رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ما تو تبریز هنوز داریم :)

شاتل تو تبریز شاید خوب باشه اما اینجا بیشتر از 14 گیگ دانلود کنی . 128KB Comes Down To 10KB :|

داشتمش که دارم میگم :|

ویرایش شده توسط Alone In THE Darkness
لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

به خاطر مثبت چه کار ها که میکنند

این مطلب باید در قسمت مطالب کپی شده باشه :laughing:

فک کنم جنابعالی از اون تاپیکت که از سایت سخت افزار کپی پیست کرده بودی و منبعو نزاشته بودی و بنده گزارش کردم هنوز ناراحتی   :)  :D  

در ضمن تاپیکو هواسم نبوده اینجا زدم دیدم جای اشتباهی زدم محض اطلاعت خود من  دیروز به ناظر گزارش کردم انتقال بدن تاپیکو.

در مورد مثبت منفی هم حتی نیم درصد هم واسه بنده مهم نیست.همین الانشم همه مثبتای منو حاظرم مدیرا حذف کنن تا شما خوشحال باشی!  :D تو همون تاپیکت هم تو چند نفر دیگه از سر لجبازی الکی اومدین منفی دادین به من. اگه مثبت منفی و این چیزا برای من مهم بود همون لحظه به مدیر سایت گزارش میکردم.

فک کنم این شما هستید بخاطر مثبت خودتونو میکشید فک میکنید با مثبت بیشتر شخصیتتون بالا میره! :D  :laughing:

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

فک کنم جنابعالی از اون تاپیکت که از سایت سخت افزار کپی پیست کرده بودی و منبعو نزاشته بودی و بنده گزارش کردم هنوز ناراحتی   :)  :D  

در ضمن تاپیکو هواسم نبوده اینجا زدم دیدم جای اشتباهی زدم محض اطلاعت خود من  دیروز به ناظر گزارش کردم انتقال بدن تاپیکو.

در مورد مثبت منفی هم حتی نیم درصد هم واسه بنده مهم نیست.همین الانشم همه مثبتای منو حاظرم مدیرا حذف کنن تا شما خوشحال باشی!  :D تو همون تاپیکت هم تو چند نفر دیگه از سر لجبازی الکی اومدین منفی دادین به من. اگه مثبت منفی و این چیزا برای من مهم بود همون لحظه به مدیر سایت گزارش میکردم.

فک کنم این شما هستید بخاطر مثبت خودتونو میکشید فک میکنید با مثبت بیشتر شخصیتتون بالا میره! :D  :laughing:

بیخیالش

راستی دوستان تو شاتل نوشته نامحدود آرت 1 تنها 16 گیگ حجم داره

بعدش باید یا ترافیک بخری یا سرعتو پایین میارن

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

با عرض سلام و عرض ادب خدمت همه کاربران بزرگوار ، امیدوارم هر جا که هستین تندرست و شاد باشین

دوستان میخواستم شیوه جدید دزدی مخابرات رو براتون عنوان کنم که شاید خیلی ها متوجه نشدن و یا سروکارشون نیوفتاده 

امروز ظهر بنده به دلیل قطع و وصل های مکرر که طی 10 روز بود ادامه داشت من با پشتیبانی 2020 تماس گرفتم و از قطع و وصل 

اینترنت شاکی شدم و خواستار حل مشکل که با پاسخی عجیب و غریب مواجه شدم ، خانمی که پشت خط بودن بدون هیچ سوال و جوابی 

به بنده گفتن که من مینویسم برای خرابی که مشکلتونو بررسی و حل کنن و ادامه دادند که اگر از طرف شما باشه 15000 تومان هزینه داره و اگر

از طرف  مخابرات باشه هم 5000 تومان هزینه ازتون میگیریم که من با شنیدن این موضوع بسیار شاکی و عصبانی شدم که اینم مدل جدیدتونه؟ 

ایشون فرمودند به ما اینطور دستور دادند و حرف آخر بنده هم این شد که گفتم بزارید خراب بمونه من پول مفت ندارم بریزم تو حسابتون و گوشی رو گذاشتم ....

بله همونطور که خوندین و متوجه شدین خدماتی که تا چند وقت پیش که میشه یک هفته پیش  رایگان بود الان پولی شده و اونم نه یکی دو تومن بلکه 15 هزار تومن

و جالبش اینجاست که حتی اگر مشکل از خود مخابرات هم باشه باز باید ما پول بدیم !!!  به عنوان حق القدم !!!! 

لازمه بدونید که با همین ترفند میتونن هر لحظه از کاربران اینترنت پول  زور دریافت کنن به اسم رفع خرابی و هزار بهونه دیگه

چون از دست این دزدان هر کاری بگین برمیاد برای چاپیدن مردم ،  واقعا دزدی هم اینقدر تابلو ؟ 

این همه مردم رو چاپیدن بس نبود اینم مدل جدیدشونه برای پر کردن حسابهاشون 

جناب وزیر و همکارانش هم که دم به دم خبر ارتقا کیفیت اینترنت کشور و سهولت خدمات رو میدن ولی نمیدونم منظورش کدوم کشوره ولی هر کشوری که باشه اینجا نیست !!

واقعا داریم کجا میریم ؟ چرا هیچکس به فکر مردم نیست ؟ چرا همش شده دزدی و چاپیدن و .... ؟ 

واقعا متاسفم برای خودم که در کشور به این خوبی چنین مسئولین و مدیران بی لیاقت و دروغگو و پول پرستی دارم واقعا افسوس 

دوستان اگر هر اطلاعاتی دارید بگین برای حل این مشکل تا سراسری نشده چون واقعا این تصمیم غیرقانونی هست 

آخرین اطلاعات از پیگیری شکایت انجام شده به وزارت / آپدیت شده : 25/ 07 / 1395 

دوستان امروز حدودای ساعت 10 صبح از طرف بازرسی با بنده تماس گرفتن و شرح دقیق شکایت رو خواستن که براشون 

قشنگ توضیح دادم و ایشون هم گفتن مورد رو بررسی میکنیم و بهتون اطلاع میدیم 

( مورد مهم اینه که ایشون با اینکه از یک بخشی هستند که باید تمام بخشنامه ها و دستورات رو چک کرده و اطلاعاتشون کامل بوده باشه متاسفانه در جریان این تصمیم نبودند !! )

بعداز حدود 1 ساعت ایشون دوباره تماس گرفتن و پرسیدن از شما چه رقم مبالغی درخواست کرده بودند برای رفع خرابی ؟

که من گفتم  و ایشون گفتن که داریم بررسی میکنیم این مورد رو که به اطلاعتون میرسونیم و ظهر حدودای ساعت 1:30 با بنده

و از بخش دیگر که مسئول کل پشتیبانی بودند با بنده تماس گرفتن و با کلی مکالمه گفتن طبق تصمیم نهایی شورای بازرسی

مبلغ 5000 تومنی که بابت رفع (خرابی از طرف مخابرات) دریافت میشد حذف شد ولی مبلغ 15000 تومن که بابت رفع (خرابی داخل منزل) دریافت

میشده هنوز پابرجاست و اون هم به خاطر چندبخشی کردن این مجموعه ( پشتیبانی ) و اختصاصی کردن این بخش هست که 

ماموران ما بهتر بتونن به مشکلات داخلی کاربران رسیدگی کنن و ادامه دادن که ما تلاش میکنیم که کاربران از هر لحاظ راضی باشن .

ولی خب این موضوع رو به صورت کتبی بهم ارسال نکردن در جواب شکایت که خودش یک نوع شبه هست که من هنوز باور ندارم 

اون 5000 تومن حذف شده باشه و تا لحظه ای که جواب کتبی شکایت برام ارسال نشه این داستان رو ادامه میدم .....

Capture2.PNG

و مورد جالب و مهم اینه که از چند تماس بنده که با 2020 داشتم فقط یکیش ثبت شده بود و اونم دقیقا مکالمه هایی بود که 

پشتیبانی برخورد بسیار زننده و تندی داشتند و طلب هزینه میکردند و تلاش میکردند که یک خرابی  برای مشترک ثبت 

کنن که فقط آخرین مکالمه من ثبت شده و آماده شنود بود که این موضوع رو هم بنده اضافه کردم و گفتم شما از ترس حتی 

مکالمه های بنده رو ثبت نکردین تا یه وقت لو نره این همه تند خویی و اسرار برای اخذ هزینه و ثبت خرابی ، که ایشون گفتن 

بله متاسفانه این مورد از طرف پشتیبانی انجام شده که ما اونو هم بررسی میکنیم و با کلی تشکر و عذرخواهی گوشی رو گذاشتن 

بله همونطور که فهمیدید این تصمیم رو چند تن از مسئولان مفت خور و پول پرست مخابرات گرفتنه بودن برای چاپیدن و لذت بردن از پول مردم 

که حتی رئیس بازرسی یا حتی رئیس مخابرات کل هم ازش بی اطلاع بود و با همین یک شکایت مسئله تا حدودی حل شد که خودش جای تفکر داره

آخرین اطلاعات  از پیگیری شکاییت از مخابرات / به روز رسانی  26 / 07 / 1395

امروز ظهر هم به فاصله 2 ساعت و ظهر و بعدازظهر با بنده تماس گرفتن مبنی بر بررسی موضوع شکایت و ازم پرسیدن آیا از شما وجهی دریافت شده ؟

که منم گفتم نه وجهی دریافت نشده ولی اقدام به گرفتن وجه با گرفتنش فرقی نمیکنه و ربطی به موضوع شکایت نداره

بعد دوباره با بنده تماس گرفتن که گویا مخابرات اصلا مجوز دریافت وجهی رو صادر نکرده و گرفتن هر گونه وجه و اینا غیر قانونیه و تقصیر رو انداختن 

گردن پیمانکار مخابرات و گفتن ما داریم بررسی میکنیم و گفتم واقعا مخابرات شده هر کی هر کی که هر کسی میتونه واسه خودش دکه بزنه پول بزنه به جیب !

آخرین به روزرسانی 1395/07/27

حدودای 2 ظهر بود که از بازرسی استان تهران با بنده تماس گرفتن و بعداز چندتا سوال در مورد شکایت و بازگو کردن متن شکایت به صورت کامل و این

که آیا وجهی پرداخت کردین که منم به تمام سوالات پاسخ دادم و ایشون هم گفتن به مخابرات و پیمانکار مربوطه گوشزد خواهیم کرد

و پاسخی که دریافت کردم رو هم خودتون ببینید !!!! یعنی شاخ درآوردم از اینکه من کجا نوشتم از من وجهی دریافت شده ؟ 

یعنی حتما باید مبلغی رو پیاده میشدم بعد شکایت میکردم !!!!!

واقعا خیلی متاسفم  که هنوز جرات اینو ندارن که اشتباهشونو به صورت کتبی هم عنوان کنن ولی برای خالی کردن بیت المال جراتی دارن 

در حد بمب اتم !! 

Capture1].PNG

آخرین برزورسانی 1395/08/03

Capture2.PNG

دوستان بعداز کلی صبر ( حدود 20 روز برای تجدید نظر اول !! ) پاسخ رو دادن 

آپدیت 95/08/17 

سس.PNG

ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، sinatak گفته است :

دوست عزیز وقتی شرکت های دیگه هست چرا مخابرات؟

دوست من بیشترمون مثل شما فکر میکنیم که وقتی شرکتی یا هرجایی گرانفروشی یا دزدی میکنن میگیم مهم نیست بریم سراغ یکی دیگشون که اینطوری با این کارمون خودمون دزدی و شاه دزد ها رو پرورش  و گردن کلفت تر میکنیم .

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، sinatak گفته است :

سلام و عرض ادب. بدبختی آینه که برخی مراکز مخابراتی انقدر محدودیت پورت دارن که اصلا نميتونی از شرکتهای ديگه خدمات بگیری....مثلا خودم  با اینکه داخل پایتخت زندگی میکنم(حتی شهرها ی اطراف هم نیستم) بعد از 11 ماه پورت خالی شده که از مخابرات رفتم روی شاتل

ویرایش شده توسط leader
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، sinatak گفته است :

با سلام 

فکر میکنید دوست ندارم ؟ خط من فقط میتونه از مخابرات دزد اشتراک بگیره متاسفانه

البته اینجا همه شرکتها دزد و فریبکار هستند و هر کدوم با یه مدل مخصوصی از مردم دزدی میکنن / از پارس آفلاین گرفته تا آسیاتک و شاتل و غیره 

مگر این که برم طرف استفاده از مودمهای 4G ایرانسل که اونم خیلی گرون هست تعرفه هاش و هزاران مشکل دیگه داره مثل نوش جان شدن حجم به صورت مفت 

یعنی میشه گفت اینترنت هم آرزوست !! 

در ۱ ساعت قبل، Sasan.m گفته است :

دوست من بیشترمون مثل شما فکر میکنیم که وقتی شرکتی یا هرجایی گرانفروشی یا دزدی میکنن میگیم مهم نیست بریم سراغ یکی دیگشون که اینطوری با این کارمون خودمون دزدی و شاه دزد ها رو پرورش  و گردن کلفت تر میکنیم .

سلام خدمت شما

بله کاملا باهاتون موافقم دوست بزرگوارم / باید کاری کرد به صورت متحد وگرنه این دزدان همه چی رو میدزدن به راحتی

در 29 دقیقه قبل، leader گفته است :

بدبختی آینه که برخی مراکز مخابراتی انقدر محدودیت پورت دارن که اصلا نميتونی از شرکتهای ديگه خدمات بگیری....مثلا خودم  با اینکه داخل پایتخت زندگی میکنم(حتی شهرها ی اطراف هم نیستم) بعد از 11 ماه پورت خالی شده که از مخابرات رفتم روی شاتل

سلام به شما 

بله متاسفانه خط بنده هم  محدودیت داره و برای خریدن اینترنت روی این خط که مختص اینترنت هست3ماه کار و زندگیم شده بود مخابرات 

و آخر سر با یه رانی و کلوچه 2000 تومنی مشکلمون حل شد !!! یعنی اون خانم مسئول منتظر چیزی بودن تو این مدت !! واقعا متاسفم 

لینک به دیدگاه

از ماست که بر ماست!

تو مملکتی که هرکی فقط به فکر خودشه اوضاع همینه، این دوره زمونه کم آدمی پیدا میشه که اینجور فکر نکنه، همه چیزمون همینجوره

از استخدام تو اداره جات گرفته تا گرفتن وام و کوچکترین چیزا، همش خلاصه میشه در بند پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ

اینترنتم آرزوست که هیچ باید گفت کارمندمم آرزوست کلا همه چیز آرزوست...

کارمند اداره بهداشت اومده مغازه میگه گفتن بهمون اگه سرشماری اینترتی نفوس و مسکن شرکت نکنیم 3 ماه اضافه کار پر پر

این یعنی چی؟

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ATA MAHMOODI گفته است :

با عرض سلام و عرض ادب خدمت همه کاربران بزرگوار ، امیدوارم هر جا که هستین تندرست و شاد باشین

شما کدوم استان هستید؟؟؟

بنده تقریبا مشکل شما رو داشتم چون در جایی که زندگی میکنم در ابتدا تنها مخابرات مازنداران اینترنت ارائه میکرد که تهیه کردم و سپس شاتل اضافه شد و حالا پارس انلاین البته من خودم از خدمات پس از فروش مخابرات راضی هستم تنها باید مورد این هست که باید پیگیر بود

در خصوص مشکل بنده هم مورد قطعی و وصلی  و همینطور عدم اتصال به سایت هایی که سرورشون در داخل ایران بود رو داشتم مدتی پیش که باتماس 2020 گویا مورد بصورت استانی بود و خدارشکر مشکل حل شده گویا

اگرچه در خصوص 2020 بنا به تجربه من عموما خانوم هایی که پاسخ گو هستند زیاد از نظر فنی وارد نیستند و تنها به ریست مودم خلاصه میشن اما خب گاهی برخی از اقایون که پاسخ گو هستند از نظر فنی وارد تر هستند

اما در مورد خدمات و هزینه های تعمیر تا به حال چیزی نشنیده بودم

پیشنهاد میکنم به صفحه مخابرات استان خودتون برید و همینطور 2020 استان خودتون

قسمت تعرفه ها و خدمات مطالعه کنید ببینید واقعی بود یا خیر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 دقیقه قبل، farshid0018 گفته است :

شما کدوم استان هستید؟؟؟

بنده تقریبا مشکل شما رو داشتم چون در جایی که زندگی میکنم در ابتدا تنها مخابرات مازنداران اینترنت ارائه میکرد که تهیه کردم و سپس شاتل اضافه شد و حالا پارس انلاین البته من خودم از خدمات پس از فروش مخابرات راضی هستم تنها باید مورد این هست که باید پیگیر بود

در خصوص مشکل بنده هم مورد قطعی و وصلی  و همینطور عدم اتصال به سایت هایی که سرورشون در داخل ایران بود رو داشتم مدتی پیش که باتماس 2020 گویا مورد بصورت استانی بود و خدارشکر مشکل حل شده گویا

اگرچه در خصوص 2020 بنا به تجربه من عموما خانوم هایی که پاسخ گو هستند زیاد از نظر فنی وارد نیستند و تنها به ریست مودم خلاصه میشن اما خب گاهی برخی از اقایون که پاسخ گو هستند از نظر فنی وارد تر هستند

اما در مورد خدمات و هزینه های تعمیر تا به حال چیزی نشنیده بودم

پیشنهاد میکنم به صفحه مخابرات استان خودتون برید و همینطور 2020 استان خودتون

قسمت تعرفه ها و خدمات مطالعه کنید ببینید واقعی بود یا خیر

با سلام به شما 

من ارومیه هستم قربان 

والا من هر مدلی از این دزدا دیده بودم به غیر از این مورد که حتی واسه مشکل خودشون هم از ماها پول بگیرن !! 

بعد فردا وزیر نه چندان محترم میاد میگه 99 درصد مشترکین از سرویسهاشون راضی هستند !! 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ATA MAHMOODI گفته است :

جناب وزیر و همکارانش که دم به دم خبر ارتقا کیفیت و سهولت خدمات رو میدن ولی نمیدونم منظورش کدوم شهر یا کشوره ولی هر کشوری که باشه اینجا نیست !!

واقعا داریم کجا میریم ؟ چرا هیچکس به فکر مردم نیست ؟ چرا همش شده دزدی و چاپیدن و .... ؟

واقعا متاسفم برای خودم که در کشور به این خوبی چنین مسئولین و مدیران بی لیاقت و مفت خور و دروغگو و پول پرستی دارم واقعا فسوس .. افسوس 

وزیر؟اینو باید خاکش کرد !چند ساله شبکه ی ملی اطلاعات تصویب شده ولی اجرایش نمیکنه چون  نونش قطع میشه!نون تو اینه از آمریکا اینترنت بگیری چندبرابر بفروشی!

الان داریم از حجم بین المللی برای استفاده ی داخلی و خارجی مصرف میکنیم

اینا حتی پول حجمی که از ما میگیرند حلال نیست حالا برای اینکه بخوان خودشونو یه  تکونی هم بدن باید یه پول دیگه بگیرند!

یعنی یکی تو مخابرات اینترنت بقیه رو خراب میکنه بعد میتونه نفری5000 تومان هم پول بگیره!یا میتونه به راحتی  بندازه گردن اون بنده خدا 15000 تومن  بگیره!!

درود بر دولت تد.......

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ATA MAHMOODI گفته است :

با سلام به شما 

من ارومیه هستم قربان 

والا من هر مدلی از این دزدا دیده بودم به غیر از این مورد که حتی واسه مشکل خودشون هم از ماها پول بگیرن !! 

بعد فردا وزیر نه چندان محترم میاد میگه 99 درصد مشترکین از سرویسهاشون راضی هستند !! 

تلفن دائم من قطع شده بود بعد چند روز قبل بدهیشو صاف کردم بعد صورتحساب چک کردم شده بود 9400 تعجب کردم من که حرف نزدم، بابت وصل کردن تلفن که اتوماتیکه وسیستمی و کاری نداره

5000 تومن گرفتن!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 دقیقه قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

وزیر؟اینو باید خاکش کرد !چند ساله شبکه ی ملی اطلاعات تصویب شده ولی اجرایش نمیکنه چون  نونش قطع میشه!نون تو اینه از آمریکا اینترنت بگیری چندبرابر بفروشی!

الان داریم از حجم بین المللی برای استفاده ی داخلی و خارجی مصرف میکنیم

اینا حتی پول حجمی که از ما میگیرند حلال نیست حالا برای اینکه بخوان خودشونو یه  تکونی هم بدن باید یه پول دیگه بگیرند!

یعنی یکی تو مخابرات اینترنت بقیه رو خراب میکنه بعد میتونه نفری5000 تومان هم پول بگیره!یا میتونه به راحتی  بندازه گردن اون بنده خدا 15000 تومن  بگیره!!

درود بر دولت تد.......

سلام بر شما 

بله برخی واقعیتهای تاسف بار هست که تقریبا همه ازش آگاه هستند ولی چه فایده 

بله با این روش قشنگ میشه ثروتمند شد / فردا اینترنت 500 نفر رو دستکاری میکنن و مجبورت میکنن 5000 تومن پیاده بشی یا اگر بی انصافی بیش از حد کنن 

یه کاری میکنن که 15000 تومن پیاده بشی /// از این دزدا هیچ کاری بعید نیست 

در 10 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

تلفن دائم من قطع شده بود بعد چند روز قبل بدهیشو صاف کردم بعد صورتحساب چک کردم شده بود 9400 تعجب کردم من که حرف نزدم، بابت وصل کردن تلفن که اتوماتیکه وسیستمی و کاری نداره

سلام خدمت شما 

این میشه که تو ایران بودنت افتخار میکنی و میگی مرگ بر آ ...... 

من الان 4 ماهه دارم پول بدهی میدم / واسه تلفنی که که گوشی تلفن نداره و فقط برای اینترنت ازش استفاده میشه !! 

یعنی هر ماه از 1500 گرفته تا 2500 من باید بدهی رو بدم که ندارم !! اقدامم کردم ولی هنوز پارتی ندارم مشکلم حل بشه و تا پیدا شدن پارتی یا آشنا 

باید هر دوماه مبلغی رو با عنوان بدهی قبلی پرداخت کنم !!!!!! 

لینک به دیدگاه

تو سامانه 195 شکایت کنین همه این تشر ها رو هم بنویس که نفهمن با بچه طرفن. اگه جواب نداد دیگه کاری از دستت بر نمیاد. بهترین راه شاتل یا پارس انلاینه. اون هم تعرفه نامحدود. ادم پول زیاد بده فقط نامحدود باشه که دیگه به فکر دزدی حجم نباشه. من خودم 4 ساله نامحدود دارم. سرعت پایینه اما خیالم راحته که تموم نمیشه. البته نامحدود های شرکت مزخرف اسیاتک کم سرعتن ولی پارس و شاتل خیلی بیشترن. 

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/20, 00:39:53، NaeemSameti گفته است :

در در 1395/07/20, 00:59:35، ATA MAHMOODI گفته است :

سلام بر شما 

بله برخی واقعیتهای تاسف بار هست که تقریبا همه ازش آگاه هستند ولی چه فایده 

بله با این روش قشنگ میشه ثروتمند شد / فردا اینترنت 500 نفر رو دستکاری میکنن و مجبورت میکنن 5000 تومن پیاده بشی یا اگر بی انصافی بیش از حد کنن 

یه کاری میکنن که 15000 تومن پیاده بشی /// از این دزدا هیچ کاری بعید نیست 

سلام خدمت شما 

این میشه که تو ایران بودنت افتخار میکنی و میگی مرگ بر آ ...... 

من الان 4 ماهه دارم پول بدهی میدم / واسه تلفنی که که گوشی تلفن نداره و فقط برای اینترنت ازش استفاده میشه !! 

یعنی هر ماه از 1500 گرفته تا 2500 من باید بدهی رو بدم که ندارم !! اقدامم کردم ولی هنوز پارتی ندارم مشکلم حل بشه و تا پیدا شدن پارتی یا آشنا 

باید هر دوماه مبلغی رو با عنوان بدهی قبلی پرداخت کنم !!!!!! 

البته در این یک مورد ارتباطی به دولت یا  پارتی داشتن نداره

چراکه بعد از خصوصی سازی و فروش سهام مخابرات به یکی از ارگان های نظامی در دولت های نهم و دهم کلا بیشتر خدمات رایگان مخابرات پولی شده و اون هایی که پولی بود بیشتر شده

به عنوان مثال میزان هزینه گسترش زیر ساخت تلفن ثابت...

قبلا مشترک تنها هزینه نصب و راه اندازی و کابل رو پرداخت میکرد .... هم اکنون به غیر از این هزینه ها هزینه تیر برق هم بهش اضافه شده که هر تیر برق چند میلیون هزینه شامل میشه

لینک به دیدگاه

درود عطا جان

برای ولایت ما چنین چیزی نیست. پیشنهاد می کنم در انجمنهای دیگر هم اگر عضوی بررس ببین شهرهای دیگری هم چنین سازوکاری حاکم است یانه. پرشن تولز کاربر زیاد داره و جای مناسبی ه. به نظرم چنین مسائلی رو باید پی گرفت، توی ولایت ما خرید مودم از شرکت و پرداخت هزینه ی نصب اجباری بود که با پیگیری چندباره و به ویژه مراجعه به اداره ی بازرگانی شهرستان تغییر رویه دادند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/07/20, 09:40:43، Milad_Bm گفته است :

تو سامانه 195 شکایت کنین همه این تشر ها رو هم بنویس که نفهمن با بچه طرفن. اگه جواب نداد دیگه کاری از دستت بر نمیاد. بهترین راه شاتل یا پارس انلاینه. اون هم تعرفه نامحدود. ادم پول زیاد بده فقط نامحدود باشه که دیگه به فکر دزدی حجم نباشه. من خودم 4 ساله نامحدود دارم. سرعت پایینه اما خیالم راحته که تموم نمیشه. البته نامحدود های شرکت مزخرف اسیاتک کم سرعتن ولی پارس و شاتل خیلی بیشترن. 

با سلام خدمت شما 

چیزی که با برخورد شفاهی حل میشه چرا کتبی ؟ من حالت شکایت کتبی رو قبول ندارم تو این کشور چون به هیچ جایی نمیرسه 

ولی اگر بریم پیش رئیس مخابرات استان یا بازرسی و سروصدا کنی و شاکی باشی خیلی زودتر به نتیجه میرسیم 

با آدمای بی آبرو باید مثل خودشون رفتار کرد 

والا من متاسفانه نمیتونم از جای دیگری اینترنت بگیرم به دلیل محدودیت مخابرات روی خطم که فیبر نوری هست 

ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز سامانه 195 فقط شما ثبت شکایت می کنید و مستندات خود تون رو می نویسید

خودشود در صورت لزوم با شما تماس می گیرند 

من خودم هم سر اینترنت مخابرات و هم سر پیامک تبلیغاتی شکایت کردم  واقعا مشکلم حل شد

توی سامانه 195.ir شکایت ثبت می کنی بقیه با خودشون

لینک به دیدگاه

هر دم از این باغ بری میرسد   ---    نغزتر از نغزتری میرسد

استارتر گرامی از دید بعضی آقایون شما اصلا نباید از اینترنت استفاده کنید .

به عقیده این آقایون جوان مملکت باید فقط به فکر مسجد و دعا باشه و اینترنت کلا یه چیز بیخوده .

خدا رو شکر که نمی تونن هارد سیستم رو فیلتر کنن !!!

.........................

کی میاد بریم کره جنوبی پناهنده بشیم ؟؟؟:S

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عطا جان

چرا دعا نمیکنی گشایشی در کارت ایجاد بشه؟

یا دعا کن اون مدیر بی لیاقت سوسک .سنگ یا مهمتر عاقل بشه

یا دعا کردی دعات نمیگیره!

بنده یه روز رفتم اداره پست برای کارتن بسته بندی مبلغ 9000 تومن پول گرفت

بقدری عصبانی شدم ولی چه کاری از دستمون بر میاد. خیلی راحت گفت نمیخوای برو کنار مشتری بعدی بیاد

کدوم یکیتون حاضرید برای یه کارتن 9000 تومن پول بدید؟

دزدی در ابعاد وسیع روزانه در حال وقوعه مختص مخابرات نیست

سالها پیش خیلی هامون ماهی نهایت 5000 تومن پول برق میدادیم.اونموقع لامپ کم مصرف نبود.تکنولوژی مصرف برق لوازم رو پایین نیاورده بود.یخچال ها نشان مصرف بهینه نداشتن

اما امروزه با تمام این تفاسیر چندین برابر باید پول برق رو بدیم

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/07/21, 18:17:55، farshid0018 گفته است :

البته در این یک مورد ارتباطی به دولت یا  پارتی داشتن نداره

چراکه بعد از خصوصی سازی و فروش سهام مخابرات به یکی از ارگان های نظامی در دولت های نهم و دهم کلا بیشتر خدمات رایگان مخابرات پولی شده و اون هایی که پولی بود بیشتر شده

به عنوان مثال میزان هزینه گسترش زیر ساخت تلفن ثابت...

قبلا مشترک تنها هزینه نصب و راه اندازی و کابل رو پرداخت میکرد .... هم اکنون به غیر از این هزینه ها هزینه تیر برق هم بهش اضافه شده که هر تیر برق چند میلیون هزینه شامل میشه

درود دوباره 

بله متاسفانه همینطوره که میفرمایید / دیگه بیشتر ارگانها و شرکتهای بزرگ و کلیدی مملکت افتاده دست نظامیا 

انتظاری ازش نمیره که طلالب پول و خالی کردن جیب مردم نباشن / این همه دزدی بس نیست یه دستشونم رفته تو ملت بیچاره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/07/21, 18:29:43، سعید بهمنیان گفته است :

درود عطا جان

برای ولایت ما چنین چیزی نیست. پیشنهاد می کنم در انجمنهای دیگر هم اگر عضوی بررس ببین شهرهای دیگری هم چنین سازوکاری حاکم است یانه. پرشن تولز کاربر زیاد داره و جای مناسبی ه. به نظرم چنین مسائلی رو باید پی گرفت، توی ولایت ما خرید مودم از شرکت و پرداخت هزینه ی نصب اجباری بود که با پیگیری چندباره و به ویژه مراجعه به اداره ی بازرگانی شهرستان تغییر رویه دادند.

سلام خدمت جناب بهمنیان 

امیدوارم هیچ وقت چنین تصمیماتی تو شهرتون گرفته نشه 

در دیگر انجمنها مثل شهر سخت افزار هم تایپیک زدم ولی در پرشین تولز نه متاسفانه چون جای مشخصی نداره برای چنین تایپیکهایی 

برخی تصمیمات رو دورهمی میگیرین موقع صرف صبحانه !! مثل همین تصمیم نوع جدید چاپیدن که باید جلوش وایستاد و اعتراض کرد 

ولی خب تصمیماتی که دستورالعملش از طرف وزیر صادر میشه کاری نمیشه کرد به جز اعتراض سراسری که تو ایران مثل خواب و خیاله 

لینک به دیدگاه

بسیار ناراحت کننده ست. هیچی بدتر و اعصاب خوردکن تر از یک آی اس پی دزد و کم فروش نیست

اما یک سئوال؟ دیگه عالم و آدم می دونن که از مخابرات بدتر وجود نداره، حتی اگه مجانی بده،

شهرتون شرکت دیگه ای پوشش نداده که عوض کنید؟

مخابرات درست بشو نیست چون کسی توش دل نمی سوزونه. اگه گزینه دیگه هست بهتره در اسرع وقت تغییر بدید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...