رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یان فیبر نوری هم بازیشونه، من همون کابل مسی خودمو میخوام ! :( مردشوره هر چی فیبرنوری رو ببرن! که سرعتش از کابل مسی هم کمتره!

بگمونم اینا یه پهنای باند که مثلا 100 مشترک با یه سرعت رو ساپورت میکنه به 150 نفر میفروشن ...حالشو ببرن :D .

اصلا دو سه ماه پیش خبری شنیدم که به خاطر کیفیت و پهنای باند محدود فعلا فروش اینترنت به مشترک جدید ممنوع هست اما فکر نکنم یه هفته هم فروششون رو قطع کرن *dry#  و همینجور تبلیغ میکنن و مشترک جدید میگیرن...جالبیش اینجاست که همیشه اولاش کیفیت قابل قبوله اما بعد مثلا 2ماه... :big hug:

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام مجدد خدمت دوستان بعد از 8 ساعت قطعی الان دوباره وصل شده .یکی از دوستان میگه مخابرات :angry: بعد ازتحویل خطوط اینترنت از آسیاتک :Not Worthy:  همه رو رو سرعت پایین بسته . من به سرعت پایین هم راضیم مشکل اینه که همش قطعه .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سرعت دانلود همین حالا یهویی http://s3.picofile.com/file/8222314992/Capture.PNG

همین سرعتم از مخابرات غنیمته

لینک به دیدگاه

بلی دوست من این مشکل اینترنت فقط محدود به اهواز نیست، من خودم اینترنت نامحدود داشتم با 65-60 دانلود داستم حدود یه ماه پیش یه اختلال ۲ روزه داشتیم بعد اون سرعت دانلود به 30 در بهترین شرایط کاهش پیدا کرده. رفتم میگم چرا اینطوری شده به دروغ میگن دستدما نیست مشکل مخابراتیه به مخابرات میری میگی میگه از isp ته. میگم نخواستیم پولمونو عودت بدین جمع اوری کنین میگن نمیشه. یعنی بطور کاملا دموکراتیک زوریه.

لینک به دیدگاه

ما هم 4 ساله که این بلا سرمون اومده

قبلا شاتل داشتم ولی به خاطر فیبر نوری شدن خطوط مخابرات به اجبار فقط و فقط میتونیم از شرکت مخابرات نت بگیریم نه از هیچ شرکت دیگه

یادم نمیره تازه یه اشتراک 1ساله با 30 گیگ ترافیک خریدم که زنگ زدن و گفتن تا 2روز دیگه این اتفاق میفته

دقیقا اشتراکی که خریده بودم به باد فنا رفت

به مخابرات زنگ میزدم میگفت باید به شاتل بگی و به شاتل زنگ میزدم میگفت باید زنگ بزنی مخابرات

اینقدر مارو چپ و راست کردن تا بیخیال شدیم

تا این حد مال مردم خور هستن

کاش نتشون هم به درد میخورد :(

لینک به دیدگاه

صبانت داشتم مخابرات زد خطوط اینجا رو فیبر نوری کرد به هیچ شرکتی هم اجازه نمیده اینترنت بدن بهمون جز خود مخابرات. الآنم سه ماهی 235 هزار تومن میدم برای 2 مگ 150 گیگ فقط خدا رو هزار بار شکر میکنم که زیاد قطعی نداره وگرنه از کارم میمونم..

لینک به دیدگاه

نخاستم تا‍پیک جدید بسازم . الان دوروزه SNR Margin 10 بوده شده 6 خیلی قطع وصل میشه زنگ زدم میگه نویز دارید ! الان ۳ ساله من تو این خونه نت گرفتم اصلا نویز نداشتم ! بنظر شما اونا می تونن نویز بندازن رو خطم ؟ یا اختلال داره ؟‌ کمک کنید :(

لینک به دیدگاه

الان بری من مخابرات شبانه رو محدود کردن به ماهی 8 گیگ با همون پول ماهی 21500 با 5 گیگ ترافیک و شبانه در یک ماه 8 گیگ!

یعنی تف به این زندگی که برامون درست کردن داشتن یک اینترنت خوب هم برامون شده رویا...تف تو...

لینک به دیدگاه

آی گفتید دوستان...

یعنی با کمال احترام به شما عزیزان و اگه بی ادبی نباشه باید بگم ری..........م به خودشون و این اینترنتشون...

بی شعورای ابله بیسواد جدیدا یه سرویس برا ما راه اندازی کردن به نام رزرو که کارش اینه که زمانی که شما از اینترنت استفاده نمی کنید و به قول خودشون Ip شما بیکاره (...س شعر)  اینترنت شما قطع میشه و اگه بخوای دوباره وصل بشی باید مودم رو هی خاموش روشن کنی تا موقعی که به .... بره به عبارتی یعنی من الان تو سایتم اگه یه مدت کوتاهی از مرورگرم خارج بشم و دوباره بخوام بیام  قطع میشه و دوباره باید خاموش روشن و سه ساعت معطلی برای نصب مجدد رو انتظار بکشم و این داستان ادامه داره و یک هفته هست که اینجوری شده ومن این مشکل رو دارم، پس بیخود نیست که میگم باید ری..... به خودشون و اون مغزهای متفکر دزدشون ...!!!!

فاجعه است فاجعه// ~x(

لینک به دیدگاه

آی گفتید دوستان...

یعنی با کمال احترام به شما عزیزان و اگه بی ادبی نباشه باید بگم ری..........م به خودشون و این اینترنتشون...

بی شعورای ابله بیسواد جدیدا یه سرویس برا ما راه اندازی کردن به نام رزرو که کارش اینه که زمانی که شما از اینترنت استفاده نمی کنید و به قول خودشون Ip شما بیکاره (...س شعر)  اینترنت شما قطع میشه و اگه بخوای دوباره وصل بشی باید مودم رو هی خاموش روشن کنی تا موقعی که به .... بره به عبارتی یعنی من الان تو سایتم اگه یه مدت کوتاهی از مرورگرم خارج بشم و دوباره بخوام بیام  قطع میشه و دوباره باید خاموش روشن و سه ساعت معطلی برای نصب مجدد رو انتظار بکشم و این داستان ادامه داره و یک هفته هست که اینجوری شده ومن این مشکل رو دارم، پس بیخود نیست که میگم باید ری..... به خودشون و اون مغزهای متفکر دزدشون ...!!!!

فاجعه است فاجعه// ~x(

این برنامه اگر برای شما تازگی داره برای من خاطره شده!!

بعضی از دوستان گفتن زنگ بزنید به 195. بنده اعتراف میکنم که به چیز خوردن خودم راضی شدم از زنگ زدن ! بعد از 5 ماه درگیری و پاس کاری بین 195 و ISP  مخابرات مشهد به این نتیجه رسیدند که اینترنت من سایت گوگل رو باز میکنه !!!

حالا اینکه این سیستم شیلترینگشون ریده به گیم انلان و تایم اوت خفه میکنه ادم رو و تعویض یه هویی ایپی!! مشکل بنده هست رو به تخم اسب زورو روجوع دادند!

لینک به دیدگاه

شاتل هم که دیگه افتضاح شده

تا میخوای تکون بخوری محدودت میکنه مثلا امروز منو بعد از 6 روز محدود کرد !

لینک به دیدگاه

نخاستم تا‍پیک جدید بسازم . الان دوروزه SNR Margin 10 بوده شده 6 خیلی قطع وصل میشه زنگ زدم میگه نویز دارید ! الان ۳ ساله من تو این خونه نت گرفتم اصلا نویز نداشتم ! بنظر شما اونا می تونن نویز بندازن رو خطم ؟ یا اختلال داره ؟‌ کمک کنید :(

ماکروفر، سیم برق، ... جدیدً کنار خط تلفن قرار نگرفته؟

پهنای باند شما چقدر هست؟

با کم کردن پهنای باند میشه این فاکتور رو زیاد کرد که الآن کم شده. کم هم باشه خیلی اذیت میکنه(نویز زیاد)

ویرایش شده توسط KoenigTiger
لینک به دیدگاه

دوستان اینترنت 1 مگ مخابرات با 512 فرقی داره ؟

اگه قواعد عجیب و غریب نداشته باشن باید اینترنت یک مگ حدود 128 کیلوبایت سرعت داشته باشه و اینترنت 512 هم حدود 64 کیلوبایت سرعت دانلود .

لینک به دیدگاه

دوستان اینترنت 1 مگ مخابرات با 512 فرقی داره ؟

نامحدود همین که دوستمون گفت هست 

البته نامحدود 512 فقط میدن 1 مگ نمیدن

لینک به دیدگاه

نامحدود همین که دوستمون گفت هست 

البته نامحدود 512 فقط میدن 1 مگ نمیدن

مخابرات  خوزستان چیزی به اسم نامحدود نداره و اینکه ما که کافو نوری هستیم یه سرویس مشابه رو ( همه سرعت ها و حجم ها ) باید به نسبت مشترک های کابلی مسی  قدیمی گرونتر بخریم. مخابرات خوزستان توی کشور بدترین هست . قرار داد کافوی نوری رو با آسیاتک به هم زده و به یه شرکت بسیار بد توی خود خوزستان واگذار کرده . منظور سوالم بیشتر پینگ بود  

لینک به دیدگاه

مخابرات  خوزستان چیزی به اسم نامحدود نداره و اینکه ما که کافو نوری هستیم یه سرویس مشابه رو ( همه سرعت ها و حجم ها ) باید به نسبت مشترک های کابلی مسی  قدیمی گرونتر بخریم. مخابرات خوزستان توی کشور بدترین هست . قرار داد کافوی نوری رو با آسیاتک به هم زده و به یه شرکت بسیار بد توی خود خوزستان واگذار کرده . منظور سوالم بیشتر پینگ بود  

مشکلات زیاد شده من انلاین فراموش کردم بازی انلاین با پینگ لگن مخابرات نمیشه انجام داد

در مورد نامحدود من از قدیم 512 دارم جدیدها فقط تهران میدن فکر نکنم نامحدود باشن مخابرات مشکوکه برا همین هرچی خواستن با اینترنت حجمی گولم بزنن من

زیربار نرفتم 10 بار بهم زنگ زدن و گفتن بیا حجمی  سرعت بالا دان کن فعلا نرفتم 

ماهی 100 گیگ دان میکنم  :) جونشون هم در اد دزدها  :D  

لینک به دیدگاه

سلام

آی گفتید هر چند وقت یه بار اینجا یه تاپیک زده میشه و داغ دل همه تازه میشه :crying:

منم منطقم فیبر نوری هست (تهران) و فقط از مخابرات میتونم سرویس بگیرم

چون تو خونه 3 -4 نفر از اینترنت استفاده میکنن حتما نامحدود میخوام اول که کلا نمیدادن میگفتن پورت خالی نداریم :|

بعد گفتن نامحدود نمیدن خلاصه با کلی دنگ و فنگ و رفت و آمد آخرش تونستم 512 نامحدود بگیرم در حالی که 1 مگ میخواستم ~x(

هنوز هم که هنوزه دنبال اینم که یه جور 1 مگ نامحدود بگیرم

بعد نامردا میگن اگه سرعت بالاتر میخواید بیاید محدود بگیرید :mad:

یه پیشنهاد اینه که از طریق 195 شکایت کنی اینم سایتش: http://195.ir

شکایتم هم این بود که اولا چرا وقتی نمیتونید به همه سرویس بدید ورداشتید فیبر نوری و انحصاری کردید که آدم مجبور بشه از شما بگیره شمام نداشته باشی

ثانیا اگه نمیتونید 1 مگ نامحدود بدید چرا تو سایت هنوز هم تبلیغش رو زدید

من تا حالا دو بار شکایت کردم هر دو دفعه بعد از حدود یه ماه از مخابرات بهم زنگ زدن و توضیح و سعی کردن کارشون رو توجیه کنن (اقلا یه زنگ زدن!!!!!)

و بعدش هم یکی از 195 تماس گرفت گفت راضی شدید منم گفتم نه و اتفاق خاصی نیوفتاد!!!! ولی فکر کنم یکم رو 195 حساس هستن

خلاصه حکایت همچنان باقی است..... 8-}

لینک به دیدگاه

سلام

مدینه گفتین و کبابم کردین

الان نزدیک 40 روزه که اینترنت مخابرات به حدی افتضاح شده که من هر 4 روز یک بار مجبور به ثبت خرابی و تماس با کارشناسان خبره ی ! 2020 می شوم که با برخورد بدشون شهره ی شهرن و چنان جو گیر میشن انگار توماکروسافت کار می کنن

اما مشکل چیه : کمبود آی پی تو استان تهران به حدی افتضاح شده که یهو مودم هنگ می کنه و مجبوری مودم و خاموش روشن کنی و آغاز مشکل از

از اینجاست که دیگه مودم نمی تونه آی پی بگیره و باید ساعت ها مودم و خاموش روشن کنی تا شاید وصل بشه

اقدامات صورت گرفته: تماس با کارشناسان خبره ی 2020 که پس از 8-10 دقیقه پشت خطی اول سعی در دایورت مشترکدارن بعدش هم میگن هیچی دست ما نیست

ما هیچ کاره هستیم وبا اصرار و داد و بیداد برای تماس با مسول مربوطه!!!!!!!!!!!!ایشان هم  شروع به کولی بازی از نوع اینکه ماهمه چی رو به آقایان گفتیم و هیچی دست مانیست

مجبوریم اینجا کار میکنیم و.............. بالاخره مجبور به ثبت شکایت در سامانه 195 شدم که یه اقایی بنام ستوده از بازرسی زنگ زدن و 25 دقیقه مغز مارو خوردن و گفتن رفع میشه

وپس از ان دیدم توجیه های اون آقا رو 195 برای من مستند به رای کرده که منهم اعتراض کردم و پس از چندروز دیدم جوابیه ای اومده که به اپراتور 2020 تذکر داده شد ومشکل کمبود ای پی

به زودی رفع می شود منم بلا فاصله به رای صادره اعتراض و درخواست تجدید نظر دوم را نمودم و عنوان کردم که روز اول هم 2020 به من گفت که درست میشه

پس از ان در بازرسی مخابراتhttp://bazresi.telecom.ir/ ثبت شکایت نمودم  و در سایت وزارت ارتباطات نیزسامانه ای برای شکایت هست ولی تاکنون پاسخی نیامده که تو نمایشگاه هم می خوام این قضیه رو پی گیری کنم

https://www.ict.gov.ir/fa/companies/offices/complaints/shekayat

نتیجه گیری : به این نتیجه رسیدم که اینها در مخابرات از سریک سفره ارتزاق می کنند و هیچ موقع کاری نمی کنند که به ضررهم باشه سعی می کنن که یه جوری مشترک و بپیچونن

پس بهترین راه جمع کردن سرویسه

والان ایرانسل داره30 گیگ 6 ماه میده 60 هزار تومان بر فرض 2 ماهه هم استفاده کنی چیزی حدود 6 هزار تومان از 512 مخابرات گرونتر میشه که به نظرمن ارزش داره

ویرایش شده توسط samadkhodaei
لینک به دیدگاه

با درود

دوستان عزیزی که با اینترنت مخابرات مشکل دارند الان توی نمایشگاه موقع خوبیه که با مسوولین به صورت مستقیم  راجع به مشکلات بوجود آمده صحبت کنید

من امروز توی نمایشگاه با مسوولان 2090 راجع به مشکل خودم صحبت کردم قول مساعد دادن تا هفته آینده پورت و سایر تشکیلات خط مارو جا بجا کنند

و در طول صحبت متوجه شدم که مشکل اساسی مخابرات با سرعت نامحدود هست داشتند منم تشویق  می کردند که تبدیل کنم تا مشکلم حل بشه که من قبول نکردم

در مقابل اینها حتما باید مرغ یه پا داشته باشه

ویرایش شده توسط samadkhodaei
لینک به دیدگاه

مشکلات اینترنت در ایران محدود و نامحدود نداره ، مشکل نمیدونم از کجا سرچشمه میگیره ولی بر باعث و بانیش لعنت .

اینترنت تو ایران کاملا با استانداردها فرق میکنه ، من خودم به شخصه حاظرم به مدت 3 ماه به کل از اینترنت استفاده نکنم اگه قرار باشه اعتصابی انجام بشه ولی خیلی از کاربرای اینترنت در ایران حتی نمیدونن سرعت اینترنتشون چقدر هست که حالا بیان متوجه مشکلاتش هم بشن . 

این ضرری که با این اینترنت آشغالشون به من وارد کردن هیچ جوره جبران نخواهد شد . 

شهدای عزیزمون رفتن پرپر شدن به خاطر یه همچین مملکتی ، متاسفم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود خدمت دوستان عزیز لیونی

وزیر ارتباطات در صفحه شخصی خود اعلام کرده که فیبر نوری تا 2 ماه دیگر یعنی سال 95 جایگذین سیم های مسی میشوند!

منبع: به نقل خبر شبانگاهی شبکه سه، صفحه شخصی وزیر ارتباطات.

شادکام باشید، یا علی

لینک به دیدگاه

احتمالا تا 2 ماه دیگه به کرش میافتن ( شاید ) ولی اینکه اینا بخوان اقدام کنند و بیارن و جایگزین کنند ( اگر بکنند ) ما پیر شدیم !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

2 ماه دیگه کلنگ بزن 20 سال دیگه تموم میشه :wacko: :laughing:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...