رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. دوستان من اینترنت مخابرات طرح ماه رمضونشو دارم که ادعا میکنن 16 مگه . مودمم asus n14u هست. مشکل بنده با کلیات سرعت سرویس و غیره نیس. منتهی یه مورد عجیب تو دانلود شبانه اتفاق میفته.

دقیقا راس ساعت دو که میشه و دانلود شبانه شرو میشه، لینکایی که دارم و از سرورهای ایرانی مثل p30day.par30dl.download.ir هست یجور عجیبی دانلود میشن و دانلود منیجر سکته میزنه... هی میشه 120 سرعت باز میشه 30 میشه 40 با مکث خلاصه اینکه از 2تا7 شب 2 گیگم نمیشه دانلود کرد. لینکایی  که از سرورای خارجی دارم از خود ساعت 2 تا 7 با سرعت 670 دانلود میشن یعنی مشکل پهنای باندی وجود نداره. ضمانا لینک سرورای فارسی بنده  هم قبل ساعت 2 با همون 670 دانلود میشن. فقط به 2 که میرسه یهو شرو میکنن به ترتر کردن. نمدونم آیا شما هم این مشکل رو دارید. قشنگ معولمه اومدن تو دانلود شبانه برا سرورای داخل ایران یه محدودیتی چیزی گذاشتن.

با تشکر از دوستان

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

باز خوبه سرورهای خارجی بدون مشکله¬¬. اصلا اینترنت انگار همیشه یه موردی باید داشته باشه...شاید چون تو اون منطقه بیشتر از سرورهای داخلی دان میکنن و پهنای باند شاید جدا باشه بلحاظ داخل و خارج اینجوریهO.o...با اینحال به پشتیبانی زنگ بزنی شاید مشکل برطرف بشه یا لااقل بگن دلیلش چیه.

لینک به دیدگاه

مخابرات رنج ip مختلفی داره

بعضی از ip هاش، روزانه فول اسپید هستن ولی اتوماتیک شبانه سرعت میاد پایین ...

ولی بعضی هاش خیر، شما سعی کنین قبل از ساعت 2 مودم رو خاموش و روشن نکنین تا همون ip رو ادامه بده و تست کنین

مثلا روزی یه ip تست کنین تا به اون ip دلخواهتون برسین که کاهش سرعت نداره

البته ممکن هم هست از اکانتینگ این محدودیت رو برای همه پورت ها ایجاد کرده باشن ولی بعید میدونم چون ip به اصطلاح فری بگردی پیدا میشه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، amin110 گفته است :

باز خوبه سرورهای خارجی بدون مشکله¬¬. اصلا اینترنت انگار همیشه یه موردی باید داشته باشه...شاید چون تو اون منطقه بیشتر از سرورهای داخلی دان میکنن و پهنای باند شاید جدا باشه بلحاظ داخل و خارج اینجوریهO.o...با اینحال به پشتیبانی زنگ بزنی شاید مشکل برطرف بشه یا لااقل بگن دلیلش چیه.

عاره. زنگ که میزنم ولی چون میدونم طرف یه چرتی جواب میده گفتم خودمو آماده کنم

در هم اکنون، EHSANRF گفته است :

مخابرات رنج ip مختلفی داره

بعضی از ip هاش، روزانه فول اسپید هستن ولی اتوماتیک شبانه سرعت میاد پایین ...

ولی بعضی هاش خیر، شما سعی کنین قبل از ساعت 2 مودم رو خاموش و روشن نکنین تا همون ip رو ادامه بده و تست کنین

مثلا روزی یه ip تست کنین تا به اون ip دلخواهتون برسین که کاهش سرعت نداره

البته ممکن هم هست از اکانتینگ این محدودیت رو برای همه پورت ها ایجاد کرده باشن ولی بعید میدونم چون ip به اصطلاح فری بگردی پیدا میشه

عاخه داداش محدود نکردن سرعت کلشو. فقط تو سرورای سایتای داخلی این مشکل هست. و واقعا مشخصصه یه مرضی هست سکته میزنه IDM چندتا سرور هم تست کردم. سایتای فارسی که سرور ایرنی دارن (لااقل فک میکنم دارن). وگرنه سایتای خراجی رو مثل مرد کار میکنه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، amin110 گفته است :

بعدم حاجی اکثر بازیا که میخوام دانلود کنم تو سرورای ایرانی مستقیم شدن و تو سایتای فارسی هستن. همونا رو بخوای خارجیشو بگیری باید یا تورنت دانلود کنی یا از سرورایی دانلود کنی که لینکاش باید مستقیم شه

من در حال حاضر استفاده ام از سایتای ایرانی بیشتره. لینک سایتای خارجی و تورنتها رو با mul مستقیم میکنم و از سرورش که احتمالا خارج هست راحت دانلود میکنم.

حالا زنگ میزنم اگه مشکل قابل حل نباشه باید برم تو خط تورنت دانلود کردن با نرم افزار تورنت. فک کنم اونجا این مشکل نباشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/07/25, 00:36:11، ali2424 گفته است :

درود عطا جان

یکسر به سایت پی سی ورد قسمت اینترنت مخابرات خراسان رضوی بزن ببین ماها چه کشیدیم از دست این مخابرات خود من از سال 90 اینترنت مخابرات دارم الان حدود 5 سال هست که هنوزمتاسفانه نمیتوانم از isp دیگری اینترنت بگیرم این  که مخابرات کلا تعطیله مخابرات خراسان رضوی نوبره  اویل سال 92 اولین شهری که اینترنت نامحدود رو برداشت همین مخابرات خراسان رضوی بود هر چی هم زنگ میزدیم 2020  میگفتیم بابا اخه مخابرات تهران داره نامحدود میده میگفتند ما اینجا خودمختاریم در انخاب تعرفه ها دیگر تو خود بخوان این حدیث مفصل

سلام خدمت شما

متاسفانه مخابرات هر استان ویژگی خاص خودش رو داره که منحصر به فردش میکنه متاسفانه 

بله مخابرات دزد با محدودیت و زور و اجبار کردن داره اشتراکشو حفظ میکنه وگرنه مخابرات الن شده بود فروشگاه !! 

دیگه افتاده دست یه تعداد دزد و مفت خور بی سواد و بی لیاقت دیگه خودت که میدونی 

در در 1395/07/25, 07:44:30، naderblue گفته است :

سلام عطا جان خوبی؟ ایشالا که سلامتی

به 195 شکایت کن  پی گیر باش  هیچ راهی جز 195 ندارن شکایت خودت هی ادامه بده برای دوست منم مشکل داشت فقط همین شکل حلش کردن راهی دیگه نداره

البته هدف اینه که تو زندگی کم نیاریی جلو زور گویی وگرنه 15 تومن پولی نیست !

سلام 

والا شکایت کردم ولی خب با اینکه پشت تلفن به اشتباهشون اعتراف کردن ولی در پاسخ کتبی اصلا چیزی ننوشتن و مارو بدهکارم کردن !!

پست اول رو مطالعه کنید 

در در 1395/07/25, 08:56:51، alihoo گفته است :

سلام و با اجازه استارتر

یکی لطفا ی برنامه یا راه حلی بگه

و اما مشکل

نت مخابرات دارم نا محدود سرعت 512 و البته به علت فیبر نوری بودن مجبور به استفاده از مخابرات هستم

3 روزه نصف سایت ها رو باز نمیکنه و زنگ زدم میگه سراسریه. هیچ ف..ی ل ش  ک ن ی هم کار نمیکنه

نت ایرانسل هات اسپات میکنم و استفاده میکنم..راهی داره درستش کنم/؟

مرسی

سلام

برای گرفتن راهنمایی از بخش مربوطه استفاده کنید تا دوستان بهتر بتونن مشاوره بدن خدمتتون

در در 1395/07/25, 09:05:14، shadow07 گفته است :

سلام- مرسی بابت اطلاع رسانی . مخابرات زیاد مناسب نیست کلا ازش فاصله بگیرین

سلام 

خواهش میکنم دوست عزیز /  به هر حال باید همه از این دزدیها باخبر بشن و بدونن چه خبره 

والا فاصله از ما نیست و اونان که با هر ترفندی به ما نزدیک میشن وگرنه ما کجاوو این دزدان دریایی کجا !!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/07/25, 22:30:23، سعید بهمنیان گفته است :

درود 

کار شایسته ای کردی پی گرفتی، این رفتارها برای نیرومند شدن نوع بشر لازم ه.? حتی اگر به نتیجه ی ملموسی نرسه، مقاومت همیشه از تن سپردن به وضعیت بهتره.

اگر فرصت داشتی از طریق تعزیرات و بازرگانی شهرتون هم اقدام کن.

به قول استفان هسل (از نویسندگان منشور جهانی حقوق بشر) بر آشوبید.

http://www.azer-online.com/azer/?p=19459

https://www.tribunezamaneh.com/archives/15852

سلام بر جناب بهمنیان عزیز 

والا من عاشق این کارام و تا تهش میرم تا به حقم برسم و امیدوارم همه و همه این روش رو ادامه بدن در هر موقعیت یا مشکلی 

تا این دزدان یه وقت فکر نکنن چیزی نمیدونیم 

فقط سعید جان نمیشه وارد این دوتا سات بشم ؟ گویا یکیش فیلتره و اون یکی هم نمیشه وارد شد 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ATA MAHMOODI گفته است :

سلام بر جناب بهمنیان عزیز 

والا من عاشق این کارام و تا تهش میرم تا به حقم برسم و امیدوارم همه و همه این روش رو ادامه بدن در هر موقعیت یا مشکلی 

تا این دزدان یه وقت فکر نکنن چیزی نمیدونیم 

فقط سعید جان نمیشه وارد این دوتا سات بشم ؟ گویا یکیش فیلتره و اون یکی هم نمیشه وارد شد 

درود

ف. شکن که برای همه چیز لازمه. 

اگر کتاب رو می‌خوای:

http://www.mediafire.com/file/4788j78yg72y489/INDIGNEZ_VOUS_PERSAN.pdf

ولی پیشنهاد می‌کنم اون دو تا معرفی رو هم بخون.  حل نشدن مشکلات در جامعه‌ی ما ریشه در از دست رفتن حساسیت مردم نسبت به کاستی‌ها و نارسایی‌ها ست. باید "برآشفت".

لینک به دیدگاه

تو 10 سال اخیر دزدی دولتی و نهادینه شده تو کشور.
نمیدونم با چه رویی اسم شهید پرور و مسلمان رو خودمون میزاریم.

لینک به دیدگاه

دیشب تست کردم و همونطور که حدس میزدم با تورنت هم مشکل سرعت ندارم. فقط سرورای داخل ایران مشکل هست گویا

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/27, 14:51:50، hosseinskandari گفته است :

عاره. زنگ که میزنم ولی چون میدونم طرف یه چرتی جواب میده گفتم خودمو آماده کنم ?

عاخه داداش محدود نکردن سرعت کلشو. فقط تو سرورای سایتای داخلی این مشکل هست. و واقعا مشخصصه یه مرضی هست سکته میزنه IDM چندتا سرور هم تست کردم. سایتای فارسی که سرور ایرنی دارن (لااقل فک میکنم دارن). وگرنه سایتای خراجی رو مثل مرد کار میکنه

دوست عزیز منم متوجه شدم، بخاطر همین اون متن طویل الکلمات رو نوشتم دیگه!

مشکل از هموناییه که خدمتتون عرض کردم

چون خودم سابقه شو داشتم ( یه زمانی به همین خاطر لیچ میکردم رو سرورای خارجی بعد دانلود میکردم :دی )

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان . 

ویرایش : 

مناسفانه مخابرات خط تلفن من رو روی ترمینال هایی قرار داده که امکان رانژه شدن توسط هیچ isp رو نداره  و من نمیتونم adsl بگیرم . >:(

دوستان چیکار میتونم بکنم که این مشکل حل بشه ؟ اگر برم مخابرات این مشکل رو حل میکنن ؟

توروخدا راهنمایی کنید . 

ویرایش شده توسط Sajadko
لینک به دیدگاه

سلام رفیق. با دادو بیداد کار راه نمی افته. تشریف ببرید مخابرات. اگر میتونید دسترسی به کارمندای ام دی اف پیدا کنید یک شیرینی بذارید کف دستشون براتون انجام بدن. چون سیم کشی زیاد داره انجام نمیدن حوصلشم ندارن. یا اینکه به من پی وی بدید شمارتون رو بدید تماس بگیرم براتون پیگیر بشم. 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان . پست ویرایش شد  . 

دوستان لطفا کمکم کنید این مشکل رو حل کنم.

ویرایش شده توسط Sajadko
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/07/28, 14:15:39، سعید بهمنیان گفته است :

درود

ف. شکن که برای همه چیز لازمه. 

اگر کتاب رو می‌خوای:

http://www.mediafire.com/file/4788j78yg72y489/INDIGNEZ_VOUS_PERSAN.pdf

ولی پیشنهاد می‌کنم اون دو تا معرفی رو هم بخون.  حل نشدن مشکلات در جامعه‌ی ما ریشه در از دست رفتن حساسیت مردم نسبت به کاستی‌ها و نارسایی‌ها ست. باید "برآشفت".

سلام خدمت سعید جان عزیز 

آقا امروز ظهر پاسخ دادن به تجدید نظر اول 

در در 1395/07/28, 14:28:03، MHMAX گفته است :

تو 10 سال اخیر دزدی دولتی و نهادینه شده تو کشور.
نمیدونم با چه رویی اسم شهید پرور و مسلمان رو خودمون میزاریم.

سلام 

بله متاسفانه دزدی از جیب مردم با بهانه های عجیب و قریب یک اولوست ویژه شده برای دولت و هر چقدر ماها خواب باشین اینا بیدارن !!

لینک به دیدگاه

من هم با آسیاتک همین مشکل رو دارم

شبا از 8 شب تا 2 صبح نت داغون میشه همش تایم اوت و قطعی زنگ هم میزنی میگم مشکل از طرف خودتون هست و اگر زیاد ناراحتی هستی کارشناس میفرستم اون هم فقط صبح توی ساعت اداری میاد 

حالا بیاد به این بیشعور ثابت کن مشکل فقط شبا هست ، یه بار میگم مرکز مخابراتی شما مشکل داره ، یه بار میگه مشکل سراسری هست ، یه بار دیگه میگه مشکل از سیم کشی خونه شما هست (حالا خوبه من رفتم 20 متر سیم تلفن خریدم جدا از سر خط تا مودم سیم وصل کردم).

درکل توی این کشور مشتری هیچ حقی هم نداره ، اگر هم داشته باشه که بشه با شکایت پیگیر شد انقدر هزینه براش میگذارن که طرف پشیمون بشه.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

داشتم توی نت میچرخیدم که این تاپیکو دیدم. ثبت نام کردم که فقط بلایی که سر من اومد رو براتون بگم ودر جریان باشید

منم دقیقا همین مشکلو داشتم.  اینترنتمو از آسیاتک میگیرم. داستان من اینه که حدود 3 ماه پیش سرعت اینترنتم به طرز فجیهی اومد پایین. اینترنتی که من ثانیه ای 1.2 مگ دانلود داشتم یهو سرعت شد ثانه ای  20 کیلوبایت و مدام قطع و وصل میشد. زنگ زدم پشتیبانی و طرف گفت خطتون هیچ مشکلی نداره و احتمال زیاد یا مشکل از مودم هست یا تنظیماتتون.

من دوباره تنظیماتو ست کردم و نشد با یه لب تاپ دیگه تست کردم درست نشد. مودمو عوض کردم درست نشد و برای بار سوم تماس گرفتم پشتیبانی و طرف گفت از طرف ما و خطتون هیچ مشکلی نیست و باید کارشناس بیاد ببینه مشکل از کجاست و مبلغ 15 هزارتومن هم میگیره و وقتی من این جمله رو شنیدم حسابی داغ کردمو فهمیدم داستان چیه و به پشتیبانی کلی دری وری گفتم و قطع کردم.

فردا صبحش دوباره زنگ زدم پشتیبانی و گفتم هیچ اشکال نداره کارشناس بفرستید و پشتیبانی گفت به این داخلی تماس بگیر. منم تماس گرفتم و گفتم خطم مشکل داره و درخواست کارشناس دارم و طرف گفت برا فردا صبح ساعت 10 کارشناس میفرستیم. فردا صبحش ساعت 8 زنگ زدم  و بهشون گفتم کاری برام پیش اومده و به کارشناس بگید بزاره برا فردا صبح و طرف گفت ایرادی نداره و فردا ظهر ساعت 12 میفرستیم بیاد.

خیلی خیلی جالب بود که ساعت 10:30 خط من درست شد. یعنی اینا برنامه ریزی کرده بودن که کارشناس ساعت 10 که میاد یخورده با تنظیمات ور بره و اونا ساعت 10:30 نویز رو از رو خط بردارند دریغ از اینکه حواسشون نبود من کارشناس رو برا اون روز کنسل کرده بودم و انداخته بودم برا روز بعدش . خخخخ

به طرف زنگ زدم گفتم کارشناس رو کنسل کنید و طرف گفت مشکلتون مگه حل شده؟ منم گفتم بله خودم حلش کردم. جالب اینکه نامردا  دیدن نمیتونن دوباره نویز بزارن رو خطم اومدن سرعت رو نصف کردن یعنی نهایت سرعتم شده 750 کیلوبایت در ثانیه و سرعت شبانم رو روی پایینترین حد ممکن گذاشتن یعنی 50 کیلوبایت .

بین صحبتام خواستم  4-5 فحش هم بنویسم ولی گفتم حیف فحش که بخای به اینا بدی

یا حق

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ATER گفته است :

من هم با آسیاتک همین مشکل رو دارم

شبا از 8 شب تا 2 صبح نت داغون میشه همش تایم اوت و قطعی زنگ هم میزنی میگم مشکل از طرف خودتون هست و اگر زیاد ناراحتی هستی کارشناس میفرستم اون هم فقط صبح توی ساعت اداری میاد 

حالا بیاد به این بیشعور ثابت کن مشکل فقط شبا هست ، یه بار میگم مرکز مخابراتی شما مشکل داره ، یه بار میگه مشکل سراسری هست ، یه بار دیگه میگه مشکل از سیم کشی خونه شما هست (حالا خوبه من رفتم 20 متر سیم تلفن خریدم جدا از سر خط تا مودم سیم وصل کردم).

درکل توی این کشور مشتری هیچ حقی هم نداره ، اگر هم داشته باشه که بشه با شکایت پیگیر شد انقدر هزینه براش میگذارن که طرف پشیمون بشه.

در 9 دقیقه قبل، tfarzadt گفته است :

سلام دوستان

داشتم توی نت میچرخیدم که این تاپیکو دیدم. ثبت نام کردم که فقط بلایی که سر من اومد رو براتون بگم ودر جریان باشید

منم دقیقا همین مشکلو داشتم.  اینترنتمو از آسیاتک میگیرم. داستان من اینه که حدود 3 ماه پیش سرعت اینترنتم به طرز فجیهی اومد پایین. اینترنتی که من ثانیه ای 1.2 مگ دانلود داشتم یهو سرعت شد ثانه ای  20 کیلوبایت و مدام قطع و وصل میشد. زنگ زدم پشتیبانی و طرف گفت خطتون هیچ مشکلی نداره و احتمال زیاد یا مشکل از مودم هست یا تنظیماتتون.

من دوباره تنظیماتو ست کردم و نشد با یه لب تاپ دیگه تست کردم درست نشد. مودمو عوض کردم درست نشد و برای بار سوم تماس گرفتم پشتیبانی و طرف گفت از طرف ما و خطتون هیچ مشکلی نیست و باید کارشناس بیاد ببینه مشکل از کجاست و مبلغ 15 هزارتومن هم میگیره و وقتی من این جمله رو شنیدم حسابی داغ کردمو فهمیدم داستان چیه و به پشتیبانی کلی دری وری گفتم و قطع کردم.

فردا صبحش دوباره زنگ زدم پشتیبانی و گفتم هیچ اشکال نداره کارشناس بفرستید و پشتیبانی گفت به این داخلی تماس بگیر. منم تماس گرفتم و گفتم خطم مشکل داره و درخواست کارشناس دارم و طرف گفت برا فردا صبح ساعت 10 کارشناس میفرستیم. فردا صبحش ساعت 8 زنگ زدم  و بهشون گفتم کاری برام پیش اومده و به کارشناس بگید بزاره برا فردا صبح و طرف گفت ایرادی نداره و فردا ظهر ساعت 12 میفرستیم بیاد.

خیلی خیلی جالب بود که ساعت 10:30 خط من درست شد. یعنی اینا برنامه ریزی کرده بودن که کارشناس ساعت 10 که میاد یخورده با تنظیمات ور بره و اونا ساعت 10:30 نویز رو از رو خط بردارند دریغ از اینکه حواسشون نبود من کارشناس رو برا اون روز کنسل کرده بودم و انداخته بودم برا روز بعدش . خخخخ

به طرف زنگ زدم گفتم کارشناس رو کنسل کنید و طرف گفت مشکلتون مگه حل شده؟ منم گفتم بله خودم حلش کردم. جالب اینکه نامردا  دیدن نمیتونن دوباره نویز بزارن رو خطم اومدن سرعت رو نصف کردن یعنی نهایت سرعتم شده 750 کیلوبایت در ثانیه و سرعت شبانم رو روی پایینترین حد ممکن گذاشتن یعنی 50 کیلوبایت .

بین صحبتام خواستم  4-5 فحش هم بنویسم ولی گفتم حیف فحش که بخای به اینا بدی

یا حق

جالب اینجاست که طبق رتبه بندی اخیر سازمان تنظیم مقررات رادیویی، شرکت آسیاتک در اکثر استانها رتبه ی اول و دوم رو کسب کرده 

لینک به دیدگاه

ای دل غافل

دوستان وقتی این مطلب رو دیدم یاد اتفاقی آشنا برا خودم افتادم 

من اینترنت های وب دارم و هر دو ماه یکبار دچار نویز شدید میشه حتی تایپیک هم زدم قبلا 

هر بار بعد تماس با پشتیبانی های وب همیشه اظهار میکردن که مشکل از خودتونه 

یکبار با 117 تماس گرفتم و اومدن بعد یه دقیقه مشکل حل شد و من یک برگه رو امضا کردم دوماه بعد دوباره این اتفاق افتاد و دوباره با 117 تماس گرفتم این جریان ادامه داشت و داره 

خلاصه بگم دستگاه تلفن به خط تلفن وصل نیست ففط از اینترنت استفاده میکنم و اخرین بار بدهی رو کامل پرداخت کرده بودم 

چند وقت پیش به قبض 30هزار تومنی تلفن اومد

بعدش فهمیدم هزینه تعمیر خط گرفتن

در صورتی که وقتی میان در عرض سی ثانیه یه دستی از بیرون به جعبه تقسیم میزنن و درست میشه  

با دیدن این تایپیک حالا میفهمم نویز و حل سوری و موقت مشکل میتونه کار خودشون باشه 

ویرایش شده توسط amin_naja(امین پناهی زاده)
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Abraham گفته است :

جالب اینجاست که طبق رتبه بندی اخیر سازمان تنظیم مقررات رادیویی، شرکت آسیاتک در اکثر استانها رتبه ی اول و دوم رو کسب کرده 

به اطلاع میرسانم 

مشکل قطعی از خودم بود ، ولی تایم اوت هنوز پا برجا هست.

لینک به دیدگاه

خدا لعنت کنه مخابراتو . همشون ادمای اشغالین . با خط من کاری کردن که هر شرکتی زنگ میزنم میگه که نمیتونم adsl بگیرم . به خود مخابرات که زنگ میزنم میگن اینترنت مخابرات رو میتونی بگیری  . 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Sajadko گفته است :

خدا لعنت کنه مخابراتو . همشون ادمای اشغالین . با خط من کاری کردن که هر شرکتی زنگ میزنم میگه که نمیتونم adsl بگیرم . به خود مخابرات که زنگ میزنم میگن اینترنت مخابرات رو میتونی بگیری  . 

من زمانی که میخواستم آسیاتک بگیرم یه مشکلی برای خط پیش امده بود ،(یه شرکتی اشتباهی روی خط من نت داده بود ) زنگ میزدم مخابرات منطقه مون میگفت نه اصلا این طور نیست ، شما فقط میتونی از ما نت بگیری همینی که هست ،  آخر خود آسیاتک پیگیری کرد مشکل حل شد.

درکل  همه ارگان های دولتی/حکومتی همین جوری ***** هستن فقط دنبال این هستن که یک جوری ارباب رجوع رو دست به سر کنن ، برعکس جاهای خصوصی که سری رسیدگی میکنن.

چون اگر جایی خصوصی باشه خوب رسیدگی نکنه کارش زیر سوال میره و مردم از یه جای دیگه خرید/درخواست و.. میکنن/میدن ولی ارگان های دولتی لپ کلامشون "همینی که هست"  میباشد.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ATER گفته است :

من زمانی که میخواستم آسیاتک بگیرم یه مشکلی برای خط پیش امده بود ،(یه شرکتی اشتباهی روی خط من نت داده بود ) زنگ میزدم مخابرات منطقه مون میگفت نه اصلا این طور نیست ، شما فقط میتونی از ما نت بگیری همینی که هست ،  آخر خود آسیاتک پیگیری کرد مشکل حل شد.

درکل  همه ارگان های دولتی/حکومتی همین جوری ***** هستن فقط دنبال این هستن که یک جوری ارباب رجوع رو دست به سر کنن ، برعکس جاهای خصوصی که سری رسیدگی میکنن.

چون اگر جایی خصوصی باشه خوب رسیدگی نکنه کارش زیر سوال میره و مردم از یه جای دیگه خرید/درخواست و.. میکنن/میدن ولی ارگان های دولتی لپ کلامشون "همینی که هست"  میباشد.

الان نمیدونم چیکار کنم . مخابرات که سرمو هم ببرن حاضر نیستم بگیرم . 

بقیه شرکت ها هم میگن خطم قابل رانژه نیست

البته شاتل گفت ممکنه تا یک ماه اینده مشکل حل بشه . حالا نمیدونم از روی چی میگفت . 

مناسفانه خونمون هم انتن ایرانسل و همراه اول نمیده که بخام ۴جی یا ۳جی استفاده کنم . 

الان دارم برای هر گیگ ۹ هزار تومن میریزم تو حلق وایمکس ایرانسل . 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

راستش چند وقت قبل این مشکل رو داشتم که شب ها از آی پی های داخل نمیتونستم دانلود کنم و همش سکته میزد دانلود و برام مثل روز روشن بود که مشکل بیشتر محدودیت ایجاد شده از isp هست تا مشکل لینک و ... . بنابراین بجای تماس با اپراتور و شنیدن چرت و پرت گفتم میزنم تو خط تورنت و فایلامو از تورنت تهیه میکنم. تکنیک فوق طبیعتا عالی جواب داد و در طول دانلود شبانه با سرعت 1 مگ و بلکم بیشتر و کمتر دانلود داشتم وشبی راحت فک میکنم 10 گیگ به بالا دانلود میکردم..

تا اینکه طبق معمول یهو دیدم شما سرعت از اول تا آخر رو 256 قفل شده. چند شب گذاشتم بگذره و مطمعن شم مشکل موقت نیس و ... . خلاصه زنگ زدم به اپراتور بدون مقدمه گفتم پورتو ریست کن اونم گفت برا چه کاری

دلو زدم به دریا گفتم" سرعتم کمه.. قبلا که اینجوری میشد اینکارو میکردو و جواب میداد "    اونم گف که "شما اگه سرعتت کمه برو تست speedtest بگیر و اعلام کن که بتونیم اصولی مشکلو حل کنیم" (اینجا بود که خیلی جلو خودمو گرفتم که چیزی نگم بهش و همه چی به خوبی و خوشی بگذره) خلاصه گفت که "تنظیمات رو انجام دادم".. منم پرسیدم "خب تنظیمات چیه" (مثلا میخواس بگه خیلی کار سری و محرمانه ایه) یکم واستاد و فک کنم میخواس بگه تو کاریت نباشه.. ولی خوشبختانه گفت که "رنج IP تونو عوض کردم"

یه ماه قبل یکی از دوستان به من یادآور شد که اگه سرعتت خوبه قطع و وصل نشو چون اینا آی پی سریع و کند دارن و میره تو پاچت (شاید به قطع و وصل هم کاری نداره و اوتومات خودشون عوض میکنن بزور.. نمیدونم).. دیشب به بلندای حرف این بنده خدا پی بردم و فهمیدم که مخابرات هم بعد چند وقت که ببینه خوشحال داری دانلود میکنی بهت IP محدود عنایت میده.. که خیلیم دیگه شاد نباشی

واقعا خاک عالم تو سر مخابرات و تو سر من نوعی که مجبورم از ایناسرویس بگیرم و هیچ کاریم نمیکنم.. باور کنید اینا تعویض IP که هیچ به خودشون حق میدن فایلاتم چک کنن قشنگ

لینک به دیدگاه

من حدود دوساله مخابرات دارم

تو این دوسال خیلی از شبانه رایگان دانلود داشتم  ولی تا حال نه سرعت کم شده نه مشکلی 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...