رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

اقا فوتوشاپه =))

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

نام: نعیم تشکر
ایمیل: fdc8cc5f8b58563a2b7378a9fe9c6a41.jpg
تلفن: 09133009837
موقعیت: اصفهان
آدرس: شهر بهارستان - فاز یک - خیابان ولیعصر جنوبی - مجتمع کارون - دفتر خدمات ارتباطی 1001

خودش گذاشته برای آگهی پس خونه نیست. سعی میکنم فردا از بچه های بالا بپرسم ببینم کسی میدونه جریان چیه؟

:دی هم اسمه منه که :دی :big hug:

لینک به دیدگاه

لطفا صحبتهایی نکنید که مجبور بشم تاپیک رو ببندم . رعایت کنید . متوجه منظور من هستید حتما .

لینک به دیدگاه

من تنم داغ بود. الان متوجه شدم عجب سرعتی داره.

من خودم برای دریافت خدمات فیبر به زیر ساخت مراجعه کردم بعد از کلی دوندگی و بردن اساسنامه پروانه صلاحیت و خیلی موارد دیگه 

میخواستند هزینه سخت افزاری رو هم بدوش موسسه ما بزارند که ما قبول نکردیم و از سرعت 10 مگ روی پورت سیم مسی استفاده کردیم

یک مقدار بیشتر توضیح می دید؟ هر شرکتی مهندسی هم می تونه درخواست بده یا؟؟؟

اینترنت c...cکم اگر اشتباه نکنم که ماهواره یی هم هست بدون شیلتر به نظرتون از اون نیست؟

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

من تنم داغ بود. الان متوجه شدم عجب سرعتی داره.

یک مقدار بیشتر توضیح می دید؟ هر شرکتی مهندسی هم می تونه درخواست بده یا؟؟؟

اینترنت c...cکم اگر اشتباه نکنم که ماهواره یی هم هست بدون شیلتر به نظرتون از اون نیست؟

تعرفه ها  پیوست شد 

در مورد دوم طبق قوانین سایت نمیشه صحبت کرد 

در مورد درخواست باند اگر شرکت یا موسسه شما نیمه دولتی یا پیمانکار مخابرات یا وابسته به موسسات اموزش عالی باشه میتونید از سرویس های باند پهن استفاده بفرمایید 

23092_orig.pdf

25454_orig (1).rar

لینک به دیدگاه

اين 65 مگابايته معادل 330 مگابيت

خط تلفت ما به زور 4 مگ ميکشه که اونم نويز ميوفته توش حالا اينا چطور 330 مگ ميکشه خدا عالمه

نمیدونم چرا در مورد من دارن توی این تاپیک بحث و جدل میکنند

عزیزم 65 مگابایت معادل 520 مگابیت هست .. 

65x8=520

لینک به دیدگاه

یکی به من بگه الان هارد این طرف چند تراهه؟

9 عدد هارد 4 ترابایتی 

لینک به دیدگاه

فکر کنم این آ ق ا ز ا د ه ه ا برای اینکه از حداکثر توان سرعت اینترنتشون استفاده کنن باید از اس اس دی استفاده کنن

مراقب حرف زدنتون و نسبت دهی هاتون باشید .. 

لینک به دیدگاه

کاملا بهتون درست گفتن . کیفیت خط خیلی مهمه وبحث فرق بین مگابیت و مگابایت هم که دیگه توضیح نمیخواد .

دوستان توهم برتون نداره که سرعت فلانه و اینا . دوتا مشکل داره نت آریاییمون . 90% گرونه ، 9% کیفیتش کمه (پینگ و قطعی) ، 1% سایر موارد .

یه شبه که نمیشه سرعت از 1 مگ آورد روی 10 مگ و بعدش 100 مگ . کاربر سکته میکنه ! شاید بگین اصلانم اینجوری نیست ... ولی الانشم دارن 10مگ بیت رو میدن ؟ کسی از ما گرفته ؟ نه . چون اونقدری که گرونه یه طرف ، بازم 10 مگی که باید باشه نیست . هست ؟ نه .

ولی اگه به هر خونه ای یه یک مگ نامحدود با سرعت 128کیلوبایت بدن با قیمت 3 هزار تومان در ماه با کیفیت مرغوب همه راضی میشن شک نکنید . بنده خودم هر 2 ماه 100گیگ ترافیک میخرم + دانلود شبانه باز کم میارم (انتظار هممون زیاده خدارو شکر!) .

-----------------

درمورد این دوستمون اگه خدایی نکرده کلاه برداری نباشه (فوتوشاپ منظورمه!) خیلی دوست دارم باهاشون تماس بگیرم برای دانلود .

اما کسی نگفت ایشون روی بستر سیم همچین چیزی رو گرفتن آیا ؟ النا کله هر بانکی یه دیـــ×ـــش هست . یعنی اونا هم از ADSL ما استفاده میکنن و مواقع قطعی زنگ میزنن پشتی بانی دری وری میگن ؟ واضحه که نه .

شما لینک بدید من براتون از سرعت دانلودم عکس میگیرم .. فتوشاپ چیه .. 

روزی بین 7 الی 10 ترابایت خدمات ارائه میدیم .. 

شما هم اگر بیش از 8 سال سابقه دانلود داشتید .. حتماً راه های امر رو میدونستید ..

لینک به دیدگاه

اول از همه اینکه خطوط ADSL امکان ارایه بیشتر از 8 تا حداکثر 12 مگ رو نداره ! البته تو ایران که سوکت تلفن دو رشته سیم هست . باید استاندارد باشه که نیست 

دوم فعلا شبکه وایرلسی نیست که بیشتراز 100 مگ رو روی بستر بیسیم ارایه بده همین الان برای شرکت ما 100 مگ گرفتیم پشیمون هم هستیم

سوم هم اینکه سه حالت اینجا هست یا اینکه ایشون لود منیجر دارن یعنی سه ورودی و یک خروجی دارن سه به یک شده اونم 200 مگ یا 100 مگ که خیلی هزینش بالا هست یا اینکه ایشون یک سروری رو کولو کردن و از اون استفاده میکنن یکی ازدوستان من که تو کار دانلود فایل هست اینکارو کرد 

که بازم دیتاسنترهایی که دیدم بیشتراز70  یا 80 نداشتند ایشون حدودا

65x8  سرعت اینترنتشون هست که میشه چیزی درحدود پورت یک گیگ که من فقط یک جا دیدم اونم دانشگاه بود که تازه چندین پورت 100 رو لود کرده بودند تا یک گیگ شده بود

و اخرین نظر اینکه اصلا این تصویربرای اینترنت طرف نیست یک سرور تو خارج کشور هست احتمالا 

برای صحت دقیق اطلاعات فرد مورد نظر لاقل سرعت اسپید تست رو باید قراربده و حتما هم باید سرورش یکی ازسرور های خارجی و مبدا باید حتما یک شرکت ایرانی باشه 

خیر عزیزم کاملاً توی ایران هست .. ف ی ل ت ر ی ها هم ف ی ل ت ر هستند .. 

اسپید تست رو شرنده هستم چون لو میره از کجا دارم استفاده میکنم 

البته بعید میدونم کسی بتونه مسیر من رو بره ..برای رسیدن به این سرعت

وی پی اس و این موارد خیلی قدیمی شده .. در حال حاضر هیچ مرکزداده ای اجازه خروج هارد رو بدلائل امنیتی نمیده 

فقط و فقط یک خط به سیستم وصل هست

روی وی پی اس نمیتونی بگراند بزاری .. برای سرور های خارجم دارم استفاده میکنم میدونم نمیشه .. 

لینک به دیدگاه

احتمالا یوتابایت هست

:wacko:  لطفاً توضیح بدید این چی هست که میفرمائید .. 

توی این همه سال با این همه تجربه هنوز چنین راهی رو شنیده و ندیده بودم

لینک به دیدگاه

ایشون فکر نکنم آقازاده باشند چون قبلا هارد با دیتا میفروختند (بچه های پی تی میدونند) خودم هم چندتا هارد ازشون گرفته بودم یه بار که بهشون زنگ زدم گفتند اومدند هاردهاشون را بردند ظاهرا دادگاه هم رفته بود. ایشون چند ساله به اینترنت پرسرعت دسترسی داره حالا به چه صورت این پهنای باند را گرفته خودش یه معماست! آدم پولدار هم که راههای بهتری برای پول درآوردن بلدند نمیان دیتا دانلود کنند بفروشند.

آدم چیز فهم به این میگن ..

لینک به دیدگاه

نام: نعیم تشکر
ایمیل: fdc8cc5f8b58563a2b7378a9fe9c6a41.jpg
تلفن: 09133009837
موقعیت: اصفهان
آدرس: شهر بهارستان - فاز یک - خیابان ولیعصر جنوبی - مجتمع کارون - دفتر خدمات ارتباطی 1001

خودش گذاشته برای آگهی پس خونه نیست. سعی میکنم فردا از بچه های بالا بپرسم ببینم کسی میدونه جریان چیه؟

:clapping:  :clapping:

لینک به دیدگاه

مهم سورس اینترنت و قیمت هست که می خوای پرداخت کنی , پول بخوای بدی اینترنت 1 گیگ هم قابل دسترسی هست

این که ایشون اینترنت سورس چی هست حقشون هست مخفی کنن چون هر کاری رازی داره و تجربیات که هر شخصی طی سال ها به دست می یاره مجبور نیست با همه در میان بزاره

ویرایش شده توسط File Killer
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

سال 1380 با سربازی آشنا شدم که در مجلس خدمت میکرد. در مورد چیزهایی با هم صحبت کردیم و به بحث اینترنت رسیدیم

گفت که ما اینترنت پرسرعت در مجلس داریم ازش پرسیدم سرعتش چقدره  جواب داد 100 مگ :ohmy: نزدیک بود شاخ در بیارم. بهش گفتم چیزی از اینترنت یا کامپیوتر میدونی؟ میدونی این سرعت چه معنی میده؟ جواب داد مهندس اونجا بهم گفته 100 مگ و من یه بار ازش خواستم یه سی دی برام دانلود کنه با 700 مگابایت حجم و با چشمای خودم دیدم 40 خرده ای ثانیه طول کشید تا دانلود کامل بشه!!!!!!!!!!!!!

سال 1380 با 100 مگ سرعت !!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

سال 1380 با سربازی آشنا شدم که در مجلس خدمت میکرد. در مورد چیزهایی با هم صحبت کردیم و به بحث اینترنت رسیدیم

گفت که ما اینترنت پرسرعت در مجلس داریم ازش پرسیدم سرعتش چقدره  جواب داد 100 مگ :ohmy: نزدیک بود شاخ در بیارم. بهش گفتم چیزی از اینترنت یا کامپیوتر میدونی؟ میدونی این سرعت چه معنی میده؟ جواب داد مهندس اونجا بهم گفته 100 مگ و من یه بار ازش خواستم یه سی دی برام دانلود کنه با 700 مگابایت حجم و با چشمای خودم دیدم 40 خرده ای ثانیه طول کشید تا دانلود کامل بشه!!!!!!!!!!!!!

سال 1380 با 100 مگ سرعت !!!!!!!!!!!!!!!

درود

اگه 40 ثانیه طول کشیده که سرعتس 100 مگ نبوده...

لینک به دیدگاه

دوستان زخم کهن ما را روش نمک نریزید... .

ویرایش شده توسط ahmadi3d_ali
لینک به دیدگاه

بیا .. اینم برای شمائی که speed test خواسته بودید ..

برای مخفی موندن مشخصاتم یه V+P+N کانکت کردم .. ولی خب توی سرعت افت شدید داشت .. 

اینم برای شما

speedtest.net

ساعتش هم نگاه کنید همین چند دقیقه پیش گرفتم براتون .. نگید از جائی کپی کردم

این به ISP مبین نت 

3971186277.png

اینم به ISP ایرانسل

3971190997.png

فقط برای بسنت دهن مردم .. هر چند دهن بعضیا هیچ وقت بسته نمیشه ..

به کوری چشم حسود ..

ویرایش شده توسط Choughour
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیر عزیزم کاملاً توی ایران هست .. ف ی ل ت ر ی ها هم ف ی ل ت ر هستند .. 

اسپید تست رو شرنده هستم چون لو میره از کجا دارم استفاده میکنم 

البته بعید میدونم کسی بتونه مسیر من رو بره ..برای رسیدن به این سرعت

وی پی اس و این موارد خیلی قدیمی شده .. در حال حاضر هیچ مرکزداده ای اجازه خروج هارد رو بدلائل امنیتی نمیده 

فقط و فقط یک خط به سیستم وصل هست

روی وی پی اس نمیتونی بگراند بزاری .. برای سرور های خارجم دارم استفاده میکنم میدونم نمیشه .. 

خب دوست عزیز با همین چند خط توضیح که دادید کاملا به اطلاعات عمومی غلط شما پی بردم 

یک سایتی هست که خطوط زیرساخت کشور هابه یکدیگه رو نشون میده ! ایران هم بیشتر از stm1 تاحالا ترانزیت نداشته و نخواهد داشت ! 

لودینگ stm1 به 4 هم حدود 800 مگ با اختلاف میشه حدود 600 مگ درثاینه !  که برای شما حدود 300 هست ! ما لودینگ stm1 به 3 که نداریم ! پس قطعا لودینگ شما stm1 به 2 هست یعنی 2 عدد Stm1 رو روی هم لود کردید !

زمانی که شما از لودینگ شبکه استفاده کنید تو این حالت نمیتونید از ایپی ورژن 4 استفاده کنید ! و حتما بایداز ورژن 6 استفاده کنید تنها شرکتیکه فعلا به ایران ولید ایپی 6 میده یک شرکت عربی هست تودبی همانطور که اسپیدتست گفت !

راه هم که شما رفتید کار مهمی نکردید . امشب میتونید تشریف بیارید یک جلسه هست برای بچه های پردازش ابری ایران occc.ir  

امشب یک پروتکل ابری رو میخوایم اموزش بدیم و برای اینکار stm1 به 4 خریداری کردیم و ارتباط تلفنی برقرار میکنیم با کانادا بندویچ 1 گیگ چندین فایل هم به صورت تست اپلود و دانلودمیکنیم !!! و میتونید بیایدحضوری ببینید !!!!!!

اجاره 4 خط stm1  برای یک روز از شرکت خصوصی برای ما هزینه زیادی نداشت که هیچ .. هیچ گونه مدرک یا ... ازما نخواستند هزینه کل بهمراه اجاره لود منیجر 4 لاین شد 2 میلیون تومن 

لینک به دیدگاه

خب دوست عزیز با همین چند خط توضیح که دادید کاملا به اطلاعات عمومی غلط شما پی بردم 

یک سایتی هست که خطوط زیرساخت کشور هابه یکدیگه رو نشون میده ! ایران هم بیشتر از stm1 تاحالا ترانزیت نداشته و نخواهد داشت ! 

لودینگ stm1 به 4 هم حدود 800 مگ با اختلاف میشه حدود 600 مگ درثاینه !  که برای شما حدود 300 هست ! ما لودینگ stm1 به 3 که نداریم ! پس قطعا لودینگ شما stm1 به 2 هست یعنی 2 عدد Stm1 رو روی هم لود کردید !

زمانی که شما از لودینگ شبکه استفاده کنید تو این حالت نمیتونید از ایپی ورژن 4 استفاده کنید ! و حتما بایداز ورژن 6 استفاده کنید تنها شرکتیکه فعلا به ایران ولید ایپی 6 میده یک شرکت عربی هست تودبی همانطور که اسپیدتست گفت !

راه هم که شما رفتید کار مهمی نکردید . امشب میتونید تشریف بیارید یک جلسه هست برای بچه های پردازش ابری ایران occc.ir  

امشب یک پروتکل ابری رو میخوایم اموزش بدیم و برای اینکار stm1 به 4 خریداری کردیم و ارتباط تلفنی برقرار میکنیم با کانادا بندویچ 1 گیگ چندین فایل هم به صورت تست اپلود و دانلودمیکنیم !!! و میتونید بیایدحضوری ببینید !!!!!!

اجاره 4 خط stm1  برای یک روز از شرکت خصوصی برای ما هزینه زیادی نداشت که هیچ .. هیچ گونه مدرک یا ... ازما نخواستند هزینه کل بهمراه اجاره لود منیجر 4 لاین شد 2 میلیون تومن 

فقط میتونم بگم WOW .. 

اولاً بنده به هیچ عنوان تو عمرم دروغ نگفتم و نمیگم .. کلاً اینطوری بزرگ شدم .. 

پس هیچ اطلاعات غلطی ندادم و نمیدم .. 

کلاً یا بهتون هیچ اطلاعاتی نمیدم و یا اگر میدم .. درستش رو میدم .. مرض ندارم که دروغ بگم .. خیلی راحت جوابتون رو نمیدم 

وقتی میگم دهن مردم رو نمیشه بست همینه ..

درضمن تا اونجائی که من اطلاع دارم .. stm1 در حد 155 مگابیت هست .. دوست عزیز .. برای سرعت بنده نیاز به بیش از 6 تا stm1 هست .. 

نمیونم شما چطوری به اون تایج عجیب و غریبتون رسیدید .. من که متوجه نشدم .. امیدوارم از من حرفه ای تر ها متوجه بشوند ..

و همینطور امیدوارم توی کاری که میخواهید صورت بدید موفق باشید ..

:-?  :-?  :-?

لینک به دیدگاه

اون بی جنبه های حسودی رو بگو که دارن روی اون V+P+N بیچاره اتک میکنن .. 

بکن عزیزم .. ماله من نیست .. 

ویرایش شده توسط Choughour
لینک به دیدگاه

اقا کسی میدونه دلیل دیسکانکت شدن مودم چیه؟ از من هر 5 دقیقه یبار دیسکانکت میشه

خط تلفنت ضعيفه ديتا ريت بالا رو نميتونه تحمل کنه نويز ميوفته روش

اگه مثلا رو چهار مگه زنگ بزن پشتيباني بگو دو مگش کنن

ولي سرعت بيشتر از دو مگ نميتوني بگيرى

لینک به دیدگاه

کاری به این دوستمون ندارم اما کلا از این جور مسائل هست :

نمونش رو میگم...

به دلایل اتفاقات داخلی (کشورمون) و مسائلی که بود و همزمان بسته شدن یه سری پورت ها (اطلاعاتم تخصصی نیست) کل ایران به مدت 2 3 هفته نمیتونست به سرور های بازی بتلفیلد وصل بشه و فک کنم این وضعیت برای گیم های دیگه هم بود..تو اون 100 نفری که من مستقیما باهاشون در ارتباط بودم فقط 1 نفر میتونست بازی کنه ! و هر چی هم پیگیر شدیم نگفت از کجا نت میگیره .. خلاصه اینکه این استثنا و لو ندادن ISP خیلی عجیب بود..

به هر حال این چیزا زیاده و خب یکی هم ایشونه..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...