 هزار تومان در ماه با کیفیت مرغوب همه راضی میشن شک نکنید . بنده خودم هر 2 ماه 100گیگ ترافیک میخرم + دانلود شبانه باز کم میارم (انتظار هممون زیاده خدارو شکر!) .

-----------------

درمورد این دوستمون اگه خدایی نکرده کلاه برداری نباشه (فوتوشاپ منظورمه!) خیلی دوست دارم باهاشون تماس بگیرم برای دانلود .

اما کسی نگفت ایشون روی بستر سیم همچین چیزی رو گرفتن آیا ؟ النا کله هر بانکی یه دیـــ×ـــش هست . یعنی اونا هم از ADSL ما استفاده میکنن و مواقع قطعی زنگ میزنن پشتی بانی دری وری میگن ؟ واضحه که نه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اول از همه اینکه خطوط ADSL امکان ارایه بیشتر از 8 تا حداکثر 12 مگ رو نداره ! البته تو ایران که سوکت تلفن دو رشته سیم هست . باید استاندارد باشه که نیست 

دوم فعلا شبکه وایرلسی نیست که بیشتراز 100 مگ رو روی بستر بیسیم ارایه بده همین الان برای شرکت ما 100 مگ گرفتیم پشیمون هم هستیم

سوم هم اینکه سه حالت اینجا هست یا اینکه ایشون لود منیجر دارن یعنی سه ورودی و یک خروجی دارن سه به یک شده اونم 200 مگ یا 100 مگ که خیلی هزینش بالا هست یا اینکه ایشون یک سروری رو کولو کردن و از اون استفاده میکنن یکی ازدوستان من که تو کار دانلود فایل هست اینکارو کرد 

که بازم دیتاسنترهایی که دیدم بیشتراز70  یا 80 نداشتند ایشون حدودا

65x8  سرعت اینترنتشون هست که میشه چیزی درحدود پورت یک گیگ که من فقط یک جا دیدم اونم دانشگاه بود که تازه چندین پورت 100 رو لود کرده بودند تا یک گیگ شده بود

و اخرین نظر اینکه اصلا این تصویربرای اینترنت طرف نیست یک سرور تو خارج کشور هست احتمالا 

برای صحت دقیق اطلاعات فرد مورد نظر لاقل سرعت اسپید تست رو باید قراربده و حتما هم باید سرورش یکی ازسرور های خارجی و مبدا باید حتما یک شرکت ایرانی باشه 

لینک به دیدگاه

کاملا بهتون درست گفتن . کیفیت خط خیلی مهمه وبحث فرق بین مگابیت و مگابایت هم که دیگه توضیح نمیخواد .

دوستان توهم برتون نداره که سرعت فلانه و اینا . دوتا مشکل داره نت آریاییمون . 90% گرونه ، 9% کیفیتش کمه (پینگ و قطعی) ، 1% سایر موارد .

یه شبه که نمیشه سرعت از 1 مگ آورد روی 10 مگ و بعدش 100 مگ . کاربر سکته میکنه ! شاید بگین اصلانم اینجوری نیست ... ولی الانشم دارن 10مگ بیت رو میدن ؟ کسی از ما گرفته ؟ نه . چون اونقدری که گرونه یه طرف ، بازم 10 مگی که باید باشه نیست . هست ؟ نه .

ولی اگه به هر خونه ای یه یک مگ نامحدود با سرعت 128کیلوبایت بدن با قیمت 3 هزار تومان در ماه با کیفیت مرغوب همه راضی میشن شک نکنید . بنده خودم هر 2 ماه 100گیگ ترافیک میخرم + دانلود شبانه باز کم میارم (انتظار هممون زیاده خدارو شکر!) .

-----------------

درمورد این دوستمون اگه خدایی نکرده کلاه برداری نباشه (فوتوشاپ منظورمه!) خیلی دوست دارم باهاشون تماس بگیرم برای دانلود .

اما کسی نگفت ایشون روی بستر سیم همچین چیزی رو گرفتن آیا ؟ النا کله هر بانکی یه دیـــ×ـــش هست . یعنی اونا هم از ADSL ما استفاده میکنن و مواقع قطعی زنگ میزنن پشتی بانی دری وری میگن ؟ واضحه که نه .

خدمت شما ادرس 

اول عضو فروم بشید و سپس درخواست حجم بدید 1 ترا بایت 300 تومن تحویل یک روزه 

http://dvb51.com/showthread.php?t=736570

لینک به دیدگاه

اول از همه اینکه خطوط ADSL امکان ارایه بیشتر از 8 تا حداکثر 12 مگ رو نداره ! البته تو ایران که سوکت تلفن دو رشته سیم هست . باید استاندارد باشه که نیست 

دوم فعلا شبکه وایرلسی نیست که بیشتراز 100 مگ رو روی بستر بیسیم ارایه بده همین الان برای شرکت ما 100 مگ گرفتیم پشیمون هم هستیم

سوم هم اینکه سه حالت اینجا هست یا اینکه ایشون لود منیجر دارن یعنی سه ورودی و یک خروجی دارن سه به یک شده اونم 200 مگ یا 100 مگ که خیلی هزینش بالا هست یا اینکه ایشون یک سروری رو کولو کردن و از اون استفاده میکنن یکی ازدوستان من که تو کار دانلود فایل هست اینکارو کرد 

که بازم دیتاسنترهایی که دیدم بیشتراز70  یا 80 نداشتند ایشون حدودا

65x8  سرعت اینترنتشون هست که میشه چیزی درحدود پورت یک گیگ که من فقط یک جا دیدم اونم دانشگاه بود که تازه چندین پورت 100 رو لود کرده بودند تا یک گیگ شده بود

و اخرین نظر اینکه اصلا این تصویربرای اینترنت طرف نیست یک سرور تو خارج کشور هست احتمالا 

برای صحت دقیق اطلاعات فرد مورد نظر لاقل سرعت اسپید تست رو باید قراربده و حتما هم باید سرورش یکی ازسرور های خارجی و مبدا باید حتما یک شرکت ایرانی باشه 

گرامی اگر دقت کنید میبینید که چند دانلود همزمان داره انجام میده و یکیش 60 مگ بیت ریتش هست 

لینک به دیدگاه

بابا مگه می شه چند تا با هم ! از طرفی حتما باید SSD داشته باشه.

50% احتمال می دم وایر لس باشه.

با نظر دوستان موافقم واقعا تا وقتی نخواهند بیشتر از 128 کیلو بیت پهنای باند بدن( همون رو هم بر 10 تقسیم می کنند) دیگه 3G و 4G به چه کارمون می آد.

لینک به دیدگاه

حالا خدا وکیلی به جر بازی چی ارزش دانلود کردن داره؟

تا گهواره هست کسی دانلود نمی کنه.

لینک به دیدگاه

حالا خدا وکیلی به جر بازی چی ارزش دانلود کردن داره؟

تا گهواره هست کسی دانلود نمی کنه.

عزیز این سرعت رو من داشته باشم . google رو دانلود می کنم. ینی لینک dl.google.com رو میندازم تو IDM :D

لینک به دیدگاه

یکی به من بگه الان هارد این طرف چند تراهه؟

احتمالا یوتابایت هست
لینک به دیدگاه

اقا کسی میدونه دلیل دیسکانکت شدن مودم چیه؟ از من هر 5 دقیقه یبار دیسکانکت میشه

لینک به دیدگاه

پرسشنامه اولیه متقاضی MPLS مخابرات 

mpls-29-11-91_4593.pdf

لینک به دیدگاه

نام: نعیم تشکر

ایمیل: fdc8cc5f8b58563a2b7378a9fe9c6a41.jpg

تلفن: 09133009837

موقعیت: اصفهان

آدرس: شهر بهارستان - فاز یک - خیابان ولیعصر جنوبی - مجتمع کارون - دفتر خدمات ارتباطی 1001

خودش گذاشته برای آگهی پس خونه نیست. سعی میکنم فردا از بچه های بالا بپرسم ببینم کسی میدونه جریان چیه؟
لینک به دیدگاه

سلام به همگی

آقایان عزیز توجه کنن که در ایران کار نشد نداره فقط باید یا اقازاده باشی یا مولتی میلیاردر در این صورت 100 مگ که سهله 1 گیگ سرعت دانلود میتونی داشته باشی

لینک به دیدگاه

سلام به همگی

آقایان عزیز توجه کنن که در ایران کار نشد نداره فقط باید یا اقازاده باشی یا مولتی میلیاردر در این صورت 100 مگ که سهله 1 گیگ سرعت دانلود میتونی داشته باشی

ایشون فکر نکنم آقازاده باشند چون قبلا هارد با دیتا میفروختند (بچه های پی تی میدونند) خودم هم چندتا هارد ازشون گرفته بودم یه بار که بهشون زنگ زدم گفتند اومدند هاردهاشون را بردند ظاهرا دادگاه هم رفته بود. ایشون چند ساله به اینترنت پرسرعت دسترسی داره حالا به چه صورت این پهنای باند را گرفته خودش یه معماست! آدم پولدار هم که راههای بهتری برای پول درآوردن بلدند نمیان دیتا دانلود کنند بفروشند.

ویرایش شده توسط mostafaa
لینک به دیدگاه

ایشون فکر نکنم آقازاده باشند چون قبلا هارد با دیتا میفروختند (بچه های پی تی میدونند) خودم هم چندتا هارد ازشون گرفته بودم یه بار که بهشون زنگ زدم گفتند اومدند هاردهاشون را بردند ظاهرا دادگاه هم رفته بود. ایشون چند ساله به اینترنت پرسرعت دسترسی داره حالا به چه صورت این پهنای باند را گرفته خودش یه معماست! آدم پولدار هم که راههای بهتری برای پول درآوردن بلدند نمیان دیتا دانلود کنند بفروشند.

گر امی هزینه اجاره این سرعت در ماه  بیشتر از خرید یک ماشین مدل بالا هست و با هارد فروشی تامین نمیشه 

من خودم برای دریافت خدمات فیبر به زیر ساخت مراجعه کردم بعد از کلی دوندگی و بردن اساسنامه پروانه صلاحیت و خیلی موارد دیگه 

میخواستند هزینه سخت افزاری رو هم بدوش موسسه ما بزارند که ما قبول نکردیم و از سرعت 10 مگ روی پورت سیم مسی استفاده کردیم 

اجازه نصب دیش و ترانسیرورka و مودم ماهواره ای هم به موسسه ما که نیمه دولتی هست داده نشد 

ویرایش شده توسط Analyser
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...